Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial:
S lékařskými informacemi, o něž ses podělil, byla dle všeho spokojená a stručně si i něco zapsala do svého datapadu, který vytáhla a nejspíše si v něm uchovávala lékařské informace o členech posádky. Sice jsi mohl vidět jakýsi nevěřící výraz při lékařské kartě, ale od něho nakonec upustila a byla spokojená s tím, že to relativně nebezpečné jsi sdělil a mohla na to být například připravená.
Dobře, postarám se, abych měla mezi léky něco proti tomu, kdyby náhodou. Co vím, tak bychom do kontaktu s nějakými mrlssi dostat neměli, ale v tomhle je lepší být paranoidní,
odpověděla ti, zatímco si dělala poznámky, aby krátce potom datapad schovala a opět se naplno věnovala tobě a tvým doplňujícím otázkám ohledně posádky.
Je jedině dobře, že rozumíš, určitě to přijde vhod. Ale teď mě následuj, ukážu ti, kam si složit věci a představím tě Jonovi, aby se pak po tobě nevrhnul s tím, že jsi vetřelec na palubě. Občas je trochu horkokrevný, když má svoje chvilky,
pronesla a nakonec se pousmála při své poslední zmínce, takže sis nemohl být jistý, jestli třeba z nějakého náhledu to nebyl pouze vtip.

Vnitřek lodi byl dobře udržovaný a ve světlých barvách, tedy příjemný na pohled. Rozložení bylo relativně klasické, úplně vzadu nákladní prostor, pak vedla prostředkem ulice a po jejích stranách byly další místnosti. Z nákladového prostoru byl pak také přístup k motorům a dalším palubním systémům. Na levé straně jste minuli menší sklad, ošetřovnu, zatímco napravo byla větší společenská místnost. Poté měla každá strana sociální zařízení a následovaly místnosti pro ubytování. Hned ten první nalevo Aniah otevřela, aby odhalila dvoulůžkový pokoj, kdy na každé straně byla jedna postel.
Budeš chtít pokoj s Jonem, nebo riskneš s dalším členem posádky, kterého Auril zmerčí? Můj pokoj je hned naproti, vedle tohohle je taky dvoulůžko, kde má věci Jon, vedle mě má kajutu kapitán,
zeptala se tě, když jste nakoukli dovnitř a čekala na tvou reakci před tím, než byste pokračovali v prohlídce lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial

Nebyl jsem si jistý, co má tou poznámkou o jeho chvilkách na mysli, ale na klidu mi to rozhodně nepřidalo.
Asi klidně s Jonem.
Vysoukám nakonec ze sebe. Předchozí poznámka, či možná vtip, o jeho horkokrevnosti mne sice znervóznil, ale nebyl jsem si jistý zda by některý z dalších nováčků nebyl ještě horší.
Nehledě na to že spolubydlící, se kterym si zcela nerozumim se mě spíše nebude ptát na moji minulost.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial:
S menším zaváháním jsi se nakonec rozhodl přijmout možnost spolubydlení se sullustanským pilotem a Aniah tedy popošla o pokoj dál a otevřela ho, abys mohl vidět, jak byl již z části obydlen. Respektive na levé posteli se povaloval kus oblečení, na poličce patřící k této straně pokoje byla holofotka nějaké sullustanky, což jsi mohl poznat díky své dávné zkušenosti z jedné z misí, které jsi absolvoval ještě během svého předchozího "umístění". Zbytek věcí, pak měl nejspíše poschováváno ve skříni a dvou šuplících, které náležely jeho straně. Na tvé své jsi pak měl možnost si uspořádat věci podobně.
Dobře, k jeho horkokrevnosti - většinou to není problém a když je vytočený, tak to většinou poznáš a stačí mlčet nebo rozumně uvažovat. Rozhodně se nechová jako splašený wookie, ale odlož si věci a půjdu vás představit,
rozhodla se tě Aniah ještě ubezpečit, že by to nemělo být smrtelně nebezpečné a dala ti chvilku, aby sis odložil věci. Když jsi byl připraven, tak tě pak vedla do kokpitu, kde na místě druhého pilota úřadoval sullustan a něco si pro sebe broukal. Tedy do té doby, než si všiml nově příchozích - dokončil tedy jednu proceduru a otočil se k vám.
Jone, chtěla bych ti představit Xiera Rolga, naši novou sílu, podle Aurila je to univerzál a dovede se ohánět tam, kde je to zapotřebí. Xiere, tohle je Jon Dep, pilot a navigátor,
provedla oficiální představení a nechala vám prostor pro možnost potřesení si rukou.
<<Těší mě, vítej na palubě a ať nás čekají společné klidné a nudné lety,>>
nabídl ti Jon ruku a pokusil se o něco, co měla být nejspíš sullustanská verze úsměvu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial

Krátce jsem zapřemýšlel nad tím, zda se jedná o fotku přítelkyně, populárního sullustanského sex-symbolu, či rodinného příslušníka. Ale nebyl jsem dostatečně sběhlý v jazyku těla sullustanů abych to mohl určit, stejně tak zde nebylo vidět věnování abych to mohl určit.
Uložení mých věcí mi zabralo asi dvě vteřiny, než jsem sundal bágl ze zad a hodil ho na postel. Na to, abych si uložil těch pár věcí co jsem měl bude spoustu času později.
Univerzál? co to má k sithu znamenat?
Těší mne. Taky doufám.
Potřásl jsem mu rukou a přidal svou verzi úsměvu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial:
Potřesení bylo klasické a ani jeden z vás neměl důvod o nějaké jeho protahování nebo zkoušku síly stisku toho druhého. Po vzájemně výměně jmen se tedy Jon omluvně uklonil a vrátil se zpět ke kontrole systémů. Z toho něčeho, co sis pamatoval ze svého výcviku, jsi mohl usoudit, že byl zhruba asi tak v polovině celé běžné procedury, která se prováděla především před zahájením delší cesty.
Pojďme ven, tam počkáme na Aurila, nebo jestli se chceš převléknout do něčeho "běžného pracovního", tak máš teď možnost. Ještě to pár minut bude, než dorazí a konkrétní práci budeš mít, až s jeho příchodem. Jon si kontroly dělá nejradši sám a Auril nováčky stejně podobné kritické věci nerad nechává dělat bez dohledu,
pronesla Aniah a čekal, zda-li se k ní připojíš, nebo se rozhodneš pro obměnu oblečení, jak zmínila. Nijak nereagovala na to, co jsi měl v tu dobu na sobě, spíše to nahodila ze zvyku.

Ať už jsi šel s ní nebo dorazil později, Auril zatím ještě nedorazil a Gee-f-teen, jak droida označila Aniah zatím jezdil okolo lodě a prováděl venkovní kontrolu scannerem, jestli nenajde nějaké poškození. Takže jste u nákladu mohli čekat jenom vy dva.
Co tě vůbec přivádí k téhle profesi? Auril toho o tobě moc neřekl, jen že vypadáš slibně a šikovně, což neříká až tak často, ale dovedeš si představit, že mi to moc neřekne. A poslední, co bych chtěla dělat, je někoho soudit podle vizáže na první pohled, na to jsem se spálila už mockrát,
zabředla k řeči, zatímco se opírala o jednu z beden nákladu, protože očividně neměla také nic moc extra co dělat, nebo snad měla za úkol čekat do Aurilova návratu. Rozhodně jsi však mohl usoudit, že s ním neletěla poprvé a totéž by se dalo tvrdit i o Jonovi, třeba i na základě míry vybalení jeho věcí v pokoji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial

Neviděl jsem nutnost se převlékat, neboť mé náhradní oblečení bylo prakticky stejné jako to co jsem měl na sobě a špinavý jsem taky zatím nebyl, tak jsem s ní vyrazil ven.
Nad tím, co jí o tom, jak jsem se sem dostal jsem musel chvíli zauvažovat.
Ve zkratce, potřeboval jsem se dostat na jinou planetu a neměl moc peněz, natož abych je vyhazoval za linkovej let.
S Aurilem jsem se seznámil v jedný hospodský rvačce, ke který sme se přichomýtli.... Ok, kterou sem tak nějak začal.

