Seto

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Seto

Příspěvek od MrTukan »

Výcvik - Senátor v ohrožení
Vedl: MrTukan

Hodnocení:
Tvar příspěvků: V této části si nemůžu stěžovat. Většina příspěvků je poměrně kvalitních a obsáhlých a těch několik krátkých se v nich ztratí. Přeci jen ne vždy se toho dá napsat spousta. Co se jazyka týká, nevěiml jsem si nějakých větiších chyb, které by mě tahaly za oči, takže s tím jsem také spokojen.

Chování charakteru: Chování jsi, myslím, vystihl poměrně dobře a držel ses ho napříč celým dějem. Jak už v chrámu a při souboji s Deanou, tak i v pozdější části hry a zejména jsi jeho nedozrálost potvrdil ve zbrklé akci na konci, která také ukončila tvůj výcvik pochopitelným nezdarem. Každopádně ti tohle vyčtu až v další části, protože tomuhle charakteru by se dala nějaké takové hloupé jednání klidně přičíst, i když se také často projevuje jako velice rozumný a kliduschopný (při pilotáži speederu například).

Reakce na podněty: Na většinu podnětů jsi reagoval dobře, co ti ale musím vytknout je to, co jsem nakousl už v minulém odstavci. Občas ti chybělo nějaké to přemýšlení dopředu. Vezmu jeden příklad za všechny z toho konce. Vy jste přistáli na povrchu a měli jste čas klidně utéct pryč nebo cokoli, ale i přes to, že sis uvědomoval, že vás mohli podle navigačního zařízení zaměřit poprvé, jste zůstali u speederu a jenom jste si povídali. A už ti nedošlo, že by se brzy mohli objevit znovu na základě stejného sledování. A nadělat vám potíže.

Využití Síly: Mám takový pocit, nejsem si teď úplně jistý, protože to už je několik dní, co jsem pročítal celý ten výcvik, že se na Sílu nějak příliš nespoléháš a Síla se tam většinou objevovala jmenovaná pouze z mé strany prostřednictvím varování a dalších věcí. Ale ono v tomhle výcviku ani nebylo moc příležitostí, vyjma bojů, kde ji použít, a kde se z tvé strany občas také objevila, takže vlastně v pořádku.

Když to všechno shrnu, dávám 75% a doufám, že budeme pokračovat v další misi, kde se to bude jistě už jen zlepšovat.

Následky výcviku:
+ Zlepšení se v boji s mečem a velké přiblížení se v tomto směru úrovni rytířů Jedi.
- Mírné duševní otřesení z pocitů směřující k Deaně a zejména pak z pocitů ze ztráty senátora, o kterém i nadále nemáš žádné zprávy, ale tvůj mistr ho pavažuje již za mrtvého. K tomu se pojí lehký pocit provinilosti, že jsi to zkazil a tvou vinou přišel senátor o život.
- Patrné jizvy zejména na bocích a trupu jak od řezných ran tak od popálenin, které jsi utržil při tvé skorosmrti.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“