Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvekod Wrait » 27.2.2018 21:41:06

Gus Talon, předměstí
Od začátku cesty jsme toho moc neřekli. Neřekl bych, že by mi to vadilo. Co mě znepokojovalo víc, byla rychlost, kterou jsme se ubírali k neznámému cíli. Nalla se zdála ještě znepokojenejší než já, což mě utvrzovalo v tom, že momentálně nechci vědět víc.
Radši jsem mlčel a nechal moje myšlenky sobě a nalliny Nalle.
Když jsme na předměstí města zastavili. Překvapila mě prázdná budova.
Tak... teď už se mi to začíná nelíbit. zhodnotit mlčky situaci a chodím se tašky. Vysvětlování nechám na potom a začnu prohlížet oblečení. Ve skutečnosti “najít oblečení” znamenalo vybrat z toho mála něco mé velikosti. Hádám, jestli je nápad mě mistryně, vybrala mou velikost docela dobře.
Nechal jsem si svoji tuniku a schoval ji pod bílou košili. Na tu přišla vesta z kůže, nebo podobného materiálu. Rozhodl jsem se vyměnit i kalhoty za pracovní s kapsami. Svůj pásek jsem vyměnil za obyčejný. Nechal jsem si na něm jenom brašnou s datapadem a komlinkem. Ostatní věci zabalím do svého batohu, společně s rukavicemi. Cestovní plášt si ještě nechám venku. Oblečení neposkytuje moc míst ke skrytí meče, takže se uchýlím k trapnému klasickému schovávání v botě. Nasadím si plášť, vezmu batoh a vrátím se k východu z domu.
Jakmile uvidím Nallu, nedá mi to a musím se zeptat.
Proč taková opatrnost? Nemohli jsme se setkat někde blíž než na opačné polokouli?
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 394
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Bydliště: Prágl

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvekod Jordi Linx » 07.3.2018 00:21:31

Gus Talon, "Přestupní" garáž:
S oblékáním jsi příliš neváhal, nicméně jsi se zdráhal vzdát se úplně svého oblečení a ponechal sis, co mohl či případně uschoval do svého batohu, byť to znamenalo jej nutně nacpat. Velikost oblečení se nakonec neukázala jako žádný problém a většina z toho ti i docela dobře sedla. Nebylo pochyb o tom, že ten kdo oblečení připravoval dost dobře tušil, jakou velikost bys mohl zhruba mít.
Stejně jako tys neváhal s převlékáním, pustila se do toho i Nallia a to bez ohledu na tvou přítomnost nebo nějakou stydlivost. Pokud by ti pohled zalétl jejím směrem, tak by sis mohl povšimnout, že její figura byla opravdu dobrá a preferovala praktickou černou barvu nejspodnější vrstvy svého oblečení. Na sebe si vzala ošoupané vybledlé zelené pracovní kalhoty, triko a přes to hnědou vestu, na níž by nebyl problém najít nějaký ten flek. Dosavadní oblečení si složila do tašky, aby ji pak hodila landspeederu, kterým jste přijeli.
Jo a co se nikam nevejde, hoď do tašky a naše spojka to uschová i s landspeederem,
poznamenala směrem k tobě a prozradila ti, že se ti věci mohou navrátit a také to, že vlastně nepracovala sama za sebe, ale byly tu i další osoby. Nakonec ještě vytáhla z přihrádky landspeederu malý příruční blaster a schovala si jej do vesty.

Jakmile byla připravená, tak na tebe čekala u vchodu směrem do budovy.
Detaily ti pak vysvětlíme, ale rozhodně nechceme nic riskovat, ne když jsme tak blízko. Běžně se v tuhle dobu nepřibírají další lidi, ale situace si to může žádat,
odpověděla ti nakonec a vyrazila směrem do budovy, abyste dorazili až ke schodišti, sešli do sklepení a tam v jedné koji zmizeli v tunelu, který vedl do kanalizací. Rozhodně nebylo pochyb o tom, že byl vytvořen uměle a nejednalo se o původní vlastnost budovy, v níž jste za sebou nechali landspeeder.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6499
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvekod Wrait » 08.3.2018 10:10:33

Gus Talon, "přestupní" garáž
Nalla neváhala převléknout se hned vedle mě. Né, že bych si jí nevšímal, ale podržel jsem mezi námi pomyslnou plentu. Přeci jen, jsme v chrámu vyrůstali už od mala ve společných prostorech.
Když jme byli oblečeni, Nala odložila svou tašku do speederu a doporučila mi to samé. Odložil jsem tam svůj batoh, i přesto, že téměř přetékal, nemusel jsem se bát ztráty věcí.
Na mojí otázku jsem dostal obecnou odpověď, která však skrývala mnoho informací. Nepracovala sama a zdálo se že jde o větší organizovanou skupinu. Podle toho jak odpověděla, musela mít nějaké postavení ve skupině a stejně tak, že mají více operativců, lidí jako já. Nejdůležitější bylo, že jde o utajenou skupinu ať už ilegální nebo stíhanou režimem.
Musel jsem doufat, že se na místě dozvím víc, protože momentálně jsem byl ponechán ve tmě. Pravděpodobně ve prospěch skupiny, ke které jsem se měl brzy přidat.
Sklepením jsme se dostali do ukrytého tunelu, který vedl do kanalizace. Žádná podívaná to nebyla, ale pach nebyl tak intenzivní. Po chvíli jsem si na něj zvykl s přemáháním všech mých receptorů nepodlehnout přetížení ze smradu.
Nemělo smysl se dál ptát na cíl nebo podstatu mise, tak jsem zkusil něco jiného.
Takže... jsi místní, nebo taky externista? Nechci udržovat ticho, když to není nutné. Popravdě jsem nečekal takový výlet.
Když někam s kolegyní vyrazíme, je to většinou spíš turistika. Trochu města, trochu přírody... Baví mě to. Poznáme spousto míst a nových lidí...
Tohle je také jedna z věcí, kterou jsem se od mistryně naučil - Být na pozoru i během rozhovorů a cestování. Nechci působit jako na trní, ale naopak nechci být jen "pasivní dav" neuvědomující si své okolí. Proto se snažím zavést rozhovor.
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 394
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Bydliště: Prágl

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvekod Jordi Linx » 12.3.2018 00:01:07

Gus Talon, Kanalizace:
Dokázal ses nekouknout i díky svému výcviku a po převlečení jsi pojal vědomí, že během následující cesty by ses toho mohl dozvědět více. I proto jsi nedbaje na nevlídnost prostředí, kterým jste procházeli, zkusil rozvést konverzaci.
Jak vidíš, tohle rozhodně turistika není. A jsem místní, kovaná corellianka,
odsekla ti poměrně tvrdě, jak rychle kráčela kanalizací. Nebylo pochyb o tom, že tuhle část cesty absolvovala spíše z nutnosti, než aby tudy chodila s nadšením.
Nakonec se však u rozbočky přeci jen zastavila a s trochu omluvným pohledem se na tebe podívala.
Jsme z toho všeho trochu streslá, nechtěla jsem aby to znělo tak ostře. Jen jsme opravdu blízko a to po hodně dlouhé době,
dodala nakonec, aby se pak rozhlédla a naznačila, že porazíte do chodby vpravo. Nebylo pochyb o tom, že vás ještě čekal nějaký kus kanalizací než dorazíte někam k vašemu cíli. Nicméně o zápachy tu rozhodně nebyla nouze a měl jsi opravdu co dělat, abys je přetlačil a nevnímal.
Jako většinou by tyhle problémy měl řešit CorSec a ty bys s ní figuroval maximálně tak na diplomatické okecávačce někde, ale tady se jedná o speciální záležitost,
prozradila ještě navíc a vytušil jsi, že má o zmíněném CorSecu za běžných okolností vysoké mínění. Obecně jsi mohl pozorovat jakousi hrdost vztahující se k lokálním planetárním záležitostem, přesně jak prve zmínila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6499
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvekod Wrait » 13.3.2018 21:16:14

Gus Talon, Kanalizace
Z prvku se zdálo, že o konverzaci neměla zájem. Pro mě to momentálně byla jedna z mála možností, jak se nezabývat zápachem. Nakonec přeci jen trochu pookřála a něco mi řekla.
V pořádku. odpověděl jsem, než jsme se vydali dál. Pověděla mi trochu o akci, které se nyní účastním, ale opět jsem se nedozvěděl nic konkrétního. Snad jen, že jde o zvláštní okolnosti, které vedly k nynější situaci.
Po pravdě i v kanále už jsem byl... Nebudu dál vyzvídat, jestli je to tak důležité. Odpovím na její poslední větu. Přes pach kanalizací nedokážu přesně určit jestli je pro ní toto “zaměstnání” náročné nebo jen obtěžující, ale rozhodně se v CorSecu vzhlížela.
Jak dlouho se ještě zdržíme tady dole? Zeptám se, když cesta kanály pokračuje bez viditelného cíle.
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 394
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Bydliště: Prágl

Re: Výcvik pro Wraita(Taru'n Wio v2)

Příspěvekod Jordi Linx » 15.3.2018 00:30:05

Gus Talon, Kanalizace:
Mírný hukot kanalizace v rámci diskuze lépe zanikl v ruchu konverzace a mohl jsi i podezřívat, že uvolnění mohlo přijít i z jakési jistoty, že tady nebudete někým slyšeni. Přesto udržovala rychlé tempo a nemluvila až tak hodně, aby se zbytečně nezadýchala.
Všechno se dozvíš, až budeme na místě. Jsou tam i nějaké podklady a věci navíc - lepší než ti sdělovat útržky postupně,
prozradila, zatímco jste dorazili k lávce, kterou jste nakonec překročili. Běžný smrtelník by musel být značně opatrný, což by měl být i Nalliin případ, ale ta ji překonala bez větších obtíží. Až se zdálo, jakoby tu nešla poprvé, ale naopak cestu dobře znala.

Při otázce na zbývající cestu v kanalizaci se zastavila a rozhlédla, aby si přesněji vybavila místo, kde jste se právě nacházeli.
Asi ještě deset minut tady dole, pak přes jednu fabriku, pár ulic a na veřejný transport. Když stihneme akorát nástup, tak jsme do hodiny na místě, když ne, tak o půl hodiny později,
odpověděla po chvilce úvahy a popsala ti, jak dlouhá cesta vás ještě vlastně čeká. Přitom se nedalo pochybovat, že značná část je pak už dána právě zmíněným transportem, který rozhodně nepatřil mezi rychlíky. Tos měl potvrzené například i z Coruscantu, kde cesta veřejnými linkami zabrala mnohonásobně více času, než kdybys totéž absolvoval ve stíhačce nebo frachťáku, i když tam se na tom všem podepisovala i hustota dopravy, která tam panovala.

Nicméně sis mohl všimnout, že jste se dostávali do čistší části kanalizace a i zápach tu byl mírnější, než prve. Mohl jsi se jenom domnívat, co mohlo být nad vámi, že to neprodukovalo takový hrozný produkt jako prve.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6499
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Předchozí

Zpět na Výcvik SR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron