Výcvik pro hráče Lukin013

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Akademie Jedi

Vešel jsem dovnitř a porozhlédl se,místnost byla stejně prostá jako ostatní,pouze postel,stůl,a skříň.Páni,od mistra bych očekával víc nóbl apartmá,ale je vidět,že se mistr nenavyšuje nad ostatní Jedie,jen dobře. Potom jsem přešel k věci:
Mistře,jste jediný,kdo mi může pomoct,poslední dobou se mi zdají děsivé sny,kdy jsem byl poražen v turnaji padawanů,ale to tam není.
Vždy začíná v nějaké staré kamené ošuntělé místnosti,kde mě nějaký Temný Jedi nazývá svým učedníkem.Řekne mi,ať zabiju svojeho spolubydlícího,Halise
.Potom jsem si dal dlouhou pauzu a polkl jsem,asi příliš hlasitě neboť se to rozléhalo po celém pokoji.
Zatím jsem vždy odolal,ale on mě zabil,problém je v tom,že se stále více přibližuju k zabití Halise.V posledním snu,jsem s ním už i bojoval,zranil ho,ale ušetřil,co když je to vize budoucnosti?Co když se ze mě stane Temný Jedi?A nebo pečínka?Zas jsem polkl,tentokrát ne strachem,ale proto,že jsem to na něj vyhrknul jako kulomet,a pokračoval jsem:
A taky jsem jednou měl pocit,jako bych to nebyl já,ale jako by mě někdo ovládl,málem jsem na Halise zaútočil,když mě porazil v souboji,zachvátil mě neuvěřitelný hněv.Nevím čím to je...
Najednou jsem zase zaslechl vnitřní hlas:Rozhodni se sám,proč někoho poslouchat?Ne!Vkyřikl jsem.Nehodlám tě poslouchat!!!ZMIZ MI Z HLAVY!!!!Myslíš si,že tě jen tak nechám?Zněl hlas pobaveně.
Promiňte mistře,ale nemůžu se tomu bránit,pomozte mi,prosím!
To prosím jsem vyřkl nanejvýš zoufale.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Akademie Jedi - Mistrovo apartmá

Mistr chvíly přemýšlel a pak se tě zeptal...
A pamatuješ si tvář toho temneho jediho?
Pomoct ti samozřejmě můžu ale bojovat proti
tomu musíš sám svou myslí proto musíš být silný.
A proto ti pomůžu zvládnout začátek.A nesmíš se
toho bát možná je to budoucnost ale pamatuj že
budoucnost se dá každým okamžikem změnit...
Takže na ten turnaj půjdeš a budeš trénovat kdyby
se něco náhodou stalo.Jinak budu pořád poblíž.
Takže medituj jednou deňe a soustřed se na své
já a na sílu vůle jen tak je můžeš podpořit a to
svojí sebedůvěrou musíš si věřit...hodně štěstí
padwane kdyby ještě něco tak za mnou přijť...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Akademie Jedi

Ne,mistře,nepamatuju,řekl jsem sklesle,když se mě ptal.
Byl zahalen v kápi a měl na sobě kuklu,takže jsem viděl jen jeho oči.Snažil jsem se ještě rozvspomenout,jak vypadal.
Když mě potom povzbudil,ať trénuju a jdu na turnaj,jen jsem kývnul a s pozdravem:Ať vás provází Síla,jsem odešel.
Stále mi to ale vrtalo hlavou.Došel jsem do tréninkové místnosti a začal jsem s cvičením v Síle a pokračoval jsem bojem se světelným mečem.Potom jsem se vydal prozkoumat Akademii.Procházel jsem temnými uličkami a místy,kde nikdo nebyl.Akademie vypadala opravdu staře,všude byly jen šedé zdi lehce nazelenalé mechem a dalšími rostlinami.Podíval jsem se přes propadlý rám jednoho okna a viděl jsem,že se stmívá:No nic,tak se vrátím,je pozdě.Pomyslel jsem si a vydal jsem se na cestu zpět.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Akademie Jedi - Temné uličky

