Výcvik pro Zendyho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Zdravim, byl jsem ti pridelen jako novy moderator tvoji jeskyne. Rad s tebou budu pokracovat ve vycviku. Pokud jsi jeste stale aktvini, staci se ozvat a budeme moci pokracovat.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi

Mistr Skywalker te pozoruje svym pronikavym pohledem, jako by se chtel podivat z krz tebe. Tebe z toho az zamrazi v zadech a mas dost divny pocit. Potom opet promluvil:

Vsimnul sis, jak vypadal ten, kdo ti chtel tenhle krystal vzit?

Chvilku se odmlci a potom stale vaznym tonem doda:

Mel jsi urcite velke stesti nebo jsi lepsi samouk, nez si dokazu predstavit. Ale nejsem si jisty, jestli se muzes stat rytirem Jedi.

Pritom te dal pohledem primo zkouma a hodnoti.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi

No... mistře, do obličeje jse mu nevyděl měl na hlavě kápi. Přepokládám že to byl sithský učeň, podle jeho oblečení, bylo černé , (usoudil jsem proto tak že vím že jediové mají hnědé), a ješte si to myslím proto že měl barvu svého světelného meče červenou

Nechápu podle čeho soudí že bych se nemohl stát jediem. Je možné že mě pouze zkouší?

Stál jsem před mistrovím stolem a nervozně jsem přešlapoval.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi

Mistr te dal probodava svym zvidavym pohledem a nakonec rekne:

Hm, to je zvlastni! Dobra tedy, vezmu te do radu. Tvym mistrem bude mistr Auris Fallen, najdes ho zrejeme v jidelne. Rekni mu, vse o tom muzi, ktery od tebe chtel tenhle krystal a on se te ujme.

Kdyz domluvil, tak gestem naznacil, jako ze bys uz mel jit.

Konecne te vyprovodi se slovy:

Necht te provazi sila!

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi

Dekuji mistře Nechť vás provází síla.

Odešel jsem z mistrovy kanceláře a chvili jsem blodil po akademii a hledal jsem jídelnu abych se mohl seznámit s novým mistrem. Ale nějak sem nemohl jídelnu najít a pořád jsem myslel na jediné: Konečně ze mě bude Jedi(snad) . Po několika málo minutách bloudění jsem našel jídelnu a vešel jsem do vnitř...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi

Vesel jsi do velke jidelny, ktera cela vonela jidlem. Bylo tam mnoho padawanu a take nekolik mistru. Vsichni se prave dozadovali jidla a vydejniho pultu bylo mnoho padawnu trpelive cekajicich na obvykly chod jejich jidelnicku, zatim jsi neprisle na to, co to je, ale moc se ti to z dalky na pohled nelibilo. Zaujal te stul, u kterou sedelo nekolik starsich muzu ruznych ras - mistru. Napadlo te, ze jeden z nich jsite musi byt ten tvuj. Hlavou ti ve stejny moment probehl obraz muze, ktery ti chtel vzit ten krystal, jenz si prinesl mistru Skywalkerovi. Diky tomuto obrazu te zaplavila na chvilku vlna uzkosti a strachu a vetsina msitru se otocila tvym smerem.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi-Jídelna

Byl jsem strašně nervozní a nevěděl jsem co říct a najednou sem ze sebe vyhrkl: Omlouvám se že ruším pánové ale není některý z vás mistr Auris Fallen mám se stát jeho novým padawanem.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi-Jídelna

Od stolu s mistry vstal jeden postarsi muz a uprel na tebe svuj zrak. Meri si te pohledem podobne jako mistr Skywalker a potom jen suse promluvi:

To jsem ja! Tak ty mas byt mym novym padavanem? Dobre tedy, pojd se najist a priprav se, za hodinu vyrazime hledat toho muze, ktery te napadl.

