Hodnocení výcviku Rehma Kalefa (joemandel)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Hodnocení výcviku Rehma Kalefa (joemandel)

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení výcviku Rehma Kalefa (joemandel)

- vedl: East.Wood

- timeline: 29 BBY

- tvar příspěvků: Správný, neměl jsem nutkání jej opravovat po celý výcvik.

- chování charakteru: V některých momentech mi přišlo, že 'dělá z komára velblouda' nebo spíše, že některé pasáže se daly zvládnout pohodlněji (viz. honička aerotaxíku), jinak chování odpovídalo ideálům padawana, tedy až na společenské faux pas v budově... :D

- postup v příběhu: Výcvik byl veden tak, aby žádná část nezdržovala děj, nikde nebylo místo pro zadrhávání a prodlevy a hráč se skutečně snažil přistupovat k většině situací věcně a přímočaře.

- reakce na podněty: Jelikož jsem nedával důraz na nějaké přehnaně složité přemýšlení a taktické vedení výcviku, podnětů bylo málo a hráč si s nimi celkem poradil. (Ale doprava po Coruscantu se dá opravdu řešit jinak, než akčním skákáním alá Anakin... :D )

- využití Síly: Síla byla využita jen minimálně, v podstatě ani nebyl moc prostor pro silové akce - ovlivnění mysli na portýra u Opery zabralo, rychlost, využitá v provozu hráči naopak moc nepomohla, navíc se při nedokonalém pádu zranil...

- následky výcviku:

+ uznání mistra Yody i jeho prozatimního mentora Quinlana Vose, předurčena perspektivita do budoucna
- naopak u některých lidí si důvěru nezískal (Muun, řidiči speedrů na ulicích)
- přivodil si zranění nohy a léčení ještě neovládá
+/- nedořešený střet s jedním z padawanů, možné potíže v budoucnu...

Závěrečné shrnutí: Celý výcvik byl postaven na jednoduchém úkolu, při němž měl hráč možnost projevit se jako společenský člověk, znalý pohybu ve společnosti, na ulicích a v hustě obydlených budovách. To vše zvládl vcelku v pořádku, výtek jsem neměl až na provedení některých úkonů. Celkově bych joea ohodnotil 85% s tím, že až se dostane do ostré akce, může se vyšvihnout i výš, nebo taky dopadnout na tvrdou zem ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“