Cestou zpět ti ale stěch temných uliček začalo být ďivně ale
ignoroval jsi to a soustředil se na rovnováhu v síle...
Po cestě mezi ubikacemi si potkal pár padawanů a padawanek
různých ras...došel jsi k své ubikaci a zkoušel otevřít otevřel jsi
takže Halis byl na pokoji...přijdeš na pokoj dkyž si halis čte nějakou
starou fialovou knížku zřejmě o síle když jsi zavřel dveře otočil se a
kývnutím tě pozdravil...ty si také kývl a hodil věci do skříně a pak
se svalil do postele...byla už tma vy jste svítily šel jsi ještě
zatáhnout žaluzije...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Akademie Jedi

Halisi,zašeptal jsem,abych ho nerušil,rozmyslel jsem si to,na ten turnaj půjdu.Potom jsem se otočil a usnul.
Objevil jsem se v hlavní místnosti,kde mistr Skywalker přijímá studenty.Učedníku!Vykřikl dobře známý hlas.Tím,že jsi nálem odmítl zabít Halise,jsi mě zklamal.Vtom mě zaplavil výbuch hněvu:Cože?!Vykřikl jsem nakvašeně,tak já zabiju svého nejlepšího přítele a vy mě odmítnete?!Vytasil jsem meč a vyrazil do útoku,on je ale odrážel jeden po druhém a útočil na mě,bojoval jsem jako nikdy v životě,sám nevím,kde se to ve mě vzalo.Potom ale,mě Sith srazil a mé tělo zaplavily blesky.Potom s tím ale přestal.Vypnul svůj dvojtý meč a vykřikl:Výborně,výborně,teď ses zachoval jako pravý Sith,nyní jsi mým učedníkem.V tu chvíli do místnosti vtrhl mistr Skywalker a jeho žena,Mara Jade.Zabij je!!!Vykřikl můj nový mistr.Bude mi potěšením!Společně jsme se vrhli do útoku a společně jsme je dostali do úzkých.Potom mistr Skywalker zakopl a já mu srazil hlavu.Vy že jste mistr?Ha!Najednou mě ale zaplavila pouhopouhá tma,potom jsem viděl malé světlo,které se zvětšovalo a potom jsem jsem se vzbudil a celý zpocený jsem vylezl z postele.Hlavou mi ale proběhl mrazivý vztek,který ale nepatřil mě a já najednou viděl,jak Sith stojí nad mrtvolami mistra Skywalkera a mistrině Jade.TO BYLI KLONI,ÁÁÁRGHH!!!Znovu jsem se objevil v pokoji a oddechl jsem si.Byl to sice jen sen,ale byl děsivý.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
!Wolf!
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 465
Registrován: 04.9.2007 12:20:36
Bydliště: Chrám Jediů ubikace č. 117
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od !Wolf! »

Akademie Jedi

Po probuzení ze snu si zase přemýšlel jak to že se ti pořád
zdají takové sny nevěřil jsi tomu že si zautočil na mistra skywalkera...
Sedl sis na postel ale Halis tam nebyl...tak si přemýšlel a vydal ses
hledat Halise do vycvikového střediska....
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ať vás síla provází!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Akademie Jedi

Procházím uličkami akademie až dojdu do výcvikového střediska.Rozhlížím se,ale Halise nikde nevidím.No nic,tak se alespoň procvičím.Řekl jsem si.Zažehnul jsem meč a postavil jsem se do postoje.Potom jsem cvičně párkrát mávnul mečem.Hmm,budu se tomu muset postavit,takže musím být v co nejlepší formě.Pomyslel jsem si.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Zdravim, byl jsem ti pridelen jako novy moderator tvoji jeskyne. Rad s tebou budu pokracovat ve vycviku. Pokud jsi jeste stale aktvini, staci se ozvat a budeme moci pokracovat.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - Výcviková mistnost

