Výcvik pro uživatele Ruplikon

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Aréna

Nevím ale nenávidět muže který si mě pozval na odlehlé místo a hází po mě předměty. Tento úkol je velmi lehký řekl jsem si a nenáviděl Kuellera

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller se ponořil do Síly a cítil nepatrnout poruchu v jejím toku. Byla však nepatrná stejně jako nenávist jeho učedníka. Bylo nutné se uchýlit k razantnějším rozhodnutím.
Kueller zažehl svůj meč a čekal na reakci chlapce.

Edit: Zkus se více vžít do situace tvé postavy, zkus více rozepisovat celou situaci, popíš, jak tě pálí dvě Slunce, která tam jsou, jak se ti písek zažírá do chodidel.. Cokoliv

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Zalekl jsem se a uskočil jsem ale uklouzl jsem po písku hned jak jsem našel rovnováhu aktivoval jsem meč a díval se na Kuellera ale slunce které stálo přímo za ním mi znemožnovalo pohled

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine - "Aréna"
Kueller se se svým rudým mečem přibližoval k učedníkovi. Za maskou se skrývala nenávist, zloba, ale také smrt. Slunce pálilo a foukal vítr, jenž roznášel písek. Kueller opakoval jen jediné:
Kueller: Zloba, hněv, nenávist, strach.. To jsou tvé pocity, cítím je z tebe a teď bojuj, dokaž, že jsi hoden se zúčastnit krveprolití Je' harů! Zaútoč na mě!

Edit: No vidíš, hned to o poznání realnější atmosféru!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

V první chvíli jsem si nebyl jist ale pak jakoby mnou projela nová síla a s chutí jsem zaútočil na mistruv meč.
Nebylo to jednoduché v tom rozvířeném písku a slunci pálícím proti mě nebylo moc vidět..

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Pro temného Jediho, jakým byl Kueller nebyly útoky jeho žáka žádným velkým problémem. Bezproblémů je všechny odrážel a snažil se vidět na dno chlapcových možností. Největším chlapcovým problémem byla únava, jelikož nečerpal svou energii ze Síly.
Kueller: Musíš čerpat energii ze Síly, nebo tě to unavý, podněcuj hněv, ten ti dá sílu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

tatooine

Rána na hlavě jakoby začala zovu pálit.To mě donutilo útočit na mistra ještě víc s větším hněvem který jako by mnou procházel a dodával mi novou sílu.Musím říct že to je příjemný pocit

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Učedníkovy útoky začaly nabírat na síle a byly intenzivnější. Úder střídal úder, kryt střídal další kryt. Avšak přesto se nemohl svému mistru ani zdaleka rovnat. Jeho salta byla nepřesná, mnohdy s tvrdým dopadem do písku, protože nedokázal současně vykrýt útok a dopřát si zmírnění pádu. Bylo zřejmé, že mistr neútočí, jak nejlíp dokáže.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Stál jsem proti svému mistru.
Rána bolela stále víc a já jsem cítil stále větší hněv na mého mistra v tomto písku se mi bojovalo velmi špatně.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Něco se změnilo. Něco, co nebylo na první pohled vidět, ale Ruplikon to cítil. Jeho mistr začal bojovat intenzivněji a jeho útoky nabývaly na rychlosti, se kterou se opakovaly. Po chvíli seknul mečem svého učedníka do ruky. Následně na to Ruplikon upadl k zemi. Bylo dobojováno.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

S nenávistí jsem se podíval na svého mistra poté jsem se podíval na popálenou ruku nevipadalo to nijak vážně.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller stanul nad poraněným chlapcem. Těžko říci, jak dlouho bojovali, ale Slunce už pomalu zapadala. Kueller se na chlapce podíval a přes masku bylo cítit uspokojení.
Kueller: Bojoval jsi dobře, učedníku. Možná by sis dnes zasloužil i jídlo. Po těchto slovech se usmál

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Díky pane.Za tu malou pochvalu.
Mohu dostat to jídlo
?? zeptal jsem se s ušklíbnutím

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Mezitím, co Ruplikon vstal a prohlédl si své zranění, pohled mistra ztvrdl. Neměl rád, když jej někdo o něco žádal, neměl rád autoritu, ačkoliv ji sám vyžadoval, neměl rád prosby. Nikdy, když žádal, nebylo mu vyhověno. Během chvíle se však jeho postoj změnil. Odebral se do úkrytu. Slunce zapadla.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine


Slunce zapadlo a začala zde být celkem zima všude kolem bylo ticho.Kvůli té velké tmě jsem i mistra ztratil z dohledu

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“