Výcvik pro Funnyho(Mais de Ream)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skryté Moudrosti

Když jsem ve dveřích spatřil Mistra Kenzona, jak se o něčem baví s Jedi Anno, nezajímalo mě o čem, možná i proto se mi na tváři objevil úsměv. Byl jsem rád, že opět vidím svého, teď již bývalého učitele, ale stále přítele. Pozorně jsem si poslechl, co mi Ephaan Kenzon řekl, a poté jsem odpověděl.
Děkuji Mistře Kenzone, budu se snažit vás nezklamat… nezklamu vás, slibuji.
Při těch slovech jsem cítil nával různých emocí, s Mistrem Kenzonem jsem prožil posledních deset let svého života a teď jsem ho měl opustit. Přijmul jsem nabízenou pravici a s Mistrem jsem si potřásl ruku. V tu chvíli jsem věděl, že jestli se sem ještě někdy vrátím, tak nebudu Padawan, jeho žák, ale rytíř Jedi, jemu rovný Jedi. Poté jsem přešel ke své nové Mistryni, která na mě čekala o kousek dál v místnosti. Pomalou chůzí jsem k ní přišel, prohlédl si jí a promluvil.
Všechny své věci mám sbalené, jsem připraven vyrazit, kamkoliv… Mistryně Anno.
Při posledních dvou slovech jsem se trochu usmál. Byl jsem připraven cestovat na jakýkoliv svět a bojovat proti Impériu, alespoň jsem v to pevně doufal. Stále jsem stál před Klossi Anno a čekal na její odpověď. Při čekání jsem se nechal prostoupit Sílou, která mě vždy dokázala uklidnit, jako nyní.
Naposledy upravil(a) Funny dne 12.1.2009 15:01:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skyré Moudrosti:
Mistr Kenzon se ještě pousměje, zatímco přistoupíš k Jedi Anno a svěříš svůj další osud do jejích rukou.
Dobrá, nebudeme dále otálet, abychom na sebe neupozornili nebo neohrozili školu mistra Kenzona. Ve městě na nás čeká má loď, kterou poletíme dále. Naším prvním cílem bude planeta Iego, ale o tom si povíme více, až budeme v loďi. Mistře Kenzone, ráda jsem vás opět viděla a doufám, že nás Síla v bezpečí opět svede dohromady.
odpoví na tvá slova Jedi Anno, aby během hovoru plynule přesměrovala svou pozornost k mistru Kenzonovi, jemuž se nakonec uklonila a zamířila ven z místnosti, načež i tobě naznačila, aby jsi ji následoval.
Oba vás provázej Síla. A nezapomeňte, že tu budete vždy vítáni, stejně jako všichni ostatní členové řádu Jedi, ať už to byli padawani nebo rytíři a výše.
rozloučí se s vámi i mistr Kenzon a i on se ukloní tradičním Jediským způsobem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skyré Moudrosti

Děkuji Mistře Kenzone. Ať vás provází Síla!
Ještě jsem se uklonil, abych tak zakončil své rozloučení s Ephaanem Kenzonem a mohl následovat Klossi Anno. Vydal jsem se rychlou chůzí za svou novou Mistryní, abych jí co nejdříve dohnal. Náhle jsem se zastavil v otevřených dveřích a ohlédl se naposledy na svého bývalého Mistra a usmál se na něj. Poté jsem pokračoval v odchodu za Jedi Anno, kterou jsem ještě na chodbě stihl dohnat. Společně jsme vešli do audienční síně a následně do vstupní haly, kterou jsme se dostali až na terasu. Dnes bylo na Baltimnu příjemné počasí, alespoň pro mě, který dával přednost chladu před horkem. Po pár vteřinách chůze přes terasu po boku mé nové Mistryně jsem nastoupil ve společnosti Klossi Anno do turbovýtahu. Zmáčkl jsem tlačítko a turbovýtah začal klesat. Když jsem v klidu stál vedle Jedi Anno a díval se do zdi, otočil jsem se na svou Mistryni a položil jí svou otázku.
Promiňte mi Mistryně mou zvědavost, ale chtěl jsem se zeptat jakou máte loď a jestli tam na nás bude někdo čekat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skyré Moudrosti:
Jedi Anno se při zmínce o její lodě a možných čekajících pasažérech lehce pousměje a s odpověďí chvilku vyčká, jakoby si musel přesně vzpomenout na typ.
