7. sraz Akademie Síly - plánování

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Kde chcete mít sraz?

Klubovna - Olomouc
13
93%
Srub - na konci světa
1
7%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Lance Skywalker »

Mne by to najviac vyhovovalo práve počas tých dvoch posledných týždňov Júli... potom až koncom leta a to sa asi nebude dať... ale určite sa dokážem nejako prispôsobiť ;-)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Je březen. Předpokládám, že jak studenti, tak pracující si mohou zařídit věci tak, aby měli volno právě v čas, na který se domluvíme. Nevím o tom, že by to měl někdo další stejně jako East, který musí jet na dovolenou právě v prvních dvou týdnech v srpnu. Takže mi přijde logické a poměrně ne příliš složité naplánovat sraz na jeden z těchto víkendů. Navíc se sraz v tuto dobu koná už tradičně a já mám rád tradice. Takže osobně preferuji to, aby se počítalo s jedním z těchto dvou víkendů dejme tomu od čtvrtka, případně od středy. ... Toto je předpoklad, ze kterého budeme vycházet. .. Jak jsem psal výše, rozhodně preferuji, aby se sraz konal na Moravě, každopádně pokud během tohoto týdne nenajdeme odpovídající místo, tak preventivně zarezervujeme Korno, které už všichni známe a když přijde posléze nějaká lepší nabídka, tak to jednoduše zrušíme a chopíme se té nové, příznivější nabídky.

Věřím, že hezkých míst, kam bychom mohli jet je na Moravě spousta a že se nám podaří nějaké sehnat ve správnou dobu. :)

Jsem si zcela jist, že pokud budeme chtít, tak v našem společném snažení o zorganizování srazu budeme úspěšní a poctíme Moravu svou návštěvou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Gnost Kohn »

Podporují Shiscův druhý návrh, měl bych mít čas kdykoli od půlky července do půlky srpna. Jediný tři věci, který by mi zabránili v účasti jsou nedostatek financí, stále se měnící termín svatby sestřenice (v tomhle případě bych měl přijet ale ne na celej sraz) nebo vážnější zranění, který by mě poslalo do nemocnice, ale zatím nic takovýho nebylo takže :)
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Co se týká té té chaty v Lokově, tak ta vypadá moc zajímavě. Na druhou si nejsem úplně jist, jestli je to právě ten typ chaty, který by byl vhodný pro náš sraz. Už když jsem viděl "síť pro 22 PC", tak mi bylo hned jasné, že by to nebyl odpočinek od počítačů a všech těhlech věcí, což je můj primární zájem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Ještě jsem prozkoumal webovou adresu, kterou zde nastínil Shisco a našel jsem alternativy pro vyložené romantiky - aneb pro nás, kdo máme rádi divočinu (řekněme, že vybavením a luxusem se ty chaty podobají Kornu). Levné, jednoduché ubytování uprostřed přírody:

Kód: Vybrat vše

http://ubytovani.e-skaut.cz/info/srub-dinotice/

Kód: Vybrat vše

http://ubytovani.e-skaut.cz/info/chata-na-brezne/
A tady jeden domeček pro náročnější:

Kód: Vybrat vše

http://ubytovani.e-skaut.cz/info/cimra/
Tak co, vybereme si? Já věřím, že ano! :P
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Ta první vypadá hodně pěkně, ale možná je to až trochu moc drsné pro naší výpravu.. :D Ta druhá bude bohužel obsazená, mají tam naplánované tábory, ale jinak by byla fajn. A co se týká té Olomoucké, tak si nejsem úplně jistý, jak by to vypadalo.. Je to sice trošku stranou, ale jsou tam kolem zase cikáni a navíc v Olomouci jsou většinou dost křestansky založení skauti, tak nevím jak by se na nás koukali, když bychom tam chlastali... :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Lance Skywalker »

Z Eastových návrhov je najlepšia asi tá prvá... vyzerá to tak že tam vedie slušná cesta po ktorej sa možno dopraviť aj motorizovane... bude to síce zrejme trochu Ultimate Survival ale myslím že by mohla vyhovovať :D Tá v Olomouci taktiež nevyzerá zle...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Já jsem ještě našel tuhle chajdu:

Kód: Vybrat vše

http://www.skautkyjov.cz/chata/
Taky to není ovšem zas takovej zázrak.

