Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Skladový prostor:
Naznačil jsi Aurilovi, že jsi byl připravený na jeho lest a pokus o překvapivý útok. Auril pokýval, naznačil ti, abys po další výměně střel spustil krycí palbu po hození granátu šel hned za ním.
Při další příležitosti jsi tedy spustil krycí palbu, aby hned na to hodil Auril použitým granátem a se vteřinovým zpožděním s podporou palby vpřed vyrazil kupředu. Ty jsi jej bez váhání následoval a také jsi pokračoval v palbě.
K huttu, další pixla ...
zaslechl jsi nadávku v místech, kde se nacházeli útočníci a k nimiž jste to měli již jenom pár metrů.
A pak, téměř u cíle se vrhnul Auril vpřed plavmým skokem, aby za letu párkrát vystřelil za roh a pak se pomocí kotoulu pokusil přemístit co nejméně pravděpodobným směrem. Než jsi i ty dorazil ke vstupu do jejich lodi, tak padly další dva výstřely, abys potom zblízka bezpodmínečně vyřídil zbylého z útočníků v této části lodi.

Konečně ses mohl trochu rozhlédnout a spatřit Aurila, jak se zvedá z podlahy a těsně vedle něho byla na podlaze černá čmouha. Jeho cíl byl ale také mrtvý a tuhle část lodi jste tedy měli pod kontrolou. Auril ti ale naznačil, abys nic neříkal a zamířil ke dveřím, které jednoznačně vedly do kokpitu. Tam se postavil hned vedle nich a s pěstmi čekal na nejspíše posledního člena, kterého tam předpokládal.
Při čekání sis mohl obhlédnout prostor okolo vás a seznat, že jste byli na klasickém frachťáku přizpůsobeném pirátským účelům. Bedna s municí, relativní nepořádek a nevábný stav ti to rozhodně potvrzovaly už díky zkušenostem, kdys několik takovýchto lodí mohl spatřit.
Tak s-so, už-ž js-ste je vyš-šídili?
ozval se syčivý hlas muže se zasyčením dveří z kokpitu a Auril se napřáhl k úderu, ale ten nedopadl, jak dotyčný tvého kolegu zastavil a věnoval mu hlavičku, která Aurila rozhodila a přiměla couvnout, nicméně tebe si zatím stihnout nevšiml. Nicméně jsi dobře zaregistroval, že vaším protějškem byl trandoshan.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Skladový prostor

Přepadení lodi se nám kmému nemalému úžasu podařilo.
Tak to by jsme měli.
Okomentoval jsem, a již to chtěl i říci nahlas, když jsem z pohybů Aurila viděl, že má na věc jiný názor. Dle něj tu ještě někdo byl.
Když jsem ho chvilku potichu následovala stoupl si na druhou stranu dveří, poznal jsem že měl pravdu on.
Naneštěstí moment překvapení nám nevyšel a nebyl jsem si jistý, zda je lidská lebka tvrdší než tradoshanská.
Bál jsem se že bych mohl střelbou zasáhnout Aurila,tak jsem rychle přehodil blaster na omračovací výboje a vypálil rychle, aleco nejpřesněji tradoshanovi do zad.
V případě, že by blaster nemohl střílet omračovací výboje, použil bych tuto zbraň jako kladivo, a zkusil ho omráčit ranou do hlavy. Kdyby se mu podařilo zablokovat i mou ránu, přistoupil bych k již osvědčenému kopu kolenem do rozkroku, ač jsem si nebyl jistý, zda i tradoshané mají své citlivé partie právě zde.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba pirátského frachťáku, Společenská místnost:
Co nejrychleji jsi mohl, jsi přenastavil blaster na omráčení a vypálil trandoshanovi do zad ránu z nulové vzdálenosti. Když se ani po dalších třech sekundách nezačal hroutit, tak jsi se po něm ohnal pažbou. V tu chvíli se trandoshan natočil přímo k tobě a narval jsi ho tak rovnou do obličeje, díky čemuž mohutně zavrávoral nazpět a byl na pokraji ztráty vědomí. Chtěl jsi jej zkusit praštit znova a dostat se na dosah tvého populárního úderu, když jsi s sebou cuknul na výrazné bacha, aby se o trandoshana rozmlátila jedna z nedaleko ležících židlí.
Ještěrčí muž se okamžitě skácel na zem do bezvědomí, ale div, že jej nenásledoval Auril, který klesl do kolenou a dost těžko se mu dýchalo.
Horší by už bylo narazit jen na wookieho,
pokusil se o úsměv a po několika vteřinovém rozdýchání se nakonec zmohl na to, aby byl schopen v klidu stát. Zkontroloval si blaster a ukázal na trandoshana.
Jsi schopen ho spoutat, aby se z toho nedostal? Já rychle omrknu kokpit a skladový prostor, jestli tu ještě někoho dalšího nemají a pak budu muset za Aniah, aby se mi podívala na hlavu,
zeptal se tě a došel ke stěně, aby se o ní opřel a opět chvilku sbíral síly.
A nemusí to být nic hezkého, hlavně ať se z toho nedostane,
dostal ještě ze sebe. aby se zhluboka nadechl a opatrně vyrazil směrem do kokpitu ponechávajíc tě osamoceného s omráčeným trandoshanem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba pirátského frachťáku, Společenská místnost

A nakonec byl na zemi, cítil jsem se poněkud trapně, že přestál mou snahu, ale hlavně že byl v limbu.
Kývl jsem že rozumím a že Trandoshana spoutám. Vydýchal jsem a prohledal jsem mu kapsy a podobně. Ne že by mi šlo o jeho kapesné, ale nechtěl jsem riskovat, že odněkud vytáhne nůž, či něco, čim by se byl schopen osvobodit. Když byl prošacován vydal jsem se hledat něco, čím bych ho svázal. Po chvilce jsem našel nějaké kabely a poté co jsem si odzkoušel že jsou odst pevné a uzly na nich drží jsem je vzal, přibral jsem i stahovací pásky z nářadí, neboť ty se hodí vždy.
Vzal jsem Trandoshanovi ruce a ohnul mu je za záda, hřbetem dlaní k sobě. Stahovacími páskami jsem mu poté spojil jednotlivé prsty k sobě, hezky palec k palci, prostředník k prostředníku a malíček k malíčku.* Pro jistotu jsem každý pár prstů spojil rovnou čtyřmi páskami, jen tak pro jistotu. Navíc jsem díky tomu, že měl na povrchu těla šupiny mohl pásky utáhnout více než člověkovi.
Poté jsem mu kabelem pečlivě svázal zápěstí k sobě a po vteřině přemýšlení mu svázal k sobě i lokty. To pro něj bude sice o dost méně příjemnější, ale zase tak nebude moci si ruce protáhnout pod zadkem dopředu, před tělo.
Nad tím, jak co nejefektivněji svázat nohy jsem musel chvíli přemýšlet a rozhlížet se po okolí, nakonec jsem mu přivázal jednu nohu k výztuze trupu u jedné zdi a poté ho natáhl co nejvíce a přivázal mu druhou nohu k jiné výztuze. Tím byl nucen být po celou dobu v gymnastickém cviku zvaném provaz. Což znamená, že pokud to není cvičený gymnasta a má podobnou výbavu mezi nohama jako člověk, tak ho čekají těžké chvilky.
Nakonec jsem už jen zkontroloval, že nikde není nic o co by mohl svá pouta přeříznout, či předřít.
Nyní jsem byl s výsledkem téměř spokojen, vrátil jsem se k nářadí, vzal stříbrnou lepící pásku a přelepil mu oči a tlamu.
Když jsem byl hotovo, vydal jsem se podívat za Aurilem, jak je na tom.

*pozn: nevím jak se jednotlivé prsty v trandoshanském případě jmenují, když mají jen tři, tak jsem to takto odhadl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba pirátského frachťáku, Společenská místnost:
Se svazováním trandoshana sis dal hodně záležet a pokoušel ses myslet na každičký detail. Díky prohlídce kapes jsi získal dvacet pět kreditů, klíč od skříňky na lodi, nejspíše s jeho osobními věcmi. Vibronůž, ani nic podobného jsi nenašel, takže v tomhle směru jsi mohl být v klidu.
Jakmile jsi se svým dílem skončil, tak se ze zadní části lodi akorát dopotácel Auril, který se místy opíral o části lodi a těžko se bránil úsměvu při pohledu na zajatce.

Heh, byl by z tebe skvělý sochař,
poznamenal napůl v deliriu a tobě bylo jasné, že zásah do hlavy zatím vůbec nerozchodil, spíše se to možná ještě zhoršilo. Než jsi mohl zareagovat, tak se z průzoru vynořila Aniah s blasterem napřed a sklonila ho až teprve, jakmile vás uviděla v pořádku. Klid ji zůstal jen do doby, než si všimla Aurila.
U svaté matky, ty jsi snad chtěl toho trandíka uhlavičkovat?!
zaklela a začala ho prohlížet a to především na hlavě, zatímco se tomu Auril začal připitoměle šklebit.
Nikdo další tu není ... posbírej všechny zbraně a zkus zjistit něco z počítače lodi, aby se neutrhla a ...
začal dále vykládat Auril, když pomalu přicházel o vědomí.
To všechno udělej, ale nejdřív mi pojď pomoct ho dostat na ošetřovnu. On by tu snad pobíhal i s utrhlou nohou, kdyby na to přišlo. Jon bude v pořádku a Toro je zpacifikovaný. Kasia se pokouší nahodit R2, aby byl taky užitečný. Ten zrádnej parchant ho vyřadil jako prvního, ještě, že jste se s Aurilem dostali ven. Na tu prohlídku jejich loď by pak bylo fajn, kdybys měl s sebou tu plechovku, já s Kasiou to zvládneme na Tenshim, než se vzpamatuje alespoň Jon, pak vymyslíme co dál a ... a ujisti se aspoň, aby mohl dýchat,
doplnila Aniah a čekala, jestli něco provedeš s trandíkem, než ji pomůžeš dovléct Aurila na ošetřovnu.
----------------
P.S.: Po "uložení" Aurila můžeš najít Kasiu u R2, který bude zrovna nabíhat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba pirátského frachťáku, Společenská místnost

Aurilův pokus o vtip jsem nijak nekomentoval, raději jsem mu šel pomoci a podepřít ho, neboť nevypadal vůbec dobře.
V následujícím okamžiku jsem se však pořádně vyděsil že nás Aniah zastřelí, pak zbraň ale sklonila mně se řádně ulevilo.
Pomohl jsem jí podepřít Aurila a poslech jsem si rozkazy.
Trandoshani pokud vim, tak rýmou netrpí.
Prohlásila, má stále ještě uražená pýcha z mé neúspšné pacifikace posledního piráta, aby neměl přelené nosní dírky jsem si dal pozor a pomáhat jsem mu nyní ani trochu nechtěl. A hlavně jsem ho nechtěl případně poslouchat.
Dotáhl jsem tedy kapitána na ošetřovnu a vydal se hledat droida.
Po cestě z ošetřovny mi však již příliš klesla hladina adrenalinu, vypumpovaného bojem, pod hladinu způsobující rauš a řádně se mi rozklepaly ruce a nohy. Přeci jen to bylo poprvé co jsem nekoho zabil a udělalo se mi z toho celkem šoufl. Za svých padawanských let jsem měl to štěstí že se nám podařilo i ta nejvyostřenější situace vyřešit bez ztrát na životech.
Vzhledem k tomu, že jsem držel v ruce blaster, chopný palby jsem se raději zastavil. Přeopatrně odendal prst od spouště a druhou rukou, neméně třaslavou, zacvakl pojistku. Vzhledem k absenci pouzdra na zbraň jsem ji chtěl nejdříve zasunout za opasek kalhot, ale v rámci sebezáchovné myšlenky, jsem jí raději odložil. Poté jsem mírně vrávoravým krokem vyrazil dál.
Když jsem našel R2, zrovna pod Kasiinýma rukama nabýhal.
Ste v pořádku?
Když jsem dostal dvě odpovědi které zněli pozitivněji, než jsem se já cítil, což nebylo nic těžkého, otočil jsem se na droida.
Máme prohlídnout tu pirátskou loď kvůli zbraním a mrknout do počítače a případně jí stabizovat.
Vysvětlil jsem mu a vybídl ho, aby jsmerovnou vyrazili, přeci jen, jsem to chtěl mít co nejdříve za sebou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba pirátského frachťáku, Společenská místnost:
Jakmile se situace stabilizovala, ty ses poprvé mohl ohlédnout a vnímat všechno, co se tu vlastně odehrálo, co ti hrozilo a co jsi naopak musel sám způsobit, aby se situace vyvinula až do tohoto bodu, v němž ses právě teď nacházel. A myšlenky, kterých se ti dostalo rozhodně nepatřily mezi ty pozitivní a v jednu chvíli jsi měl co dělat, abys zůstal stát na nohou. Povedlo se ti ale proti tomu obrnit a s tím jsi dorazil za Kasiou, která právě nahodila palubního droida, jemuž nejprve začala nabíhat autodiagnostika a pak teprve další systémy.
