Taru'n Wio(Wrait)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Taru'n Wio(Wrait)

Příspěvek od Jordi Linx »

Základní informace
Rasa/Místo narození: Nautolan/Glee Anselm
Meč: jednočepelový oranžový meč
- světelný bič

Životopis před výcvikem:
Životopis Můj otec byl jedi, ale když měl už dost politiky a velkého města odstěhoval se na svou rodnou planetu. Za uspořené peníze si zde postavil farmu s Aiwhavy aby mohla být planeta Naboo zkrášlena. Farma rostla, otec se oženil s mou matkou a zplodil mě. Když jsem se narodil museli jsme se uskromnit a výrobu farmy trochu pozastavit. Jakmile jsem dospěl do 5 let, začal jsem pomáhat otci na farmě. Jednoho dne mi prozradil, že v naší krvi koluje síla Jedi a naučil mě jak používat sílu. Naučil mě také jak zacházet se světelným bičem, co někdy bylo opravdu nutné. Také mě naučil Techniku boje Soresu a jak pomocí síly vychovávat zvířata. Když byla dodávka Aiwhavů připravena bylo mi 6 let a podle otce je toto nejlepší věk pro výcvik jedi. Letěl jsem s otcem na Naboo, abych poznal nové planety. Tou dobou se na Naboo nacházel také mistr Jedi Sifo-dyas na politické misi. Možná ne jen náhodou jsme se setkali a on pocítil proudění síly okolo mě. Prosil jsem otce, aby mě pustil a on po dlouhém přemlouváni povolil. Rozloučil jsem se a pro matku jsem nahrál poslední vzkaz. Poté už jsem cestoval na Corusant do akademie Jedi.
Poznámky: Na pravé tváři má dvě jizvy od světelného biče, zelený odstín kůže

Schopnosti před výcviky a misemi:
- na střední úrovni ovládal Soresu a Djem So
- slušná úroveň telekineze(silnější v Odhození), základy telepatie(především s jinými uživateli Síly), posílení vlastních atributů(rychlejší pohyb), Přítel Zvířat(schopen uklidňovat mírnější tvory, vycítit rozpoložení, nepůsobit většinou jako nepřítel)

Výcvik - Sabotáž na Novém Plymptu
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tvé příspěvky jsou vzhledově přesně dle předpisů, jenom se občas vyskytne nějaký kratší a neuškodilo by některé věci více rozepisovat.
Chování charakteru: Tvůj charakter mi přišel místy až moc závislý na rozhodnutí mistryně a oproti Jediským osnovám jsi sdělil informace o vyšetřování osobám, které nebyli přímou součástí vyšetřování. Vlastně jsem měl občas pocit, že přesně nevíš, co od svého charakteru očekávat.
Postup v příběhu: No tady to nebylo tak špatné až na jeden bod, kdy jsi se zasekl v té továrně a zbytečně se zamotal v číslech, jinak byl postup víceméně plynulý.
Reakce na podněty: Tady jsem taky viděl rezervy, především při hledání papíru v továrně, či jsi byl až příliš dlouho stacionární v některých bodech(rovnou jsi ji nesledoval z jeskyně a pokusil ses ji zastavit až v poslední chvíli).
Využití Síly: Zde nemám žádné výtky, Sílu jsi využíval v rámci svých schopností, nepřeháněl a ve vhodné chvíle.

Takže sečteno a podtrženo to byl takový průměrnější výcvik, kde jsi mnoho věcí nevyužil, ale prakticky se vyhnul ohrožení svého charakteru, což v některých případech moc nejde, aniž by jsi dosáhnul řešení. Doporučím ti trochu větší průbojnost a místy i přímost, hodnocení tedy je 64 procent.

Následky výcviku:
+ Mírné zlepšení akrobatických prvků(delší skoky - asi 15m, vyšší skoky - zhruba 3m)
+ Lepší manipulace se vzdálenými předměty na vzdálenost do 25m(zvedání, ovládání)
- Přišel jsi o svůj světelný meč
- Nepřesvědčil jsi svou mistryni o tom, že jsi připraven stát se Jedim

Mise - Černý trh na Rodii
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: S příspěvky nemám žádný výrazný problém, jenom se sem tam vyskytne nějaký skromnější, což je i trošku na škodu.
Chování charakteru: Zde byl vidět patrný vývoj od minula, kdy se charakter začal cítit více sebevědomý, byť místy působil dost nejistě. Jen tak dále, byť i zde se v několika bodech vyskytly takové podivné záležitosti(třeba za pasáž,kdy zničehonic nevěděl, jestli vůbec chce být Jedim)
Postup v příběhu: Byl zajímavý a nevybavuju si, že bychom se někde výrazně zasekli. Občas se sice našla situace, která by šla provést rychleji, ale třeba v případě "práce v továrně" to bylo obohacující pro příběh.
Reakce na podněty: I zde jsi reagoval slušně a využíval mnoha možností, které se ti naskytly, takže tady to vidím rozhodně kladně. Jinou otázkou by mohla být adekvátnost reakce, kdy jsem ji myslím jednou shledal za takovou roztodivnou.
Využití Síly: Místo, kde si rozhodně nemůžu stěžovat - když jsi mohl, tak jsi Sílu využíval a to vždy vhodným způsobem, takže tohle je možná i tvoje největší plus. Nijak jsi to nepřeháněl, naopak jsi místy působil až iniciativně.

Takže, jak to tedy vypadá dohromady? Mise působila docela fajn dojmem a byl vidět vývoj oproti výcviku, stejně jako i rozvoj postavy během mise. Právě rozvoj postavy a dobrý přístup k užívání Síly byly tvými největšími přednostmi. Přesto u některých rozhodnutí bylo vidět jisté zaváhání, nebo zbytečné směřování k ne až tolik podstatným věcem. Neříkám, že pečlivost postavy je špatná, naopak - ale měl jsem místy trochu dojem, že ji směřuješ k věcem, které jsou poněkud mimo. Dohromady tedy hodnotím za 88 procent, což je rozhodně hezké skóre a to s tím, že vidím potenciál v dalším růstu.

Následky výcviku:
+ Zlepšení boje beze zbraně
+ Zlepšení užívání biče a to především v obranné fázi(blasterová palba je pořád problém, ale vržené předměty prakticky neprojdou)
+ Rozvoj Myšlenkového Triku(jsi schopen vyvolat i mírné pochybnosti u věcí, o nichž jsou zarytě přesvědčeni, o nevýznamných záležitostech je bez potíží přesvědčíš, pokud nemají silnou vůli)
+ Objevily se dispozice pro schopnost Deaktivace Droida
- Život jednoho nautolana bude mít díky tvým akcím jednodenní díru se zajímavými následky :)

Timeline charakteru:
23 BBY - Sabotáž na Novém Plymptu
- snaha o nastolení rovnováhy na černém trhu na Rodii
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“