Jestli jsem to nepopletla, tak by to měl být lehký frachťák MC18. Ještě si vzpomenu, že ho vyráběli mon calamariani, ale to je asi tak všechno. A je pravda, že nás tam někdo čeká. Tedy pokud tak chceš nazvat astromechanickou jednotku, ta moje nese označení R3-C3. Dochovala se ještě z klonových válek a občas trochu vyšiluje ... prostě nejsem mechanik, tak nevím, ale vím jedno a to, že dokáže udržet loď v dobrém stavu.
odpoví ti Jedi Anno, zatímco váš výtah dorazí do spodního patra, odkud zamíříte po cestě do města, které se rozkládá přímo pod školou. Není to nijak rozlehlé město, vlastně ho můžeš odsud hezky celé vidět, včetně jeho dvou nepříliš udržovaných prostor, kterých se využívá jako přistávací plochy. A protože byla obsazena jedna jediná z nich, tak nebylo těžké si takhle z dálky prohlédnout loď, v níž odsud odletíte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skyré Moudrosti

Se zaujetím jsem si vyslech odpověď Klossi Anno a ještě než domluvila, tak jsem se snažil vybavit vzhled a technické parametry Mon Calamarianského frachťáku MC18. Jeden z mých kamarádů na Škole Skryté Moudrosti si rád prohlížel lodě, především ty Mon Calamariánské. Vlastně jen ty Mon Calamariánské z tohoto důvodu jsem o nich měl dobrý přehled. Rychle jsem si vzpomněl na nejdůležitější informace o frachťáku MC18 - délka méně než 25 metrů, maximální rychlost 950 km/h, hyperpohon třídy 1.0 a jedno laserové dělo, následně jsem odpověděl Klossi Anno.
Ano Mistryně, čekal jsem, že s námi poletí astromech, ale nebyl jsem si jist a také jsem nevěděl jaký.
Po vystoupení z turbovýtahu bylo už od školy vidět celé město a po chvilce chůze po nepříliš udržované cestě také naše loď. Vypadala přesně tak, jak jsem si jí pamatoval. Společně se svou Mistryní jsem pokračoval v chůzi do Murmamn City, hlavního města Baltimnu. Rozhlédl jsem se po městě, abych si ho trochu prohlédl. Kromě dvou přistávacích ploch bylo možné spatřit v centru města několik vyšších a honosnějších budov, alespoň na místní poměry. Naopak na kraji města se nacházela chudinská čtvrť, kterou tvořilo několik polorozpadlých budov.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Škola Skyré Moudrosti:
Jedi Anno se místními budovami příliš nezabývá a míří přímo k loďi, před níž se nějaký astromechanický droid, natřený do kombinace červené a modré barvy dohaduje se správcem přístavu. Jakmile to zaregistruje Jedi Anno, tak okamžitě zamíří tím směrem. Rychle ji následuješ, než se dostanete do blízkosti samotného správce.
Děje se něco ?
pronese Jedi Anno, jakmile dorazí ke správci a tobě dojde, že droid s kterým se handrkoval, byl její, nyní vlástně váš droid.
Bych řekl, že ano. Tenhle váš droid tu odsvářel kus konstrukce tamhle ze skladu dílů a použil ho na konstkci vaší loďi ! Kdo to kdy viděl ?
postěžuje si správce, zatímco R3-C3 něco vztekle zapípá, jakoby se ho to dotklo. Jedi Anno jenom svěsí hlavu nad tím, co R3 provedl tentokrát a otočí se směrem k tobě.
Víš, jak jsem ti říkala o tom vyšilování, tak to je ono.
podotkne stroze a promýšlí, jak tuto situaci nějak elegantně vyrovnat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Škola Skyré Moudrosti

Cesta k lodi probíhala v poklidu, až do chvíle než jsem společně se svou Mistryní zaregistroval astromechanického droida, jak se hádá s nějakým starším mužem, zřejmě správcem přístavu podle jeho oblečení. Poté, co se Klossi Anno připojila do diskuze, jsem zjistil, že ten astromech je náš, R3-C3. Byl natřen v červeno-modré kombinaci barev, v nedávné době musel být také vyčištěn. Vyslech jsem si správce přístavu a také vzteklé zapípání Arthreeho. Když se na mě má Mistryně podívala, tak jsem se jí úsměvem pokusil povzbudit a poté i slovy.
