Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vandelhelm, Dok v okrajové čtvrti:
Nezdálo se, že by měl někdo nějaké další otázky nebo cokoliv k majorovi, ten jenom nakonec pokrčil rameny a chystal se na odchod, ale Auril udělal ještě krok kupředu.
Dome, ty mrtvé lotry vám rádi necháme a jenom jedna věc. Pro příště bys mi mohl říct, že máte nějaká podezření, nebo by mi mohlo taky uklouznout, před jistou slečnou z Corellie, jakže se vlastně doopravdy jmenuješ a co teď děláš,
zazubil se Auril, ale tys vycítil jistou míru výhružnosti na pozadí. Major Dom Bairen to také jasně pochopil, zastavil se a s prosebným pohledem se otočil ještě nazpět, aby se podíval na Aurila.
Byl to rozkaz shora a už jsem ti přihodil bonus navíc, což je proti předpisům. Opravdu jsem to nedělal rád, ale věz, že jsem se snažil, abyste za to dostali co nejvíc!
bránil se major, než k němu Auril něco tiše řekl a major s výdechem vyrazil pryč. Zůstala tedy jenom věrná posádka Tenshiho, protože Toro byl stejně jako jeho "kamarád" trandík odveden.

Takže, nejdříve Xierova otázka. Priority jsou následující - opravit Tenshiho pořádně, na to se koupí nějaké materiály a podobně. Zatímco budou probíhat opravy, tak se zbavíme tohohle křápu, který samozřejmě nejdřív pořádně prohledáme. Tuším, že tam bude spousta zajímavých věcí. Aniah také trvá, abychom všichni prošli pořádným vyšetřením na lékařské klinice a my ji samozřejmě vyhovíme. Odhaduju, že opravy zaberou týden, protože je provedeme pořádně. Ke konci pak budeme hledat možné další náklady. Tohle je ideální scénář, když budou všechny materiály, nicméně věřím, že tu nebudeme déle jak čtrnáct dní,
odpověděl Auril na tvou otázku a předložil nástin plánů tak, jak je usmyslel.
Už víme, kde je nějaká slušná kantýna?
zeptal se Jon a velitel vaší lodi se jistě usmál, nicméně jej zarazilo odkašlání Aniah.
Nejdřív doktor a teprve potom se uvidí, jestli se dovolí chlast,
pronesla rázně a tentokráte to byla Kasia, kdo se uculil, zatímco stála trochu vzadu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vandelhelm, Dok v okrajové čtvrti

Výhrůžky co mezi uniformou a Aurilem padaly šli poměrně mimo mne a protože jsem si nebyl moc jistý ani o jakou slečnu se jedná, tak jsem si ani neřekl o její adresu.
Nicméně vyhlídka kantýny nezněla vůbec špatně, naneštěstí Anyah nás poněkud zklidnila.
Ehm. Musim k doktorovi i já, když se mi nic nestalo?
Přihlásil jsem se jak ve školní lavici s otázkou.
Ne že bych měl nějaký závažný problém jít k doktorovi na prohlídku, to zase ne. Na druhou stranu se mi tam celkem nechtělo a i jsem to považoval u své osoby za celkem zbytečné, přeci jen kromě pobytu na lodi jejíž běžná posádka měla k hygieně stejný vztah jako bezďák po 12 pivech na ex, tedy že to slovo není schopen ani vyslovit natož pochopit, sem neutrpěl újmy.
Pak mi došlo, že tato procedura asi skutečně patří jen Jonovi s Aurilem a mě se poznámka netýkala a mohl jsem zůstat zticha.
Mírně ztrapněně jsem si tedy odkašlal a tvářil se, jako bych vlastně nic neříkal.
Ehm. Kde je vlastně Kasia?
Pokusil jsem se změnit téma.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vandelhelm, Dok v okrajové čtvrti:
Zadoufal jsi na základě slušných podkladů, že tebe by se třeba lékařská prohlídka týkat nemusela, ale už při svém dotazu jsi jasně poznal, že Aniah měla na mysli úplně všechny.
Jo, i ty, i Kasia. Nechci vědět, jaký všechen sajrajt mohl být na jejich lodi a co jste mohli chytit. Nechala jsem navíc zařídit lékařského droida, který provede kontrolu té lodi, než ji budete chtít prohledávat,
zamítla jakékoliv se vyhnutí lékařské prohlídce a tobě neušel pobavený výraz Auril, který na případné pohledy jen pokrčil rameny na náznak toho, že o tomhle se s Aniah dohadovat nechce.