Vsimnul si prekvapeni v tve tvari, kdyz se zminil o tom, cos mu chtel rict, on se vska jen usmal a dobrosrdecne rekl:

Ano, samozrejme ze to uz vim.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi-Jídelna

Stál jsem pořáed na stejném místě a hlavou se mi honila jediná myšlenka:
Jak jen o tom může vjědět? Že by mluvil s Mistrem Skywalkerem? Tak dlouho jsem snad nebloudil... Poté jsem si teprve uvědomil že tam stojím jako solný sloup tak jsem si šel pro jídlo a sedl jsem ke stolu kde bylo mnoho padavanů a tak jsem navázal rozhovor s jedním z nich
Já jsem Zendy jsem tu nový

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi

Chvili jsi cekal ve fronte na jidlo, ale brzo ses dockal, to, co ti dali ti mco jidlo nepripominalo a radsi jsi ani nezkoumal, co to vlastne je. Prisedl sis k nekolika padawanum sedicim opodal, kteri se zdvorile pozdravili a jeden z nich se te zeptal:

Nejsi uz trochu stary na padawana?

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi -Jídelna

No... to ano ale víte otec mmě sem nechtěl pustit,ale po jeho smrti jsem neměl kde bydlet,protože dům zabavili já ani nevím proč, a jediem jsem chtel být už od malička,vyrobil jsem si světelný meč a dokonce jem do 2x krát použil když jsem bojoval s nějakými hrdlořezy i s mužem nejspíš to byl sith nejsíš padavan nebo jsem měl velké štěstí, můj příběh je delší ale nechci vás tím zatěžovat a zachvíli budu muset začít můj výcvik. Ale nechci se vychloubat pánové to ne!Mimochem jsem Zendy

Připadlo mi jako kdyby dokonce přestali jíst a poslouchali můj příběh.

Vypadají na partu dobrých kamarádů.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi -Jídelna

Vsichni u stolu tvuj pribeh napjate poslouchaji a kdyz se odmlcis, tak vidis, jak uznale pokyvuji hlavou, nekteri vypadaji, ze by byli radi, kdybys jim vypravel vic, nekteri zase trochu ohrnovali nos, protoze si zrejem mysli, zes toho zazil vic nez oni i prez to, ze oni podstupuji vycvik v chramu klidne i mnoho let narozdil od tebe - nadaneho samouka, ktery si jen tak vyrobi mec a prijde do chramu jedi, aby se zde ucil. Nikdo z nich vsak nic nerika, krome prikyvnuti na pozdrav a vysloveni svych jmen, ktera byla vetsinou vsak tak divna ci slozita, ze sis je nezapamatoval. Padawani dal jedi sve jidlo, ktere se tobe nezda nijak zvlaste dobre.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi -Jídelna

Omluvte mě pánové, už půjdu
Vstal jsem od stolu odnesl jsem vůj tác se zbytky jídla kam je dávájí i ostatní. Přišel jsem ke svému mistrovi abych se zeptal jestli je nějký volný pokoj. Dostala se mi odpověd že by ná 15tém pokoji měla být ještě jedna postel volná.
Díky nechť vás provází síla.
Vydal jsem se na svůj pokoj abych se připravil na výcvik.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi -Jídelna

Dojedl jsi jidlo, ktere ti sice vubec nechutnalo, ale protoze jsi mel opravdu hlad, tak jsi preci jen tac vyprazdnil. Docela logicky jsi se zeptal, zda dostanes pokoji a odpoved ti byla tvym novym mistrem poskytnuta bez odkladu, a tak uz ted smerujes chodbami akademie k pokoji, u nejz doufas, ze bude mit cislo 15. Dost dlouho bloudis, nez se ti konecne podari najit tento pokoj a s ulevou se vrhnes dovnitr jako velka voda. Vevnitr jsi vsak narazil na jednoho padawana, ktery meditoval na sve posteli, kdyz jsi vesel, tak se vsak ani nepohnul a zrejme te naprosto ignoroval nebo te mozna vubec neslysel. Po prohlidnuti pokoje jsi musel kosntatovat, ze je velice prosty a maly, tak akorat na prespani, ale pobyvat v nem vetsi cas by mohlo byt zrejme trochu deprimujici.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi-Pokoj číslo 15

Nechtěl jsem rušit, tak jsemsi odložil své věci na postel a šel jsem hledat výcvikovou místnost po několika minutách jsem ji našel a vešel jsem dovnitř... prázdná. Nikde nikdo... počkám na mistra snad brzy příjde

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“