Kdyz prochazis ullickami prastare budovy akademie, tak te temer mrazi v zadech a zaroven zaplavuji vlny horka. Melou se v tobe smesice pocitu a tobe z toho jde hlava kolem. Konecne jsi dosel az do treninkoveho strediska, kde cvicilo nekolik ruzne starych padawanu. S nikym z nich jsi vsak zatim nenavazal zadny hlubsi kontakt krome pozdravu a nekolika zdvorilostnich frazi. Hledal jsi pohledem Halise, ktery zde vsak prave nebyl. Rozhodl ses trenovat s mecem. Jakmile jsi ho zazehl, tak jsi pocitil zamrazeni v zadech a opet proud emoci a pocitu ve sve hlave, naprosto rozhozeny v sile a tak trochu v tranzu nahle slysis ten desivy, hluboky, pomaly a naprosto temny hlas Temneho Jediho, ktery te pronasleduje uz dlouhou dobu. Dnes ti vsak pripomina jeste neco dalsiho, ten hlas, ti pripomina nejakeho cloveka, ktereho znas, kdybys mohl videt jeho tvar, jiste by sis ho vybavil, ale takto nemas sanci si vzpomenout.

Jen cvic muj ucedniku! Uz brzy zabijes a ztratime se spolu jako dva mocni pani. Muzeme byt spolecne silni a posilit temnou stranu sily, po ktere oba dva tak touzime! Ty preci touzis po tom, byt mocny a kruty! Vzdycky jsi to chtel! Vidim ti az do zaludku muj ucedniku! Uz brzy, uz brzy, uz brzy..

Behem toho, co tna tebe psychicky utocil tento hlas, vidis pred svyma ocima vyjevy zohaveneho a krvy zmaceneho tela Halise jako vizualni podporu jeho slov, zhorsi se to jeste kdyz hlas domluvi, to uz pred ocima totiz vidis mnoho tel bez koncetin ci hlav, vsude je jen sama krev a zbytky tel. jako vrchol vseho jsi nekde v dalce uvidel postavu v cerne kapy, kterou jsi slysel ukrutne se smat. Zmital tebou vztek, litost, ale z casti i arogance a krveziznivost. V koutku duse, ktera jeste dokazala premyslet a nebyla zaplavena emocemi a vlivem temneho jediho sis uvedomoval, ze to musi byt nekdo velice mocny a nebezpecny, ze ovlada silu mistrne aspon v pusobeni na mysl. Z techto vyjevu te vytrhne az Halis, ktery ti lomcuje, se starostlivym vyrazem v tvari, ramenem, ve kterem stale jeste drzis pulzujici cepel:

Co je s tebou? Jses v poradku? Nevypadas dobre!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV.,Akademie Jedi - výcviková místnost

Byl jsem jako v tranzu a chvíli jsem ho vůbec nevnímal.Teprve poté jsem si uvědomil, že stojím v tréninkov místnosti a Halis se mnou, s vystašeným výrazem, lomcuje.Vypnul jsem meč,abych mu neublížil.Nějak jsem cítil, že mi v té části mozku, která byla předtím ovládána temným Jedim, prochází myšlenky jako:
Správně,teď ještě není čas.
Cítil jsem ten temný a slizský hlas, jak se mi sápe po celé hlavě a jakoby mi vymívá mozek.Teprve motom jsem zase přerušil tok svých myšlenek a konečně odpověděl:
Co?...Ehh, jo, jsem v pohodě, neměj strach...
Řekl jsem to ovšem velice nepřesvědčivě.
Nechceš...nechceš si se mnou zatrénovat?
Nebál jsem se,že ho zabiju ve hněvu,který mi vymívá mozek už dlouhou dobu,neboť jsem logicky usoudil,že i kdyby k tomu mělo dojít,nestane se to teď,pokud ovšem...nejsou ty sny pouhé sny,což je velice nepravděpodobné.

