Tal Norrak - Peruť tesáku (Dash)

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Re: Tal Norrak - Peruť tesáku (Dash)

Příspěvekod Dash Spience » 16.5.2017 22:39:15

Důlní stanice Petergast

Procházeli jsme chodbami a já jsem nechal všechno kolem proudit. Používal jsem všechny svoje zbystřené smysly a vypomáhal si silou. To co tady bylo cítit se mi moc nelíbilo. Nemám rád, když se někdo spokojí se svým osudem a smíří se s tím co má. Vím, že oni tady na stanici asi nemohli nic moc, ale tohle odevzdání mi lezlo na nervy. Šlo to proti všem mým zásadám. Pokud budu moci, tak jim pomůžu už jenom proto, aby se tyhle jejich myšlenky pozvedly.

Na místě jsem sledoval zbytky opravárenských čet a vlastně všech co měli ruce a nohy. Už toho tu nebylo moc co uklízet ani dodělávat. Zbytky ohníčků to už ani nestálo za řeč. Do nosu mě okamžitě udeří spálenina, plast, kov, lidské maso. Co jsem viděl hned, tak že místo výbuchu bylo netknuté. Často se stává, že lidé místo hned uklidí a je po vyšetřování. Tady zjevně zapracovala nějaká vyšší síla, která byla přesvědčená o tom, že to byla nehoda. Jasně nehoda to mohla být, ale jak i později naznačí Zhardu v téhle době na ně opravdu nevěřím.

Je to pravda. Náhody neexistují. Vše má svůj účel a cíl.

Sám se zaměřím na potrubí a ventilaci. Hodlám ho blíže prozkoumat a zapojit i sílu. Hledám cokoliv neobvyklého. Narozdíl od lidí moje smysly jsou silnější a posílené silou by si něčeho všimnout mohly. Já nejsem vyšetřovatel, i když si to s jedim všichni hned spojí. Nechápu proč. To je jakoby všichni huttové museli být slimáci...teda moment, oni jsou slimáci!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 1001
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Předchozí

Zpět na Výcvik NR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník