Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Zde se odehrává výcvik nové postavy pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Jordi Linx »

Stanice Void, Hotelový pokoj: (22 BBY)
Na stanici jsi byla společně se svým mistrem už pátým dnem, než jste konečně narazili na způsob, jak dosáhnout pokroku vůči svému cíli. Tím bylo pokus o odhalení aktivit podporujících terorismus v tomto sektoru. Od informátora jste věděli, že by mohl mít vazbu na zdejšího velmi vlivného správce s vazbami na nejvyšší bothanské kruhy. Nicméně jste neměli přímé důkazy a tak jste museli postupovat ve vším utajení.

Na téhle stanici zbudované do podoby paláce na obřím asteroidu se to nakonec ukázalo jako značně složitý počin, protože dotyčný tu vlastnil celé sídlo, které bylo dobře chráněné a běžným způsobem se vám tam nemohlo povést dostat. Včera se vám povedlo zjistit, že do sídla onoho bothana budou přijímat nové služebné a tak zatímco tvůj mistr vyrazil připravit ti alter-ego a kompletní pozadí, abys mohla projít prověrkou, tvůj úkol zněl značně jednoduše. Vybavit se vhodným oblečením a případně si zjistit vše potřebné, abys prošla výběrovým řízením a dostala se tak dovnitř jako služebná. A protože mistr vyrazil plnit svou část úkolu hned z rána, tys nyní mohla v klidu posnídat a rozmyslet si, co vše bude potřeba zařídit, abys byla vybrána.

Na přípravu jsi měla čas do večera, přesněji do páté hodiny, kdy v nedalekém domě měl probíhat pohovor a nejspíš i nějaké testy, aby se vyhodnotili nejlepší kandidáti. Každopádně už dopředu jsi věděla, že to nebude složité, protože tato pozice tu byla velmi dobře placená, minimálně v porovnání s těmi dalšími, které se zde daly získat a nebude tedy problém s nedostatkem uchazeček. Požadavek na uchazečky ženského pohlaví navíc vyřadil ze hry postavu mistra Semara a velká část břímě této mise tudíž padla na tvou hlavu, zatímco tvůj mistr bude plnit roli podpůrnou a bude zkoušet zjišťovat informace z okolí.
---------------------
Takže, s ohledem na to, že se jedná o první příspěvek, tak jen poznamenám, že se můžeš zaměřit na značný počet bodů, od vlastních pocitů ohledně části úkolu, který leží před tebou až po plánování, rozmýšlení co je zapotřebí apod. . Úmyslně jsem ti nechal dost prostoru k pohybu dopředu, abych viděl jak si s tím poradíš. Případné otázky můžeš psát pod čaru, nebo mi dát vědět soukromou zprávu nebo na mchatu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Safira »

Stanice Void, Hotelový pokoj: (22 BBY)

Přemýšlela jsem. Je to nábor, tak by mělo stačit když bych se oblékla do něčeho, co by na sebe vzaly i ostatní holky v mém věku, takže svůj plášť a róbu tady budu muset nechat. Chvíli jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych si tady měla nechat i svůj světelný meč, ale pak jsem tuhle myšlenku zamítla. Síla je sice dobrá, ale na odrážení droidích střel by mi opravdu k ničemu nebyla. Teda slyšela jsem příběhy že někteří Jediové umí střelu zastavit jenom s pomocí Síly, ale mezi ty já opravdu nepatřím.

Chvíli jsem se prohrabávala svímy věcmi, než jsem našla co jsem hledala. Byly to hnědé šaty s vnitřní tajnou kapsičkou. Už si nevzpomínám odkud je mám, pravděpodobně jsem je dostala v Chrámů při nějáké slavnosti. Oblékla jsem si je a do kapsičky jsem si dala vysílačku a světelný meč. Co bych si tak ještě mohla vzít… přemýšlela jsem. Pak jsem si vzala batoh a nastrkala jsem do něj věci typu hřeben, kartáček na zuby atd. Kdybych se tam dostala a už nebyl čas se pro to vrátit,pomyslela jsem si. Pak jsem tam dala ještě zápisník a tužku, kdybych něco důležitého zjistila a bála se, že to zapomenu, nebo bych v blízké době po tom nemohla říct mistrovi. A ještě bych si měla něco udělat s vlasy, třeba si je rozpustit, nebo tak něco.

Když jsem pak skončila, připadala jsem si jako úplně někdo jiný. Snad to vyjde... Ale docela by mě zajímalo, na co se mě tam budou ptát… Doufala jsem, že mám všechno a čekala jsem na svého mistra.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Jordi Linx »

Stanice Void, Hotelový pokoj:
Přípravě jsi věnovala náležitý čas a když jsi vyrážela, tak ses cítila naprosto odlišně od toho, jak jsi byla navyklá v tradiční jediské róbě. Díky předchozí přípravě jsi dobře věděla, kam zajít a tak nebyl problém dorazit včas na místo, kde měl konkurz probíhat. Už po vstupu dovnitř jsi však spatřila první komplikaci - na první pohled tu bylo více jak padesát dalších uchazeček mladého věku. A dost nich bylo oděno do značně vyzývavého oblečení, kdy se nebálo dát na odiv své křivky.

Po vstupu jsi dostala pořadní číslo - 48 a základní informace, že první částí bude pohovor v jisté podobě a druhou pak praktická zkouška. Ohledně konkrétního obsahu praktické zkoušky ses však nic víc nedozvěděla a nikde nebylo ani nic více vyvěšeno. Nezbývalo ti tedy nakonec, než se zařadit k ostatním kandidátkám a najít si místo ve velké hale, kdes měla posečkat než na tebe přijde řada s pohovorem.
Velice rychle jsi spatřila, že pohovory probíhají ve čtyřech místnostech a jeden trval zhruba deset minut, někdy i patnáct. S ohledem na číslo jsi tedy měla ještě nějaký ten čas, stejně jako některé další kandidátky. U mnohých jsi viděla, že se pomocí různého make-upu pokoušely zkrášlit svůj zevnějšek, aby zanechaly co nejlepší dojem. Některým to bylo relativně jedno a jen v klidu něco studovaly na svých datapadech, pár dalších pak nervózně přecházelo sem a tam.
Co se organizátorů týká, tak jsi zatím zahlédla jen lidi, kteří nejspíše patřili k agentuře, která měla výběr na starosti, nebo ti rozhodně nikdo nepřišel povědomý z materiálů, které jste společně s mistrem nastřádali dohromady během dosavadního pobytu. Zdálo se, že do tvého pohovoru ještě nějaká hodina zbývá a nebylo neobvyklé, že některé kandidátky mohly ještě odejít, pokud měly vysoké číslo, nicméně již na začátku jste byly upozorněny, že když se nedostavíte k pohovoru do pěti minut po vyzvání čísla, nastává automatická diskvalifikace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Safira »

Stanice Void, hotelový pokoj:

Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem se rozhodla, že tu zůstanu. Nechci riskovat, že bych to propásla,pomyslela jsem si. Prošla jsem místností až do rohu, kde jsem se opřela o stěnu. Snažila jsem se zůstat v klidu, ale moc mi to nešlo. Jen kdyby na tom nezávisela celá mise...

Po chvíli jsem se začala nudit. Pohrávala jsem si s lemem šatů a rozhlížela jsem se po místnosti. Zajímalo by mě, jaká by byla jejich reakce, kdybych tady teď vytáhla světelný meč a začala bych si s ním jen tak švihat. Nebo kdybych to udělala na tom pohovoru...

Pozorovala jsem jednu z žen, která měla na starosti výběr. Vždycky vylezla ze dveří, zavolala číslo a zase odešla dovnitř. Odkud jsme to měli ty informace? přemýšlela jsem. To, že tady z našeho materiálu nikoho nevidím mi na náladě moc nepřidalo. Snad to dobře dopadne...

Místnost se postupně vyprazdňovala, jak chodily další a další uchazečky na řadu. Netrpělivě jsem přešlapovala v rohu místnosti. „Číslo 47!” Vykřikla žena, ta, kterou jsem před tím pozorovala. Zmizela v místnosti a v závěsu za ní šla jedna nervózně vypadající uchazečka. Cítila jsem, jak i ve mně narůstá nervózita, a tak jsem se znovu snažila uklidnit. Ještě nejsi na řadě. řekla jsem si.

Najednou se z druhé strany místnosti ozvalo hlasité: „Číslo 48!” Vyrazila jsem. Cestou jsem cítila pohledy ostatních uchazeček, ale na ty jsem se nesoustředila. Zhluboka jsem se nadechla a vkročila jsem do místnosti.

Místnost byla o poznání menší než ta předchozí. Na stěnách visely obrazy a v rozích stály květináče s květinami. Uprostřed byl stůl a u něj čtyři židle - tři na jedné straně a jedna na druhé. Na židlích seděli dva muži a jedna žena, která si cosi dělala na svém datapadu. Pozdravila jsem a snažila jsem se zůstat co možná nejklidnější. Muž sedící nejvíce vlevo mi pokynul, abych si sedla. Pak se na mě začali ptát jeden přes druhého, že jsem ani pomalu nestihla odpovídat. „Jak se jmenuješ?” , „Odkud jsi?” , „Proč jsi se rozhodla stát se služkou právě tady?” , a tak dále. Snažila jsem se na všechno odpovědět co nejpřesvědčivěji - představila jsem se jako Reem Eilim z Coruscantu, která sem přijela vydělat peníze pro svou nemocnou sestru na operaci. Všechny mé odpovědi si zřejmě natáčela ta žena s datapadem, asi je využijou později. Snad ne proti mně.

Zdálo se mi, že od doby, kdy jsem sem vešla uběhla celá věčnost a vždycky, když už to vypadalo, že otázky zkončí, přišli na něco jiného, na co se mě ještě nezeptali. Nakonec však přece jen přestali a muž, který mě před tím zavolal mi řekl, abych počkala v další místnosti a ukázal na dveře, kterých jsem si před tím nevšimla. Prošla jsem jimi do další velké místnosti, ve které už byla většina uchazeček. Oddychla jsem si. První část je za mnou. No a teď příjde to horší. Ale proč mi pořád nic k té praktické části neřekli? pomyslela jsem si a vydala jsem se zase do rohu místnosti, kde jsem čekala, co se bude dít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Jordi Linx »

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura:
Místnost v níž ses ocitla působila úplně odlišným dojmem, než hala v níž jsi celou dobu čekala. Uprostřed byl stůl, za nímž seděl muž, který tě pozval dovnitř a poté ještě twi'lecká žena. Oba byli v oblečení, jež bylo tak typické pro všechny zaměstnance agentury, v níž jste se nacházeli.
Kromě tohoto nábytku jsi mohla vidět na zadní stěně čočku videa, která dobře viděla na stůj i přísedící a pak dveře vedoucí někam dozadu. Na jedné ze stěn bílé místnosti pak byl plakát nějaké výrobní společnosti, která se snažila lákat zaměstnance pomocí motivu s rodinou.
Než začneme s otázkami, tak vás nejprve musím informovat, že celý pohovor bude nahráván pro pozdější použití. Pokud s tím nesouhlasíte, tak můžete libovolně odejít, nicméně je to nezbytnou podmínku pro absolvování,
začala strojově žena a poskytla ti moment, pokud bys s tím náhodou nesouhlasila. To ti zpětně připomnělo, že několik kandidátek opravdu opustilo své místnosti velice brzy.
Dobře, vynecháme otázky ohledně původu, zkušeností a podobně, to vidíme z Vašeho životopisu, slečno Eilim. Jako první by mě zajímalo, proč jste se rozhodla zde stanici ucházet o tuto pozici. Vidíme, že pocházíte z Coruscantu a nejste zde příliš dlouho,
zeptal se muž a držel si před sebou datapad. Dle toho, co jste s mistrem připravili, mělo tvé alterego odjet z Coruscantu, kde žilo v chudých poměrech a to poté, co se jí povedlo nastřádat dostatek kreditů na cestu z planety prací po různých bistrech a pohostinstvích. Mistr také zdůrazňoval, že podobné pozice bývají dobře placené a i když může být práce na nich náročná, tak služebné ve velkých rezidencích si rozhodně nežijí špatně a především jim jejich práce zajišťuje značné jistoty.
Já bych zase ráda věděla, jaké máte představy o pozici služebné. Vidím, že jste doposud pracovala většinou v bistrech a pohostinstvích a ta náplň práce rozhodně není stejná,
připojila se žena k dotazování a tobě se opět vybavila slova mistra, který říkal, že pro alter ega jsou bistra nejlepší, často nevedou záznamy a je to nejjednodušeji sehnatelná práce, ale povětšinou za nízkou mzdu.
-----------------
Nejprve se omluvím za delší čekání, ale trochu se mi nastřádaly věci. V tvém příspěvku jsem pak přeškrtl část textu, protože koliduje se stylem hry a našimi pravidly. Důvodem je, že jsi zde hrála za postavy klíčové pro příběh a v podstatě si odbyla část, kterou jsem chtěl, abys prošla. Obecně hraní za jiné postavy, než je ta tvoje je nepřípustné - většinou to necháváme, pokud jde o krátkou epizodku bez výrazného vlivu na příběh. Takto by ses připravila o to co jsem chystal a hlavně se pokusila obejít překážku, kterou bys měla překonat herně.
Běžně si říkám o edit celého příspěvku, ale protože tu začínáš a chtěl jsem posunout hru, tak jsem to provedl "škrtem" a pokračoval dále.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Safira »

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura

Chvíli jsem váhala, protože jsem si nemohla vzpomenout, co jsem si na tyhle otázky připravila za odpovědi. Věděla jsem, že spolu něják souvisely, ale co to přesně bylo... Nakonec jsem řekla: Dělat občerstvení bylo sice dobré, ale chtěla bych se v práci více pohybovat než jen přecházet za pultem a po chvíli jsem se díky každodennímu míchání koktejlů a příprava několika mála druhů jídel začala nudit. Věřím, že zde bude větší výběr činností a že spíše než sezení na židli kde budu doufat, že začnu něco dělat, budu spíše neustále v pohybu a naopak si budu přát, abych měla chvíli volno. Jakmile jsem to dořekla, zamyslela jsem se ještě jednou nad tím, co jsem to vlastně vyslovila. Připadá mi že baristka a služka jsou si celkem podobná zaměstnání - v obou případech někoho obsluhuju... Je tam teda ten rozdíl v tom prostředí a ve výplatě, ale to je tak něják všechno... No nic, už jsem to řekla a teď už to zpět nevezmu... Trochu jsem se pousmála a čekala jsem, jaká bude další otázka.

————————————————————————

Omlouvám se za delší nepřítomnost, poslední dobou toho mám trochu víc... A taky nebudu k sehnání na uvedeném kontaktu - někdo hecknul server, přes který mám kontakt založený, a teď mi nejde na něj nic nechodí a nemohu ani nic poslat... Prý to bude dočasné, dám vědět, až bude problém vyřešen. Děkuji za pochopení.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Jordi Linx »

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura:
Odpověď na obě otázky jsi spojila v jednu delší odpověď a hned posléze ti bylo jasné, že k žádnému velkému ohromení tu nedošlo. Pozitivem však bylo, že tě ještě neposlali pryč nebo rovnou neodmítli. Každopádně vše si pečlivě poznamenali, než mohla přijít nějaká další otázka.
O vašich minulých zaměstnání toho není moc známo, v podstatě jenom registrací kvůli daňové povinnosti. Máte nějakou možnost se prokázat něčím více, ideálně třeba nějakým doporučením?
přišel s další otázkou muž a opět věnoval dost času svému datapadu, než aby tě pozoroval. Nakonec však přeci jen vzhlédl rozhodnut položit další otázku,
Ještě mě zajímá, jak jste aktivní na holonetu a případných sociálních mediích, či jestli máte nějaké zkušenosti s médii a zpravodajstvími, například na pracovní úrovni, nebo znáte nějaké lidi z těchto oborů?
zeptal se tě dále, než se na tebe vzhlédl a zkušenosti z dosavadního výcviku ti prozradily, že tvoje odpověď na tuto otázku jej značně zajímá a mohla patřit mezi ty důležitější body.
Máte pravdu v tom, že to vyžaduje dost pohybu a různorodost prací je širší, ale je zde kladen mnohem větší důraz na pečlivost a důslednost. Pán domu si neplatí jen jídlo k večeři, ale dobré jídlo včetně kuchaře a služebných, kteří mu to jídlo naservírují. Jste přesvědčená o tom, že nebudete mít problém uposlechnout rozličných přání pána domu a jeho rodiny? I kdyby to znamenalo vstát v půlce noci a připravit svačinu?
dodala žena a i sama přidala další otázku k těm, které prve vyslovil muž.
------------------
Chtěl bych tě poprosit, abys každou přímou řeč začínala na novém řádku, je to pak přehlednější a lépe se to čte ;)
A za svou nepřítomnost se nemusíš tolik omlouvat, větší prodlevy jsou nepříjemné spíš u moderátorů než naopak. Jinak kontaktní údaje si lze v nastavení změnit ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Safira »

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura

Cože po mně chtějí? Doporučení? Mistr neříkal že po mně budou chtít nějáke doporučení... Polilo mě horko. Co teď? Co teď? Vzpoměla jsem si, co mi jednou říkali v Chrámu. “Když nevíš, co máš říct, tak řekni ne, tedy pokud něco vyzvídaji a máš možnosti říct pouze ‘ano’, nebo ‘ne’. Když řekneš ‘ne’, tak nemohou dále vyzvídat a tak máš větší šanci, že se do něčeho, co jsi řekla, nezamotáš.” Tak to vyzkoušíme.
Lituji, ale žádné doporučení nemám. Nevěděla jsem, že je něco takového potřeba, a tak jsem o něj nepožádala. Na holonetu jsem nikdy moc aktivní nebyla, protože jsem to nikdy moc nepotřebovala. Ani s nimi neumím moc dobře zacházet. A nikoho, kdo by měl s médií nějáké zkušenosti moc neznám.
Trochu jsem se zavrtěla na židli. Klid.To zvládneš. Když budeš vypadat nervózně, pravděpodobně by tě kvůli tomu nevzali. mluvila jsem sama k sobě.
Ano, myslím si, že zvládnu plnit různá přání pána domu, i kdyby to znamenalo uprostřed noci připravovat svačinu. Trochu rozpačité... No nic. Nevadí.

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Safira »

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura

Cože po mně chtějí? Doporučení? Mistr neříkal že po mně budou chtít nějáke doporučení... Polilo mě horko. Co teď? Co teď? Vzpoměla jsem si, co mi jednou říkali v Chrámu. “Když nevíš, co máš říct, tak řekni ne, tedy pokud něco vyzvídaji a máš možnosti říct pouze ‘ano’, nebo ‘ne’. Když řekneš ‘ne’, tak nemohou dále vyzvídat a tak máš větší šanci, že se do něčeho, co jsi řekla, nezamotáš.” Tak to vyzkoušíme.
Lituji, ale žádné doporučení nemám. Nevěděla jsem, že je něco takového potřeba, a tak jsem o něj nepožádala. Na holonetu jsem nikdy moc aktivní nebyla, protože jsem to nikdy moc nepotřebovala. Ani s nimi neumím moc dobře zacházet. A nikoho, kdo by měl s médií nějáké zkušenosti moc neznám.
Trochu jsem se zavrtěla na židli. Klid.To zvládneš. Když budeš vypadat nervózně, pravděpodobně by tě kvůli tomu nevzali. mluvila jsem sama k sobě.
Ano, myslím si, že zvládnu plnit různá přání pána domu, i kdyby to znamenalo uprostřed noci připravovat svačinu. Trochu rozpačité... No nic. Nevadí.

———————————————
Za tu první verzi se omlouvám, trochu se mi to zaseklo…

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Jordi Linx »

