Hráč Měsíce - historický přehled

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Hráč Měsíce - historický přehled

Příspěvek od Jordi Linx »

Tak ano, je to tu dámy pánové, administrátorstvo a moderátorstvo se rozhodlo vytvořit projekt hráče měsíce a v přísném utajení už proběhla i první volba(překvápko ;) ).

Oč se jedná ? Na základě nominací moderátorů se za uplynulý kalendářní měsíc vybere skupina kandidátů mezi nimiž vedení fóra rozhodne o hráči měsíce prostým hlasováním. První kolo jsem úmyslně ponechal utajeno, abych to přinesl jako překvapení.

Jak se stát hráčem měsíce ? Psát kvalitní a výtečné příspěvky, nadchnout svého moderátora a dokázat mu, že jste jeho nejlepší hráč, takže je vás pak 'nucen' nominovat. A pak věřit, že kvalita vašich příspěvků oslnila i ostatní členy vedení, kteří budou objektivně(alespoň se o to budou snažit) volit toho nej z vás za poslední měsíc.

A co z toho ? Na jeden měsíc - od 10. do 10. se vítěz bude pyšnit titulem hráč měsíce, budem mít jiný symbol(zatím mám tři různé zlaté symboly) a bude taky vidět jinou barvou on-line, plus respekt ostatních, že byl v uplynulém měsíci nejlepší a ano ... zápis do síně slávy, kde přibudenová sekce věnující se tomuto tématu, kde budou zapsáni všichni hráči měsíce v historii ...

A ještě jedna věc ... nesnažte se nijak přímo ovlivňovat své moderátory(fráze typu 'Když jsme ti dobří kamarádi apod.', pokud by se něco takového vyskytlo, tak automatická diskvalifikaci minimálně z aktuálního hlasování), jediná možnost ovlivnění je kvalitou vašich výcviků/misí.

A na závěr chci pogratulovat prvnímu hráči, který tohoto titulu dosáhl, blahopřeji Dashu Spiencovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

hustý nápad... Dash bude hráč víckrát esli to jde :D

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Díky kluci je čest být první....a předem říkám všem, budu se snažit jak jen to pude abych si tu barvu udržel začla se my líbit ;)
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Jsem rád, že se ti líbí a gratuluji ti :) samozřejmě se ti budu snažit konkurovat ;)

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Gratuluju a přeju ti žlutej krystal. (Ó, jak moc bych to chtěl :-) )

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... pánové, to je zlatá barva, na netu jsem hledal odpovídající heax kód, takže o žluté nechci nic slyšet :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

( ale ono se to pořád mění. Nedávno tam měl meč.)
Tak pardon..
Tedy přeju hezkou zlatou helmu.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

No, u gratulací nesmím chybět :) takže gratuluju a přeju ti, ať se ti na Akademii takto vede dále... ach, škoda že jsme na fóru, tohle by chtělo chlastačku :D
Přeci jen, je první...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... jinak k těm možným obrázkům(někdo si správně všimnul, že tam předím byl meč :D ), zatím jsou tři možné varianty:

Yodův zlatý meč:
Obrázek

Jangova zlatá helma, kdyby musel obléknout uniformu republiky:
Obrázek

Původní Vaderova pozlacená helma, ukradená před použitím(proto byl taky tak vzteklej, když se probudil):
Obrázek

Jangova zlatá bambitka, kterou mu kaminoánci slíbili za práci, ale nikdy nedali:
Obrázek

Zlatá Solova bambitka, kterou půjčil na ochranu jeden ze svých bývalých přítelkyň a pak už ji neviděl(bambitku i přítelkyňi):
Obrázek

Jsem ochoten přijmout některé další návrhy, ale nemusím je akceptovat, větší váhu má názor samotných hráčů měsíce :D (ti si budou moci vybrat, co budou chtít) Preferuju pozlacené obrázky, protože zlatá je většinou za první místo, že ? ;)
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 10.2.2009 19:12:38, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Plo Koon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 16.12.2008 20:47:10

Příspěvek od Plo Koon »

Moc ti to přeju škoda ale,že já ti kokurovat nemůžu. :D

Uživatelský avatar
sTaLkEr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 16.12.2008 19:18:29

Příspěvek od sTaLkEr »

k těm návrhum,ja bych tam dal třeba zlatou blasterku
Nejsilnější je ten,kdo kontroluje svou vlastní sílu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

No, ta helma vypadá jako normální helma nějákýho důstojníka (vím že někdo z klonů nosil žlutou, ale nevím kdo)
Vaderova maska je strašná (nic proti :D ) a ten meč bych chtěl :lol:
A nějáká zlatá bambitka by nebyla na škodu ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

když se na to tak divam tak ta maska vypada jakdyby ju nekdo pochcal :D ale jako ty dvě sou perfekt ;)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pear: ... je trošku odlišná od té, kterou mám pro nejvyšší možnou hodnost u vojáků(klonů) a měli ji například Cody, Bly nebo Gree, ale nepopírám, že jsou si hodně podobné(přemýšlel jsem, že by se na ní dalo ještě něco přidat, ale co ?)

... co se Vadera týká, tak to byl pokus, u toho se toho moc dělat nedá :D A k případné bambitce/pistoli či čemu ... je hezké, že by nebyla na škodu, ale která ? Víte kolik je střelných zbraní ve světe Star Wars ?

Vaapad: ... příště ten výraz nějak zaonač, aby nezněl tak hrubě, jsme slušné fórum 3)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Neer

Příspěvek od Neer »

no, k těm bambitkám...co třeba vestar?

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“