battlefront 3

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Rancor killer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 24.1.2009 22:46:43

battlefront 3

Příspěvek od Rancor killer »

Uniklé záběry ze Star Wars Battlefront 3 (16.1.2009 15:15 - levis)
Něco přes dva týdny od úniku artworků ze sci-fi multiplayerové akce Star Wars: Battlefront III a na veřejnost dostala rovnou pět a půl minuty dlouhá (!) předváděčka alfaverze, údajně pocházející z interní schůzky vývojářů z Free Radical někdy v listopadu 2008. Sluší se připomenout, že tento tým musel hru kvůli finančním potížím nedávno postoupit Rebellionu, což nic nemění na tom, že i přes nízkou kvalitu videa odevzdával na pohled docela hotovou hru. A co nahrávka prozrazuje?

* Battlefront III dějově pokryje zásadní bitvy a události obou trilogií, tzn. všech šesti dílů filmů.

* Z lokací to vypadá minimálně na Hoth, Tatooine, Endor, (asi tu první) Hvězdu smrti, Geonosis, Mustafar a další.


Star Wars: Battlefront III - uniklá prezentace-

Kód: Vybrat vše

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=31041
* Podobně jako ve dvojce nebudou chybět ani čistě letecké bitvy, konkrétně ta nad Coruscantem z úvodu třetího dílu, kde bude hráč létat se stíhačkou Republiky (stejný model, jaký měl ve filmu Anakin) a správným manévrem tu bude moci dokonce vyletět skrz atmosféru až na oběžnou dráhu a zde vletět do hangáru některého z křižníků, zaparkovat a vysednout.

* Všechny postavy běhají o trochu rychleji a obecně daleko víc věrohodně, než tomu bylo v předchozích dílech.

* Součástí sólo kampaně bude spousta renderovaných a detailních filmečků: viz ten s hrdinou bojujícím proti imperiálním vojákům (čas 01:37 ve videu, asi z kampaně za Rebely) nebo bitvu se světelnými meči (04:00) s akrobacií a la Darth Maul z Epizody I.

* Vývojáři se zřejmě rozhodli následovat trend z dvojky a nechají vás proto zahrát za všechny klíčové postavy filmů: za Hana Sola, Darth Vadera na Hothu, Lukea Skywalkera při šermířském souboji s Vaderem na Bespinu nebo dokonce za chlupaté Ewoky nebo věčně nemotorného Jar-Jara.

* Po vzoru např. Jedi Knight II: Jedi Academy bude možné mít dva meče.

* Z dalších dopravních prostředků se těšte na jízdu na Tautaunovi, letání ve stíhačce X-Wing, Malém Sokolovi, Slave 1 (lodi Boby Fetta), jako obyčejný voják na palubě výsadkového letounu Republiky (při bitvě o Geonosis) nebo konečně coby pilot snězného Hoth Snowspeederu, s nímž budete omotávat nohy kráčejícím tankům AT-AT.

Star Wars: Battlefront III zatím nebyl oficiálně oznámen, podle dřívějších spekulací má ale vyjít pro X360, PS3, PS2, Wii, DS a PSP - více v předchozím článku.

okopírováno z tisicaly games

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

jo vypadá to hodně dobře, mě se líbí ten Slave I. a Milenium Falcon, ale s falkonem můžem lítat i ve II. když si stáhnem mapu Bitva o Endor (space), a boj se dvěma meči je taky ve II. Aayla Secura má zelenej a modrej což většina lidí považuje za srabárnu když za ni hrajete :D. A ešte k těm letounům- na tauntaunovi se ve dvojce jezdí taky podobně jako omotávání nohou AT-AT s těma stihačkama. Jinak ta grafika je perfektní a taky se mi líbí, že tam budou bitvy na zemi i s vesmírnými loděmi. Nejvíc mě dostalo to vylítnutí z atmosféry do vesmíru.

Uživatelský avatar
Rancor killer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 24.1.2009 22:46:43

Příspěvek od Rancor killer »

mně osobně se líbí celej ten coruscant a to že tam nejsou jen dvě lodě jako ve dvojce ale že je jich tam víc

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

bude to prostě perfektní, eště by to chtělo víc záběrů jak vypadá hraní za Jedie což pro mě je nepostradatelné. :D

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

CHápu to dobře, že to nebude (asi) na PC???3(
Jinak rozhodně se na to těším. :D mám Battlefronta 2, tak jsem zvědavej co daj do 3. 3)

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Vypada to vazne suprove hnedka bych to chtel :-)

Ale jako jestli to nevyjde na PC tak se uz budu vazne zlobit protoze by to uz byla 2 hra ze sveta SW ktera nevysla na PC

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

néééééééééééééé já nechci žít!!! na comp to určitě nebude páč máme zákon schválnosti a všichni by to chtěli na comp a taky by to musela bejt
SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKRA dobrej comp aby to utáh

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Pěkný, ale vidím dva velké nedostatky:

- nevyjde to na PC
- proč tam sakra pořád se... ty jedie? Jednička měla úspěch proto že tam nebyly (hratelný), ve hře mi nevadí, ale jen jako npc!

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

No jestli to fakt nebude na PC, tak asi něco provedu. 3) Jediové mě celkem vadí. 3) páč jdou docela těžce zabít. 3( Ale když pařím za Jedie tak je to teprv sranda. :D :D :lol: :lol:

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

těžce zabít jedie? hihi tak to neřikej ani ze srandy.. vezmeš si hana nasadiš mu hedku, hodiš pod něj bombu a je to :D.... a každej má rád něco jinyho, někdo hraje assaulty (jedi vs sith) a někdo conquesty (rebels vs imp. nebo CIS vs Republika)

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Zkus jít s obyčejným vojákem proti třeba hraběti Dooku. 3) :D a zjistíš jaká je to sranda je zabít. ;) 3) :D :D 3) ;)

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Zeike ty si taky predstavujes ze Hrabe byl nepremozitelnej ale treba stacilo trochu prenastavit Superdroida a ten by sundal nikdo nikdy nic neceka :P

Ale kazdej ma sanci vyhrat kdyz neni blbej 3)

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Už aby to vyšlo, nemám co hrát...

Dufek43
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 06.3.2009 14:11:54

Příspěvek od Dufek43 »

Fakt na PS2?

Walldstein

Příspěvek od Walldstein »

Bude to jako vždycky poslední dobou...nejlepší a hlavně nejzajímavější hry vyjdou pouze pro konzole...kde jsou časy kdy se to dělalo tak že se udělal PC verze a pak se to upravilo protože to chtěli i majitelé konzolí. Dneska když předělaj něco z konzole na PC tak to stojí za ho..houby a nedá se to pomalu ani hrát. Co se týče nároků na PC nemyslím si že to bude taková darda, jak se může na první pohled zdát...Počítače jsou obecně mnohem výkonější než konzole a pokud jste alespoň trochu šikovný, pohrabete se v BIOSU a podobně tak si přetaktujete počítač na o generaci lepší stroj....
Vemte si příklady ze starších her...MAFIA se taky tenkrát nedala hrát na každém počítači a o rok později jí hrál pomalu každej...STALKER je to samé a takhle by se dalo pokračovat do nekonečna...nezbývá nám než jen sedět a čekat...
PC verze bude určitě časem, když mohli na konzole předělat i Age of Empires...

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“