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura:
Další série otázek tě krapet rozhodila a bylo to znát na tvém ústním projevu, ale ani jeden z dvojice před tebou na to zatím nijak nereflektoval. Jak už bylo jejich zvykem, tak si pilně dělali poznámky a možná si i vyměnili nějaké informace na datapadech, které měli na stole.
Dobře, ještě by mě zajímalo, jestli máte nějakou historii s některou z vojenských služeb nebo nějakou formou bezpečnostní organizace, jako je třeba CorSec a podobně,
zeptal se znova muž a opět tě úpěnlivě pozoroval v očekávání, jak na tuto otázku odpovíš. Dle všeho to byla opět jedna z těch důležitějších, alespoň co se jeho hodnocení týkalo.
Jeho kolegyně s očividně hodlala věnovat nebo klást důraz na jiné typy otázek.
To je rozhodně dobrý přístup a opravdu se většinou může jednat pouze o nějaké pozdní jídlo nebo návrat či odjezd, které vyžadují asistenci se zavazadly a podobně. Mám pak ještě jednu poslední otázku - není pochyb o tom, že budete muset spolupracovat s ostatním služebnictvem - jaké máte zkušenosti a jak zvládáte práci v týmu?
položila svou otázku, která se opět týkala funkce v rámci domácnosti. Byla to jedna z těch, které se daly očekávat - nicméně i když se zdálo, že to měla být poslední otázka, tak sis vybavila poznámku mistra, že bývá někdy dobré na konci položit vlastní otázku. Pokud bývá takováto otázka dobře položená, dovede získat pozitivní body. O tom, jak sis zatím vedla ses mohla jen dohadovat, protože muž i žena si udržovali striktně profesionální výrazy.
---------------
Za zdvojení se nemusíš omlouvat - jinak by mělo jít příspěvek editovat, takže pokud ještě není odpověď ode mě, tak můžeš tohoto využít :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Safira »

Stanice Void, zaměstnanecká agentura

Poslední otázka. Konečně, pomyslela jsem si.
Ne, žádnou zkušenost s bespečnostními službami nemám, tedy pokud se nepočítá, že jsem někoho, kdo tam pracoval, náhodou potkala když byli na obchůzce na ulici, nebo že si do baru, kde jsem v tu dobu pracovala, pro někoho přišli. Nikdy jsem nic takového nepotřebovala a snad ani nebudu. A oni mě nikdy nehledali, a doufám, že tak to taky tak zůstane. Chvíli jsem si v hlavě urovnávala myšlenky a pokračovala jsem.
V týmu pracuji celkem ráda. Co se týče zkušeností, myslím si, že jich mám dostatek, jelikož ve větších podnicích, kde jsem občas pracovala, jsme najednou pracovali nejméně dva. Naučila jsem se co se týče spolupráce s ostatními, že je lepší se tomu druhému podřídit, aby nedošlo k hádkám, a zatím mi to vždy vyšlo. Na chvíli jsem se odmlčela.
Můžu se zeptat, zajímalo by mě, jak to tady chodí v případě toho, že bych hodně volného času, když třeba pán domu i s rodinou někam odjede. Můžu si třeba zajít do města, nebo musím po celou dobu být v tomto areálu? zeptala jsem se.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Jordi Linx »

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura:
Zdálo se, že na tvou otázku ohledně "kontaktů" s bezpečností a variacemi na ní, jsi podala uspokojivou odpověď a muž neměl potřebu se dále na něco ptát. Udělal si pouze několik poznámek a zbytek se odehrával mezi tebou a ženou vedle něj.
V rámci týmu se většinou podřizuje nadřízeným, s ostatními by mělo jít o kooperaci. Ne vždy může být podřízení dobrou volbou, ale to jistě poznáte ještě sama v budoucnosti,
neodpustila si žena s drobným úsměvem směrem ke svému kolegovi, který to naprosto ignoroval a možná i přemýšlel nad něčím jiným.
Jinak samozřejmě nebudete uzavřená v domě celou dobu, jdete tam pracovat ne otročit. Zátěž práce tam bývá dost pohyblivá, například při očekávání návštěvy je větší, při absenci pánů domů menší. V rámci služebnictva jsou pak definovány pohotovostní směny - to znamená, že několik služebných by mělo být v tu danou dobu v pohotovosti, zatímco ostatní mají volno, které mohou trávit, kde se jim zlíbí. Nicméně je zakázáno vodit si nezvané hosty do rezidence bez svolení, stejně jako vynášet věci ze sídla. Ochranka je oprávněna vždy provést kontrolu při odchodu i příchodu,
odpověděla ti a nezapomněla si udělat pár poznámek, ale měla jsi pocit, že položení otázky určitě prospělo. Tvůj mistr to označoval za rozumný projev iniciativy, kdy tím demonstruješ, že nejsi naprogramovaný droid stvořený k odpovídání ano/ne.
Dobře, to je prozatím vše. S ústním testem jsme spokojeni a i bezpečnostní prověrka se zdá v pořádku. Můžete se tedy zúčastnit druhého kola, kterým bude praktická zkouška. Tam si vyzkoušíme Vaši zručnost a schopnost poradit si s některými úkoly. S ohledem na počátek kandidátek pro zbytek pohovoru bude začínat za hodinu a půl zde v budově. Připravíme seznam, který Vás pak navede do místnosti, kde bude probíhat. Nějaké další otázky?
uzavřela svou část pohovoru žena a dala ti možnost položit ještě nějakou další otázku, než by ti dala svolení k odchodu z místnosti.
-----------------
Pokud se nebudeš na nic ptát, tak tvá postava bude mít volno, které můžeš využít dle své libosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Safira »

