Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Plymto, Orbita

Budu mistře Fisto,zasalutuju jako klon generálovi a dodám ale do problému se dostávají padawani. Když si uvědomím co jsem řekl na obličeji mi naskočí vystrašený výraz. Nevěřím tomu, že by ani jeden k této připonínce nic nedodal.
Řekl bych, že to je jakási dědičná choroba padawanů. Poděkuji za nás oba Mistru fistovi za poskytnuté infrmace a posadím se.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Orbita:
Po tvých slovech se mistr Fisto skoro rozesmál a úsměv se objevil i na tváři tvé mistryně. Loď se mezitím otřásla, jak dosedla na povrch.
Moc mě těší, že jsem tě opět viděl Taru'ne a věřím, že Bant potíže dělat nebudeš, viděl bych to spíš na opak. Ale provázej vás Síla na vaší misi.
pronese srdečně mistr Fisto a podá si s tebou ruku, zatímco společně pomalu kráčíte k průlezu, který vás vyvede na povrch Nového Plympta, kde jste před chvílí dosedli.
A tebe jsem taky rád viděl Bant, nemohu se dočkat, až se znovu setkáme.
dodá ještě mistr Fisto a přátelsky se obejme se svojí bývalou žačkou, nyní dobrou přítelkyňí. Poté už po jejím boku sestupujete a společně velice brzy pocítíte svěží vlhký vzduch, který je nasycený díky blízké řece.
Vítejte na Novém Plymptu.
pronese Nosaurian, který na vás čeká dole u rampy a vřele se ukloní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Pymto, Phemis

Sbohem Mistře. Ať vás provází síla. podám si ruku s mistrem a počkám na Mistryni. Když vylézáme z lodě dýchám čerstvý vlhký vzduch a sestupuji dolů po rampě.
Dole na nás už čeká velvyslanec Nousarianů. Přivítá nás a i já se ukloním a pozdravím.
avšak nevím jak se dál chovat a tak jen jdu vedle mé mistryně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Phemis:
I mistryně Eerin se slušně ukloní, aby poté její pohled spočinul na nosaurianovi.
Děkujeme za vřelé přivítání, i my jsme poctěni možností zavítat na vaši překrásnou planetu. Jen je škoda, že důvod naší návštěvy není tak příjemný.
pronese tvá mistryně a nosauriani chápavě přikyvují. Dohromady jich v uvítacím výboru je pět, z toho jeden vypadá na ženskou postavu.
To zajisté ano, prosím následujte mě. Ukáži vám vaše ubytování, které jsme pro vás připravili.
pronese nosaurian a vyjde směrem ke dvěma připraveným landspeederům a pokyne vám i k určení, do kterého máte nasednout.
Buď ostražitý Taru'ne, a nedůvěřuj nikomu, dokud si nebudeš jistý tím, že mu můžeš věřit, takhle je potřeba pokaždé začít.
nakloní se k tobě mistryně Eerin a poučí, jak je vhodné začínat s vyšetřováním podobných případů, aby poté usedla na své místo do připraveného landspeederu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto

Usednu velde mé mistryně a odpovím na ponaučení: Nebo důvěřujte a až potom vyčítejte, Když vás zradí.
Usměju se a uvelebím se na svém místu v Landspeedru. Vypadají přátelsky, ale zdání často klame... například takový rhodiani. Taky jsou kamarádi a většina jsou nájemní lovci. Řeknu si pro sebe když piloti startují motory.
Jak dlouho by jsme se zde měli zdržet? Zeptám se ještě před odjezdem mé mistryně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Phemis:
Mistryně se před odpovědí na tvou otázku porozhlédne po okolí, aby si zapamatovala některé věci, které ji zaujali, aby se s úsměvem natočila zpět k tobě.
Zapoměl jsi si snad něco v Chrámu, že spěcháž nazpět ?
pousměje se, zatímco se landspeeder rozjede.
Budeme tu tak dlouho, než objasníme potíže, které tu vznikají Taru'ne, a to může být jak velice rychlá, tak až neuvěřitelně zdlouhavé. Hodně bude záležet na příčině potíží. Ale do vyšetřování se pustíme, jakmile nás ubytují, o to se neboj.
doplní svou odpověď mistryně Eerin, zatímco váš landspeeder projíždí projiždí ulicemi Phemisu, načež jste mohli spatřit menší domek, u kterého nakonec zastavil. Nosaurian, který vás předtím přivítal vystoupil první a pokynul vám, aby jste jej následovali dovnitř.
Tento domek je zařízený dle republikového standartu, využíváme ho pro veškeré hosty z republiky, takže nyní je vám celý k dispozici. Jakmile budete chtít zahájit vyšetřování, tak vás řidič zaveze na velitelství bezpečnostních složek. Tímto vám přeju příjemný pobyt.
ukloní se na závěr nosaurian a vyjde z domku, aby nedlouho za to s jedním landspeederem odjel pryč, zatímco tu druhý, včetně řidiče zůstal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, Phemis