Bylo by dobré si nějakým způsobem vybrat co nejdříve, abychom se potom nedostali znovu do situace jako předtím, že když jsme si vybrali, tak už bylo obsazeno. Sraz se uskuteční v termínu buďto středa/čtvrtek - neděle 31.7./1.8. - 4.8. nebo 7./8. 8. - 11. 8. Přípustné jsou jakékoli další návrhy na umístění. Věřím, že vybereme něco hezkého, kde se nám bude líbit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Já jsem pro třetí, olomouckou chatu, člověk by se chtěl po celodenním mlácení se s cikány i osprchovat. Ale první Eastova vypadá taky dobře, s tou souhlasím, je lepší než ta tvoje, Tukane, protože je poblíž alespoň potok, takže no problem. :)
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Hayasan »

Datum jste už domluvili? :-) Já jen, že jsem ho asi přehlédla...
Jinak, jako zástupce něžnějšího pohlaví, jsem také pro chatu se sprchou :-) A zvláště v létě nemoct se pořádně umýt... hm... chceme si hrát na obzvlášť odolné Jedie? :-D
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Sraz se uskuteční v termínu buďto středa/čtvrtek - neděle 31.7./1.8. - 4.8. nebo 7./8. 8. - 11. 8.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Tuky, co se týče tmavšího obyvatelstva, to je všude stejné. Pochybuju, že by skautský oddíl měl klubovnu uprostřed nějakého ghetta. Tam je dokonce v blízkosti nějaký výzkumý ústav, klášter... je to tam vůbec zajímavé to okolí, i vlaky bychom tam slyšeli, jako na Kornu :lol:

Co se vybavení týče, souhlasím, že prozměnu zas nebude na škodu mít tekoucí vodu, elektřinu. Holky si rozhodně ztěžovat nebudou a my pánové si taky užijeme něčeho jiného, než Berounky pod chatou :)

Nemyslím si, že by tomu oddílu nějak extra záleželo na tom, aby tam jezdili na ubytování zase jen oddíly a skauti. Nabízí jim pouze levnější nocleh, jinak nabízí ubytování všem. A co tam budeme pít, je přece naše věc. Pokud se budeme chovat slušně, nic nerozbijeme a vše si po sobě uklidíme, může jim to být putna, jestli si k večeři dáme Kofolu nebo pivko... :wink:

Já osobně nechám výběr na všech zúčastněných, ale docela bych bral mít 10 minut od základny centrum Olomouce a za barákem mít v podstatě lesy, louky...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Některé chaty nabízejí ubytování jen pro oddíly, mnohé mají přísný zákaz jakýchkoli neřestí, ale ty, co našel East, nic takového nepíší - a co není psáno, že je zakázáno, je povoleno, jak říká ústavní demokracie. :D Je to perfektní výběr, obě dvě - i když jsem radši pro sprchu, navíc je to v krásném Olomócu, takže ta druhá má můj hlas.

Chtělo by to dát nějaký dedlajn, do kdy se sem bude moct každý účastník vyjádřit, ať se to může co nejrychleji objednat - co do pátku? Už moc pozdě?
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Kdo se hlásí dobrovolně k zařízení (zamluvení chaty a následně vyřizování veškeré agendy kolem) letošního srazu? ... Deadline stanovuji na čtvrtek, tak aby se v pátek mohla chata zamluvit. Co se týká té Olomouce, tak nejsem proti, nějak si tu určitě poradíme. Bude to ovšem docela změna proti Jiným rokům...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Garth Devilman »

já se tedy také hlásím... (a jako obvykle,) jediný co mě zajímá je přístup... :D
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“