Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvekod Safira » 15.8.2018 10:22:55

Stanice Void; Zaměstnanecká agentura:

Našla jsem si volnou židli a odtáhla jsem si ji do kouta místnosti, abych viděla na soutěžící a zároveň pokud možno zmizela z očí všech zvědavějších rivalek, které by se mnou chtěly začít nějaký rozhovor. To poslední, co jsem chtěla, bylo vymýšlet nějakou odpověď na otázku ohledně toho, co mi jde.
Chvíli jsem přemýšlela, že bych se nenápadně vytratila, zavolala svému mistrovi a řekla mu, jak si vedu, jenže pak jsem si uvědomila, že nemám co přesně říct a že ani nevím, jestli vůbec postoupím dál. S rozhovorem jsem se rozhodla počkat na konec zkoušek, za předpokladu, že všechno půjde dobře.
Vytáhla jsem svůj datapad a jen tak jsem si projížděla soubory, které jsem tam měla už z dřívějška a občas jsem se podívala na ostatní soutěžící, jak si vedou.
Safira
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 22
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvekod Jordi Linx » 23.8.2018 21:03:40

Stanice Void, Zaměstnanecká agentura:
Místo nějakého družení nebo pohodlnějšího oblečení ses rozhodla posadit bokem a studovat něco z minulosti, přičemž sem tam jsi po očku hodila směrem k dění.

Čas plynul, soutěžící se střídali a jak jsi je mohla pozorovat, tak si většinou vedli hůře něž tvá skupina. I když měli více času se domluvit a připravit, tak se většinou na něčem nepohodli a šli do soutěže rozhádaní nebo se naopak nepohodli při soutěži samotné a místy si překáželi.
Když skončila poslední trojice, tak vás všechny vyzvaly, abyste se seřadily k jejich závěrečnému zhodnocení. Čtvrtina dívek byla už tou dobou převlečena a pár jednotlivkyň, kterým se vyloženě nedařilo bylo dokonce pryč.

Vážené slečny a dámy, všem vám děkujeme za účast a předvedené výkony. Výsledky samotné zveřejníme na nástěnce během zítřejšího dopoledne. Dívky označené jako přímo přijaté mají čas do večera, aby se přihlásily o pozici, jinak budou dle pořadí následovat první dívky pod čarou. Dívky pod červenou čarou přijaty nebudou.
přednesla dáma, která patřila k těm, které byly už u pohovorů a rozhodně zde byla za agenturu, která nábor pořádala. Nyní ji vystřídala starší dáma, která si všechny přeměřila přísným pohledem.
K hodnocení - kromě vašich dovedností jsme měli možnost vidět i vaši kooperaci a schopnost spolupráce v týmu, které patří k důležitým částem práce služebné. Mnohdy i výraznější než samotná dovednost, která se dá získat časem a vytříbit. Drobné body, pak získají i ty dívky, které zůstaly oblečené po celou dobu, protože pokud nemá vyloženě volno, musí být služebná kdykoliv připravená býti pánovi ku službě,
dodala a nyní již nebylo pochyb o tom, že patřila dle všeho k personálu rezidence, kam jsi se snažila dostat. Ještě chvilku počkaly, zda-li se nebude chtít někdo na něco zeptat a poté všechny pustily s tím, že děkují za účast na výběrovém řízení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6574
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvekod Safira » 24.8.2018 18:35:33

Stanice Void; Zaměstnanecká agentura:

Vduchu jsem se zaradovala, že to, že jsem zůstala celou dobu v těch šatech, bylo k něčemu dobré, i když je to prý jenom malý bod. Už jsem se nemohla dočkat, až se převléknu zpátky do svých hnědých šatů, které mi byly mnohem příjemnější, ale mé Jediské róbě se to stejně nevyrovnalo. Trochu se mi po ní zastesklo.
Dlouho jsem na místě nezůstala a vydala jsem se do apartmánu za svým mistrem.
Cestou jsem šla naschvál pomalu, rozhlížela jsem se všude možně - snažila jsem si to sídlo co nejlépe zapamatovat a trochu se v něm zorientovat.
Safira
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 22
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Předchozí

Zpět na Výcvik SR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron