Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Pobočka CoCoGTu

Ne, něco takového jsem nečekal. Prosté dobrý den, by bohatě stačilo.
Pokračoval jsem v chůzi.
A o tom, zda zde jsou či nejsou hodní hoši. Jsou, pokud v životě udělali ne zrovna ideální rozhodnutí, či byla některá důležitá rozhodnutí učiněna za ně. A tito hodní hoši, trpící na základě dřívějšího špatného rozhodnutí nemají moc jiných možností.
Vysvětlil jsem mu poněkud obšírněji, než jsem původně plánoval. Ale nebylo to od věci.
A ano, obávám se, že jste tam čekal několik hodin zcela zbytečně, zvlášť, pokud tam je někdo vhodnější zrovna nyní, a vy jste ho minul.
Provedu poslední slušný pokus se ho zbavit. To, že není zákona dbalý se už ani nesnaží skrývat. To bylo zlé.
Tímto se s vámi loučím.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Správní centrum kosmoportu:
Svůj úsudek o dotyčném jsi už nijak výrazně měnit nehodlal - ba naopak, dle stylu jeho řeči ses utvrdil v tom, že patřil mezi ty špatné a tedy jsi s ním nechtěl nic mít. A potom už vlastně bylo v podstatě jedno, co ti dotyčný mohl říkat a jak smysluplné to mohlo být. Jistý rezignovaný povzdech z tvého boku ti však mohl dát naději.
Chlapče, ty to budeš mít ještě hodně těžké. Ale co, nedá se pít tam, kde je kořala hnusnější jak voda. Hodně štěstí, nejspíš ho budeš potřebovat,
vysekl ti nakonec poklonu, než upustil od tvého "pronásledování", jak jsi to nejspíš vnímal a ponechal tě tvému osudu. Mohl jsi tak v klidu opustit správní centrum a vyrazit do nějaké jiné kantýny ve snaze o hledání zaměstnání, jež by tě o něco přiblížilo k tvé cílové planetě.

Tentokrát jsi narazil na kantýnu s poetickým názvem "Pod repulzorem". Už při vchodu pod silně dující klimatizací tě mohlo napadnout, jak asi tento název vznikl a mnoho kuřáků vevnitř vysvětlovalo, proč bylo tak silné vzduchotechniky nakonec zapotřebí. Oproti první navštívené kantýně zde bylo mnohem víc návštěvníků - mnoha různých ras, pohlaví i vzhledů. Volné místo jsi nakonec spatřil tak akorát u baru, jinak by ses musel k někomu připojit.
I tato kantýna nepostrádala tabuli s informacemi o nějakých náborech a stala se tvou první destinací. Oproti předchozí kantýně zde byly dokonce tři inzeráty, byť CoCoGT jsi už navštívil. Druhý byl dlouhodobějšího rázu na dlouhodobou okružní linku okolo jádra přes Fresia až na Sullust. Ta druhá byla masivní transportní linka Coruscant-Corellia-Denon-Rodia a nazpět, kde hledali někoho na jednu z největších transportních lodí, tedy alespoň to tak stálo na náborovém plakátu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, v hospodě

