Draco Drexxas(Eldar Draco)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Draco Drexxas(Eldar Draco)

Příspěvek od Jordi Linx »

Výcvik - zkouška na Kamparasu
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěku: základní pravidla dodržuješ bez problémů, jenom bych tě chtěl požádat, aby jsi zkoušel odřádkovávat různé typy řečí(přímá řeč jeden řádek, běžný popis další apod. - já to tak např. používám pořád) - je to přehlednější. A určitě se nebudu zlobit, když se zkusíš víc rozepisovat, protáhnout příspěvky. Občas to nejde, ale klidně se zaměř na nějaký nevýznamný detail, který by tvůj charakter zaujal - teď mě třeba napadl okolo prolétající motýl, když medituješ v zahradě apod. .
Chování charakteru: Tedy nebudu nic vytýkat aneb typický hodný padawan :D Prostě charakter sám o sobě reagoval, tak jak se sluší.
Postup v příběhu: I zde jsem spokojený, nikde se příliš nezdržuješ pokud tě nenutím nebo není třeba, takže vše v pořádku.
Reakce na podněty: Tady vidím místo, na kterém můžeš hodně zapracovat. Nevím jestli jsi si jich pouze nevšímal, ale dával jsem ti dost zajímavých podnětů(vize vody - k plavání jsem tě stejnak musel dotlačit, ležící meč tvé mistryně za tvým soupeřem, rádoby maliny - byli jedlé, napsal jsem to tam :) ), tady se prostě neboj jít za svými tušeními a instinkty, protože tyhle podněty ti vždy mají situaci usnadnit a když je někdo moc přehlíží, tak se ho pak snažím potrápit.
Využití Síly: To musím hodnotit pozitivně, Sílu odhadneš přiměřeně, nebo nechá na moderátorovi, aby to dokončil, aneb tak by to mělo být.
Celkově shrnuto, občas si byl i trochu opatrný, ale jinak byl trénink více než dobrý, plus připočítávám i tu odpověď co mě pobavila(na vor jsi měl použít stromy a svázat ho tou kapradinou :D), takže celkově hodnotím 89 procenty, což je hezký výsledek, ale stále vidím rezervy.

Následky výcviku:
+ Základy Vaapadu(ty nejzákladnější)
+ Základy kontroly živočichů(tj. odvedení pozornosti, zmatení, otupění smyslů)
+ Zlepšení užití Síly v boji(silnější Odhození soupeře, pohyb většími nebo vícero kameny)

Timeline charakteru:
24 BBY - Absolvování rytířské zkoušky na Kamparasu
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“