Ano Mistryně, ale myslím, že Arthree tu součástku potřeboval pro opravu lodě, jinak by to neudělal a my bychom pak neodletěli.
Protože má Mistryně vypadala zamyšleně, tak jsem jí již nevyrušoval a začal jsem také přemýšlet o vhodném řešení této nepříjemné situace.
Síla by nám nyní hodně pomohla, ale to by bylo zneužívání Síly, to nesmíme. Pokuď by správci nestačila omluva, tak bychom mu museli za součástky zaplatit.
Po chvilce přemýšlení, když jsem dostal nápad, jak celý problém vyřešit, jsem se ho rozhodl sdělit Klossi Anno tak, aby ho správce přístavu neslyšel.
Měli bychom se správci omluvit a pokuď mu nebude stačit omluva, tak i zaplatit. Na svém účtu mám hodně kreditů, můžeme je použít jestli chcete. Hlavně bychom neměli dělat moc rozruch, aby se o nás Impérium nedozvědělo.
Vyslal jsem své myšlenky Sílou ke své Mistryni a čekal na její reakci na můj nápad, či jiné, její vlastní řešení, jenž by v tichosti a rychle vyřešilo tuto situaci.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Přístav v Murmann City:
Jedi Anno si tvůj nápad vyslechla ještě před tím, než sama mohla něco správci odpovědět a ten mezitím vypadal poněkud nervózně.
Říkal jste, že to odsvářel ve skladu dílů ? Náhradních dílů ?
zeptá se nejdřív mírným tónem Klossi a čeká na odpověď, přestože má již své řešení tohoto malého problému připraveno.
Neřekl jsem to snad jasně ? Samozřejmě, že to byl sklad náhradních dílů, ale to pořád neznamená, že si tam může krást, jak se mu zlíbí.
pokračuje hrubým tónem správce, ale Jedi Anno to vesměs ignoruje. Všimneš si, jak lehce mávne rukou a pocítíš menší záchvěv v Síle.
Omlouvám se, že jsme si předtím nerozuměli. Když jsem se ptala na služby přístavu, tak jsem měla na mysli i použítí náhradních dílů s tím, že vše samozřejmě doplatíme před odletem. Nebo snad ti díly byli už pro někoho rezervovány ?
pronese nakonec a ty na vlastní oči vidíš, jak správce opouští veškerý jeho vztek.
Ne, to nebyli ... chyba byla na mé straně, měl jsem být přesnější při popisu dostupných služeb. Ale pokud bude řádně zaplaceno, tak bude vše v pořádku.
dodá na to správce, načež se Jedi Anno ukloní a ze svého hábitu vytáhne patřičný obnos kreditů. Správce si je rychle přepočítá, usměje se a odejde, dávajíc vám tak prostor k vašemu odletu. Jedi Anno se bez dalších slov vypraví do loďi, tedy až potom, co tím směrem nasměruje neposlušného Arthree.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Přístav v Murmann City

Nejprve se zájmem, o chvilku později i s úsměvem na tváři jsem poslouchal debatu mezi Klossi Anno a správcem přístavu. Někdo by mohl říci, že správce nakonec z konfliktu vyšel ponížen, avšak já ne. Udělal chybu ano, kdyby jednal v klidu, jako má Mistryně, tak by tento problém nenastal. Další půl minutu jsem sledoval správce, jak odchází pryč od lehkého Mon Calamarského frachťáku MC18, ve kterém budu společně se svou Mistryní cestovat za záchranou ostatních přeživších členů řádu Jedi nebo za Impériem, kterému bychom škodili. Trochu jsem se zamyslel nad tím, že opouštím teplo domova - školu Mistra Kenzona a odlétám pryč do studeného vesmíru. Poklidnou chůzí jsem nastoupil do lodi plný očekávání, jak loď vypadá uvnitř, protože jsem v ní ještě nikdy neletěl. Prohlížel jsem si převážně bílé stěny lodi, na kterých jsem nenašel ani jeden roh, všechny byly zaobleny. Od prohlídky jsem upustil a rychle jsem doběhl Klossi Anno, která zřejmě společně s Artreem mířila do pilotní kabiny, a položil jí svou otázku.
