Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Velitel Fastbark se trochu zarazí, když si vyslechne tvou doměnku o možnosti, že by za vším stála společnost Sojourne.
Vaše otázka mě opravdu zaskočila. Víte společnost Sojourne je tu už poměrně dlouhou dobu, více jak 20 let a doposud s ní nebyli žádné potíže. Vždy respektovali všechny zákony a nařízení, tak prosím omluvte, pokud mi to přijde poněkud přehnané.
odpoví nejprve velitel Fastbark a trochu se zamyslí, jestli by si přecejenom nevzpoměl na nějaké potíže, ale nakonec zakroutí hlavou.
Opravdu si nevzpomenu na situaci, kdy by se společností Sojourne byli potíže a navíc pro Rikknitové farmy dokonce dodávali část zařízení, ale o tom by vám víc řekl zástupce společnosti. Já tu přecejenom nejsem přes obchod a politiku.
odpoví velitel Fastbark a pohlédne z okna do města, kde tušil pozici továrny společnosti Sojourne.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 21.1.2009 11:36:01, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis Velitelství bezpečnostních složek

Začnu přemýšlet co jiného by to mohlo být. na nic jiného zatím nepřicházím.
Zvednu se z křesla a zeptám se na možná poslední otázku před odchodem. Mohu se zeptat, kde bych si mohl zajistit návštěvu u toho zástupce? A kdyby to nějak šlo, kdy bych se s ním mohl setkat?
čekám na odpověď a postupně se přesunu ke dveřím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Velitelství Bezpečnostních Složek:
Velitel Fastbark se otočí čelem zpět do místnosti a pokývne.
S tím samozřejmě nebude problém, zajistím vám setkání. Stačí říct řidiči, kam potřebujete odvézt a já mezitím zavolám zástupci společnosti, aby vás očekával. Sice pochybuji, že společnost by v tom byla zapletena, ale je potřeba vyšetřit vše, s tím musím souhlasit.
přikývne nakonec velitel Fastbark a začne si ve svých dokumentech vyhledávat spojení na společnost Sojourne, kam hodlá zavolat a domluvit ti tvou schůzku.
Jenom vás prosím, aby jste nejednal unáhleně, protože po rikknitových farmách je společnost Sojourne jedním z nejvýznamějších složek naší ekonomiky.
dodá jště velitel Fastbark, než odejdeš ze dveří a zamíříš pryč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, velitelství bezpečnostních složek

Děkuji vám za vaší ochotu. Poděkuji a otočím se k odchodu. Velitel Fastbark upozorní, abych se neunáhloval. Otočím se k němu ve dveřích a odpovím: Nebojte pokud to nebude nutné nic se nestane.usměju se a dodám: Abych nezapoměl, mistryně chtěla ybch jí tady nechal zprávu. Vyřiďtě jí prosím, že jsem jel do té společnosti. Děkuji a prozatím ať vás provází síla. otočím se a odejdu dolů ke landspeedu.
Odvezte mě prosím k zástupci společnosti Sojourne.sednu si a nechám se znova ovývat vánkem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Továrna společnosti Sojourne:
Po rychlém odchodu z velitelství si můžeš opět chvilku vychutnávat příjemný vánek při cestě k továrně, která patří společnosti Sojourne. Cesta však netrvala dlouho, vlastně to bylo jenom projetí několika zatáček, než řidič tvého landspeederu zastavil před bránou k velké budově na níž jsi mohl vidět nepřehlédnutelné logo společnosti, které tvořilo velké písmeno S s jakýmsi prstencem okolo něj. Vystopil jsi z vozidla a prohlížel si tu obrovskou budovu, která se v porovnání s ostatními ve městě jistojistě řadila mezi ty největší. Žádná jiná zvláštnost kromě velikosti budovy ti však nepřišla na vědomí, dokud ti na dohled nedorazil zelený duran, který přicházel přímo od továrny.
Dobrý den, jsem Sare Ulthai. Vedoucí pobočky společnosti Sojourne na Phemisu. Velitel Fastbark mi sdělil, že k nám máte namířeno a tedy ... jak vám mohu pomoci ?
představí se ti vedoucí Ulthai a zvědavý pohled jeho červených očí čeká na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, továrna Sojourne
Představím se a na chvíli se odmlčím abych si mohl urovnat myšlenky.
Dobry den, jsem jedi Taru´n Wion..... Vyšetřuji zde řípad sobotérských útoků na Rikknitové farmy. Vy zde na planetě zpracováváte precizní kovy. Je to tak?
Ti duroni jsou všude..... v tom možná něco bude. Řeknu si a na obličeji vytvořím grimasu, která by se hodila pouze na bathu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Továrna společnosti Sojourne:
Vedoucí Uthai naslouchá tvému představení, poznámce o tom, co na Phemisu děláš a dotaz na produkci jeho společnosti. Ty poslední dva jej značně překvapili, stejně jako výraz, který jsi nasadil. Nenechal se tím však řečnicky rozhodit a zachoval klidný tón.
Rád vás poznávám. A ano je pravda, že zpracováváme kovy. Jestli precizní, o tom by se dalo pochybovat, ale naše metody jsou jedny z nejlepších na trhu.
pronese a odpoví ti na tvou otázku, aby se na několik vteřin zamyšleně odmlčel.
Ale netuším možnou návaznost na vyšetřování, které vedete. Velitel Fastbark se mi o ničem nezmínil, jen mě informoval, že přijedete a že jste Jedi.
podotkne zvědavě vedoucí Uthai a s očekáváním odpovědi na tebe pohlédne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, Sojourne