Nikam nezpěchám jen se ptám.odpovím na otázku, když projíždíme městem. Doufám, že mluvím pravdu a opravdu jsemsi tam nic nezapoměl. zastavíme a já vaskočím ven.
Nousarian vejde do domu a nám pokyne aby jsme ho následovali. Nechám jít mystrini první. Dům je vybavený téměř stejně jako pokoje na akademii.
Když nám nousarian něco říká prohlížím si pokoj ve kterém stojíme. Než nousarian odejde rozloučím se úklonou a pozdravem.
Jakmile Nousarian odejde zeptám se mistryně: Tedy.... Kdy vyrazíme? pričemž silou zavřu dveře.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Phemis:
Mistryně Eerin se rozhlédne po domku, která vám byl přidělen, aby pak zamířila ke schodům do druhého patra.
Hned, jenom si odložíme věci do pokojů a bez váhání vyrazíme, není důvod se někde zbytečně zdržovat, odpočatí jsme z cesty, jsme uprostřed dne, takže vyrazíme přímo na to velitelství, i když bych radši zamířila rovnou na místo.
odpoví ti mistryně, aby vyšla nahoru po schodech, vybrala se jeden ze dvou stejně vybavených pokojů umístěných naproti sobě a položila si tam zavazadlo. Ty jsi následoval jejího příkladu a odložil sis své věci do protějšího pokoje, načež jste sešli dolů do hlavní místnosti a poté ven k čekajícímu landspeederu, kam jste usedlo.
Řidiči, zavezte nás na velitelství bezpečnostích složek Phemisu. Jinak Taru'ne, jaký máš zatím názor na to, jak k nám přistoupili ?
rozkáže mistryně Eerin řidiči, aby vyrazil k vašemu prvnímu cíli a zároveň nehledě na to, že by vás řidič mohl zaslechnout se tě zeptá na tvůj pocit z vašeho přijetí zde.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis

Odložím si zavazdlo do mého pokoje a jdu si nastoupit do landspeedu, ale než otevřu dveře domu pořádně si připevním světelný bič za zády a meč na pravé straně opasku. Když usednu do landspeedu, počkám na mou mistryni, která rozkáže jet na velitelství.
Když se mě zeptá na otázku jaké mám názory chvíly mlčím a pak odpovím. Mám dva názory.... jeden je, že republika je tady vítaným hostem a když jde o pomoc z republiky, proč by se knám nechovali hezky? Na druhou stranu co když je to past? Po oku se podívám na pilota co dělá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Mistryně Eerin se jenom pousměje po tvé odpovědi, jako by ji očekávala.
Je dobré, že nejsi pevně přesvědčený o jediném řešení, musím ti připomenout ještě jednu variantu, jsme tu vítání jako republikoví zástupci, ale jsou tu jisté osoby, které nás tu nechtějí vidět, protože by jsme mohli odhalit něco, co nechtějí.
doplní tě mistryně Eerin, zatímco landspeeder projíždí ulicemi, kde se nevyskytuje příliš cizinců a místní nosauriané se za vámi zvědavě ohlíží. Cesta nakonec skončí velice brzy, protože se před vámi objeví asi jedna z největších budov ve městě, která i vzledem vypadá značně hrozivě, ať už svoji temnou barvou oproti okolnějším veselejším barvám, tak i mohutností stavby. Přímo před budovou už na vás čeká dvojice nosaurianů, z nichž jeden má na sobě úbor připomínající uniformu.
Zdravím vás drazí Jediové. Jsem velice rád, že jste se rozhodli reagovat na naší žádost a mohli sem dorazit, prosím následujte mě.
pronese noasurian v uniformě a vede vás do budovy, jejíž vnitřek je značně v kontrastu s vnějškem, tedy veselejší barvy a příjemně rozestavený nábytek, jenom členů bezpečnostních sil je tu na první pohled nějak málo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, VBS
Na to jsem nepomyslel. řeknu si v duchu, když mě mistryně doplní. Projíždíme kolem spousty nousarianů a mě zaujme pouze hlouček malý nousarianů schovávajících se v uličkách mezi domky. Pak dojedeme před budovu, která se velice liší od ostatních, jak výškou, tak vnějším nátěrem.
Před budovou na nás čekají dva Nousariani. Přivítají nás dva Nousariani. Ukloním se a nechám se vézt do budovy Bezpečnostních Složek. Doufám, že bude sranda při tom vyšetřování.... usměju se jdu dál vedle mém mitryně, veden Nousariany.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Při tvé poznámce o možné srandě se ti dostane přísného vytýkavého pohledu tvé mistryně, která však nakonec nic neřekne. Mezitím dorazíte do místnosti vybavené jako kancelář a jednoduchou gestikulací jste vyzváni k uszení se na dvě přítomná křesla, zatímco nosaurian v uniformě si sedne za pracovní stůl.
Jsem Tagg Fastbark, vrchní velitel bezpečnostních složek Phemisu. Jestli dovolíte, tak přejdu rovnou k věci. Nejspíš nejste obeznámeni s produkci rikknitových vajec, ale pro jejich růst je potřeba hodně specifických podmínek a během posledního měsíce došlo už ve třech farmách k úmyslnému poškození udržovacího systému a my jsme nebyli schopni o tom vůbec nic zjistit. Prostě si nevíme vůbec rady, a pokud to bude pokračovat dál, tak to ohrozí produkci naší planety, trh s vejci ve vesmíru, ale i naši celkovou ekonomiku.
promluví Tagg značně úzkostlivým tónem a mistryně Eerin jenom pečlivě naslouchá.
První myšlenky Taru'ne ?
zeptá se tě nečekaně, aby znala tvůj prvotní názor na přednesenou situaci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, VBS

Když dojdeme do kanceláře usadím se na jedno křeslo a čekám na další události. Velitel bezpečtnostních složek, ten v něčem co vypadá jako uniforma, si sedne za pracovní stůl a začne vykládat co se vlastně stalo a jaký je náš úkol.
jakmile se mě zeptá mistryně, co si o tom myslím odpovím:Někdo vás nemá rád. Pak se otočím na mou mistryni, která mě pokára svým pohledem.
Opravdu... Zrovna teď mě nic jiného nenapadá. Neviným pohledem zírám na mistryni Eerin a nevím co dál dělat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Mistryně Eerin jenom zakroutí zklamaně hlavou, protože dle všeho čekala vhodnější odpověď.
Tak lehkovážný přístup, s tím by jsi měl něco udělat. Chtěla jsem slyšet alespoň, že někdo má v plánu úmyslně škodit průmyslu nosaurianů. Veliteli Fastbarku, máte alespoň tušení, kdo by vám mohl chtít škodit ?
vytkne ti nejdříve tvá mistryně, aby poté obrátila svoji pozornost k nosaurianovi se svojí otázkou doufajíc v poskytnutí nějakého vodítka.
To je na tom nejhorší, nemáme vůbec tušení, kdo by nám mohl chtít škodit. Nejde ani o konkurenční boj, protože všechny nezávislé farmy spolu mají obchodní pakt, na který přísně dohlíží vládnoucí úřad.
odpoví zmateným tónem velitel Fastbark. Mistryně Eerin se tedy postaví a letmým pohybem ruky, si vyhladí pomuchlaný plášť.
Tak bych se rád podívala na místa, kde došlo k sabotážím, musíme se podívat po něčem, co by nás přivedlo na správnou cestu k vyřešení těchto potíží, Taru'ne ? Očekávám, že budeš tentokrát pozornější.
rozhodne nakonec jednoznačně mistryně Eerin a vyšle k tobě další výtku naznačující, že to nemáš brát lehkovážně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, VBS

Omlouvám se, řeknu pokorně se skloněnou hlavou ale jestli to dělájí "oni" úmyslně, tak nemají Nousariany v lásce. A je druhá možnost méně pravděpodobná, že to dělají neúmyslně, třeba omylem, ale bojí se to říct.... odmlčím se

--------------------------------------
Promiň ale nevím co víc napsat

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“