Přenecháte mi pilotování před vstupem do hyperprostoru nebo chcete pilotovat sama.
Po položení otázky jsem se Klossi Anno podíval do očí a trpělivě čekal na odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Přístav v Murmann City:
Klossi Anno nijak výrazně neragovala na tvoje krátké prozkoumávání loďi, i když mohla namítnout, že zvědavost se u Jedi nesluší. Přesto jsi si jednoho stihnul všimnout a to, že vše bylo ukázkově čisté, de facto jako by ta loď byla úplně nová. Takto dorazíte, až do pilotní kabiny, kde trochu k tvému překvapení usedne Klossi do křesla pro druhého pilota.
Jak je libo, stejnak nejsem moc dobrý pilot. Jinak by jsi měl kontrolovat svou zvědavost ... padawane.
odpoví ti Klossi a nenápadným gestem tě vybídne k posazení do křesla pilota. Arthree se zatím připojí přes konektor a začne zadávat kurz, který vás odvede z této planety směrem k vaší další destinaci. Po několika vteřinách otočí svou kopuli směrem ke Klossi a něco zapípá.
Právě nad tím přemýšlím Arthree, ale bylo by dobré se podívat na Kamparas. Bylo tam výcvikové centrum, tak bych ráda věděla, jestli z něho něco zbylo a pokud ano, tak co.
odpoví po chvíli a Arthree spokojeně zatočí kopulí, než ji natočí zpět do výchozí polohy a začne zadávat souřadnice do navigačního počítače.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn, Přístav v Murmann City

Při prohlídce lodi jsem zjistil snad jen to, že je naprosto čistá, téměř jako by byla úplně nová. Když jsme všichni tři dorazili do pilotní kabiny, překvapeně jsem sledoval Klossi Anno, která si sedla do křesla pro druhého pilota. Vyslechl jsem si poznámku o své zvědavosti a pokáraně jsem odpověděl.
Omlouvám se Mistryně, již se to nestane.
Sám jsem si sedl do druhého křesla pro pilota a o chvilku později jsem vyslechl krátky rozhovor mezi Klossi Anno a Arthreem. Když začal Arthree zadávat souřadnice pro cestu hyperprostorem na Kamparas, tak jsem nastartoval motory lodi a pomalu s ní vzlétl. Za několik okamžiků se hvězdy roztáhly do strakatého nebe hyperprostoru, do kterého jsme vstoupili. Při této proceduře jsem pocítil jemné sevření žaludku, které však za několik málo sekund samo od sebe odeznělo. Protože nyní již nebylo potřeba pilota, tak jsem se otočil ke své Mistryni.
Na škole jste mi říkala, že o naší misi na planetě Iego mi povíte více na lodi, ale my letíme na Kamparas, takže se plány evidentně změnily. Pokuď mi chcete říci více nyní, tak poslouchám, pokuď ne, rád bych šel meditovat.
Zeptal jsem se Klossi Anno jestli mi nechce řici něco víc o naší první společné cestě a čekaa na její odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Baltimn, Přístav v Murmann City:
Klossi Anno se pousměje, očividně spokojená nad tím, že jsi si postřehl jiný cíl vaší destinace, než bylo původně v plánu, který proklamovala ve škole.
Letíme skutečně na Kamparas. Na Iego poletíme až později a bylo to tak řečeno úmyslně. Mistr Kenzon to dobře ví, že na Iego nepoletíme hned. Jde o bezpečnost, imperiální špehové jsou všude a proto takováto dezinformace. Tenhle postup se praktikuje vždy u mistra Kenzona. Na proklamovanou planetu vždy skutečně poletíme, ale předtím navštívíme jednu nebo dvě další. Co se týká blížící se mise, tak to bude, jak jsem řekla. Chci prozkoumat to, co zbylo z výcvikového centra na Kamparasu, i kdyby jsme měli najít jeden svitek papíru s podpisem mistryně Yaddle.