Proberu se ze svých myšlenek, poslechnu si jeho odpověď a nadechnu se. Znovu vydechnu a pokračuji: Taky vás rád poznávám. Doufám, že vás moc nezdržím. odmlčím se. Přejdu na druhou stranu brány, protože už mě bolí nohy, už za tu jednu minutu.
Sabotování bylo vždy stejné - někdo zníčíl přístroje na ovládání atmosféry nějakým osrtrým nožem... nejsme si jisti, jestli si ho zde koupili nebo vyrobili. Proto zjišťujeme jaké jsou možnosti.
Podívám se na něj a pomocí hlavových výrustků určuji jeho rozrušení, abych poté mohl zjistit jestli lže nebo mluví pravdu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Továrna společnosti Sojourne:
Vedoucí Uthai byl tvým sdělením překvapen a se zájmem se ohlédl zpět do své fabriky.
To je opravdu nepříjemné, zvlášť pokud ten předmět, zbraň s níž došlo k oné destrukci mohla pocházet od nás. Většinou se ani nezaměřujeme na výrobu podobných předmětů, ale lhal bych, kdybych tvrdil, že to u nás není možné.
začne správce Uthai a ty musíš zatím shledat, že mluví pravdu. Na chvilku se odmlčí, aby se zamyslel a přemýšlel o možnostech, jak by k tomu mohlo dojít.
No myslím, že nejlepší by asi bylo, kdyby jste si sám prošel továrnu, aby jste si mohl vytvořit obraz, jak by to bylo možné. Sice věřím svým zaměstnancům, ale máme jich opravdu mnoho a nemůžu tak ručit za každého.
doplní vedoucí Uthai a čeká na tvou odpověď, i nadále mluvil pravdu, takže se zdálo, že se jedná o poctivého durosana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, Sojourne

