Alpha-63 'Dash' (Dash Spience)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Alpha-63 'Dash' (Dash Spience)

Příspěvek od Jordi Linx »

Základní informace:
Jméno: Alpha-63-Dash
Titul: ARC
Rasa: Mandaloriánec
Planeta: Kamino
Životopis: Klonový voják,cvičený Jango Fettem.Neměl upravené geny.Končil vícvik přesně před bitvou o Geonosis.
Styl boje: Boj na blízko,střední až těžké zbraně.
Schopnosti: Vytrvalý,bystrý,poměrně učenlivý
Výzbroj: 2X DC-17 hand blaster a DC-15S blaster carabine
V brnění zabudovaný plamenomet
Povaha: rozvážný ,nerad ztrácí zbytečně své muže,bezslitování
Období: SR-CW-těsně před Geonosis

Výcvik - Zachrána rukojmích na Faa
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tady není co vytknout, až na občasné upsání se, ale to se samozřejmě toleruje, protože jsme přeci jenom lidé. Co se délky týká, tak ani tady nemám výhrady.
Chování charakteru: I zde musím hodnotit pozitivně, protože se držíš rozkazů(což je pro vojáky důležité), ale vyvíjíš i vlastní iniciativu a prokazuješ dobré velitelské schopnosti.
Postup v příběhu: Ani zde si nemám na co stěžovat, protože postup je vesměs plynulý a bez většího zasekávání. Takže až na jeden dva detaily s nepozorností, taky na úrovni.
Reakce na podněty: I tady jsi si počínal bez problémů a nemusel jsem tě nikam dodatečně usměrňovat.
Takže se započtením více než dobré znalosti okolí, výzbroje apod. se dostávám na celkové hodnocení k těm 91 procentům.

1. Mise - Obrana Kamina
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Pro tebe to už musí být rutina, proto jsou skoro vždy správně, v téhle misi se mi líbila i délka všech příspěvků, takže mi přijde taková - bohatá.
Chování charakteru: Plnění rozkazů, vojenské myšlení, to je vše je v pořádku. Ale občas mi přijde, že trochu odchyluješ od předlohy - ne že bych neměl nic proti laskavosti, vřelosti a přátelskosti, ale Jango Fett těmito emocemi šetřil - takže dvě možnosti: zJanguj se nebo se zaměř na rozvoj vlastní osobnost(různé sny, touhy, pocity - popisuj)
Postup v příběhu: Až na občasné menší předbíhání není co vytknout, ale většinou jej posouváš dle mých předpokladů.
Reakce na podněty: Zde snad nemám co vytknout a až na pár detailů si všimneš všeho, ale teď jsem si vzpoměl na situaci, kdy jsem popsal, že jeden z tvých kolegů střílel(dal rozkaz) do určitého místa - mělo to účel, bohužel jsi přehlédl. Ale to bylo snad jenom jednou, takže si všímej těhle popisků, dávám je tam schválně a bude to ještě zajímavější.
Takže celkově shrnuto, kvalitní mise až na pár drobných detailů, kdy jsme si jednou nerozuměli, takže i hodnocení bude vysoké, dávám tedy 94 procent.

2. Mise - Zachrána vyslance na Togorii
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Až na drobné chybky v pravopise a vyjímečné uklinutí se vedle při formátování není co vytknout.
Chování charakteru: Je tu vidět zajímavý rozpor mezi tím 'být Jango' a 'nebýt Jango'. Zachováváš některé jeho vlastnosti, což je dobré, ale zase si tvůj charakter rozvíjí větší komunikativnost a zdá se, že má v oblibě sarkasmy, samozřejmě na tom všem není níc v nepořádku.
Postup v příběhu: Co dodat ? Nic, nepamatuju si, že bych chtěl k tomuto něco vytknout.
Reakce na podněty: S opatrností nejdál dojdeš, alespoň tohohle se snažíš držet a většinou vychytáš veškeré podněty, které předhodím, akorát bych občas uvítal i trochu víc vlastní kreativity při vymýšlení některých plánů.
Suma sumárum, jednalo se o dost kvalitní misi, kterou budu hodnotit 95 procenty, jen pro příště bych rád viděl víc vlastních nápadů při některých bojových situacích(kreativních), jinak bez výtek.

3. Mise - Acclamator duchů
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Vojenská rutina, byť se občas najde nějaká drobnůstka, ale to k tomu již patří.
Chování charakteru: Místy možná trochu svérázný a "mimo" Jango-vzor, ale takhle sis Dashe definoval už od počátku a byla by hloupost a škoda na tom něco měnit. Naopak to o to více podporuje onu nezávislost, která by mezi ARCy měla být.
Postup v příběhu: Místo, kde bych snad neměl co vytknout, protože to vždy bylo plynulé, bez výrazných zádrhelů, souboje a bitvy se správným napětím, kdy se plynule předcházelo o střílení, po vyčkávání a třeba diskuzi s protivníkem.
Reakce na podněty: Tady opravdu stačí jen trochu něco nastínit a ty se toho chytneš, mnohdy ani ten nástin nepotřebuješ a naservíruješ mi skvělý materiál pro další příspěvky a nové podněty.
Shrnul bych to jako další skvělou misi obohacenou o tým Eta, který tomu dodal nečekaný šmrnc. Jedinou škodou bylo, že se to protáhlo, což celkovému příběhu trochu uškodilo a promítlo se to, do konečně hodnocení, které je i tak nádherných 94 procent.

Následky mise:
+ Získal jsi službičku od Seyfeeho Sina
+ Povedlo se ti získat k výslechu několik zajatců, včetně velitele nepřátelského komanda
+ Dokázal jsi, že 1 ARC >= 4 členné komando
- Přišel jsi o helmu

Timeline charakteru:
22 BBY - Výcvik na Faa
21,83 BBY - Obrana Kamina
21,7 BBY - Zachrána na Togorii
21,6 BBY - Vyzvednutí opuštěného Acclamatoru
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“