Lartrir (Atalon)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Lartrir (Atalon)

Příspěvek od Funny »

Výcvik – Komanda zkázy: Zjevení
Vedl: Funny
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tvé příspěvky jsou co se vzhledu týká přesně podle pravidel a více než dostatečně dlouhé, což je jen dobře. Jediné, co mi vadilo, bylo pár pravopisných chyb (a to u docela se opakujících slov!).
Chování charakteru: Tady nemám co vytknout. Lartrir se choval přesně, jak jsem si představoval – klidný, tichý, přemýšlivý a s nízkým sebevědomím kvůli ztrátám mistrů. Velice se mi líbili flashbacky se vzpomínkami na tvé mistry.
Postup v příběhu: Tady jsem také maximálně spokojený. Nikde jsi se nazasekl ani nepředběhl děj.
Reakce na podněty: Podnětů tolik nebylo, ale když ano, zareagoval jsi přesně tak, jak jsem si to představoval.
Využití Síly: Lartrir neovládal před výcvikem příliš schopností a to jsi dodržel i ve výcviku, takže taky spokojenost.

Celkově to byla skvělá mise, která mě bavila od začátku do konce a tomu odpovídá i mé hodnocení 98 procent.

Následky výcviku:
+ Zlepšení v boji se světelným mečem ve stylu Soresu a Makashi.
+ S námahou jsi schopný odhodit člověka přes celou místnost a slabší mysli oklamat pomocí iluze.
+ Dokážeš kolem sebe vytvořit Ochranou sféru, díky níž přečkáš i výbuch granátu ve své blízkosti.
+ Prohloubení spojení se Sílou.
+ Za vyhnání žoldáků z planety a tím i ochranu činitelů Arkanie ti byl za odměnu darován archaický světelný meč, který jsi nalezl v praxeu.
- Aden Kieth byl unešen žoldáky a Zeke zmizel spolu s ním a s tím spojené následky.

Timeline charakteru:
60 BBY – Komanda zkázy: Zjevení
Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

1. mise – Dar Síly
Vedl: Funny
Hodnocení:
Tvar příspěvků:
Tvé příspěvky jsou co se vzhledu týká přesně podle pravidel a už tradičně dost dlouhé. Opět mi však trochu vadily pravopisné chyby (většinou „i/y“ a čárky).
Chování charakteru: Lartrirovo chování bylo v pořádku. Líbilo se mi jeho chování k Leftymu, kdy s ním občas i žertoval. Jediné, co mi vadilo, bylo, že dával Leftymu naději, že by se mohl stát Jedim vzhledem k jeho vysokému věku.
Postup v příběhu: Tady jsem maximálně spokojený. Nikde jsi se nezasekl ani nepředběhl děj.
Reakce na podněty: Na podněty jsi reagoval přesně tak, jak jsem si představoval až na dvě výjimky. A to: dal jsi Leftymu naději, i když jsi neměl (jak už jsem zmínil), což byl hlavní „chyták“ celé mise a pak jsi na Phemisu zanechal Leftyho sestřičku, která měla stejně jako on talent v Síle.
Využití Síly: Sílu jsi příliš nepoužíval a když ano, tak jen protože jsi musel - ne chtěl, aby jsi si něco ulehčil -, což je dobře a chválím, protože Jedi si má Sílou pomáhat a ne se na ni spoléhat.

Celkově to byla dobrá a chvilkami i zábavná mise, na kterou jsem vždy rád odpovídal, proto mé hodnocení je 90 procent.

Následky mise:
+ Dokážeš posouvat objekt velikosti důlního vozíku nebo stromu.
+ Prohloubení spojení se Sílou.
+ Získal jsi další přátele, tentokrát na Phemisu.
+ Získal jsi krystal Rubat.
- Lefty je zklamaný, že z něj nebude Jedi.

Timeline charakteru:
60 BBY – Komanda zkázy: Zjevení
59 BBY – Dar Síly (začíná šest týdnů po Komandech zkázy: Zjevení)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“