Hodnocení: Merthorův Kehlian Agmeter

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Hodnocení: Merthorův Kehlian Agmeter

Příspěvek od Shisco »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=32&t=4000
Výcvik: Kehlian Agmeter - Čistí jako lilie

Timeline: 29 BBY

Vedl: Jeho shiscovitost Shisco, z Jordí a Tukaní vůle moderátor

Tvar příspěvků: Rozhodně jsem si nemohl stěžovat na jejich kvalitu. Občas se vyskytl překlep, ale to mi nevadí, automatické opravování v textovém editoru občas opravilo jméno nebo starwarsácký termín z dobře na špatně, ale to je detail. Merthorovy příspěvky jsou poutavé a kromě výše zmíněného jim takřka nemám co vytknout.

Chování charakteru: Občas v zahnilých dogmatech zabedněný puritán, ale takový už Kehlian prostě je, takže body navíc za dobré ztvárnění. A to se mi možná zdá jen v kontrastu s tím, jací jsou všechny moje postavy v Řádu Jedi i já samotný volnomyšlenkáři a jak nemám podobné puritány vůbec v lásce, neřkuli že bych je střílel na potkání. Kehlian ale není zdaleka tak hrozný případ, ba naopak, lepší se :) Každopádně má poněkud rozdílný pohled než s jakým se u jiných postav setkávám, takže i v tomhle ohledu naprostá spokojenost :)

Postup v příběhu: Svižnost. Leckdy jsem měl pocit, že mě honí jako nadmutou banthu :)

Reakce na podněty: Originální. Párkrát, i když už nevím přesně kde, udělal věci poněkud jinak, než jsem čekal, že udělá. Každopádně všechny nastalé situace úspěšně vyřešil a to se počítá.

Využití Síly: Telepatie. Měl jsem pocit, že při své misi mohl Sílu používat víc

Celkové zhodnocení: Merthorův výcvik mě bavil tak, jak snad žádný jiný, jaký jsem kdy vedl, vyrovnávajíce se dokonce i Kazmě, jíž jsem moderoval postavu v době, kdy byla ještě moje holka, a to je co říct.

+ Zlepšení v boji se světelným mečem a zkušenost v jeho házení
+ Rada Jedi považuje misi v pevnosti Bratrstva za jednu z rytířských zkoušek
+ Posílení důvěry mezi ním a jeho mistrem, stejně jako mezi ním a Isadorem
- Abych našel nějaký mínus, musel bych se uchýlit ke hnidopišství
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=33&t=4125
Mise: Kehlian Agmeter - Kouř a zrcadla

Timeline: 28 BBY

Vedl:
Jeho shiscovitost Shisco, z Jordí a Tukaní vůle moderátor

Tvar příspěvků: Bezchybný, když se rozepíše, má hodně slušnou délku i za relativně malého množství vnějších podnětů. Umí dobře pracovat s myšlenkami a pocity své postavy.

Postup v příběhu: I když je pravda, že by to šlo leckdy i rychleji, hlavně z mé stránky, myslím, že tohle jsme na zdejší poměry zvládli po stránce rychlosti více než slušně :)

Reakce na podněty: Super

Používání Síly: Musel jsem k němu Kehliana trochu tlačit, ale nakonec si vždycky dal říct.
Celkové zhodnocení: Za mě povedená mise, na kterou jsem vcelku i hrdý :yoda:

+ Byl pasován na rytíře Jedi
+ Konfrontoval se s temnotou ve své mysli a vyhrál
+/- Nebude již trávit čas se svým starým mistrem
- Ráno se probudí s pořádnou kocovinou :D
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... 216#p65855

Mise: Kehlian Agmeter - Ctnost je jen pro živé

Timeline: 26 BBY

Vedl: Jeho shiscovitost Shisco, z Jordí a Tukaní vůle moderátor

Tvar příspěvků: Merthor začal řádkovat, za což ho velice chválím, a jeho příspěvky se nyní čtou o hodně lépe než jednolité bloky textu předtím, a je do nich tak i mnohem větší chuť. Drží se předepsané formy a nyní mu v tomto ohledu nemám co vytknout.

Postup v příběhu: Odsýpalo to rozhodně rychleji než předchozí mise, ale i tak se mi zdálo, že Kehlian mnohdy přešlapoval na místě a vydával se slepými uličkami. Ale to je dáno metodikou postavy a nedá se to Merthorovi vytýkat, snad až na to, že se čas od času příliš babral v dialozích, které nikam příliš nevedly. Navíc i tohle je můj první moderovaný příběh detektivního rázu a uznávám, že i já bych leckteré věci udělal jinak, kdybych měl tuto misi vést znovu.

Reakce na podněty: Nastartoval vyšetřovací mód a neuniklo mu absolutně nic, nestalo se, že bych ho musel k něčemu tlačit nebo mu to opakovaně předkládat.

Používání Síly: No, tohle bude těžší. Nevzpomínám si, kdy se dostal do situace, které by užití Síly vyžadovalo, snad kromě demonstrativního odhození pobudy a vytrhnutí zbraně z ruky druhému. Dále Kehlian akorát užíval svou intuici rytíře Jedi a pátral v Síle po možných nebezpečích.

Celkové zhodnocení: Relativně poklidná mise, během které Kehlian ani nemusel tasit světelný meč. Nebýt jejího předčasného ukončení, věci se mohly stát ještě hodně zajímavými, a troufám si říct, že by Kehliana, a ani Merthora, nenapadlo, "jak hluboko vede králičí nora". Vše však bylo nastíněno v úvodu další mise a další detaily se Kehlian ještě bude dozvídat.

+ Kehlian se dostal do prostředí, kde mohl rozvíjet svou intuici
+ Procvičil se a získal pár zkušeností v oborech používání počítačů a opravování
+/- Odvolán z mise z důvodu návratu Jedie, kterého měl hledat
+ Pomohl nastínit Jediův osud a seznámit Radu s poměry panujícími na Felidoris
+/- Navštívil necivilizovanou planetu a setkal se s jejími poměry
- Celá mise byla svým způsobem velká depresivní ztráta času
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“