vysvětlí dřívější ne úplně přesnou informaci Klossi Anno a pokyne ti, že se nyní můžeš jít věnovat meditaci. Ona sama se rozhodla být ještě chvíli vzhůru a věnovat se několika dalším věcem, které měla na práci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hyperprostor, lehký frachťák MC18

Přikývnu nad odpovědí Klossi Anno, jenž byla více než dostatečná a trochu i překvapující. Zvedl jsem se z pilotního křesla, abych následně odešel z pilotní kabiny. V hlavní chodbě, jejíž bílé stěný byly dokonale vyčištěny, jsem našel pokoje pro cestující. Přešel jsem přes první dveře do jednoho z pokojů, protože jsem očekával, že v něm bydlí Klossi Anno. Vstoupil jsem hned do dalších dveřích, pokoj byl stejně dokonale čistý jako chodba. Pokoj byl vybaven poskromnu. Kromě postele, holografického stolku a několika skřínek byl pokoj prázdný. Sedl jsem si na podlahu do meditační polohy a přivolal jsem si Sílu a nechal se jí prostoupit. Později se dostavil sladký a uvolňující pocit, který jsem získal pomocí meditace. Při meditaci jsem si ujasnil několik svých myšlenek a také nedávné události. Když jsem s meditací skončil, tak jsem se posadil na posteli a rozhodl se ještě chvilku přemýšlet o cestě na Kamparas. Doufal jsem, že na Kamparasu nalezneme alespoň něco. Přesto jsem očekával, že tamnější akademie bude srovnána se zemí, nýbrž o ní Impérium vědělo. Při meditaci jsem ztratil pojem o čase, a tak jsme nebyl schopen určit, kolik času ještě zbývá urazit z cesty na Kamparas. Vstal jsem a stejnou cestou, jakou jsem do pokoje přišel jsem vyšel zpět do pilotní kabiny.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Blue Profound(česky Modrá Hlubina):
Během tvé meditace se ti do mysli znovu vybavil obraz nyní i tvé loďi, na níž jsi právě byl. A až teď jsi si povšiml jejího názvu, který byl na jejím bílém povrchu napsán tmavě modrým písmem. Frachťák nesl název Blue Profound, což jen symbolizovalo jeho konstruktéry. Ale tím jsi se zatím příliš nezabýval a ponechajíc v pokoji své nevybalené zavadlo jsi vyrazil do pilotní kabiny, kde jsi se chtěl zeptat Klossi Anno, jak jste na tom s cestou. Po krátkém průchodu dvěma chodbama jsi dorazil do prázdné pilotní kabiny. Tedy skoro prázdné, protože na datovou zásuvku tu byl připojený Arthree a něco kuchtil. Což by nebylo nijak zvláštní, kdyby nevydával jakousi pípavou melodii, což je u droida hodně neobvyklé.
Deet-deet, tedeedeet, tedeedeet, teet-deet, teet-teet.
znělo od Arthree v opakujícím se cyklu a musel jsi připustit, že ta melodie je poněkud chytlavá, protože při patém jeho opakování už ti taky zněla v hlavě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Hyperprostor, Blue Profound

Cesta chodbou do pilotní kabiny proběhla v klidu, avšak pohled, který se mi při příchodu do pilotní kabiny naskytl, byl pro mě trochu překvapující. Kromě Arthreeho, jenž byl napojen na datovou zásuvku a vydával svou chytlavou melodii, byla kabina prázdná. Po pátem opakování mi celá melodie zněla v hlavě, použil jsem Sílu a zahnal jí až na okraj své mysli. Pomalu jsem přistoupil k Arthreemu a skrčil se k němu.
Arthree, děje se něco? A kde je mystrině Anno?
Položil jsem R3-C3 svou otázku, a pak jsem se postavil. Rozhlédl jsem se po kabině, nastražil jsem všechny své smysly, zbystřené i Sílou, na maximum, jestli si nevšimnu něčeho neobvyklého. Poté jsem se pohodlně posadil do pilotního křesla a trpělivě jsem vyčkával příchod mystrině Klossi Anno, protože netrpělivost je nepřítel všech rytířů Jedi, což mě naučil už mistr Kenzon. Seděl jsem v křesle a přemýšlel o způsobu, jak zjednodušit komunikaci mezi mnou a Arthreem. Pokuď by s tím Klossi Anno souhlasila, tak mě napadlo, že bychom Arthreemu mohli přimontovat datapad, který by překládal to co říkal.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“