Dall Dark

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Dall Dark

Příspěvek od Xavier »

Výcvik

Vedl: Xavier
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Zde je hodně co zlepšovat. Gramatickými a stylistickými chybami se to zde jen hemžilo. Bylo by fajn kdyby sis po sobě ten příspěvěk přečetl než ho odešleš, zabránil by jsi tak spoustě překlepů apod.
Chování charakteru: Často příliš unáhlený, nepřemýšlí hlouběji nas svým postupem, nepříliš vhodně zvolené priority (v boji je lepší se starat o boj a ne o vzhled či omunikaci s mistrem). Poněkud arogantní ale to není od Jediho neočekávané, i když jsi nadprůměrně arogantní.
Postup v příběhu: Snažil ses vždy řeskočit co největší část průběhu příběhu, nedajíce mi šanci ho jakkoliv zamotat. A naopak se vyskytlo i několik momentů ve kterých jsi snažil příběh stopnout, možná až příliš hrubě. Ale celkově jsi postupoval přiměřeným tempem.
Reakce na podněty: Zde je to poněkud rozporuplné. Někdy ses chytil v pohodě a někdy jsi nevěděl, ale zas moc velký problé
m v tom nevidím.
Využití Síly: Sílu jsi využíval celkem přiměřeně. Někde jsi ji příliš neviužil, i když to šlo a někde jsi ji využil ažaž.

Suma sumárum: Nebylo to nic světoborného, ale vzhledem že se jedná o tvůj první výcvik tak bch ho hodnotil kladně. Příště se prosím snaž aby kvantita tak silně nepřevyšovala kvalitu. Prostě při psaní zpomal a víc nad tím mysli.

Následky výcviku:
+ Lehké zlepšení v boji mečem
+ Zhoršení estetického dojmu postavy- mohl by se jím během soubojů méně zabývat
- Nový nepřítel v podobě neznámého zabijáka.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Mise

Vedl: Xavier
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Gramatické chyby od výcviku značně ubyly. Čeho bohužel přibylo je to, že občas nebyla označená přímá řeč, či myšlenky. Jinak je zde příznivý posun od výcviku.
Chování charakteru: Stále příliš unáhlený, nepřemýšlí hlouběji nas svým postupem. Příjde mi že si neuvědomuje následky svých činnů a je tedy pak zbytečně překvapen.
Postup v příběhu: V některých místech se snažil přeskočit co nejvíce, jako by se bál že mu ještě něco postavím do cesty a on to bude muset řešit. Těchto momentů bylo jen pár, ale na místech kde jsem se ho snažil chvíli vykoupat, aby si také trochu užil.
Reakce na podněty: Stejné jako u výcviku. Někdy ses chytil v pohodě a někdy jsi nevěděl, ale zas moc velký problém v tom nevidím.
Využití Síly: Sílu jsi využíval přiměřeně.

Suma sumárum: Možná jsem na něj vybafl s příliš silným kalibrem. Ale jak se zachoval na konci mě skutečně překvapilo. Zavraždit majitele lodi na kterou se vloupal a pak se jít udat je zvůáštní postup.

Následky mise:
+ Poznal jaké následky má uspěchané rozhodnutí
- Ztráta mistra
- Byl zatčen => další mise se odehrává ve vězení
- Nesmí již vstoupit na Gand
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

2. Mise

Vedl: Xavier
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Zde asi není na co si nějak extra stěžovat. Nějaká ta chybka se vždy najde, ale není to nic hrozného
Chování charakteru: Zde se objevilo přílišné sebevědomí a nedostatek respektu k ostatním vězňům, za co poněkud trpěl.
Postup v příběhu: Tady asi taky není nic vážného co bych vytkl
Reakce na podněty: Pořád stejný průměr. Někdy ses chytil v pohodě a někdy jsi nevěděl, ale zas moc velký problém v tom nevidím.
Využití Síly: Sílu jsi využíval, vzhledem k prostředí a averzi spoluvězňů až příliš.

Suma sumárum: Byla to první mise, kterou jsem dával k ledu a opět ji rozmrazoval. Bylo zde vidět že si s vězením neví příliš rady. Ale nakonec to ustál.

Následky mise:
- Spoluvězni ví že je Jedi => budou ho šikanovat
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“