Výcvik pro uživatele Ruplikon

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller: Sith se nevyhýbá, ale bojuje, to si pamatuj!
V jeho hlase byla opět slyšet hrozba, pak však o poznání mírnějším hlasem dodal:
Kueller: Skywalker je velmi silný, zpočátku bude nejspíš lepší, když se mu vyhneš. Tady mám díly, sestroj si svůj meč, pakliže to dokážeš. Sith ukázal prstem na krabici, v níž se měly díly nacházet.

Edit: Chvílema nedodržuješ tvar příspěvků.

// Máš další úkol - Uveď alespoň dvě součástky při tvém sestrojování meče //

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Podíval jsem se na součástky shýbnul se a začal jsem se sestrojením světelného meče.

Dvě součástky krystal,a nevím jestle se to dá uznat jako součástka duraocel

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Krystal byl nejdůležitější součástí každého světelného meče. Ať sithského či Jediského. Sestrojení meče nebyla jednoduchá záležitost. Vše zabralo i desítky hodin přesné práce... Ale také nebezpečné práce - když vše nebylo přesně seřízeno, světelný meč stistknutí aktivátoru většinou vybouchnul.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Po dlouhé práci jsem vstal a promluvil na mistra
Mistře jsem hotov.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Uplynul jeden standartní den a mistr právě studoval něco ve svém datapadu. Ponořil se do Síly, aby vycítal padawanovu jistotu počínání. Příliš jistoty neviděl, takže zde byla možnost výbuchu.
Kueller: Aktivuj meč!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Z jeho tónu nebylo cítit moc jistoty v mysli jsem si přehrál celý postup kterým jsem konstruoval meč.Žádnou chybu jsem nenašel
Jistě pane řekl jsem a aktivoval meč

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Meč se rozzářil temně rudou barvou, která žhnula jistou smrtí toho, kdo by se postavil do cesty. Ačkoliv Ruplikon neviděl za masku svého mistra, cítil mistrův úsměv.
Kueller: Spravně, učedníku!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Byl jsem rád že jse alespon trochu potěšil mého mistra.Párkrát jsem mečem prolétl vzduchem abych zkusil jeho stabilitu.Deaktivoval jsem meč a pohlédl na mistra.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Mistr si zkoumavě prohlížel svého žáka. Natáhl ruku a požádal:
Kueller: Ukaž mi ten meč.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Váhavě jsem si prohlídl svého mistra a po kratším přmýšlení jsem mu meč podal.
zajímalo by mě na co ho chce.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Mistr si učedníkův meč zkoumavě prohlížel, zkoušel jeho tíhu a později jej aktivoval, několikrát zkušeně s mečem zatočil a opět jej vypnul.
Kueller: Povedl se ti výborně. Nikdy ho už ale nikomu nesvěřuj, je jen tvůj!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Jistě pane můj meč nebude moct ode dneška nikdo držet

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller podal Ruplikonovi meč zpět. Otočil se k němu zády a po menší odmlce začal povídat:
Kueller: Nyní se můžeme pustit do tvého tréninku. Nyní jsme schopni zbavit Almanii těch parazitů..

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Jsem připraven na trénink odpověděl sem
Nebyl jsem si jistý ho myslí tím paraziti

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Mistr pobídl svého žáka, aby vyšel ven. Všude kolem byl pouze písek a začínal se zvedat vítr.
Kueller: Ideální pro výcvik sitha! Poznamenal mistr, avšak něco zde nebylo, jak mělo. Ačkoliv mistr oplíval hněvem, jeho žák cítil pouze touhou po poznání, po nových možnostech...
Kueller: Chci, aby z tebe byl cítit hněv, nenáviď mě!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“