Jakoby snad Kasia slyšel tvá slova, tak hned po jejich vyřčení se vynořila z lodi a to ve volných jarních modrých šatech s květinovým vzorem. Bez váhání dorazila k vám a neváhala rozdávat úsměvy, čímž dávalo najevo, že byla ráda, že celá vaše epizoda byla nyní zdárně u konce.
Promiňte zdržení, vyhledávala jsem ještě jaké je tu počasí, abych se dle toho patřičně oblékla. Kdy vyrážíme k tomu lékaři, chtěla jsem se trochu podívat po městě,
pronesla a rozhlížela se po okolí, jak vstřebávala své dojmy o planetě, na kterou dle všeho vkročila poprvé.
Zajedeme tam hned, Jon zajistí kořistní loď, já zajdu instruovat R2, že budeme chvílí pryč,
rozhodl Auril, který to nejspíše chtěl mít všechno z krku a vyrazil k lodi, aby za ním vyrazila i Aniah s tím, že si ještě něco vezme z ošetřovny. Zdálo se, jakoby snad plánovala se prohlídky i sama účastnit jakožto lékařka. S Kasiou jste tak osaměli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vandelhelm, Dok v okrajové čtvrti

Stále jsem považoval svou prohlídku za zbytečnou záležitost, aly dostal jsem poněkud jasně najevo, že sea raději hádát nemám. Tak jsem se raději nehádal, stejně se nerad hádám.
Příchod Kasii a její důvod zpožnění mne poněkud zaskočil. Sice jsem slyšel, že ženy mívají větší množství oblečení a mívají problémy si vybrat co na sebe, ale když žijete v chrámu Jedi tak vám to prostě nedojde, tam má každý oblečení jen tak, aby měl v čem chodit, než se mu vypere to, v čem chodil předtím, všechno vypadá stejně a varianta pro různá počasí spočívá jen v tom, že jsme měli nějaké to oblečení do sněhu. Kasiin problém s volbou správného oblečení tedy pro mne vypadal jako z jiné galaxie.
Než jsem se stačil vzpamatovat, osazenstvo v našem kroužku se prostřídalo a já stál sám s Kasií, jejíž šaty přeci jen nechávaly o dost méně prostoru pro představivost, než tradiční roucha rytířů jedi.
Naštěstí pro mne se mé schopnosti nenucené konverzace za dobu co jsem byl na Tenshim zvojnásobyly. Naneštěstí nula krát dva je furt nula.
Ehm, tak jaká byla cesta?
Položil jsem velmi neoriginální otázku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vandelhelm, Dok v okrajové čtvrti:
I když jsi měl o svých komunikačních schopnostech velmi nízké mínění, přesto jsi to byl ty, kdo zahájil, nebo se spíše o to pokusil, konverzaci. Kasia se pobaveně usmála, i když se z toho dala vycítit i jistá míra únavy.
Myslíš před setkáním s těmi nebo po setkání s nimi?
usmála se nejprve a odpověděla ti otázkou a zdůraznila událost, která vaší poklidnou cestou poněkud zamávala. Nedala ti ale příliš prostoru k nějaké odpovědi a trochu se natočila, když zavál vítr a ona jej chtěla nechat počechrat její vlasy.
Zbytek cesty byl u nás klidný, Aniah držela Tora nadopovaného a trochu i Auriala, aby ... jak to říkala přesně ... nějakou záhadnou náhodou omylem nevykopl z přechodové komory s navádějícím majákem a potom mu samou nešikovností sklouzla ruka na odpalovač raket,
pousmála se, jakmile si vybavila přesné znění komentáře lodní lékařky a zástupkyně kapitána, která se nejspíše snažila působit i jako jakýsi morální kompas celého týmu. Což vysvětlovalo i její tendence trochu ostřeji vyjíždět, pokud s některému ze zajatců nechováte úplně ukázkově.
Co plánuješ, až nás vyšetří doktoři a provedou se povinné úkoly, které musíme udělat? Auril zmínil, že kredity by měly dorazit během dne, což je plus, když se pracuje pro vojenské organizace a ještě potom nám přepošle naše díly, pokud je budeme chtít na konto. Pro výplatu na ruku by se pak muselo zítra do banky. Každopádně jsem si chtěla zítra koupit pár věcí a podívat se do města, přeci jen jsem z Coruscantu odjížděla dost na lehko,
přešla k praktičtějšímu tématu, jakmile za sebou nechala povídaní o zbytku cesty vaší první mise.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Vandelhelm, Dok v okrajové čtvrti

