STAR WARS Republic comando

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Aggofan-CZ

STAR WARS Republic comando

Příspěvek od Aggofan-CZ »

Je to podle mě vážně dobrá hra.
Hrajete za velitele republikového komanda.
Prolog

Začínáte jako embrio můžete akorát hejbat rukama a postupně sledujete vývoj klona až do doby kdy letíte do Arény na Geonosis.Ze začátku je to vážně lehký na každym rohu jsou baktový nádrže a droidů jen pár,ale postupem času až se dostanete i dál začíná se hra stěžovat,zvlášť ve chvíly kdy potkáte superdroida který se dokáže zaštítit proti granátům a je docela těžký ho dostat,proto ho ve hře jenom v některejch misích uvidíte spolu víc jak 3 superdroidy.Postupně vystřídáte tři oblasti,čtyři když počítáte i Kamino z Epilog.Kamino,Geonosis,Republiková loď zcizená droidama a trandoshana a Kashyyk.

Ve vašem týmu jsou 3 další členi.Scortch-odborník na výbušniny,vtipálek,kamarád se Sevem,Fixer-Vetšinou se stará o hackování atd.,Sev-Mistrný zabiják,má rád sniperky,černý humor který nemá rád Fixer,kamarád se Scortchem.
Ve hře nemůžete zemřít pokud nepobijí všechny členy vašeho tímu.
Hra se mi vážně líbyla,hlavní menu sice není nic moc ale hra samotná i s multiplayerem možnost dávání rozkazů a pohled z 1 osoby s vizorem helmy se mi vážně líbyla.
Nakonec týhle hře dávám aspoň podle mě 95%.

+vizor helmy
+možnost zadávání rozkazů členům týmu
+multiplayer
+velmi dobré zpracování i grafika
-hra se mi v poslední části u endingu sekla a když se spravil počítač tak to už nešlo znova nainstalovat a nejde to do teď :(

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: STAR WARS Republic comando

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Tato hra se mi moc libila od začátku do konce (jako každá, kde velím oddílu a taktizuju) 8). Ale občas to bylo docela o hubu.... :D

S chlápkama z oddílu jsem byl spokojenej.
S těma pluskama plně souhlasím, ale multiplayer jsem nehrál ;)
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“