Díky.
Poděkoval jsem za přání a vydal se k další kantýně. Ta jistě nebyla zrovna nejlepší, ale věřil jsem, že jsou i horší. Hlavně, že tam byla nástěnka.
Další linka, kromě nabídky Cogotu, mi nepřipadala moc zajímavá. Byla nejvíce jinam, ze všech, co jsem zatím viděl. Druhá byla sice o něco lepší, ale ne o mnoho. Obě jsem si poznamenal a šel zase o kantýnu dál. Rozhodnut prozkoumat, alespoň dve, či tři další, možná i o něco kvalitnější a vybrat si z nich tu nejpříhodnější.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Oblast komerčního kosmoportu:
Po zapsání nabídek ses rozhodl navštívit několik dalších kantýn, kde by se mohly podobné nástěnky vyskytovat a postupně si tak zjišťovat rozsah míst, kam by ses mohl podívat. Po návštěvě dalších tří podniků se ti seznam možných destinací rozšířil o Pantolomin, Duro a Grizmallt, který byl asi nejblíže k tvému zamýšlenému cíli. Jinak se nabídky opakovali s tím, že ve všech místech měl tu svou CoCoGT.
Poslední kantýna, kde ses momentálně nacházel, byla relativně rušná, vlastně zde bylo nejvíce lidí z těch všech, které jsi navštívil. Podnik nesl název "Na počátku cesty" a byl i relativně dobře udržovaný, navíc se tu obsluha sestávala ze čtyř dívek a barmana. Chvilku sis tu odpočinul a dal drink dle svého výběru a zároveň sis mohl projít tvé dosavadní výsledky s hledáním možného zaměstnání, které by tě přivedlo co nejblíže Corulagu.
Zatímco sis mohl promýšlet, jestli bys na některou z těch odpověděl, tak u tě u toho rušila poměrně hlučná dvojice mladíků u vedlejšího stolu. Jen těžko se dalo odhadnout, jestli něco oslavili, nebo byl rituál pravidelného ožírání se a hulákání jejich denním chlebem.
Ke svému neštěstí k nim dorazila servírka s kratším střihem tmavých vlasů, aby se jich poptala, zda-li si nepřejí něco dalšího.
Ale jistě kočičko, co takhle se k nám přidat,
zahulákal větší z nich, odhadem okolo metru devadesát vysoký člověk. Ten druhý byl asi o čtvrt hlavy menší - ani jeden z nich nevypadal na žádného vyloženého rváče, když nicméně ten mladší servírku chytl za ruku, aby si ji přitáhl k sobě, tak nebylo pochyb o tom, kdo měl na vrch.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Oblast komerčního kosmoportu

Už jsem chtěl vystarovat servírce na pomoct, pak jsem se ale rozhodl vteřinku počkat.
Byl zde ještě barman a ti bývají pro podobné případy připraveni a mnohdy i vyzbrojeni omračovačem a podobnými záležitostmi.
Kdyby však vypadal, že nehodlá zasahovat, ať z již jakýchkoliv důvodů, byl jsem připraven okamžitě vstát a přistoupit k stolu násilníků a zasáhnout, dost možná i doslova.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty:
Obtěžování servírky sis všimnul relativně rychle, ale potlačil jsi svoje prvotní reflexy jí pomoci a rozhodl se vložit důvěru do místního personálu. Jenže, když jsi pohledem zamířil k baru, tak jsi viděl, že barman měl plné práce s obsluhováním a do baru neměl čas pohlédnout. A dívka, která nevydala ani hlásku, byť byla přitažena dvěma výrostky a rozhodně se jí to dle výrazu obličeje nelíbilo, nijak nepomáhala snahou upoutat pozornost. Co se ostatních zákazníků týkalo, tak ti na tom byli podobně, nebo se do toho prostě nechtěli plést. A žádný hrdina se tu dle všeho nenacházel, nebo již nejspíš nebyl ve stavu, kdyby se mohl hrdinně chopit svého řemesla.
A protože další otálení by mohlo způsobit větší potíže, nezbylo, než abys vstal ty sám a vydal se zachránit dívku, která se snažila od kluků odstrčit, ale musela si zároveň hlídat před druhým, který se nadšeně oháněl půllitrem, který ne a ne najít svou cestu do jeho hrdla.
Uváženým krokem jsi tedy dokráčel k inkriminovanému stolu, abys situaci vyřešil dříve než později, protože ti do jisté míry ani nezbývalo nic jiného. Jakmile ses zastavil v dostatečné vzdálenosti, kdy ti stačil už jen jeden krok, abys mohl provést útočný úder, tak si tě i oba muži všimli. Situace nyní připomínala, jakoby se v daném prostoru zastavil čas. Pošťuchování mezi dívkou a nejspíše nadrženým mužem skončilo a zatímco ona k tobě vzhlédla v naději, zatímco násilník si ji držel posazenou na klíně držíc ji obejmutím v pase, útočník samotný ve svém obličeji obsahoval směsici překvapení, nepochopení a trochu výsměchu vůči tvé osobě. Ten druhý působil spíš nechápavě a oba čekali, co se rozhodneš udělat, protože dle všeho je nenapadalo nic, čímž by na tebe mohli reagovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty

Zkusil jsem ač zřejmě neúspěšný, přesto nutný pokus to celé vyřídit mírumilovně.
dobrý den.
Dovolte, abych řekl kdo jsem. Jsem Náhodný kolemjdoucí. A na náhodných kolemjdoucích je jedna věc zajímavá.
Každý je jiný.
Někdo má rád to, jiný zase ono. Jeden je veselý, druhý smutný, třetí kupříkladu obojí dohromady. Jednomu něco nevadí, někomu zase něco ano. A co ještě zajímavější. Mne vadí, že tuto slečnu takto obtěžujete a chováte se hrubě.
Slušně vás tedy prosím abyste ji nechali být, nejlépe rovnou zaplatili a odešli. Kupříkladu za nějakou jinou slečnou, které vaše chování vadit nebude. i když o jejím nalezení silně pochybuji, ale to jen tak na okraj.

Usmál jsem se a doufal že budou oba natolik v šoku aby zanechali svých hrátek.
Nenápadně jsem však napjal a čekal i agresivní reakci z jejich strany.
_________________________________________
Nechtěl jsem aby se i z něj stal šílenec, fakt nechtěl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty:
Možná to bylo tím, co jsi měl zažité ze svého života v Řádu, možná jsi to prostě pojal jako svou filozofii - před násilným řešením situace ses pokusil o to diplomatické. Dokonce jsi ani nesáhl k užití Síly jako pomocné berličky, ať už jsi pro to měl důvod jakýkoliv. Rozhodně jsi však upoutal pozornost nejen obou násilníků, ale i širokého okolí, které napjatě přihlíželo vývoji situace. Zkušenosti, které jsi zažil z mnoha různých misí tě varovaly dostatečně předem, že takhle po dobrém to tentokrát nepůjde již krátce po tvé výzvě. Zatímco do tváře jednoho se začal vlévat vztek z urážky, druhý, ten co držel dívku, ji uchopil volnou rukou za levé ňadro a stisknul.
Ha, takže ty chceš být hrdina a pak si s touhle děvkou zapíchat, co?
vysmíval se ti do tváře, zatímco se dívka zmítala, jak jí byl takovýto způsob fyzického kontaktu nepříjemný a pokoušela se osvobodit sama. Převaha muže však byla příliš znatelná.
Stejně už mě nudila,
dodal krátce na to, když jsi pochytil varovný signál, jenž ti byl natolik důvěrný. Muž si přestával pohrávat s přednosti dívky, aby ji mohl uchopit oběma rukama a mrštit ji tvým směrem, jakoby byla hadrová panenka. Nebyl ve skutečnosti tak silný, ale dívka byla drobná a uzvednout ji, by nemělo být problém pro většinu mužů. Jenomže pro tebe byl problém v tom, že byla mrštěna tvým směrem a ona sama neměla možnost, jak zastavit svůj pád bez většího zranění. Vnímal jsi však, že krátce po dívce přiletí i něco dalšího a to útok od obou mužů, proti nimž ses postavil. Bylo jasné, že se do podobné situace nedostali poprvé a měli s tím nějaké zkušenosti, jenomže i ty sis už zažil svoje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty

Zvolit řešení v dané situaci nebylo nejtěžší. Nechal jsem se dívkou povalit na zem. Díky tomu, že jsem za sebou měl uličku mezi stoly jsem ani na nic nepříjemného nedopadl a jen se prohnul, abych se zhoupl.
Dívku jsem nechal poté přes sebe překulit dále, s tím že jsem jí jednou rukou musel mírně pomoci. Zde se již nedalo zařídit, aby neskončila v nějakém stolu či podobně, ale s tím už jsem nemohl nic dělat. Hlavně že byla z největší mely pryč.
Má výhoda nyní spočívala v tom, že se oba mí protivníci cítili jako největší alfa samci ve známém vesmíru. a čím větší pýcha tím větší pád.
Když jsem se převalil až na záda, zapřel jsem se o ramena a vymrštil se do protipohybu. Podobný pohyb často fyzicky zdatnější jedinci používali k postavení se na nohy, já místo toho nakopl bližšího útočníka do břicha, v případě, že bych se k břichu nedostal, rozkrok by byl také dobrým cílem. Snažil jsem se aby odlétl směrem na svého kolegu, pokud by byli vedle sebe, mohl jsem se pokusit kopnout oba naráz. V případě že bych druhého kopnutím nebyl schopen zarazit, byl bych nucen mu podkopnout nohy, než bych se začal zvedat na nohy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty:
Na vývoj situace jsi musel reagovat pružně a pokud možno převzít iniciativu. Tedy to vše poté, co bys mohl zabránit dívce v nějakém vážnějším zranění, pro což jsi udělal nejprve krok vpřed, abys ji mohl lépe zachytit. U zachycení jsi však nezůstal, vlastně jsi působil spíše jako jakýsi tlumič a nechal se letící dívkou povalit na zem, abys ji za sebe nechal překulit dál. Velkým plusem však byla její nízká váha, díky čemuž jsi ji dovedl zpomalit natolik, aby po tvém povalení udělala již jen jeden kotrmelec a de facto se posadila. Tobě se také nic nestalo i proto, že jsi si pádů užil během tréninků více než dost a jednou z prvních lekcích během výcviku bylo naučit se padat.
Celé to navíc mělo ještě jednu výhodu pro tebe, dvojice mužů netušila, že tvůj pád byl plánovaný a úmyslný, čímž ti při svém přiblížení poskytli více než dost prostoru pro to, abys mohl směle pokračovat v původním plánu. Jen jsi nemohl zasáhnout oba dva zároveň, protože ten druhý z počátku obcházel stůl a byl o něco za svým kolegou, který však ukázkově vystavil hrudník, k němuž ses sounoží odrazil. Zasažený pouze hekl nad nečekaným úderem a šel okamžitě k zemi, zatímco se jeho kolega zarazil, což bylo pro tebe dost na to, abys jej mohl podrazit a stejně jako jeho kolegu povalit k zemi. Bylo skoro až k neuvěření, že vše vyšlo podle plánu a ty ses tak mohl octnout na nohou dřív, než oba muži, kteří navíc utrpěli první zásahy.
Oba muži leželi od sebe zhruba každý metr a tak nějak současně se zvedali na nohy, zatímco tys už mohl vestoje plánovat a chystat další kroky v tomto střetu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty

Překvapivý úspěch mi dodal odvahy. Zatímco se zvedali dostal jsem se do dostatečné vzdálenosti z levému sokovi a vyšvihl obloukem pravou nohou kop do spánku, který, jak jsem doufal, by ho mohl poslat, na následujících několik minut, do kraje, kde se do souboje již míchat nebude.
U druhého jsem již nemohl doufat, že bych se k němu dostal včas a překvapil ho a tak jsem se k němu musel dostat opatrněji, vykrýt ránu, kterou mi jistě chtěl ušetřit a poté rychle oplatit ranou na solar.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty:
Dobře jsi věděl, že váhání znamená ztracení dobrého okamžiku pro útok, ústup, prostě jakoukoliv obecnou akci. A tak jsi se k prvnímu z mužů dostal ještě dříve, než měl možnost se zvednout a uštědřit mu přímý zásah zhruba někam do oblasti spánku. Muž si díky tomu ustlal o celý půl metru dál, než byl původně a na krátkou chvíli byl vyřazen ze hry.
Souboj se tedy zúžil na boj jednoho proti jednomu, což se možná podepsalo i na tvém protivníkovi, u něhož jsi mohl vnímat, že si nebyl natolik jistý. Nešel rovnou přímo do útoku, obranu neměl z nejpevnějších a zaútočil teprve tak nějak váhavě. Ve srovnání s mnoha padawany, s nimiž jsi během svých let výcviku bojoval, to však bylo laxní, pomalé a slabé, takže jsi jeho ránu využil proti němu, odklonil ji stranou levou rukou, abys následně plnou silou zaútočil na solar. Muž skoro nadskočil a zalapal po dechu, aby při tom i ucouvnul o několik kroků a ztěžka se nadechoval.
Bylo to v ten moment, kdy ses otočil, abys spatřil třetího do party, který na tebe mířil blasterovou pistolí a jen těžko by se dalo pochybovat, že by z takové vzdálenosti mohl minout.
Barmane, budu potřebovat nový půllitr ...
zaslechl jsi ještě před silným třísknutím, když se tvrzené sklo rozbilo o hlavu dotyčného, jenž se svezl k zemi v bezvědomí. Získal jsi tak výhled na muže v třicátých letech života, který působil spíše mrštným než silným dojmem, v zašpiněných kožených kalhotách, a na několika místy popálenou bundou.
Pěkné rány chlape, tohle si budou určitě pamatovat,
usmál se trochu pokřiveným úsměvem, ale nebylo pochyb o tom, že to myslel vážně. Všiml sis také, že servírka už byla na nohou a nejspíše jí pomohl právě tenhle muž, také čekala, až se jí budeš moci věnovat, aby ti poděkovala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty

Oddechl jsem si. Souboj sice nebyl dlouhý, ale celkem intenzivní, nehledě na to, že to bylo mé první vážné střetnutí, takže jsem se v první řadě musel uklidnit a lehce vydýchat. Pak jsem to začal brát dle důležitosti.
Díky za pomoc.
Poděkoval jsem svému zachránci a otočil se na své soky.
Odkopl jsem blaster stranou, aby je nenapadla ještě nějaká blbost a sklonil se k tomu, co nejvíce vypadal že je schopen poslouchat.
Tak teďka uděláte čtyři věci.
Za prvé: zvednete se!
Za druhé: omluvíte se slečně za své chování!
Za třetí: zaplatíte svojí útratu a škodu!
A konečně za čtvrté: všichni tři odsud hezky rychle vypadnete!

Po celou dobu si dávám pozor, kdyby se snad ještě chtěl pokusit o odvetu.
Nechám je provést, co jsem jim řekl, popřípadě je k tomu lehce přinutit a až poté jsem přenesl pozornost na servírku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty:
Neznámému jsi poděkoval za výpomoc a už ses znovu soustředil na nyní již trojici hromotluků, kteří si nejspíše dost často koledovali o problémy a proto si toho třetího nechávali někde jako zálohu. Tentokrát jim to naštěstí nebylo nic platné a vítězem jsi byl ty, čehož ses rozhodl i rychle využít a jasně jim vyjádřit svoje stanovisko. Ten první, který se pokoušel zvedat se na tebe nejprve nechápavě podíval, ale poté mu to asi všechno docvaklo, hodil po pultu pár kreditů, aby následně pomohl svým kumpánům a vydali se někam jinam. Doprovázely je nevraživé pohledy ostatních hostů, pouze muž tříštící půllitry se pobaveně rozesmál.
Ha, tak tohle bych nečekal. Každý jiný by je spíš ještě nakopl, aby zůstali mimo, než on sám odejde. Hezká práce chlapče,
bavil se, zatímco dotyčnému už barman nesl půllitr. Zároveň dostal objednávku na jeden další. Servírka si mohla vyslechnout i jakous takous omluvu, byť o její upřímnosti by se dalo pochybovat. Servírku toliko ani omluva nezajímala, jen přišla k tobě a hluboce se před tebou uklonila.
Moc děkuji za Vaši pomoc, nevím, co bych si tu sama počala,
poděkovala ti za tvou intervenci a čekala na případnou odpověď.
Mezitím muž omračující pobudy sebral blaster, který tu trojice zanechala, položil ho na barový pult a to rukojetí směrem k tobě.
A tohle si nech jako odčinění za potíže s nimi. Každopádně tenhle drink je pro tebe, protože nerad piju sám a zajímá mě, co takový mladý klučina s nebezpečnými údery dělá v takovéhle knajpě,
přišoupnul ti druhý půllitr, které barman přinesl. Byl připravený jen přihlížet a "sedět bokem", pokud by ses chtěl se servírkou vybavovat více, jinak se zdálo, že by mu nevadila společnost při jeho zdejší návštěvě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Kantýna Na počátku cesty

Usmál jsem se na servírku.
Tak, přeci vás jim nenecham na pospas.
Odpověděl jsem skromně a nechal jí jít dál za svou prací.
Díky.
Poděkoval jsem mu ještě jednou a přisedl si.
Řešim menší problém, s tim, jak se s málem peněz, dostat na jinou planetu a tady jsem si chtěl sesumírovat svoje možnosti.
Odpověděl jsem mu na otázku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“