Vzhledem k tomu, že jsem na palubě Tenshiho byl před útokem pirátů, nenapadlo by mne se ptát na dobu před tím, ale Kasia stejně nakonec odvyprávěla jaká byla cesta po útoku, takže jsem ani nemusel upřesňovat.
ale to je stejně blbost. Lidský tělo je uzpůsobený na atmosférickej tlak, a ve vakuu se má tendenci vlivem vnitřního tlaku a nedostatečně pevné kůže explodovat, takže by raketou už stejně moc nezasá... Ehm heh.
Až příliš, příliš pozdě mi došlo, že není zrovna ideální rozebírat takováto témata do fyzikálních důsledků.
Vzhedem k tomu, že jsem si nebyl jistý jak by reagovala na mou odpověď tak jsem radši jen pokrčil rameny, že ještě nevím. Nemusí hned vědět, že budu pracovat na kariéře alkoholika.
Pořád lepší bejt alkoholik, než furt před očima vidět ty rozšklebený ožehlý ksichty pirátů.
Nad jejími teorijemi, že má málo oblečení jsem jen v duchu zavrtěl hlavou, už teď bylo jasné že věcí má mnohem více jak já a já sám jsem neměl pocit, že bych trpěl nedostatky v tomto směru. Ale holt je to ženská. Sice mne napadlo, že bych mohl jít s ní, ale nemělo by to cenu. Na to, abych se mohl beztrestně dívat jak se převléká, jsme zase dost dobře neznali.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vandelhelm, Dok v okrajové čtvrti:
Nepřímou nabídku Kasie na doprovod po jejích nákupech jsi nepřijal a před nějakou vážnější diskuzí vás nakonec zarazil zbytek posádky, když se začal vracet z lodi, aby Jon jako poslední provedl zajištění a zavřel ji i s R2-G14 na palubě. Dok sice vypadal, jakože disponuje nějakým bezpečnostním systémem, nicméně Jon ani Auril na to nehodlali spoléhat.
Během chvilky jste tak všichni vyrazili na lékařskou kontrolu v pronajatém landspeederu.

Podle očekávání jsi byl zdráv a v pořádku, zatímco Auril s Jonem dostali nařízený dvoudenní klid a během něho žádný alkohol či něco namáhavého. Znamenalo to, že na Vandelhelmu pár dní pobudete - nicméně pirátskou loď se vám povedlo prodat docela rychle a ty jsi se mohl honosit velmi slušným obnosem v hodnotě 4000 kreditů, když jsi do něho sečetl za dovezenou zásilku i prodanou pirátskou loď.
Před prodejem navíc Auril s R2 nalezli dvě skrytá úložiště a otevřeli kapitánův trezor, aby tam získali nějaké náhradní zbraně a hlavně zajímavé množství výbušnin. Auril jej zrekvíroval pro Tenshiho, nadbytečně zbraně pak prodal, aby kredity investoval do výměny celého jednoho plátu trupu, v němž byla vytvořena díra. V trezoru kapitána pak nalezl souřadnice dvou míst bez výraznějšího popisu, které nebyly v obydlených soustavách.
Každopádně jsi měl pár dní na investici svého nového majetku.
------------
Takže tímto uzavírám výcvik a připojuji hodnocení.
Nechám prostor pro vyjádření s tím, že misi plánuji po skončení kontraktu s Aurilem, pokud nic nenamítáš a tedy na Corulagu. Kdybys chtěl ještě něco předtím, není problém samozřejmě :)

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Zde prakticky bez chyby, i když tam bylo docela četné procento kratších příspěvků, nicméně ke konci jakoby se po nich slehla zem.
Chování charakteru: Nejistý Jedi, který opustil Řád. Tady vidím ještě rezervy - v průběhu to vypadalo, jakoby postava pomalu nevěděla o své minulosti, plus některé prvky byly hodně kruté na velmi nedávno bývalého Jediho.
Postup v příběhu: Zde to bylo v pořádku, dostatečně plynulé bez větších zádrhelů.
Reakce na podněty: Až ne jednu věc ok - nepostřehl několik náznaků předem, že by Toro mohl být ne tak čestný, jak se mohlo zdát. Naopak, neskočil hned po první možnost, jak odletět z Coruscantu.

Takže, když to shrneme - rozhodně to byl dobrý výcvik a většina výtek jsou spíše drobnějšího charakteru, možná jedině to chování charakteru by se u bývalého Jediho dalo v některých bodech očekávat trochu jiné. Starých zvyků se zbavuje těžko a to jen s velkým úsilím. Celkově tedy hodnotím 91 procenty.

Následky mise:
+ Kredity budou stačit - následkem své práce jsi vydělal hodně slušnou sumu kreditů
+ Dobré vztahy s posádkou Tenshiho (Toro se nepočítá)
+ Získal jsi základy o fungování a nejnutnější údržbě lodi stejně jako pilotáž (u ní se předpokládá, že jsi zvládal již předtím)
- Počátek relativně agresivní a kruté pověsti (Jonovi to nevadí, Aniah naopak ano)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“