Hodnotenie: Jacen Ma'ase

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Hodnotenie: Jacen Ma'ase

Příspěvek od Lance Skywalker »

Výcvik: Jacen Ma´ase
Moderátor: Lance Skywalker

Hodnotenie:
Tvar príspevkov: V tomto bode jednoznačne výborný výkon. Niekedy dĺžka príspevkov trochu haprovala ale len z toho dôvodu že som mu napríklad nedal dostatok podnetov alebo priestoru a podobne. Inak som veľmi spokojný s dĺžkou, obsahom aj gramatickou štruktúrou.

Chovanie charakteru: Jediný bod v ktorom sa trochu zaseknem. Choval sa ako sa na namysleného Jedi padawana pod vedením Quinlana Vosa patrí, no niekedy mi prišlo chovanie trochu iracionálne ale to sa verím časom zlepší.

Postup v príbehu: Výrazný. Prešiel si si prakticky pozadím celej Epizódy II a výcvik si dokončil v rekordnom čase. Nemám čo vytknúť - postava sa proste pohla dopredu - začali ti Klonové Vojny.

Reakcie na podnety: Zase raz sa trochu pozastavím, napriek tomu že nemám vážnejšie výhrady, niekedy mi prišli tvoje plány aj v myšlienkach nezrealizovateľné a treba to trochu lepšie premyslieť (alebo trochu menej).

Využitie Sily: V boji perfektne - páčilo sa mi že si sa len neoháňal svetelným mečom, dokonca si mal aj chvíľu keď si meč k dispozícií nemal a šlo ti to veľmi dobre. V praktických veciach si možno mohol Silu používať trochu viac, avšak to je zanedbateľné.

Záver: S výcvikom som nanajvýš spokojný aj s jeho výsledkom, ktorý je pre teba priaznivý. Za drobné nedostatky, ktoré dúfam odstrániš v prvej misií ti dávam: 90 percent


Následky výcviku:
+Získal si lepšie chápanie Sily, tvoj štýl Soresu je omnoho lepšie zvládnutý popri Vosovom príklade
+Si schopný zdvíhať so Silou väčšie predmety
+Získal si dobré meno na Devarone, mocného spojenca v senáte
+Máš priateľa budúceho pašeráka Kylea, ktorý ti ešte môže prísť vhod
-Cad Bane nie je príliš nadšený že si mu vyfúkol kšeft

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Hodnotenie: Jacen Ma'ase

Příspěvek od Lance Skywalker »

Jacen Ma´ase - Misia 1
Moderátor: Lance Skywalker

Hodnotenie:
Tvar príspevkov: Musím vyjadriť absolútnu spokojnosť. Napriek tomu že ani vo výcviku som s týmto nemal žiadny problém, nastalo určité zlepšenie a príspevky sú dlhšie a všetky dokonale podla pravidiel.

Chovanie charakteru: Opäť sa pozastavím. Som veľmi spokojný s tým že sa striktne drží charakteru, ktorý si vytvoril a na základe ktorého sa dostal tam, kde je, no musím stále poukázať na občasnú nelogickosť v chovaní postavy, čo však bolo omnoho menej ako vo výcviku a dalo by sa povedať že len zanedbateľné chybičky. Čo mi vadilo omnoho viac, bolo trochu málo akcie - nemal by si sa báť jednať sám, pokiaľ si si istý tým, čo chceš urobiť.

Postup v príbehu: Veľmi značný. Zvládol si vlastne dve misie v jednej a ešte k tomu aj tiahly záver, opäť v rekordnom čase. Nemám výhrady.

Reakcie na podnety: Zasa len zopakujem to čo aj v chovaní. Trochu viac akcie trochu viac jednania, neboj sa zoťať pár droidích hláv bez toho aby si čakal či ti to potvrdím, dúfam že si dokážeš sám nájsť tú medzu, kde to už reálne nie je. Inak reakcie na podnety ktoré som ti hádzal väčšinou dobré, až na to že Luciovi som odsekol ruku ja a nie ty, napriek tomu že som ti ho dal ako na podnose :D .

Využitie Sily: Tu nastalo najvýraznejšie zlepšenie a páčilo sa mi že si Silu využíval aj mimo boja a na praktické veci, bez toho aby si ju zneužíval, akurát pozor na Temnú stranu - Sila nebude skákať ako ty pískaš.

Záver: Oproti výcviku tvoja postava veľmi dospela, zosilnela a ty sám si sa zlepšil, preto, napriek tomu že som pôvodne plánoval ohodnotiť ťa lepšie, dávam ti 95 percent.


Následky výcviku:
+Vyskúšal si si zvládanie padawanov a čo je dôležité, uspel si
+Aayla Secura ťa považuje za priateľa, rovnako ako kapitán Dean si ťa váži ako veliteľa
+Zvesti o tvojom zvládnutí velenia sa dostali do uší rady a budú omnoho náchylnejší ťa menovať generálom
+Majster Antilles ti výrazne pomohol vo výcviku a pod jeho vedením sa zlepšilo tvoje zvládanie boja s mečom
-Si omnoho bližšie Temnej Strane a toho si všimli nielen niektorí členovia Rady
-Lucius Noctis zrejme prežil a momentálne si jeho úhlavným nepriateľom

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“