Adria Drayven - Na kočku a na myš

Zde se odehrávají mise hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: Adria Drayven - Na kočku a na myš

Příspěvekod Phate » 06.6.2018 15:15:02

Keren:

Jediové se na sebe podívali, ale z jejich tváří se nedalo vůbec nic vyčíst.
"Malá procházka dozajista neuškodí, aspoň se podíváme po městě." pokynul ti mistr Zyr a počkal, až vyrazíš. Šli jste klidným, nenuceným krokem.

"Abych se také představil, mé jméno je Takar Sem, ale nebudu se zlobit, když mi budeš tykat. Mistr Zyr si na hodnosti potrpí, ale mně na nich až tak moc nesejde." jako by se Takar probral, srovnal s tebou krok a konečně promluvil. Jeho hlas byl hluboký a ani v nejmenším nevyzařoval mistrův klid. Zněl spíš jako nadšený padawan na první misi.

"Dostali jsme od Rady veškeré dostupné informace, ale rádi bychom, kdyby si nás trochu zasvětila do toho, co se tady vlastně stalo, padawane. Je dost dobře možné, že naše informace nebudou úplné." vyžádal si Zyr a nepřestával se rozhlížet po ulici, kterou jste od doků zrovna procházeli.

"Hodně nás zajímá ten nikto, ale určitě začni od začátku." doplnil ho Takar.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku

Re: Adria Drayven - Na kočku a na myš

Příspěvekod Kyell » 25.6.2018 18:29:12

Keren

Pomalu jsem vykročila vstříc rušným útrobám doků a poté do klidnějších ulic, žádný shon, jen ten běžný, kdy se každý snažil sehnat to, co zrovna potřeboval, nebo jen procházel ulicí. Dříve než jsem se dostala ke slovu, předběhl mě Takar a i když trošku opožděně, představil se a mě samotné spadl kámen ze srdce, protože působil velmi nenuceně al lidsky. Přikývla jsem na znamení souhlasu a lehce pousmála.
"Jak jste sám řekl, mistře Zyre, Rada Vám určitě předala všechny námi poskytnuté informace, ale byla bych ráda, kdybych Vám vše mohla říct od začátku, pokud Vás bude něco zajímat nebo Vám bude něco nejasné, neváhejte a ptejte se. My samy s mistrem už jsme trochu s rozumem v koncích."
Ač nerada, přiznala jsem barvu, jelikož tato situace se zdála být bezvýchodná, právě proto přiletěl mistr Zyr a Takar.
"Cílem naší návštěvy bylo objasnit zdejší podezřelá úmrtí vysokých představitelů firmy pro těžbu drahých kovů, firma která patří panu Sereovi a jeho rodině. Rovněž zde bylo několik prazvláštních sabotáží, které právě vedly k oněm úmrtím."
Spustila jsem od samotného začátku.
"Proto jsme ani chvíli nezahálely a ihned jsme se pustily do vlastního vyšetřování, prohlédly jsme si firmu a začaly prozkoumávat místa činu, kde došlo k náhodným úmrtím. Jak jsme si myslely, ony náhodné úmrtí byly výsledky sabotáže, jelikož ve firmě byl člověk, který byl podplacen, aby si pohrál s nastavením důlního zařízení a podobně. Pokud se nepletu, veškeré zprávy ohledně tohoto zjištění mistr zaslala Radě, tudíž byste je měli mít k dispozici."
Ohlédla jsem se přes rameno a tak nějak už jen ze zvyku zkontrolovala okolí.
"Teď se ale dostaneme k tomu důležitějšímu, k tomu, co Vás tak zajímá, mistře Zyre. Bohužel si ale nejsme jisté už ničím, proto o samotném střetnutí s oním Niktem bych raději pokračovala až v soukromí Vašich pokojů."
Shodou okolností jsme dorazili k hotelu, kde jsme já a mistr přebývaly a pokud mě paměť nepletla, ubytování měli mít mistr Zyr a Takar již zajištěné. Proto jsem ihned poté, co jsme vešli do budovy, pozvedla dlaň a vyzvala oba Jedie, aby chviličku posečkali.
"Prosím, vydržte zde, zeptám se, zda jsou Vaše pokoje již připravené, popřípadě je zajistím sama."
Lehce jsem se uklonila a přešla až k recepční.
"Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mají mistr Anduin Zyr a jeho společník mistr Takar Seem zajištěny pokoje, pokud ano, kdepak je najdu, velice ráda je tam doprovodím."
Pronesla jsem klidně a vlídně na recepční. Snad na to mistr nezapomněla, inu co, přinejhorším to zařídím sama.

Belief is not a matter of choice, but of conviction.

Kyell
Učedník
Učedník

Předchozí

Zpět na Mise SR