Usoudil jsem že na to že mam Jedijský výcvik, přikrášlování pravdy mi moc nejde.
No a uzavřeli jsme dohodu, že se přidam k jeho posádce a on mě pak hodí kam potřebuju.
Shrnul jsem svůj pád ke kriminalitě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial:
Rozhodl jsi se Aniah povědět prakticky to, co by ji mohl v případě potřeby říci Auril a to bez zvláštních příkras. Trochu se pousmála nad zmínkou o hospodské rvačce, ale zároveň zbystřila a snažila si tě lépe prohlédnout. Mohl jsi postřehnout, že se dívala po obličeji a také tvých rukou, než se rozhodla ti odpovědět.
Tak to ta rvačka musela mít dobrý důvod, že jsi v ní Aurila zaujal. Většinou se do potyček nemíchá, protože nejde o nic jiného než o vyřizování si účtu, nebo řešení sporů mezi ranaři. Kdybych si mohla tipovat, tak v tom byla určitě nějaká ženská, to by bylo Aurilovi podobné,
okomentovala vaši rvačku a udělala si představu, proč by se mohl Auril do toho zaplést. Prozradila tím také jednu informaci o Aurilovi samotném.
Ale musel jsi být očividně dost šikovný, nevypadá to, že bys utržil moc ran. Buď se nezdáš a jsi hodně dobrý rváč, nebo jsi měl sakra kliku a Auril zasáhnul dřív, než na něj bývá obvyklé,
poznamenala ještě a tím prozradila, cože mělo vlastně znamenat její prohlížení tě před krátkou chvílí. Lékařskými znalostmi se nakonec zapřít nemohla.
Každopádně to jen potvrzuje, že můžeš být k užitku. Nejednou se stalo, že Auril přivedl někoho ze soucitu ...
uvolnila se trochu, když větu úplně nedokončila a tys mohl vidět, že to bylo zapříčiněno nově příchozími do doku.

Aurila jsi poznal prakticky hned, kráčel uprostřed trojice lidí. Po jeho levém boku kráčel urostlý muž s relativně přátelským úsměvem a po pravici kráčela dívka, kterou jsi včera viděl. Byla to právě ta servírka, kterou jste včera společně zachránili a podle zavazadla, které nesla s sebou se nezdálo, že vám šla jenom zamávat před odletem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial

Auril se do toho vložil v okamžiku, kdy se jejich kolega vrátil ze záchodku, či odkud, a rozhodl se podvádět s blasterem v ruce.
Upřesnil jsem důvod jeho akce.
Vzhledem k tomu že byli tak opilí, že by měli problém s napůl chromým bothanem, to nebylo tak zlé.
Rozhodl jsem se kapku zmenšit své schopnosti, aby se mně nezačala vyptávat, kde jsem se to naučil.
Nebyl jsem si jistým jak přesně skousnout poznámku o soucitu, zda to není i kapku šťouchnutí do mě, ale z úvah mě vyvedl příchod kapitána a jeho společníků.
No to mě vomej!
Ulevil jsem si překvapením potichu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial:
Po vyjasnění důvodu Aurilova zapojení se Aniah jen lehce pousmála, jakoby tohle nezažila poprvé a o podobných historkách již mohla slýchat několikrát.
Potom jsi už propadl zaskočení, když jsi spatřil ne jednu, ale hned povědomé tváře, zatímco zeltronka vedle tebe byla spíše mírně rozezlená, než cokoliv jiného. Každopádně nějaký křik nebo něco se nekonal a společně jste vyčkali, dokud skupinka nedorazila blíže.
Ah Xiere, rád tě tu vidím a těší mě, že jsem se nespletl v tvé důvěryhodnosti. Předpokládám, že Aniah tě již stihla provést, takže přejdu k představování,
oslovil Auril nejprve tebe a nešetřil přátelským úsměvem. Každopádně ti nemohlo ujít, že jako prvního záměrně oslovil tebe a na svou zeltronskou tlumočnici jenom pokynul gestem, tudíž se zdálo, že vzniklou situace do jisté míry očekával.
Tohle je Kasia Niume, Xier s ní měl už tu čest, ale myslím, že nebyli formálně představeni. Poletí s námi jako výpomoc jednou fůru a pak se uvidí. A tady vazoun vedle mě je Toro Dinterra, pravidelně létá s různými posádkami jako hrubá síla a taky trošku dělá v technickém zázemí. Tora ubytuju a pustíme se do naložení, ať vyrazíme co nejdřív, máme možnost rychlostní prémie,
provedl Auril oficiální představení.
Aurile, na slovíčko,
přerušila jeho plány Aniah a bez dalšího ptaní jej odvedla stranou, aby si promluvili v soukromí.
Heh, asi dostane zaracha,
zazubil se pobaveně Toro, když jste osaměli a čekali, až si to Auril s Aniah vyříkají.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial

Nebyl jsem si jistý jak na dvojici, již mi byla právě představena správně zareagovat, tak jsem jen kývl a přátelsky se usmál.
Netušil jsem co můžu očekávat od usmívajícího se svalnatce. Tím méně od servírky které jsem odpomohl od přinapilých otrapů.
Nechápal jsem jak může kapitán od člena posádky zaracha, tak jsem jen raději mlčel.
Kapitán dostabe zaracha od prvního důstojníka?
Nevydržel jsem mlčení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial:
Vývoj situace tě poněkud překvapil i z hlediska postoje Aniah, stejně jako komentář Tora Dinterry, který se vzniklou situací spíš bavil. Kasia se naopak tvářila značně provinile, jakoby to měla být právě ona, kdo byl příčinou vzniklého sporu mezi Aurilem a Aniah.
Se podívej, jak nabroušeně si ho odtáhla bokem. A kdo jinej by mohl dát kapitánovi zaracha než jeho zástupce v posádce? Tedy alespoň podle toho, jak o ní mluvil a popisoval posádku, to tak vypadá. Navíc se tomu prý nemáme divit, takže tohle celé vlastně tak nějak očekával,
promluvil Toro a prozradil, že Auril se o riziku současné situace předtím zmínil a minimálně Tora s Kasií varoval včas. Ale ani to jí nepomohlo situaci vstřebat lépe a s napětím sledovala vývoj diskuze, která i když byla ostřejšího rázu, neměli jste možnost ji zaslechnout.
Celé domlouvání kapitánovi nakonec netrvalo o moc déle než pár minut a dvojice se již vracela k vám. Auril se tvářil usměvavě jako prve a Aniah vypadala tak nějak spokojeně s jejich domluvou.
Omlouvám se za to, ale museli jsme si to vyjasnit. Toro, Kasio pojďte za mnou, ubytuju vás,
promluvila jako první Aniah a ještě jsi mohl vycítit, že trochu ráže ji v hlasu zbylo. Během chvilky jsi tu tak osaměl s Aurilem, který se posadil na jednu z beden.
Shrnu to jenom stručně - platí co jsem říkal, Kasia je sice nad plán, ale její podíl půjde z mého, ty i ostatní dostanete částku dle domluvy. Ta holka odsud potřebuje vypadnout a je to z části můj dobročinný akt - to jsem si vyjasňoval s Aniah. Jinak Toro se nechává najímat hodně často a takhle narychlo byl nejlepší kandidát, ale kdyby se ti na něm něco nezdálo, tak mi dej vědět. Jakmile se ubytuje, tak naložíte tenhle náklad - buďte opatrní, je tam relativně citlivá elektronika. Až to bude nahoře, tak vám ukážu,jak to správně připoutat - nejspíš to už znáte, ale co. Po naložení pak zvedneme kotvy - náklad je legální, víc o něm vědět nepotřebujete,
promluvil Auril a připojil svůj názor na vývoj situace včetně toho, že kromě hrubé síly přivedl i Kasiu.
Jo, a kdyby tu někde někdo čmuchal tak dej vědět - sice je náklad legální, ale nelze vyloučit zájem nějaké třetí strany. Zkusím to ještě do odletu více prověřit. Aniah to podstatné už ví, Torovi jsem se také zmínil. Takže nějaké otázky, postřehy? Co si myslíš o posádce?
pronesl ještě zcela vážným tónem, aby nakonec trochu odlehčil a zeptal se tě na prvotní pocity z tohoto nového dobrodružství.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial

Hmm.
Okomentoval jsem duchaplně Torovu odpověď.
Ale to už oba přicházeli.
Co si asi mam sakra myslet? Že je nechápu! Že když jsem ještě předevčírem byl prakticky furt ve chrámu jedi, tak mam o lidech okolo dost zkreslený mínění.
Hmm. Ještě nevim. Na to posuzovat je je znam moc krátce.
Použil jsem jedinou vyhýbavou odpověď, která by mi mohla projít a dostatečně rychle mne napadla.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial:
Otázku jsi byl do značné míry zaskočen a v podstatě jsi nevěděl co říci - pokusil ses to tedy obalit neutrální frází, která sice nic neříkala, ale také nic výrazně nezkazila. Aurila ta fráze přesto do jisté míry pobavila, což potvrzoval jeho úsměv s patřičným podtónem.
Je dobré vědět, že neděláš soudy na první pohled - to tě jenom šlechtí. Ale zase nějaký obrázek už jistě mít musíš. Třeba u tebe jsem na první pohled odhadnul, že nejsi zbytečně zbrklý - a to jsi prokázal jak při tom střetu v kantýně, tak třeba i nyní, nebo když jsi se více ptal na to, co obnáší být členem mé posádky. Ale v pohodě, nechci po tobě nějaké soudy, nebo něco podobného. U Aniah i Jona už nějaký ten obraz mám, s mou zástupkyní létáme už dva roky a Jon s námi zatím odlítal tři fušky,
vysvětlil důvod svého pobavení a zaměřil se i na informaci upřesňující jádro posádky, s kterým jsi měl tu čest se už setkat. Auril se znaveně protáhnul, především v rukou a věnoval zkoumavý pohled okolí doku. Neušlo ti, že byl stejně pozorný jako ten, který jsi mohl spatřit včera v kantýně.
Bylo by sice nejlepší mít stálou posádku, ale sehnat takovou, která by spolu vydržela tak dlouho není až tak jednoduché. Vztahy v posádce, nebezpečné mise, pocit naplnění nebo neuspokojení - je toho prostě spousta co se vplíží do cesty. Nehledě na to, že prostě občas je lepší, občas horší období a někteří prostě musí mít svůj standard. Ale to asi poznáš časem na vlastní kůži - každopádně, nějaké otázky před tím, než se pustíš do práce? A ptej se na cokoliv - dobrá komunikace je základem dobrých vztahů posádky,
pousmál se nakonec Auril a zeptal se tě, zda-li se ti nehonilo hlavou něco ohledně posledních několika minut, během kterých jsi dorazil a přidal se k této posádce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial

Kam vlastně s tim poletíme a hlavně co mam chápat pod pojmem zájem třetí strany, nebo lépe: koho si mam představit jako třetí stranu?
Vychrlil jsem to co mne asi tak nejvíc zajímalo.
Jestli bude ta třetí strana celní správa tak se asi picnu.
Do hlavy se mi vloudila myšlenka, zda mě během letu spíše neomráčí, nerozeberou na orgány a na místě kam přiletíme nerozprodají.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport Centralia Memorial:
Některé ne úplně přesné informace ti zrovna na náladě nepřidaly a vzbudily v tobě otázky, které byly spíše toho pesimistického rázu. I proto ses rozhodl využít nabídky, kterou ti Auril dal a zeptal se ho na některé věci, které nespadaly do kategorie, že tohle nemusíte vědět. Při tvé otázce Auril naprosto zvážněl a chvilku přemýšlel, jak by ti odpověděl co nejlépe, ale i tak aby zároveň neřekl něco navíc.
Naším cílem je Vandelhelm v expanzním regionu, je to dobré místo, kde sbírat nové zakázky a máme štěstí, že jsem narazil na tuhle, která je i nadprůměrné placená,
odpověděl ti nejprve na první otázku a prozradil planetu, na kterou poletíte. Jednalo se o republikové území, i když trasy tam vedoucí mohly být zrádné.
No a třetí strana - piráti, zloději, hutti, prostě všichni, koho zajímá cenný náklad technologií. Víc do detailu jít nemůžu, je to i na požadavek zákazníka a k tomu mohu dodat jen to, že je to naprosto legální z hlediska zákonů a tady nám rozhodně nic hrozit nemůže,
vysvětlil ještě pojem třetí strany a ty jakoby postřehl větší význam na slově naprosto. Možná to tak řekl úmyslně, možná pouze nevědomky, ale nešlo vyloučit, že ti tím chtěl něco naznačit. Mezitím už dorazil Toro, který si vzal jinou bundu - na téhle bylo jasně poznat, že poznala práci a byla dost nošená.
Dobře, můžete se pustit do nakládání. Ty větší bedny noste radši ve dvou, je to křehké, nechceme to rozbít. Zbytečně se nehoňte, já musím ještě něco zařídit mimo přístav. V nákladovém prostoru jsou vyznačené plochy, kam bedny odkládat, klasicky největší dospod, na ně ty menší. Kdyby jste něco potřebovali, dejte vědět Aniah,
řekl nakonec Auril a pokynul vám oběma, aby vyrazil pryč. Když se po dvou krocích zastavil - otočil se, došel ke vstupu do lodi a nechal spustit nákladovou rampu, aby vám s úsměvem znovu pokynul, než se vytratil ven z doku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“