7. sraz Akademie Síly - plánování

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Kde chcete mít sraz?

Klubovna - Olomouc
13
93%
Srub - na konci světa
1
7%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od keny »

jak jsem psal v SB, musíme se separovat od lidí, jinak bude trable... :D
tukane, cest je tam hned několik, jedna delší po žluté a jedna kratší po červené, ta vede k té vodě, kde se dá koupat...
v kornu byly taky všude kopce a nikdo si nestěžoval, takže i tady budete muset držet ústa i krok... :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

No, počkáme, jestli přijde ještě někdo další s nějakým návrhem, případně až si víc lidí prostuduje tyhle a potom si vybereme. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

U mě je zase moc brzo se vyjadřovat, takže vybírejte, s absencí sprchoidní verze vody se smířím, ale jestli to bude někde daleko a do kopce, nevím jestli se tam dostanu - ale je to pořád ještě půlrok, nevím, co bude zítra, natožpak přemýšlet v takhle velkých časových relacích. Třeba to bude vše ok. :)
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Tak akorát u té Kamenky jsem se přehlédl a místo skutečné pozice chalupy jsem opsal do vyhledávače zřejmě adresu správce, tudíž jsem myslel, že to je někde na okraji Vsetína... takže se omlouvám těm, kteří nevyznávají horskou turistiku ;) ale je to na vás, na výběr máme ještě čas. Máme tam i "městské" základny, třeba se někdo vytasí s lepší nabídkou...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Jordi Linx »

... Lil o cestu se nestarej, my tě tam nějak dostaneme :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Jordi, jde o to, že už nebudu mít vozítko. A, no... znáš mě, na zádech se tahat nenechám, to by hrdost dostala obrovský nákop. :D Ale jak říkám, je to dlouhá doba, třeba už budu relativně v cajku a ujdu to. Sice moc plánovat do budoucna nemůžu, protože to doslova záleží na tom, jak se to "vyspí", ale teď už by se to z dlouhodobého hlediska zlepšovat mělo. Snad. A v nejhorším vám tady alespoň zamávám, že jo. :D Hlavně se neomezujte, ta první chata vypadá krom hlediska dostupnosti dobře. :)
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Poslal jsem dotaz správci té chalupy č. 1, která se vám tu vesměs zamlouvala. Bohužel nepřišla pro nás moc příznivá odpověď:
Dobrý den,

Pro vozíčkáře bohužel není žádná přístupová cesta vhodná. Na chalupu se dá dojet terénním vozidlem po lesních cestách (často velký sklon). Samotná chalupa není také koncipována pro vozíčkáře.
Chtěl jsem tohle zjistit, než se pustíme do užšího výběru základny pro sraz a myslím, že je dobré to vědět...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Kazma »

Jedno slovo vzbudilo klidně odpočívajících Sithskou entitu. Pohladivše spící togorianku se tento pozůstatek Darth Kazmy zvedl ze své hrobky a odhodlal se, byť jen na blíže neurčitou chvíli navštívit neutrální území Akademie Síly.
A rozhodl se takto dít ke všem zúčastěnným:

„Byla tady zmínka o Kusalínu. Kupovidu jsem se tam jendou už vyskytla. AN horním patře je velmi chutné postelové pole s náhradníma spacákama a dekama. Na spodním patře velký stůl a větší množství lavic, venku taktéž stůl s lavicemi. Sem tam strom s trnkama.
Dojezd je trochu horší, přiznávám. Dostat se z Vnitřních do Okrajových částí galaxie, není úplně sranda, ale mám odzkoušené, že občas letí i příma loď z Corusantu.
Pokud se vám podaří dostat do systému, kde je celkem důležitou lokací planeta Vsetín, není problém, za využití lodí MHD, přiblížit se o nějaký kousek k cílové destinaci.
Kdo vlastní osobní loď, nemusí být model 4x4, může zaparkovat „těsně“ pod chatou. Kdo ne, je to „cca“ 20 minut od zastávky. Sice do kopce, ale na Moravě je všechno do kopce.
A jen tak na okraj, máme tady větší množství barů, restaurací a hospod.
Tož tak.“

Kdyby jste se tedy rozhodli pro Kusalínu, a věřte mi, že to zjistím, můžu si udělat volno a čas na vaše vyexpedování tam i zpět a poskytnout osobní znalosti okolí.