Zažehnul jsem tedy znovu svůj meč a postavil se do postoje Schi-Cho.
Musím tě varovat příteli,učím se docela rychle...
Řekl jsem, abych si dodal odvahu a potom, na padawana docela slušným skokem jsem se vrhl do útoku.Snažil jsem se, dělal různé finty, neustále jsem ho přeskakoval, přesto se zdálo, že Halis o mém plánu ví ještě dřív, než ho uskutečním.Vyskočil jsem, provedl klamný výpad na pás, potom jsem se Halisovi kotoulem dostal za záda a bodnul.Halis to však s lehkostí vykryl.
Musí nějak předpokládat moje útoky.Ale ne!Co když mi umí číst myšlenky, co když ví, o čem teď přemýšlím, co se mi honí hlavou.Co, když cítí, že mě něco nutí podlehnout Temné straně?
Musel jsem tyto myšlenky ovšem zahnat, neboť jsem se musel soustředit na boj...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - výcviková místnost

Kdyz jsi konecne zacal vnimat, kouknul se na Halise a vyplnul mec, tak jsi v jeho tvari videl znacnou davku ulevy. Najednou se ti v hlave opet rozjasnilo i kdyz dozvuky a temny hlas v tobe kdesi hluboko pretrvava. Koutkem oka jsi zahledl nejaky pohyb u vchodu, ale kdyz ses tim smerem ohledl, tak uz jsi tam nic ani nikoho nevidel a tak jsi usoudil, ze ses musel milit, potom, co jsi byl v tranzu. Kdyz jsi konecne na Halise promluvil, tak se mu zretelne ulevilo jeste vice, i kdyz stale vidis v jeho ocich mnoho obav. Na tvoji vyzvu k treninku zareagoval trochu s obavami:

Opravdu chces ted trenovat? Citis se vazne dobre? Nemel by sis jit radsi odpocinout? Jsi bily jak stena! Co to s tebou bylo?

Ani necekal na tvou reakci a postavil se naproti tobe do obraneho postaveni Soresu, ktery ovladal velice dobre, aspon na svuj vek, jak ses presvedcil uz drive. Zazehne svuj mec a ceka, az zacnes utocit, protoze te jiz trochu zna, tak vi, ze ty jiste zacnes utocit zbesile svym ne prilis dokonalym Schi-Cho a tak se soustredi na silu driv, nez zautocis. Jelikos jsi stale ovlivnen nedobrymi myslenkami ve sve hlave, tak tva veta, o tom, ze se ucis rychle vyznela trochu chvastave a pohrdave jako bys chtel rict "Ted ti nakopu zadek". Halis jen trochu znepokojene odpovi:

Tak ukaz, co umis.

Poskakujes kolem Halise jako fretka, je to dost namahave, ale tvoje utoky Halis jen velice snadno odrazi. Vypada to, jako by snad vedel, co udelas v dalsi sekunde. Zrejem se s vyuzitim sily specializuje na instinkt v boji. Tobe samozjeme take dojde, ze musi nejak tusit, co udelas a nahle te zaplavi vlna uzkosti a strachu nad myslenkou, ze by treba mohl umet cist tve myslenky. Tato tva spatna koncentrace a badani nad jinymi vecmi, nez nad bojem vedla k tomu, ze ses najednou ocitl na zemi po tom, co te po tvem jednom ne prilis vydarenem preskoku, Halis lehce skopl k zemi. A s lehkosti a klidem pomalu smeroval svym mecem k tvemu hrdlu. Halsi se nezda ani prilis udychany, narozdil od tebe, ktery sotva popadas dech. V tvem nitru se vsak nahle vzdouva proud vzteku, nenavisti a zloby a v hlouby slysis opet ten slizky hlas.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV., Akademie Jedi - výcviková místnost

Tak a dost!
Pomyslel jsem si vztekle.Musím změnit taktiku.Ve svém vzteku taky nevědomky přivolávám moc Temné strany, sbírám sílu k protiútoku, ale taky se snažím uzavřít svou mysl před jeho,pro mě zatím neporaženou schopností.Odrazl jsem jeho meč od krku a překulil se na stranu.
To ne, za chvíli jsem s takovou na Temné straně, začínám být arogantní.No nic,zkusím okopírovat jeho pohyby.
Pomyslím si a postavím se do postoje Soresu ne jsem se alespoň domníval, že to je Soresu.
Nechám ho, tak jako on mě,aby na mě útočil a ať se alespoň zadýchá.
Jednoho dne ho porazím, jednoho dne, ale teď musím trénovat.Třeba, pokud ho porazím v turnaji, se vyhnu Temné straně.
Tak pojď.Nenech mě čekat.
Stál jsem tak pevně, jak mi to jen moje nauka dovolila.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - výcviková místnost

Pln vzteku jsi divoce odrazil jeho cepel az se skoro zapotacel. V zapeti jsi vyskocil na nohy a rozhodl ses vyzkouset obranou taktiku Soresu, kterou jsi vsak driv bojoval maximalne jednou. Halis se proti tobe postavi taktez do zakladniho postaveni a ty se snazis to sve vylepsit podle neho. Chvili se na tebe prekvapene diva a potom rekne:

Od kdy bojujes Soresem? Myslis si snad, ze to bude lepsi nez tve Schi-Cho?

S temito slovy se zacne pomalu priblizovat k tobe a nejprve si te otukava. Jeho utoky v pohode vykryvas, protoze se soustredis na obranu. Otukava te porad tak, jako by te chtel vyprovokovat k tomu, aby ses vzteknul a zase zbesile a nekoncentrovane zautocil, pri cemz si je zrejem jisty, ze te dokaze slozit k zemi. Nikam tedy nespecha. Vidis uplny klid v jeho mladych ocich a soustredenost coz te jeste vice rozpaluje a provokuje k vrazednemu utoku. Vnitrhni shnily a temny hlas te stale popohani k hnevu a nenavisti a to tak opet ohrozuje tvoji schopnost se soustredit.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV., Akademie Jedi - výcviková místnost

HAHÁ, myslím,že ho to překvapilo!
Pomyslím si vítězoslavně, ale stále se musím soustředit na souboj.Temný Jedi v mé mysli mě stále nabádá k hměvu, ale to Halis zvládne levou zadní, musím zůstat u této techniky.
Halis si mě stále jen oťukává a mě začíná docházet trpělivost.Začínám sbírat Sílu, abych ho odhodil a stále se držím ve střehu.
No ták, příteli, zaútoč, dělej.
Pomalu mi dochází trpělivost a tak udělám jeden klamný útok, ale rychle se zase postavím do obrané pozice.
Áno, cítím Sílu až po konečky mých prstů, TEĎ!
Pozvednu ruku a provedu útok Sílou.Pokud to nevykryje, mám v plánu skok a jemný sek do nohy, potom, až se začne soustředit, byť jen chvíli na svou bolest, vyrazím mu meč z rukou.
Z mojí ruky se vzedmula tlaková vlna a mířila směrem k Halisovi.
Hmm, uvidíme, kam tohle povede.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV., Akademie Jedi - výcviková místnost

Dale se navzajem jen tak lehce otukavate, vidis, ze je Halis velice klidny a zrejme predvida, ze ty uz klidny dlouho nezustanes. Premyslejic o nove taktice a koncentraci na silu jsi trochu vypustil soustredeni na Halise, a ten nahle neprijemne zautocil. Diky tvemu velkemu stesti ses zachranil pred potupnou porazkou nekolika rychlymy uskoky vzad. Halis zrejme ocekaval, ze ted zautocis tak, jak to umis, takze ho tvuj klamny utok dost prekvapil, avsak zadnou vyhodu jsi z toho nevytezil. Pokusil ses Halise odstrcit pomoci Sily, avsak tve soustredeni na ni a schopnost Silu vyuzit k takoveto veci nebyly v tuto chvili bohuzel dokonale, a tak tvuj utok Halise jenom na nekolik okamziku vyvedl z rovnovahy, cehoz jsi vsak hned vyuzil a s dokonalym nacasovanim jsi velice povrchne sekl Halise do nohy, avsak i to stacilo k tomu, aby nechapave zarval:

Au! to boli! Co blaznis???

Do hlavy se ti zase dostava prostrednictvim hlasu temneho jediho vztek a nenavist. Zatim to vsak dokazes ovladnout a pokracujes ve svem planu. Vyrazit nekoncentrovanemu a zranenemu Halisovi mec z ruky uz nebyla zadna tezka prace. Halis proti tobe ted stoji neozbrojen, s lehce krvacejicim sramem na sve noze a s nechapavym vyrazem v obliceji.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“