12. sraz Akademie Síly

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Re: 12. sraz Akademie Síly

Příspěvekod Jordi Linx » 01.5.2018 20:05:55

... Easte, budeš tam tedy volat, nebo to mám zkusit já?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Jordi Linx
Administrator
Administrator

Příspěvekod East.Wood » 02.5.2018 07:51:02

Udělám to do konce týdne.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi

Příspěvekod East.Wood » 02.5.2018 20:32:50

Mám aktuální informace z Janovic!

1) Manželé Tyšerovi se rozvádějí a zatímco "naši" turistickou ubytovnu si ponechala paní Tyšerová, jejímu ex-manželovi připadl hostinec.

2) Paní Tyšerová zvedla ceny, nově je ubytovna za 2500 Kč za noc za celý objekt. Pan domácí mi na ni dal kontakt, abychom se případně domluvili, ale těžko říct, zda by nám slevila jen proto, že už jsme tam před dvěma roky byli...

3) Pan Tyšer má nad hostincem nově apartmán pro max. 12 lidí (což by pro nás asi bohatě stačilo). Je to taky za 250 Kč za osobu na noc, ale rozhodně větší komfort (sprchový kout, rohová vana, wi-fi, zahrádka s grilem apod.), záleží jak moc po takovém vybavení toužíme. Každopádně apartmán jest volný od 1. do 5. srpna.

Situace je tedy jasná. Buď se urychleně rozhodneme pro Janovice, kde máme dvě alternativy za stejnou cenu, ale rozdílného zázemí. Anebo budeme narychlo shánět něco úplně jinde.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi

Příspěvekod Jordi Linx » 02.5.2018 22:49:31

... dobře, jezdíme vždy na 4 noci, takže tam to bude vycházet cca 10k dohromady, v deseti lidech je to litr na osobu. Možná bych asi preferoval objekt, jak jsme byli minule i z důvodu všeho, co bylo jeho součástí nebo k dispozici. Hřiště, ohniště, spousta prostoru vevnitř, sprcha, kuchyně - to vše tam bylo. A taky to bylo příjemně bokem, dojít si ten kousek na pivko nebyl problém :)

Klíčové je tedy zjistit, kdo a kdy bude moci jet.
Navrhuji termíny:
29.-29.7.
2.-5.8. (tam lze i apartmán)

V menším počtu by ale byl možná cenově vhodnější apartmán, protože tam je to na osobu. Tak piště, kdo jaký termín byste mohli, případně přidejte alternativu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Jordi Linx
Administrator
Administrator

Příspěvekod East.Wood » 03.5.2018 03:51:49

Ten červencový termín bude asi 25.-29.7. že? Pokud bereme středa až neděle. Stejně tak 1.-5.8.

Já zatím nevím přesně, jak máme v robotě dovolenou, ale měly by mi pasovat oba termíny. Co se týče toho apartmánu, taky nejsem vyloženě pro něj a ta ubytovna mi seděla maximálně. Jenže když těch 2,5 klacků je za celý objekt a my nevíme, zda nás vůbec deset pojede, tak by nás vyšla možná víc, jak ten apartmán...

Clint Eastwood
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi

Příspěvekod East.Wood » 03.5.2018 12:41:56

Vechtrovna Korno je na konci července k mání za ,50 Kč na noc...

Clint Eastwood
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi

Příspěvekod MrTukan » 03.5.2018 17:29:16

Mně by víc vyhovoval termín na začátku srpna, do 18. července jsem na svatební cestě, tak abych pak byl aspoň chvíli v práci, než si vezmu další dovču, jsem v té práci krátce, tak si nemůžu moc vyskakovat... 250,- mi přijde celkem dost, ale za mě je to v pohodě a klidně bych tam jel do toho apartmánu (pokud se skutečně bude platit za osobu a ne i za volnou postel..). Moc vejš bych s cenou už ale asi nechtěl jít. Vzhledem k aktivitě, která tady je od ostatních, tak si nejsem úplně jistej, jestli se nás tam sjede deset...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.
MrTukan
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Xavier » 04.5.2018 19:59:26

Co se termínu týče, tak preference nemám, neboť s tím jak už jsou vybrány termíny dovolené u nás v práci to stejně vypadá že se dostavím jen na víkend.
A co se počtu týče, s tím, že by nás jelo 10 bych nepočítal. ale jinak se přizpůsobím vůli většiny či moudřejších.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Xavier
Sith
Sith

Příspěvekod Gnost Kohn » 05.5.2018 22:05:47

S termínem se přizpůsobím, ale radši bych byl pro ten Srpnovej.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160

Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor

Příspěvekod East.Wood » 05.5.2018 22:16:34

Fajn, takže termín bychom víceméně měli:

Letošní sraz bude od 1. do 5. srpna (tzn. klasika - středa až neděle).

Pokud s tím někdo vyloženě nesouhlasí, ať se urychleně ozve, ale asi těžko vymyslíme něco jiného...

V tomhle termínu už nám pan Tyšer nabídl ten apartmán nad hospůdkou v Janovicích, což nás v podstatě staví do pozice, kdy už si nemůžem moc vybírat a pokud chceme někde sraz pořádat, volil bych tuto variantu. Ale samozřejmě musíme se domluvit, nebo hlasovat.

Od začátku roku ale bylo dost času a nikdo nepodal žádné návrhy na ubytování...

Clint Eastwood
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi

Příspěvekod Jordi Linx » 06.5.2018 16:44:44

... termín je tedy jasně daný, teď kdo jak přijede:
Celou dobu:
Jordi Linx
East.wood
MrTukan
Gnost Kohn

Kratší termín:
Xavier (víkend)

S tím, že jdu připomenout loňským účastníkům, aby se taky vyjádřili jak můžou, abychom řekli, že vezmeme apartmány (tedy na osobu), nebo kdyby se ozvalo více, tak můžeme zvážit i základnu. Ale to bych bral v případě osmi lidí ... zkusme to rozhodnout do středy.

Obrázek
Jordi Linx
Administrator
Administrator

Příspěvekod Dash Spience » 06.5.2018 16:50:25

Já se omlouvám, teď prostě nedovedu říct co bude v srpnu. Rád bych přijel, ale situace je tak proměnlivá, že to asi nebudu vědět ani v tom srpnu :D - jinak srpen a apartmán jak bylo zmíněno podporuji
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Dash Spience
Seržant
Seržant

Příspěvekod East.Wood » 06.5.2018 17:03:13

Já si myslím, že v případě počtu do osmi lidí se nevyplatí ta základna určitě. I kdyby nás snad bylo deset, furt každý vysolíme 250/Kč za noc. V apartmánu můžeme být za stejnou cenu i v pěti...

Clint Eastwood
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi

Příspěvekod Mandalorian » 06.5.2018 17:57:56

zazadam o dovolenou
ale zda ji dostanu to nevim
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria

Příspěvekod East.Wood » 08.5.2018 20:14:08

Dávám zde krátké info a fotky ubytování v Janovicích:

Zánovní apartmán v 1.patře nad hospůdkou.

Adresa: Jívka, Janovice 341 (http://www.joseftyser.cz/hostinec/)

Apartmán ještě není na stránkách umístěn.

Kapacita je max.12osob. Má dva 4-lůžkové pokoje s novým nábytkem, vybavenou kuchyň s jídelnou, společenskou místnost se 2 lůžky a 2 přistýlkami, TV-SAT, WiFi, balkon, koupelnu se sprchovým koutem, rohovou vanu a wc. K dispozici je zahrádka s grilem a s nafukovacím větším bazénem a louka hned vedle.

Celý apartmán se dvěma pokoji jen pro sebe si můžete pronajmout za 250,-Kč/os./noc+ obecní poplatek z ubytování: dospělí 9Kč/os./noc., děti 4Kč.

Provozem hospody by jste neměli být rušeni, protože slouží hlavně pro stravování hostů od nás a z okolí. Děláme i snídaně.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Omlouvám se, pokud nejsou fotky vloženy dle pravidel fóra... dělám to při hokeji Česko vs. Švýcarsko :P

Clint Eastwood
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi

PředchozíDalší

Zpět na Vše k Akademii Síly