Světla se rozsvítila. Napětí a temnota chvíle skončila. Entita si šla dát dvacet.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

No výborně, někdo znalý místních poměrů se hodí... pokud to Kazmo můžeš tedy obhlédnout a podat aktuální info, bude to fajn... ;) osobně jsem tam nikdy nebyl, jen známí z jednoho oddílu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Kazma »

Co přesně znamená obhlédnout, jako že ta chata tam furt stojí, ale nevím jak ve zbytku Republiky, ale tady je nad metr sněhu a do toho kopca se leze fakt blbě
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

No tak, tady se nebude chatovat, tady se v této chvíli bude jedině navrhovat, kam by se mohlo jet a bude se uvádět info o těchto lokalitách, ze kterých následně vybereme. Nějaké dohady a inteligentní poznámky tu nemají co dělat. Co se týká dostupnosti a dalších otázek chat, je to samozřejmě důležitá věc, ale nezasekněme se, prosím, u řešení hloupostí hloupým způsobem. Navíc na výběr chaty máme dostatek času, tudíž máme dostatek času na to zjistit si všechny potřebné informace. Takže uklidníme emoce, neomlátíme si vozíky a hole o hlavy a budeme v klidu přemýšlet.

Pokud se chcete prát, dělejte to na SB, ovšem doufám, že za to od některého svědomitého moderátora dostanete Varování nebo od některého svědomitého administrátora, kterého naštvete, dostanete banán(grap - pokud byste naštvali Jordiho, pozn. Jordi).
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Mně osobně, ve světle negativních informací ohledně dopravy a dostupnosti do té první chaty, docela zaujala ta druhá - Kamenka. Je to hned u silnice, ale v totálním zapadákově, takže pohoda. Dá se tam tedy dobře dopravit autem. Vlaková zastávka je asi dva kiláky odtamtud, což se dá dojít/dojet po nějakých cestách. Jinak ta chata mnohonásobně převyšuje moje osobní požadavky a skoro to vypadá, že je to pro nás možná až dost luxusní, ovšem cena není zase nijak přemrštěná.

Co si tedy nejsem jistej a nevím, kde to to East vyčetl, jestli tam je hospoda a potraviny. Možná jsem to někde přehlédl, ale ta vesnice nevypadá úplně tak vybaveně. Což by možná mohl být trochu problém, protože do města je to přeci jen trochu daleko.. Tohle je asi jediná věc, ač zásadní věc, která mě k tomuto bodu napadla...

Takže, pojďme se bavit trochu konstruktivně. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak uvažuju, že bych za účelem dopravy na místo, zpět a třeba pro případné zásobení se potravinami mohl využít samohyb. Snad jsem si potíže s ním už užil dosyta a budu muset řešit, jen běžné záležitosti. A navíc nejsem jediný, kdo určitě uvažoval o dopravě vlastní pohonnou jednotkou, ať už se jedná o TIE, X-Wing nebo "skořápku" Falcona.

... výběr nechám na ostatních, protože nemám problém se cítit dobře ubytován ve všech třech zmíněných a spíše přihlédnu k potřebám Liliiným, Garthovým, či dalších našich kolegů, kteří by mohli mít speciální požadavky, doufejme, že ne z vlastní vůle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Garth Devilman »

a jak to vypadá v tý chatě obecně?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Já pevně věřím, že se ještě za celé jaro najde nějaká další varianta, o které se budeme moci bavit.

Pokud by ovšem měl být zvolen jeden ze tří uvedených baráčků, pak samozřejmě první bude přihlédnuto k pohodlné dostupnosti pěšky, na kolech a kolečkách. Pak až budem řešit další důležité okolnosti, jako hospody, letní kina, či aquaparky v blízkosti obydlí... :D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“