Návrhy, připomínky, nápady uživatelů.

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Re: Návrhy, připomínky, nápady uživatelů.

Příspěvekod Dingo » 06.2.2012 20:14:18

Jen bych rád připomněl že mě šlo o tag na šeptání. Jsem rád že máme natolik bujnou fantazii že jsme se najednou přenesli až k poměrně zbytečným varováním ála stránky pro dospělé ale myslím že k onomu o co šlo jsme již dostali odpověď a že další neskutečně zajímavá debata která zde hrozí rozvinutím se sem asi nepatří.

Jordi Linx: Díky ;)
Dingo
Učedník
Učedník

Příspěvekod Xavier » 09.2.2012 22:20:49

Myslím že by nebyl špatný nápad, dát na stránku "Zobrazit nepřečtené příspěvky" i tlačítko označit témata jako přečtená
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Xavier
Sith
Sith

Příspěvekod MrTukan » 09.2.2012 22:57:44

To je na stejném řádku jenom v pravo od toho.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.
MrTukan
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Xavier » 10.2.2012 09:16:54

Není, mám na mysli, když už máš ty nový příspěvky otevřený, abych je mohl označit za přečtený rovnou a nemusel se vracet kvůli tomu na hlavní stranu
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
Xavier
Sith
Sith

Příspěvekod MrTukan » 10.2.2012 15:59:54

Jo takhle.. Už to chápu. V tom případě to tam skutečně chybí...
Obrázek

MrTukan
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Wrait » 14.3.2012 20:53:04

Na minulém serveru (říkám to dobře ?) byly na konci stránky vysvětlivky, kde bylo hezky viděd, kde jsou nebo nejsou nové příspěvky, tedy co znamejají ty značky.
Řekl bych, že na nový veb by se to taky hodilo.
Naposledy upravil Wrait dne 21.4.2012 17:23:16, celkově upraveno 1
Wrait
Učedník
Učedník

Příspěvekod Kain De Mierro » 21.4.2012 17:12:17

Mohlo by se založit nové období: Klonové války
:D :fight:
May the force by with you
Kain De Mierro
Učedník
Učedník

Příspěvekod Xavier » 21.4.2012 17:25:41

Kain De Mierro, vždyť už tady je:
viewforum.php?f=74
Hope is dead.
Xavier
Sith
Sith

Příspěvekod keny » 22.9.2012 02:11:30

Zdrávas přátelé...

nemám žádnej návrh, akorát bych, jako právoplatnej mutličlen tenmé strany, chtěl být povýšen do nejvyšší možné hodnosti. Přátelé, měním názor. Prvně jsem chtěl být Sithem proto, aby mě někdo mohl přelíst, jenže takovej se za 3 roky nenašel... :D
A za situace, že školím vybranný mladý modery (jenom ty hubatý) tak jak pak vypadám..? a jak vypadá tahle akademie..? Hlavně mě neříkejte, že dobře... :D

Takže mám nakonec návrh... :D
Povyšte Xava a mě, tady musí bejt stará garda vidět...
Mandal je archyvář, stejně jako Lili...
Eli je klasicky v týmu, takže tím chcu říct jedno... :)

Nejvyšší hodnosti by měli ve skutečnosti mít ti, co jsou dušemi zdejší akademie a to jsme soudruzi naprosto všichni svazáci, takže...
vlastně dobrou... :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.
keny
Sith
Sith

Příspěvekod Shisco » 13.7.2013 09:05:02

Musím souhlasit s Kenym. I mně se zdá, že požadavky na některé hodnosti jsou takové, že na ně není možné dosáhnout ani za život. Vždyť jeden výcvik nebo mise se obvykle hraje tak tři měsíce, pokud jsou hráč a moder rychlíci, nebo i rok, pokud už nejsou takoví rychlíci. A dosáhnout nejvyššího titulu by trvalo desetiletí. Kdo z nás tady za deset let bude? Myslím tím, že Akademie je fajn a všechno, ale nechci jí zasvětit celý život, taky bych jednou chtěl založit rodinu a tak... :)

Také lobbuji za to, aby byl meč v hodnosti "Učedník" rovnou celý. Říkejte si co chcete, ale když je ho jenom kousíček, tak to vypadá strašně divně. Stejně tak by nebylo na škodu výrazně od sebe odlišit mečík v hodnosti Rytíř Jedi a Moderátor. Rytíř Jedi má moderátorský mečík, akorát kolem něho má bílý okraj a to vypadá taky celkem úchylně.
Nechci nikoho hnát jako nadmutou kozu, snad někdy někde až bude mít ten, kdo zrovna zastává pozici webmástra, čas...

Mám ale také nápad. Říkal jsem si, že by bylo fajn, aby měl hráč v záhlaví příspěvku link na přihlášku postavy, což by mi docela pomohlo při čtení jiných než mých výcviků a misí nebo v různých empéemkách, kdy občas přemýšlím, co je hráčova postava vlastně zač, obzvlášť když už je vlákno roky staré a přihláška je někde pohřbená, takže ji musím hledat po všech čertech. Nebo třeba políčko, na které stačí najet myší a udělá se bublina s přihláškou, to by nebylo tak rušivé. S tím, že by tohle odkazovalo vždycky na tu postavu, se kterou hráč v daném vláknu hraje. Nevím, jak moc by tohle bylo náročné udělat a jestli by to vůbec stálo za to, ale byl to takový nápad, o kterém jsem si říkal, že by možná byl fajn :)

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela

Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi

Příspěvekod Jordi Linx » 13.7.2013 12:03:59

Ad Shisco:
- ano některé ikonky by potřebovaly trochu odladit a na to se podívám, jakmile budu mít víc času. Kdy, to nemohu slíbit, už takhle je request na další jednu nebo dvě ikonky.

- meč u učedníka -> tenhle koncept jsme převzali z dřívějška a ještě předtím a řekl bych, že to není proti ničemu. Navíc, pokud hráč odehraje svůj výcvik a misi, tak si může nárokovat jinou ikonku.

- nároky na hodnosti, promyslím možné snížení, ale teď nic neslibuju. Účelem je "nedávat" hodnosti zadarmo a přimět hráče k troše snahy. A je fajn, že Keny si nárokuje ikonku, ale herně na ni prostě nemá právo a tím, že jednou za měsíc přijde, pochatuje si rozhodně zásluhy nezíská. Spíše uvažuji, že vezmu v potaz odehrané věci nejen za jednu postavu, ale to jsou zatím myšlenky a celé to ještě nějak dám dohromady, případně proberu s Tukanem.

- nápad na vylepšení -> aby se tohle realizovalo, tak bych musel překopávat dost značnou část phpBB a na to bych musel mít mnohem víc času, ale hlavně chuti a odhodlání. Plus riziko, že se něco pomrví je značné - nápad to není špatný, ale nároky na realizaci jsou momentálně nepřípustné. Nicméně můžeš to provést tak, že k hodnocení hráče si přilípneš i jeho přihlášku(vykopíruješ) - viz moje hodnocení Xava v I, Tukan v pádu republiky nebo třeba Hayasan v MaSV.

Jinak tvoje poznámka, že chceš někdy založit rodinu - co ti v tom sakra brání? Akademie není od toho, abys tu trávil život, ale občas sem zaskočil prohodil pár slov a odepsal. Tohle nemá být facebook, seznamka bo něco takového, prostě místo, kde se můžeš cítit mezi svými. Sic moderátoři to mají trochu náročnější, ale v jejich případě je to jejich svobodné rozhodnutí. Takže takhle položený argument je nesmyslný, navíc si vem třeba Easta - taťka a rád sem zajde.

P.S.: ... a skutečným mistrům Jedi trvalo jak dlouho, než se jimi stali :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Jordi Linx
Administrator
Administrator

Příspěvekod MrTukan » 13.7.2013 13:12:08

Souhlasím s Jordim a dodávám, že pokud bych dokončil svou současnou misi, přidal ještě jednu a potom odstoupil z administrátorského postu, tak bych již měl nárok na titul Mistr Jedi člen Rady. :)

Co se týká přihlášky, popisu postavy atd, tak se domnívám, že by šlo velmi jednoduše klidně i moderátorem v úvodu mise vložit s prvním příspěvkem i odkaz na přihlášku, čímž by se kruh uzavřel (do přihlášek se dává odkaz na výcvik..).
Obrázek

MrTukan
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod East.Wood » 13.7.2013 13:22:08

Jestli se mohu vložit do diskuze - tak k hodnostem uvedu jen to, že menší rozlišovací problém s mečem pro moderátora/rytíře Jedi jsem tady už uváděl. Možná by stačila jen nepatrná úprava, aby bylo jasné, který je který... případně ještě více pozměnit odstín zelené u rytíře, nevím jak moc to dá práci...

Hodnosti jako takové by skutečně měly sloužit k odlišení, jak moc je hráč zkušený a kolik toho má odehráno. Pokud tu je někdo rok a za tu dobu odehrál sotva výcvik a půlku mise, může být chyba u neaktivního modera, protože takhle vytrvalý hráč má asi chuť hrát, když tady rok odepisuje... samozřejmě jen malé procento hráčů vydrží tak dlouho, aby se vůbec dostalo k hodnostem jako rytíř, mistr apod. a pokud už vydrží, můžou se zase stát moderátorem... opravdu jsem tady tak vysoko postaveného hráče ještě neviděl (mistr, člen rady) :)
Obrázek

"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi

Příspěvekod Pear » 15.7.2013 16:16:25

Nevím jestli si toho už někdo všiml, nebo sem jedinej, komu to vadí, ale nešli by ty další zbyteční smajlíci navíc zabalit nebo je prostě dát pryč, takhle když chci odpovědět, a přečíst co se psalo v předchozím postu, tak musím scrollovat dolů jak bitch, na minulým foru to bylo víc user friendly...
Stejně když někdo použije tyhle smajly, tak je to buď spam nebo naprosto zbytečný :fight: a myslím že třeba všechny variace stormů jsou tady celkem na :ewok: ...
Taky nevím kdy použiju ty stroje, to jako "Když sem :tiefighter: dom, potkal jsem :yoda: jak si vede :atat: "?
Je to super mít cool smajly, ale na to jak moc jsou tu používaný bych upřednostnil vidět přehled tématu :emperor:

Moje ochranka :guard: :mandalorian: :guard:
Obrázek
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi

Příspěvekod MrTukan » 07.8.2013 08:42:31

I přes Pearův způsob přednesu musím souhlasit, že v tomhle bodě přinesl poměrně konstruktivní podnět. Je fakt, že kdyby byli smajlící v základu nějak zarolovaní nebo tak, nemusel by člověk rolovat jak blb k historii tématu, protože by ji měl hned pod oknem pro psaní.. Přeci jenom při psaní na fórum mnoho lidí smajlíky nepoužívá a kdo by je chtěl, mohl by si je snadno vyrolovat jako je to udělané například u SB.. Šlo by něco takového provést Jordi?
Obrázek

MrTukan
Administrátor
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Vše k Akademii Síly