Kaan Vapaas - Dualita

Zde se odehrává výcvik nové postavy pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Vortex »

Ketania, ulice
Ano, souhlasil jsem v duchu s Miannou. Bude lepší, když nebudu mluvit. Moje nenávist k našemu cíli by nám mohla uškodit. Nejdříve ho sebrat, pak až se do něj slovně pustit. Vše má svůj čas, což jsem si uvědomoval. Stráže by neměli být nic extra. Žoldáci, povětšinou asi bývalí vojáci. Ti zbytečně neriskují, a napadnout Jediho je hodně velký risk, jak se za historii řádu dozvěděli desítky tisíc lidí.

"No... zcizení speedru není zrovna dvakrát dobrý nápad. Protože ukradnem rychleji ten bez střechy... a... no znáš to." Po chvilce zamyšlení jsem dodal: "A jak to uděláme s meči? Při vstupu od budovy bude nějaká kontrola, to je jisté jako že Sith nebude na Jedie milý."
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ketania, ulice

"Pořád lepší možnost není. Meče vyřeším na místě. Pár triků umím. A věř nebo ne.... existují lidé, co neví jak světelný meč vypadá."
Na to vlezla to speederu a nechala ti otevřené dveře. Zároveň ohlásila řidiči, kam hodláte jet. Na nějakou dobu zavládo ticho.
"Nezapomeň na klid. Je to jen schůzka, Všechno to bude mít smysl, pokud to vyjde." Otočila se na tebe po nějaké době Mianna a mile se usmála. Musela cítit, že jsi rozrušený, už ze samotné podstaty toho, že jsi opět tady a jen kousek od vykonání spravedlnosti na vrahovi tvého mistra.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Vortex »

Ketania, ulice
"Takoví lidé určitě existují, ale nevěřím, že by jeho ochranka nevěděla o co jde... Ať chceme nebo ne, tak nás náš barevný módní doplněk dost proslavil." Sedl jsem si vedle Mianny do tmavě zeleného venku zaprášeného speederu a zavřel jsem dveře.
Když bylo chvíli ticho, tak jsem se uvolnil a zklidnil, jak jsem to dělával při meditaci. Miannina slova mě vyrušila: rychle jsem otevřel oči a několikrát zamrkal. "Určitě to vyjde," usmál jsem se také. Bylo by to spíš zbožné přání, kdyby jsem v nějakého boha věřil. Věřím v Sílu... a v sebe a v Republiku. To mi bohatě stačí.
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ketania, věž Merkuni Drives

Řidič dostal zaplaceno a vy vystoupili v části města, kde stála jedna věž vedle druhé, z nichž se většina blížila ke dvěma stům pater a některé přesahovaly.
Uvnitř budovy bylo několik hlídačů, lidí za recepcí, několik čekajících na lavičce a tam a zpátky šlo několik zaměstnanců přes turnikety. Nikdo si vás úplně nevšímal, a bezpečnostní kamery se zdály statické, zato jich tady bylo vícero.
Vydali jste se k recepci, kde se dala tvá mistryně do řeči s zabračkou za pultem
"Dobrý den, zastupujeme zde Silviut Corporation a měli bychom mít schůzku, pan Maglash."
Mianna si s recepční vyměnila kartu "vaší společnosti" a datapad, kde něco vyplnila, po chvíli recepční vrátila kartu a ukázala na rám.
"Myslím, že to nebude potřeba." Řekla mile tvá mistryně, když si brala vaše hostovské karty a pohla lehce zápěstím. Cítil jsi nával Síly, který byl větší, než když jsi kdykoli před tím viděl někoho použít ovlivnění mysli.
"To vlastně nebude potřeba..." Zamrkala recepční a pokynula vám rukou, abyste ji následovali. Obešli jste rám a zamířili k výtahu. Zmáčkla patro 166 a vystoupila z výtahu. "Někdo si vás nahoře přebere a dovedou do kanceláře, kde chvíli počkáte."

Dveře výtahu se zavřely a dali jste se do pohybu. "Říkala jsem, že to vyřešíme na místě."
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Vortex »

Ketania, věž Merkuni Drives
Část města, kde nás řidič vyložil, byla samý mrakodrap. Rozvážným krokem sem za Miannou vstoupil do budovy Merkuni Drives. Zabezpečení odpovídalo běžné míře ostrahy - hlídači a nějaké ty kamery. Uvnitř bylo celkem živo. Lidé se spolu bavili, nebo nějak šli. Vše působilo přirozeně, což znamená, že to bouda nebude.
Mianna vyřídila s zabračkou na recepci formality. Když nás žena chtěla nechat projít bezpečnostním rámem, tak jí Mianna za pomoci Síly přesvědčila, aby nás nechala jít bez kontroly. Když to dělala, tak jsem pocítil silné proudění síly. Působivé, je dobrá. Je opravdu dobrá.
Zabračka nás poslala výtahem do patra 166.
"Měla jsi pravdu, mistrině. Bylo to opravdu působivé... Ten nápor Síly. Nečekal jsem, že jsi až tak dobrá."
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ketania, věž Merkuni Drives

Mianna po tobě letmo přejela pohledem.
"Nebyla bych Rytíř Jedi a už vůbec by mi nedávali padawana, kdybych byla neschopná. Tohle už hraničilo s ovládnutím mysli, ale.. nemohli jsme riskovat."
V jejím hlase jsi slyšel trochu odporu. Ovládnutí mysli už nebyla ta neškodná hračka, kterou jedi používali na jedince se slabou vůlí.

V tom se ale dveře otevřely. Musel sis zpětně uvědomit, že výtah zpomalil. Za dveřmi vás uvítaly obrovské rudé oči zasazené ve stejně obrovské šišaté modré hlavě durosa. "Zdravím vás. Prosím pojďte se mnou."
Váš nový průvodce se otočil a vedl vás chodbami. Byly pěkné a hladké, takže před případnou střelbou jste se neměli kde krýt. Neviděl jsi otevřené dveře.
"Pan Maglash vás přijde za chvíli, zatím prosím vydržte v jeho kanceláři." Po těchto slovech otevřel dveře a nechal vás vejít.
Dovnitř vás však nenásledoval. "Můžete se obsloužit u minibaru v rohu místnosti. Jinak chvíli vydržte."
Na to zavřel dveře a slyšeli jste kroky.

"Nemám dobrý pocit, ale jednání proběhne v pořádku." Nebyly zde kamery, ale Mianna tohle stejně dořekla s prstem před pusou, aby sis stále dával pozor na jazyk. Neboť jsi také měl zvláštní pocit temna odněkud zdáli.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Vortex »

Ketania, věž Merkuni Drives
Ani jsem si neuvědomil, že výtah zpomalil. V patře 166 nás uvítal modrý duros. Nebyla z něj cítit nenávist, strach ani dobrosrdečnost. Spíš nezájem a rutina. Nesmím se ale nechat ukolébat pocitem bezpečí, protože pouhý poslíček o tom nemusí vědět.
Chodby jako by se pokoušeli lidem navodit pocit klidu a bezpečí. Celou cestu jsem hledal cokoli divného a podezřelého. Cítil jsem jakési nebezpečí, jako kdyby za těmi pěknými chodbami sídlila temnota.
Miannino upozornění jsem pochopil. Pokusil jsem se nasadit nervózní úsměv a řekl: "To já také, vyslankyně. Nechci, aby se mé první jednání nějak pokazilo." Po chvíli jsem dodal: "Zdejší lidé působí mile." Způsobem, jakým jsem řekl mile jsem se snažil naznačit, že něco smrdí.
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ketania, věž Merkuni Drives

Bylo ticho, možná až moc. Nakonec jste ale slyšeli kroky, když ztichly otevřely se dveře.
Dovnitř vešel vysoký muž v drahém formálním obleku. Po stranách hlavy se mu černé vlasy barvily do stříbrna, stejně tak jako bradka.
Už byl krokem uvnitř a nastavoval pravici v typickém vítacím gestu, měl milý úsměv a nezdál se, jako někdo kdo vedl tolik zla. Budil určitý přirozený respekt, ať už větší postavu, než vy dva, nebo nějakým osobním kouzlem, určité ďábelské charisma.

Tahle blízkost, tenhle moment ti připadal daleko delší, než ve skutečnosti byl. V mžiku oka jsi za vaším cílem spatřil větší stín. Ruka v černé rukavici chytla Maglashe za rameno a vyhodila z místnosti.
"Jedai." Ozval se počítačem zkreslený hluboký hlas zpoza rudé přilby s černým vizorem ve tvaru "T". Zdál se být mužem v robustní rudé zbroji s černým oblekem pod ní. Tři hrudní pláty, ramena, nátepníky, holeně, stehna... bylo jen málo místa ve spojích, kde zbroj nebyla.
Slyšel jsi prosvištění kovu vzduchem a jeho meč se srazil s jednou z Mianiných čepelí, zatímco druhou rukou na tebe mířil blaster.
"Dostaň Maglashe, tohle zvládnu."
To už si ale tvá mistryně a muž v mandalorianské zbroji vyměňovali jeden úder za druhým. Ani jeden z nich nehodlal ani o krok ustoupit a útočník se zdál víne než schopný, aby stíhal rychlost rytířky jedi. Sílu jsi z něj však necítil, avšak měl zvlástní temnou auru.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Vortex »

Ketania, věž Merkuni Drives
Muže, který po chvíli ticha vešel do kanceláře, jsem okamžitě poznal. Taorus Maglash! Na první pohled působil jako dobrý člověk. Určitě by většinu lidí zmátl úspěšně, avšak já jsem ho, hada, až moc dobře znal. Je to vrah a zločinec, špína galaxie, která se ale tváří jako její elita.
Už podával ruku na pozdrav, když ho někdo ze stínu za ním uchopil na ramenu. Mandarolianský válečník. Do háje! To se nemělo stát. Nesmělo! Zaútočil, ale Mianna ho vykryla svým mečem. Uchopil jsem svůj světelný meč. Ten starý známý pocit byl příjemný. Dodával mi pocit jistoty a bezpečí. To jsem v tuto chvíli potřeboval. Aktivoval jsem tmavě modrou světelnou čepel, která se svým tipickým zvukem osvítila svoje okolí.
Na příkaz bojující Mianny jsem se rozeběhl za Taorusem Maglashem.
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ketania, věž Merkuni Drives

Prosmýkl jsi se kolem rudého bojovníka a vyběhl za vaším cílem, který jak jsi zjistil měl solidní náskok několika desítek metrů.
Na okamžik otočil hlavu a spatřil tě. Nezastavoval a něco křičel, nejspíše do vysílačky. Když se otočil znovu, spatřil jsi v jeho ruce kovový předmět, ze kterého vyšlehly dva zelené proudy energie tvým směrem.

Zpoza rohu se objevili dva muži v modrých uniformách a z jejich blasterů, ač krátkých začaly šlehat další střely. Oba stříleli v pravidelných dávkách po dvou, zatímco Maglash se kryl za jedním z nich a ty jsi neměl kam pořádně uhnout. Všechny dveře byly zavřené a možná i zamčené.
"Vzdej se! Pletete se do věcí, které nechápete a potom končíte pohození v kontejneru!"
Křikl Taorus a zmizel za rohem. Střelba nepřestávala a z dlouhé chodby za tebou se ozývaly zvuky světelného meče, jak narážel do vibrujícího kovu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Vortex »

Ketania, věž Merkuni Drives
Vyběhl jsem na chodbu. A do háje! Taorus měl slušný náskok. Zrychlil jsem, zatímco on hulákal povely do komlinku. Dvěma zeleným energickým paprskům jsem nastavil světelný meč, aby jsem je za pomoci Soresu poslal do stěn. Nečekal jsem, že bude takto vyzbrojený, což byla chyba. Mělo mi dojít, že člověk Taorusova ražení, bude pro jistotu vyzbrojen.

Dva muži s blastery, nejspíše osobní strážci po mě začali střílet. Jejich rychlost a přesnost palby mi nedávala čas dobře vyhodnotit situaci, ve které jsem se nacházel, a tak jsem střely odrážel do stěn. Snažil jsem se působit ledabile, přestože jsem se plně soustředil.
Taorus na mě křikl svojí nabídku a zmizel za rohem. Tudíž neočekával, že se vzdám. Za mnou Mianna bojovala se svým soupeřem. Pomocí Soresu jsem se na jednoho střelce pokusil odrazit jeho vlastní střely, zatímco druhého jsem se pokusil odhodit za pomoci Síly.
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ketania, věž Merkuni Drives

Rozhodl jsi se nevzdávat a své soupeře rychle vyřídit. Jedna odražená střela zasáhla útočníka do ramene, což ho donutilo upustit zbraň, druhá ho však v zápětí trefila do obličeje a skácel se na zem. Druhý ti posledním výstřelem málem líznul ucho, než se rozletěl na protější zeď. Chtěl se zvednout, ale místo toho se na tebe jen podíval a zahodil blaster. "Tolik mě neplatí." Potom zvedl ruce na znamení, že se vzdává.

"Ať se nedostane na střechu! Zabijte ho!" Slyšel jsi přes celou další chodbu, jak se opět další dva strážní postavili na pozice a začali střílet. Taorus ti jen zamával a vstoupil do výtahu, jehož dveře se za ním zavřely.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Kaan Vapas - Dualita

Příspěvek od Vortex »

Ketania, věž Merkuni Drives
Můj záměr se povedl. První z ochranky dostal zásah odraženou střelou z jeho vlastního blasteru do ramene. Proto mu vypadla jeho zbraň. To by ho mohlo vyřadit, problesklo mi hlavou. Vzápětí dostal druhou střelu do obličeje a složil se na zem. I druhý záměr se povedl. Druhý narazil na zeď za sebou a vzdal se.
Natáhl jsem ruku a Silou jsem si chtěl přitáhnout jeho blaster do ruky.

Jakmile jsem uslyšel Taorusova slova, tak mi došlo, že nemám sebemenší šanci ho nyní chytit. Tak jsem se rozeběhl na pomoc Mianně bojující se silnějším soupeřem, oproti kterému jsou lidi z ochranky druhořadí amatéři.
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Kaan Vapaas - Dualita

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ketania, věž Merkuni Drives

Blaster ti přistál do ruky, ale místo pronásledování svého cíle jsi se otočil a vyrazil na pomoc proti bojovníku v rudém.
Došel jsi napůl cesty zpátky, když jsi uslyšel kroky z místa, odkud jsi prvně vyběhl. O vteřinu později se objevila opět mohutná postava, kterou jsi zrovna nemohl vítat.

Rudá zbroj měla několik černých fleků, od kontaktu se světelným mečem, ale nebyla porušená. Meč, který třímal v pravé ruce měl několik rýh, které až teď přestávaly rudě žhnout, jak chladly. Co tě ale zaujalo bylo to, co držel v levé ruce. Jedna začehlá modrá čepel Mianina meče. Nebo spíše jediná čepel. Tam, kde měla být čepel druhá byl jen pokroucený a i na několik metrů viditelně utržený plech.
"Asi... bys měl utíkat..."
Naklonil hlavu na stranu a černý vizor se na chvíli zbarvil do fialova.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Vortex
Učedník
Učedník
Příspěvky: 83
Registrován: 08.4.2017 22:59:43
Afghanistan

Re: Kaan Vapaas - Dualita

Příspěvek od Vortex »

Ketania, věž Merkuni Drives
S blasterem v ruce jsem běžel směrem, kde bojovala Mianna. Mandarolian v rudé zbroji mi zastoupil cestu. Byly na něm patrné známky boje s Miannou. Jednoznane ji porazil a vážně při tom poškodil její meč. To jsem nečekal. Myslel jsem si, že si s ním Mianna poradí. Do Sitha! zaklel jsem v duchu.

Na jeho slova jsem nedbal. Moje mysl byla zastřená zlobou... a ačkoli by neměla, tak i nenávistí. Postavil jsem se do základní soresu pozice s mečem nad hlavou. Rozdíl byl v tom, že v levé ruce, kterou se jinak dvěma prsty míří na sopeře, jsem měl strážcův blaster. Vyslal jsem směrem k mému nepříteli několik střel, a poté nedbaje na jejich účinek, jsem blaster upustil a rozeběhl jsem k němu. Když jsem byl u něj, tak jsem velice rychle a agresivně zaútočil.
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat

Odpovědět

Zpět na „Výcvik SR“