Pokyvuji nad odpověďmi a jsem trochu zklamán, že jsem nakápl na to pravé.
Dobrá. Rád bych si tedy prošel společnost a jestli by to bylo možné, podíval bych se také do záznamu příjmů, daní a výplat vaší společnosti.
Zajímalo by mě jestli Bant něco zjistila. podívám se na čas a pak si vzpomenu, že nikam nespěchám.
Musím si zavolat, běšte napřed, já vás potom doženu. vezmu si holonet a pokusím se dovolat mistryni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Továrna společnosti Sojourne:
Správce Uthai souhlasně přikývne, že s ničím nebude problém a chce vyrazit, když se ještě vzpomeneš na svou mistryňi. sdělíš mu tedy, že si ještě vyřídíš jeden hovor, takže správce Uthai vyrazí loudavým krokem kupředu, aby na tebe čekal ve vstupu do továrny. Strážným mezitím stihl říci, že tě mají poté pustit. Ty zatím dorazíš ke stanici holonetu a zavoláš své mistryňi, jíž chvilku trvá než se ozve. Nakonec se to však přecejen povede a zanedlouhu můžeš hledět na její obraz přímo před sebou.
Ah Taru'ne, nečekala jsem, že mě budeš shánět. Děje se snad něco, nebo jsi na něco narazil, že mi voláš ?
pronese mistryně Eerin, když se s ní spojíš a vypadá zvědavě. Hlavně její výraz vypovídá o tom, že je zaujatá nad důvodem, proč jsi se rozhodl jí zavolat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, Továrna
Mírně se ukloním a zavtipkuju: Stýská se mi po vás, usměju se, ale pak zvážním. jen jsem se chtěl zeptat jestli jste něco nenašla
a jestli víte kde jsem, aby jste mě mohla najít...

Počkám na odpověď a potom podám hlášení o zbytku toho co jsem dělal. Teď se půjdu podívat do té společnosti tak mi dejte
zprávu dovnitř vás nepustí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Továrna společnosti Sojourne:
Bant Eerin jenom nevěřícně zakývá hlavou v reakci na tvůj vtip, ale přesto se trochu pousměje.
Zatím jsem nenarazila na nic podstatného, ale stále jsem s hledáním ani ne ve čtvrtině. Místní přístav je až nečekaně frekventovaný, a protože chci být důsledná, tak nesmím nic opomenout a projít všechny záznamy, kterých je opravdu hodně.
pronese tak trochu zklamaným tónem mistryně Eerin, ale hned zase nasadí vřelejší výraz.
Přesto cítím, že tu nějaké vodítko bude. Jinak tě už nebudu zdržovat, abych tě nezdržovala v pokračování, navíc mě samotnou ještě taky čeká hodně práce. A kdybych tě potřebovala najít, tak se neboj, najdu.
pousmála se Bant Eerin, než ukončila spojení, takže jsi mohl vyrazit směrem k továrně, kde na tebe u vchodu již čekal vedoucí Uthai. Potom jste společně vešli dovnitř. Nejdříve jste prošli chodbou vedoucí do haly, v níž jsi mohl zahlédnout spoustu různých strojů, ktde pracovalo množství dělníků, jak místních obyvatel, tak i jiných národností.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, továrna
Také vás nebudu zdržovat. Ať vás provází síla. Vypnu přenos a jdu do továrny.
Procházíme halou, která se táhne kdoví kam, protože celý můj výhled zapňují stroje a pracovníci. Občas si říkám jestli to není tyranie. Tak málo místa a tolik lidí najednou... Jak procházíme továrnou zeptám se:
Pracovníci bydlí zde ve městě nebo přímo tady v továrně? Už jsem viděl i takové.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Phemis, Továrna společnosti Sojourne:
Vedoucí Uthai se na tebe zaraženě podívá, jakoby nevěřil svým vlastním uším. Párkrát se pořádně nadechne, než se zmůže na odpověď.
Pracovníci samozřejmě bydlí ve městě. Věřím, že jste to nemyslel jako nějakou urážku. My se o naše zaměstnance staráme, mají dobrý plat, kvalitní dovolenou, k dispozici to nejlepší vybavení. Všechny přesčasy jsou většinou dobrovolné nebo dobře placené. A svým zaměstnancům věříme, takže tu ani nemusí zůstávat vedoucí, aby dohlížel na přesčasy a řídil práci.
odpoví vedoucí Uthai a rozhovoří se o výhodách, které tu poskytují svým zaměstnancům i o tom, jak se k nim snaží chovat co nejvstřícněji. Mezitím společně vystoupáte na horní ochoz, takže můžeš vše vidět shora. Až nyní si povšimneš, že všechna pracoviště jsou velice účelně uspořádaná, pro nejlepší efektivitu, ale i bezpečnost jednotlivých zaměstnanců.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“