Kasia ti dala pozitivní odpověď a krátce se na tebe s úsměvem pohlédla, kdy jsi mohl odhadovat, že tě ráda viděla. Pak s napětím sledovala start droida, který po chvilce začal vztekle trylkovat, než jsi mu předal nové rozkazy. Droid zareagoval nějakou otázkou, kterou se ti díky datapadu, který měla Kasia v ruce, povedlo pochytit.
Žádám o shrnutí situace, zatímco se přemístíme tam,
znělo tam stručně, i když trylků bylo o poznání více. Ať tak či tak, droid vyjel společně s tebou, ale ještě než jste mohli úplně odejít, tak tě zastavila Kasiina ruka na tvém rameni.
Jsi v pořádku? Neutrpěl jsi nějaké zranění?
zeptala se, jakmile tě zastavila, zatímco R2-G14 nevzrušeně pokračoval dál, jakoby se ho to netýkalo.
Přijdeš mi otřesený a mám pocit, že nejsi úplně ve správném .. rozpoložení. Během práce v kantýně jsem toho docela dost pochytila a musela se naučit číst hosty, abych byla dle toho víc opatrná nebo naopak,
zeptala se a vyjádřila o tebe obavy na základě svého pozorování.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba pirátského frachťáku, Společenská místnost

Už jsem se chystal R2 začít referovat, když mne Kasia zastavila.
Zraněnej nejsem, jen... no, řekěme že byl dnešek dosti bohatší na zážitky a nové zkušenosti než by se mi líbilo.
Přiznal jsem se. Nemohl jsem se však moc rozpovídávat, jakmile bych se zde zastavil a povídal si o tom, tak bych se asi sesypal docela.
Vyrazil jsem teda za droidem a začal mu vysvětlovat ce se stalo.
Ve zkratce: toro je krysa co měl připravit loď na nalodění těch pirátů, či co je to za verbež. Tebe deaktivoval, Jonovi... Jona nějak omráčil, ani nevim přesně co a zablokoval všechny dveře, aby jsme se nemohli pohybovat. Poté přilítla jejich loďnaspojili se na nás přechovym tunelem a vyřízli nám do trupu díru a vzali loď ztečí. Naštěstí je Aurilovi a mně podařilo dostat ven, omráčit Tora a odemknout dveře a mohli jsme pak odrazit útok. Teď máme posbírat zbraně a zabezpečit jejich loď aby se při driftování neutrhla a nás to tou dírou v trupu nevycuclo.
Jak jsem si tyto události připmněl, tak se mi udělalo zase o něco víco mdlo a mírně jsem se zapotácel.
Tak honem do toho ať to mám za sebou.
Vzal jsem R2 do kokpitu, kde jsem ho nechal připojit. Chvíli počkal a zeptal se ho, jestli nepotřebuje s něčím pomoci a případně mu pomohl, jakmile by mne nepotřeboval vydal bych se opatrně sbírat zbraně. Vždy jsem jí raději zajistil, dokud ležela na zemi a pak až ji zvedl a přemýstil. Přeci jen jsem si nebyl jistý, zda bych z ní omylem nevystřelil a nezpůsobil tak další zmatky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba pirátského frachťáku, Kokpit:
Nechtěl jsi se u Kasii příliš zdržovat, protože jsi nevěřil, že by ses pak dostal nazpět do použitelného stavu, jehož bylo nyní zapotřebí mnohem více, než kdy jindy.
Cestou do nepřátelské lodi jsi R2 vysvětlil, co všechno se přihodilo a co jsi o tom věděl, aby sis pak následně vyslechl celou řadu nadávek v takovém tempu, že jsi prakticky neměl šanci je zachytit. Z útržků sis však poskládal, že Torovi hrozilo něco jako rozprodej na orgány a že díru vycpe mrtvolami nepřátel. Až bylo s podivem, kde takový droid, původně především astromech, mohl přijít k takovým vražedným tendencím.
S nadáváním ustal až v kokpitu nepřátelské lodi a hned se jal pracovat na lodi samotné, zatímco tě informoval, že v kokpitu se o vše postará, čímž jsi dostal prostor k vysbírání zbraní a všeho, co se tak mohlo tvářit.
Kromě zbraní samotných jsi samozřejmě zavadil i o mrtvoly, které jste s Aurilem měli na starosti a jež zůstávali ležet tam, kde jste je poslali k zemi. Loď pirátů byla na podobné útoky připravena a zatímco ve vašem trupu byla vytvořena díra, pirátům stačilo zavřít přetlakové dveře.
A zatímco zajatec zůstával i nadále v bezvědomí, tys z otevřených kajut shromáždil více jak dva tucty blasterových pušek, karabin a pistolí. K tomu jsi mohl připočítat více než dvě kila vojenských výbušnin, několik bojových vibronožů (ty z kuchyně jsi do zatím nezapočítával), pouta několika velikostí a několik přípravků na omráčení.
V něčem, co bylo místním nákladovým prostorem, jsi pak nalezl dvě bedny se zásobníky, municí a několika granáty, jednu bednu, kterou se ti nepovedlo otevřít kvůli jednoduchému zámku.

Důkladnou prohlídku kajut posádky jsi zatím neprovedl, plus do kapitánské kajuty ses kvůli zámku dveří nedostal. Otázkou nyní bylo, co s nalezenými věcmi provedeš a zda-li se pokusíš nějakým způsobem dostat do zavřených místností, nebo budeš více prohledávat ty dostupné i po jiných věcech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba pirátského frachťáku

Poněkud mě překvapila masochyčnost R2, ale vzhledem že to je původně droid určení k udržování lodí v dobrém technickém stavu, a to přes snahu různých nepřátel a amatérských mechaniků, tak jsem usoudil že se nic jiného po chvíli bez promazávání paměti ani čekat nedá.
Když jsem na naší palubě shromáždil zbraně a munici, a mrtvoly přesunul na pirátskou loď, ať nám na palubě nesmrdí, zamyslel jsem se nad dalším postupem. Sice jsem jim nyní mohl zabavit komplet vše od veškerých peněz, až po kartáček na zuby, ale to by byla obyčejná krádež. Vydal jsem se tedy po lodi a zabavil jim jen část lékárničky, jako náhradu za zranění jenž nám způsobili, nářadí a materiál na opravu lodi, kterou nám poškodili a vyraboval jsem jim lepší láhve z lodního baru, neboť jsem fakt potřeboval panáka, nebo dva, nebo deset.
Chvíli jsem přemýšlel, zda nevyměnit u tradoshana má improvizovaná pouta za skutečná, co jsem u nich našel, ale pak jsem si řek, že když už jsem si s nimi dal tu práci, tak je tam nechám a jen nějaká pro jistotu přidal. Vzhledem k tomu, že obyčejná manuální práce mne kapku uklidnila byl jsem již schopen relativně normálně fungovat, jsem si vzal lihový fix a pokreslil tradoshanovi obličej huttskými pohlavními orgány.
Protože mne nenapadalo, co dalšího jim zabavit abych nepřekročil pirátskou mez i já, tak jsem se vydal do kokpitu za R2 a za Aniah pro další instrukce. A kdybych potkal Torra, tak pomalovat i jeho.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba pirátského frachťáku, Kokpit:
Kromě sběru zbraní ses postaral i o mrtvoly a přemístil je do jedné z kajut pirátů, aby tam byly pohromadě a nesmrděly napříč celou lodí. Od dalšího prohrabávání pirátského majetku jsi nakonec ustoupil, tedy s výjimkou několika lahvi alkoholu, včetně jedné, která vypadala opravdu luxusně.
U jednoho panáka jsi nakonec neskončil, ale když jsi se zvedl a zamířil směrem k trandoshanovi, abys mu udělal nový make-up, tak jsi nepochyboval, že jsi se dostal k alespoň číslu pět, co se množství týkalo. Po tomto všem jsi nakonec zamířil do kokpitu za R2, který byl stále připojený ke zdířce a něco dělal, nicméně netrvalo dlouho, aby se k tobě otočil a tys tak zjistil, že loď je zatím zajištěná.

O několik hodin později, které byly vyplněny zdravotní prohlídkou tvé osoby, několikanásobnou kontrolou zajatců a výpomoci s připravením materiálu pro opravu díry v trupu, jsi nyní seděl ve společenské místnosti Tenshiho včetně celé posádky, do níž již nebyl započítáván Toro. K úlevě mnohých tu seděl i Auril s Jonem, ale zatímco Jon vypadal relativně v pořádku, tak u Aurila bylo jasné, že byl dost silně nadopován medikamenty.
Takže, Jon poslal zprávu zákazníkovi, že máme zpoždění, ale zásilku doručíme v pořádku. Navíc, teď to vlastně možná můžu říct, zásilka je pro tajnou službu a mají zájem na těch, kteří nás přepadli. Takže i kdybych je nejradši posadil do té jejich skořepiny a nasměroval do nejbližší hvězdy, tak se nám vyplatí je doručit naživu,
začal Auril a pohledem spočinul na tobě.
Tím se dostáváme k tomu, že je musíme vzít s sebou a to musíme provést separátně. Přináší to ale otázku, kdo poletí v té druhé lodi. Aniah mě nepustí z očí a R2 musí zůstat na Tenshim, kvůli dozoru nad tou puklinou. Nicméně Jona nechci samotného na nepřátelské lodi, zvlášť, když tam bude vězeň, čímž se volba pro tuto situaci zdá být jasná,
pokynul směrem k tobě s tím, že s Jonem bys měl letět s nepřátelskou lodí ty.
Vězně bychom rozdělili, to už by bylo na naší domluvě, takže co si o tom myslíte?
doplnil ještě a čekal na nějaké reakce, převážně tedy od tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, společenská místnost

Prohlédnutí baru přineslo jackpot, kromě standardního vybavení různých značek alkoholu se zde nalézala skoro plná láhev limitované edice pravého Mannanského rumu. Nutno dodat že o chvíli později změnila své bydliště z baru na mé zavazadla a moc se jí tam líbilo. Zatim jsem jí neupíjel, to jsem si schoval na potom, až bude kapku více klid, jen jsem čichem zkontroloval, že obsah skutečně odpovídá vinětě. A pokračoval jsem do společenské místnosti, kde měla začít porada co dál.
Jsou chvíle kdy skutečně litujete, v tuto chvíli jsem litoval dvou věcí. Že jsem se nenapil více, aby mi tyto zprávy byly více ukradené a že můj slovník sprostých nadávek je žalostně nedostačující pro současnou situaci. Takže jsem si musel v duchu ulevit jen několika málo vyvolenými a byl jsem nucen je třikrát protočit.
Hmm, co mi zbejvá.
Zkonstatoval jsem nahlas a spustil unaveně hlavu do dlaní, nadšený jsem z toho nebyl ani omylem, ale dávalo to, síležel, smysl.
Nezbylo mi než se smířit s osudem a poslechnout si, jak celá operace nyní bude probíhat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Společenská místnost:
Po tvé váhavé odpovědi se ti pokusil Auril věnovat povzbudivý úsměv a znaveně vydechl, rozhodně však nebyl jediný, kdo pociťoval únavu. Nicméně se napil sklenky vody, kterou měl připravenou a to pod bedlivým dozorem Aniah.
Nebudu se omlouvat za to, že jsem tajil povahu nákladu a za tím stojím. Nicméně se můžu omluvit, že se mi nepovedlo Tora včas prohlédnout. Naneštěstí měl pozadí připravené více než dobře a zpětně si to ještě prověřím, aby se mi podobným záležitostem povedlo pro příště vyvarovat,
pokračoval Auril, nicméně Jon nad tím jen mávl rukou a věnoval mu chápavý úsměv.
Ale protože motivace je důležitá, tak vězte, že z prodeje jejich lodi a věcí získáme dost slušný bonus navíc, který se přímo rozdělí mezi nás všechny. Stresu a vypjatého zážitku nás to nezbaví, ale jako malá náplast a vyšší motivace by to mohlo povzbudit. Ale přejdu k věci - jakmile R2 dokončí opravu nákladního prostoru, tak vyrazíme dál a poletíme rovnou do cíle. Po utěsnění už bude Jon s Xierem na palubě druhé lodi, pak předokují, provedeme poslední kontrolu a po zbytek cesty bude nákladový prostor pod minimálním tlakem vzduchu a uzavřen od zbytku lodi. Náklad předtím ještě řádně upevníme a zajistíme, abys s ním troška vzduchu nemohla zamávat,
nastínil Auril první část plánu a znovu si trochu vydechnul. Nebylo pochyb, že nedávná srážka s trandoshanem mu pořád nedělá dobře pro uspořádání myšlenek a musí si proto dělat pauzy.
Co se vězně týká - nechávám na Xierovi s Jonem, koho budou chtít na palubě. Ten co zůstane na Tenshim bude v péči Aniah a její bohaté sbírky medikamentů, něco může určitě připravit i pro vězně, kterého si vezmete s sebou. Poletíme stejnou rychlostí, nechám na Jonovi synchronizaci navigačních údajů a po příletů na místo obstarám veškerá povolení. Plus nejspíše budeme mít i vojenskou eskortu, takže budeme prioritně přistávat. Další plány pořešíme až na místě, takže koho budete chtít s sebou, případné otázky?
doplnil ještě Auril a Jon se na tebe podíval s pokrčením ramen, že mu to bylo v podstatě jedno. Nejspíše se i nyní soustředil především na samotné pilotování, než cokoliv jiného.
Jen připomenu, že je chceme oba živé a předáme je autoritám. Pokud jsou hledaní, teoreticky z toho mohou být další kredity,
doplnila ještě Aniah a výhružně se podívala především na tebe, i když jsi v tom mohl vidět jakousi směsici pochopení a vlastního vnitřního boje s tím, aby omylem nenamíchala něco silnějšího.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Společenská místnost

Finanční kompenzace sice nebyla na škodu, ale v současné chvíli mi to bylo zcela jedno, raději bych tuto noc prospal, než se tu odstřeloval s piráty. Normálně bych se asi urazil, že jsem podezírán z úmyslů někoho zavraždit, ale nyní jsem byl už natolik unaven, že jsem to nechal být.
Na otázku, koho by jsme měli raději na palubě jsem neodpovídal, bylo mi to jedno.
Je moc pozdě na to litovat, že jsem se nalodil? Asi jo.
Můžu se zeptat co to teda převážíme, že to ti blbci tak chtěli, nebo se radši nemam ptát?
Položil, jsem tedy na konec otázku, která mi chvíli už vrtala v hlavě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Společenská místnost:
Vývoj situace se ti nelíbil a zpochybňoval jsi své rozhodnutí cestovat tímto způsobem či s touto posádkou. Tak či tak bylo nyní na nějakou podobnou lítost pozdě a zeptal ses tak alespoň na příčinu vzniku této situace, za níž jistojistě byl náklad. Co v něm bylo, to však stále zůstávalo otazníkem, alespoň na dalších pár okamžiků.
Jedná se o zásilku vojenské technologie ve stádiu prototypu, takže na černém trhu velmi ceněné zboží. My ji vezeme legálně, protože se mělo jednat o přepravu v utajení, což se jaksi nepovedlo. Hodlám si to se svým člověkem důrazně vyříkat, nechat ho zacálovat opravy a vytáhnout z nich ještě něco navíc, protože Toro byl na správné místě, když jsem se poohlížel po nových členech a nejspíš se musel postarat o to, aby tam nebyl nikdo stejně vhodný,
prozradil bez rozpaků Auril a neskrýval své rozhořčení nad tím, jak se situace vyvinula.
Pokud se vůbec Toro jmenuje,
utrousila Aniah a Jon souhlasně přikývl, protože o tom měl také svoje pochyby. Jon nakonec vytasil kreditovou minci, ukázal, která strana je Toro a která trandík a nakonec si s ní hodil. Jakmile se ustálila na stole, tak prozradila jasný osud - trandík "vyhrál" cestu s tebou a Jonem.
Dobře, Aniah připraví nějaké speciální sérum - něco na uspání napíchá vězňům už teď a my si díky tomu dopřejeme odpočinek, zatímco R2-G14 bude pokračovat s opravami. Jenom Jon s Xierem by už asi měli odpočívat na druhé lodi a zavřít za sebou. Připravte si tedy nějaké zásoby, které budete s sebou chtít a pak si odpočiňte. Počítám, že dřív jak za 4h nevyrazíme, stanovme si to na šest, ať je toho odpočinku víc, ještě nějaké další otázky?
dodal nakonec Auril a vybídl k poslední možnosti položit nějaké otázky, než hodlal tuto schůzi ukončit.
--------------------
Pokud není dalších otázek, můžeš vše posunout až ke šťastnému a zaslouženému spánku :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“