Hráč Měsíce - historický přehled

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Hayasan »

Děkuji :-)
Zlatý meč je pro mne jako stvořený :-)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... a opět nastala chvíle vyhlášení nejlepšího hráče za uplynulý měsíc. O žezlo se tentokrát střetla hned trojice jedinců a prim hrálo ženské pokolení v poměru dvě ku jednomu. Nelze se tedy divit, že vítězem je opět ona. Tentokrát to však není obhájkyně, ale nové jméno na seznamu vítězů!

Tímto chci osobně poblahopřát Waylin k jejímu triumfu a táži se - jakou zlatou ikonku bys ráda?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Elinor Rahl »

Ten solovský blaster vypadá fajn. :)
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... venku jsou opět vedra, naši zemi propláchla trocha vody, ale soutěž o nejlepšího za uplynulý měsíc pokračuje. I tentokrát se o titul ucházely ženy(ano, více než jedna), jenomže slabší pohlaví již neustálo tlak z opačné strany genofondu. Ano, po dlouhé době nemáme hráčku měsíce, ale hráče! Hlasování bylo těsné a rozhodl jeden jediný hlas - a díky němu se vítězem stává Merthor!

Tímto mu upřímně blahopřeji a budu doufat, že i v následujícím období bude dámám šlapat na paty(myšleno obrazně samozřejmě). Samozřejmě se musím zeptat - jakou zlatou ikonku bys rád po dobu své vlády?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Merthor »

Abych přiznal pravdu, nebyla mi anketa hráče měsíce lhostejná. Nevykládejte si to tak, že by prahnul po každém vítězství a přál si vyhrát za každou cenu. Ne beru to spíš sportovně, ale protože považuju titul Hráče měsíce za celkem prestižní mezi těmi tady na Akademii nebudu popírat, že jsem si ho přál někdy v budoucnu získat. O to víc jsem rád, že se mi to tento měsíc povedlo.

Musím poděkovat Shiscovi za to, že mě opakovaně nominoval a tak mi dal příležitost o titul Hráče měsíce opakovaně bojovat. Děkuju i všem kteří mi jakoukoliv cestou gratulovali, neboť už jsem si všiml, že se některá blahopřání schází. Nevím, jestli je dobře, či špatně, že nevidíte, jak to tady u počítače docela prožívám. Tedy teď když jsem se o tom dozvěděl.

A v odpověď na Joridiho dotaz řeknu jen, že mi asi nejlépe vyhovuje klasický zlatý meč, přeci jen mě nominoval Shisco, v jehož výcviku hraji za Jedie a je to i v souladu s mým převědčením. Děkuji.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

Ano, ano, tak jde čas ... přesněji měsíce a opět nastala chvíle pro vyhlášení nového šampióna Akademie za ten uplynulý. Tentokrát se o titul ucházel rovnou celý kvartet "bojovníků" a to dokonce dle evropský norem ve vyrovnaném genderovém zastoupení. Ale dost byrokratický blábolů, protože vítězem ... vítězkou se stává - Gwendolin!

Blahopřeju jí k třetím triumfu a obligátně se ji táži - jakou zlatou ikonku bys ráda?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Gwendolin »

Děkuji Jordimu i všem, kteří mi gratulovali. Jelikož nic jako zlaté logo HNN zde není, tak bych poprosila o zlatou Jangovu bambitku. Všem co si brousíte zuby o tento titul: Historie nás učí, že další měsíc neobhájím, takže nevěšte hlavu. Brzy bude k dispozici. Každopádně slibuju, že ho nedám lehce a že se do třetice pokusím triumf udržet déle ;-)
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

Již dlouho nebylo nominováno tolik kandidátů na Hráče měsíce a mnoho z nich se pyšnilo i zvučným jménem. Avšak souboj nebyl natolik vyrovnaný, jak by se mohlo očekávat a vítěz získal skalp ostatních se slušným přehledem. O to větší váhu má, že to byl jeho první zářez a to po teprve nedávném příchodu na fórum. A kdože jím je? Dámy a pánové, vítězem se stal Zakantos!

Tímto mu osobně blahopřeji k jeho prvnímu a zdá se, že na nějakou dobu poslednímu triumfu(trochu nám zezelenal). Na ikonku se ptát nebudu, protože má adeptský mečík, takže tento měsíc bez ikonky a nemusím to pro jednou opakovat :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Zakantos
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 25.8.2013 19:29:47
Bydliště: DC
Kontaktovat uživatele:

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Zakantos »

Ach...no, nevím co se v takových chvílích říká, ale doufám, že postačí, když poděkuji tomu, kdo mě nominoval i všem, kteří pro mě hlasovali ;) Pocit vyhrát je skutečně hezký :D Takže ještě jednou díky všem ;)
A soupeřům samozřejmě přeji hodně štěstí v dalších měsících. Tentokráte již beze mě :)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

Na počátek podzimu jsme tu měli duel - oba již dovedli trofej získat a oba se spolu nejednou střetli, dokonce to již jednou bylo jeden proti jednomu. Tentokrát se však karty obrátily - dáma nedostala příležitost a Merthor si tak připsal druhé vítězství v historii soutěže.

Tímto bych mu chtěl poblahopřát k jeho vítězství a neopomenu se zeptat - jakou zlatou ikonku bys rád?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Merthor »

Je to moc pěkný pocit být znovu zvolený hráčem měsíce. Mám z toho upřímnou radost.
Děkuji vám, že jste mi umožnili již po druhé získat tak velkou odměnu a satisfakci za mou aktivitu.


Co se týče ikonky, chtěl bych stejně jako prve poprosit o tradiční zlatý meč. To mi sedí nejvíc. Díky.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

Je tomu tak, dějiny historie mění a v historickém žebříčků hráčů se v čele objevuje třetí osoba, která srovnala rekord v počtu celkových vítězství soutěži. A protože nebylo mnoho kandidátů, tak mohu rovnou vyhlásit, že se jí stala Hayasan!

Za mou osobu upřímná gratulace a již počtvrté se tě tak optám, jaké zlaté ikonky by ses ráda dočkala pod svým avatarem?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Hayasan »

Děkuji, žlutý mečík postačí :-)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc s měsícem se sešel a opět mám tu čest vyhlásit zvoleného nejlepšího jedince v hráčské komunitě za Listopad 2013. Do skupiny vítězů se nám navíc zapsal někdo nový, jenž by mohl vnést nové napětí a dramata, ale již bez dalšího otálení blahopřeji hráči - Artie7 k jeho prvnímu vítězství!

S blahopřáním přichází i klasický dotaz - jakou zlatou hodnost bys rád? Přikládám zde odkaz na seznam hodností a níže jsou možné hodnosti pro hráče měsíce: http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... f=4&t=1904
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Artie

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Artie »

Moc děkuji, nejsem si jistý jestli si to zasloužím, ale když se tedy ptáš, tak mám proti-dotaz:
Musí to býti již existující ikonka? Pokud ne tak by se k mé době nejvíce hodil zlatý Sithský meč, pokud ano tak bych prosil zlatý světelný meč.
Dále děkuji zřejmě Kazmě, která vede můj výcvik a komukoliv jinému kdo se o mé zvolení zasloužil a přeji štěstí ostatním hráčům do následujících voleb! :)

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“