Hráč Měsíce - historický přehled

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Lance Skywalker »

Tak teraz som absolútne maximálne najviac prekvapený a príjemne potešený ďakujem všetkým moderátorom a adminom ktorí mi dali svoj hlas =)

Myslím že zlatý meč môže zostať ďakujem pekne =D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... je to zde dámy a pánové, přichází další vyhlášení hráče měsíce! V posledních měsících se nám to hezky střídá a nejinak tomu bude i tentokrát. Byť neuvidíme žádnou neznámou tvář, ale jedince, který tohoto ocenění již jednou dosáhl. Ano, získal tak další triumf a zapsal se výrazněji než doposud.

Tímto chci osobně poblahopřát Alyaturovi k jeho druhému triumfu v historii a táži se jej, jakou zlatou ikonky bys rád?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Gratuluju Alyaturovi k titulu hráče měsíce :) Zasloužil sis to :laat:
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Alyatur »

Děkuji :-). Je to příjemné překvapení. I když si myslím, že je tu mnoho schopnějších hráčů než jsem já, ale ještě jednou díky za podporu!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Lance Skywalker »

Vravel som ti to :) Gratulujem! :D

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Gwendolin »

Taky se přidávám ke gratulaci :wink:
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže tímto bych chtěl poblahopřát novému hráči měsíce, kterým se stává *imperiální pochod* Devidare! Tvé první vítězství je zasloužené a budu se těšit na tvé další zápolení o post nejlepšího hráče za daný měsíce.

Samozřejmě nesmí chybět ta otázka - jakou zlatou ikonku bys rád jakožto Hráč Měsíce?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Lance Skywalker »

Gratulujem! =D
Zároveň som rád že po prvom mesiaci moderovania sa stal Hráčom Mesiaca práve hráč, ktorého vediem ja - som si istý že neolutujem že som nominoval práve teba a zároveň je to výzva ďalším hráčom aby sa snažili získať titul za Január! =)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

Máme tu další kalendářní rok a soutěž Hráče Měsíce i nadále pokračuje. I tentokrát nám do pořadí promluvila nová tvář, která uchvátila většinu poroty. Chci tímto pogratulovat hráči Sealen k jeho prvnímu triumfu v anketě Hráče Měsíce.

A samozřejmě se ptám - jakou zlatou ikonku bys rád?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Sealen »

Děkuji, i když mám pocit že jsou tady lepší hráči, rozhodně co se kvality příspěvků týče (A to je te dle mého názoru to podstatné) :) .
Rád bych ještě jednou poděkoval Vám všem a hlavně svému moderátorovi především za čas který do mě investoval, námahu kterou jsem mu způsobil a zábavu kterou mi zprostředkoval, bez něj by to nešlo. :)

Současná ikonka mi vyhovuje :)..

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

I když je Únor nejkratším měsícem v roce, tak vítěz ankety svým počtem příspěvků vysoké kvality rozhodně naznačil, že mu to nijak nevadilo. Vlastně mu, jí - ano, další vítězkou se stala zástupkyně něžného pohlaví, které se tu vyskytuje v nepopiratelné menšině. Chtěl bych tímto poblahopřát Hayasan, k jejímu vítězství v soutěži a popřeji ji hodně štěstí i do dalšího měsíce.

A samozřejmě se táži - jakou zlatou ikonku bys ráda?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Hayasan »

Děkuju :-D
Ten zlatý meč se mi líbí :-)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

V mrazivém březnu si dost hráčů našlo cestu na Akademii a tak se o titul utkala hned trojice hráčů. Vyhrát však mohl jenom jeden ... vlastně jedna. Ano, zvítězila hráčka a to nejen poprvé, Hayasan obhájila titul a připsala si své druhé vítězství. Připojuji své osobní blahopřání k vítězství a ptám se:

Chceš si ponechat současnou ikonu, nebo bys ráda jinou?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Hayasan »

Jůj :-)
Děkuju :-)
Tato mi plně vyhovuje :-)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... další měsíc a další vyhlašování, tak tomu je již pravidlem, byť tentokráte trochu se zpožděním, za což se samozřejmě omlouvám, ale prostě jsem byl mimo dosah. Nicméně je mi tou ctí vyhlásit vítěze za měsíc duben! Ne, je to totiž opět vítězka a již do třetice se povedlo vyhrát Hayasan! Tím jasně atakuje historické statistiky soutěže a vyrovnala unikátní výkon jiné hráčky - anny, která také získala zlatý hattrick.

Máš mé osobní blahopřání, stejně jako popřání štěstí do dalšího měsíce. A tentokrát se optám trochu jinak - přeješ si změnit svou ikonku za jinou ze zlatého výběru?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“