Stránka 1 z 1

Vánoční svátky

PříspěvekNapsal: 24.12.2017 16:01:09
od Jordi Linx
Drazí přátelé, kamarád, kolegové,
jako každý rok, i na Akademii nám zavítaly Vánoce a je tedy mou povinností, jakožto jednoho z hlavních představitelů vám všem popřát krásné prožití vánočních svátků, hodně dárků a to i těch bez tematiky našeho univerza, byť světelný meč, klíčky k TIE nebo X-wingu, případně stromeček pod AT-AT těžko jen tak něco troufne.

K bohaté nadílce patří samozřejmě hody, ale buďte opatrní, aby vám na stole neskončil gungan - protože z toho vám bude akorát tak špatně, nerfí řízky nebo kapr z Mon Calamari jsou takovou jistotou.

V neposlední řadě pak samozřejmě nějaký ten alkohol, ale prosím střídmě, lze očekávat, že léčitelé v Chrámu, stejně jako v imperiální armádě budou mít určitě naplno.

Hlavně však nezapomeňte, že svátky jsou od toho, abys je trávili se svými rodinami, nejbližšími mistry a padawany či učedníky, nebo s kolegy na osamělé hlídce kdesi na okraji galaxie, kde je prostě potřeba ten mír udržovat po celý rok.

Zároveň se s vámi všemi pak těším na příští rok a pojďme se tu zkusit ukázat trochu více a posunout ty naše příběhy dále. Ať už jen, abychom si na chvilku oddechli od reality, trochu se poškádlili nějakým tím hlavolamem nebo si užili toho, jak ty Star Wars máme vlastně nejradši, ať už si Lucas s Mickeyem vymýšlejí cokoliv.

Provázej vás Síla, helma i ewok,
Jordi Linx, v zástupu za vedení Akademie Síly

P.S.: A nyní si můžete vylíčit a přát i vy ostatní :)

Re: Vánoční svátky

PříspěvekNapsal: 27.12.2017 12:51:50
od East.Wood
Tak vánoční svátky jsme zdárně přežili, i když mnoho z nás poznamená nějaké to kilečko tuku navíc...

Ale blíží se nám závěr roku a já bych rád doplnil Jordiho přání o pohodové dokončení roku stávajícího a dobrý vstup do toho nového, který bude tuším už 2018. No a co víc si přát, než aby Akademie žila dál a scházeli se tu pořád samí dobří lidé a neutuchala konverzace. Přejme si, aby nás to psaní a tvoření pořád bavilo, aby zdejší kroniky, spisy a archivy nezapadaly prachem a vše se dařilo ke spokojenosti tvůrců, adminů a moderátorů.

Nechť nadcházející rok přinese jen to nejlepší nám všem - Ave já!

EAST.WOOD 8)