Stanice Void; Zaměstnanecká agentura

To už je všechno? Očekávala jsem, že toho bude poněkud více.
Ne to už bude vše, děkuji, řekla jsem. Ať...se vám daří a nashledanou. Rychle jsem propadla datakartu, kterou mi muž podával, otočila jsem se, aby mi nebylo vidět do oblyčeje, jak se červenám a vyrazila jsem z místnosti. Tak tohle bylo opravdu těsné. Málem ses prořekla, vynadala jsem si v duchu. No alespoň že mě z poloviny přijali a mám tu datakartu -
Prohledávala jsem si kapsy. Pak batoh a ještě jednou všechny kapsy. Můj datapad! Vždyť zůstal v pokoji v hotelu na mé posteli. Myslela jsem si, že ho nebudu potřebovat. Ach jo. Teď abych šla zpět. Vyběhla jsem z pokoje a hledala jsem východ.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Jordi Linx »

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura:
Protože jsi již žádné další otázky neměla, tak jsi s díky popadla datakartu a vyrazila ven z místnosti, aby byla místo tebe povolána další adeptka. A podle rychlého rozhlédnutí venku jsi mohla vidět, že jich ještě dost zbývalo.
Malou katastrofou se ukázala absence datapadu, jenž jsi nechala na svém pokoji v hotelu - příliš se nerozmýšlela s návratem a vyrazila jsi tam.

Jakmile jsi dorazila na hotel, tak ti kontrola chronometru prozradila, že času máš více než dost a mohla jsi zvolnit, nebo dokonce přemýšlet o jídle.
Poté cos vstoupila do pokoje, jsi tam mohla vidět tvého mistra, který se skláněl nad svým datapadem a jenom gestem ukázal směrem k tvé posteli, kde ležel tvůj datapad, jenž jsi hledala. Mistr Semar ti dal čas se zorientovat a vzít si datapad, než se k tobě natočil se zvědavým výrazem v očích.
Necítím z tebe velké zklamání, takže jsi zatím uspěla, což je dobře. Ale než si poslechnu, jak sis vedla, tak tě budu informovat já. Tvoje alter ego by neměl jen tak nikdo odhalit, ale stihl jsem to jen tak tak, protože chvilku po dokončení už na ty informace někdo přistupoval. Předpokládám, že tě zkoušeli prověřit kvůli možný vazbám na bezpečnostní složky nebo nějakou konkurenci. U sídel vlivných a často zapletených do ne úplně legálních činností to bývá běžná praxe,
pronesl, aby si poposedl do co nejpohodlnější pozice a byl připraven naslouchat tomu, jak sis zatím vedla ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvek od Safira »

Stanice Void; Hotelový pokoj

Přitáhla jsem si židli a prosadila jsem se na ni.
Ano, opravdu se mě na to ptali, začala jsem. Poté jsem svému mistrovy převyprávěla vše co se odehrálo od mého vstupu do budovy až do teď. Vynechala jsem nedůležité informace typu cesta sem, čekání na pohovor atd.
A pak jsem dostala tuhle datakartu. Jestli jsem to správně pochopila, měla by na ní být napsaná trasa do místonosti, kde se budou pořádat praktické zkoušky. Odmlčela jsem se a zapnula jsem datapad, se kterým jsem si až doteď pohrávala v ruce. Počkala jsem až se načte a vložila jsem do něj datakartu.

Odpovědět

Zpět na „Výcvik SR“