Nymyrr Nax - Zvířecí instinkt

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Nymyrr Nax - Zvířecí instinkt

Příspěvekod Gnost Kohn » 06.10.2017 15:19:07

Sestřelený frachťák

Měla to být jednoduchá operace. Ty a další dva žoldáci jste měli hlídat, zatímco se Leo a další rytíř Jedi vkrást do tábora a ukrást nějaká data. Ve skutečnosti těžší, než se zdá, ale vše probíhalo poměrně jednoduše, však jste jen hlídali loď. Problém nastal až v momentě, kdy vás našli a lesem se rozezněla střelba.

Malou hlídku jste udrželi do doby, než se vaši dva nadřízení vrátili a mohli jste vzlétnout. To, že jste byli daleko mimo dosah mandalorianských senzorů bylo jedno, když vás našli. O jednoho žoldáka kratší jste vzlétli a z pozemní přestřelky vkročili přímo na letecký souboj. To bylo asi poslední co sis pamatoval.


Probudil jsi se stále připoután ke křeslu, až na to, že tentokrát jsi byl ve vodorovné poloze. Nohy i ruce ti visely ve vzduchu a bez pásů by jsi se proletěl, vzhledem k tomu, že zbytky předního skla ležely až nepříjemně nízko na zemi pod vámi, spolu s jedním křeslem. Když jsi se rozhlédl, zjistil jsi, že středem lodě prochází kmen stromu, který zasáhl křeslo, a kterém seděl druhý žoldák a Leo sedí na palubním počítači a shlíží dolů. Jeho mandalorianská zbroj, ve které se infiltrovali do tábora měla otlučenou barvu. Jeho křeslo bylo to pod vámi, takže je zázrak, že zvládl zůstat v kabině. Zato z křesla pilota se jen houpaly přetrhané pásy.

"Jsi vzhůru." Zakašlal Leo a opatrně vstal. "Slezl bych, ale lepší bylo počkat na tebe." Natáhl ruku, aby ses ho chytil a hned nespadl dírou, kde bývalo sklo.
"Spadly štíty, Aidanovi se přetrhly pásy a vyletě ven... Spíš to nepřežil... zbytek si domysli." Chroptěl Leo, zatímco druhá ruka mu vlála kolem těla. Jeho předloktí se ocitalo v podivném nepřirozeném úhlu.

________________
GL, HF, přípomínky do pošty
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 1963
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium

Zpět na Výcvik MW

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků