Výcvik pro Skell

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Skell

Příspěvek od lexicz »


Dantooine


Tvůj cíl vidíš přez optiku své odstřelovací laserocé pušky. Právě jde tvým směrem. Jsi začínající lovec, a tohle je tvá čtvrtá oběť. Zvláštní je, že zákazník ji chce živou. Žádný problém ! Čekáš na ni hezkou chvíli a konečně už je na cestě. Je pár metrů od tebe. Už bude přímo u tebe....

Rána do zátylku a vpíchnutí uspávacího séra zabralo. Odtáhl jsi svou oběť na loď a startuješ. Cíl - Ryloth. Tvá oběť leží v nákladovém prostoru tvé lodi a je v bezvědomí. Alespoň byla, když jsi ji tam nechával.

Tou obětí je Gren Teebo, vůdce jedné nejmenované pirátské smečky. Podrobnosti tě,jako správnéhé lovce, nezajímají. Děláš jen svou práci.
Jdeš zkontrolovat oběť. Zjistil jsi,že už se probouzí.

Gren Teebo : K-k-kdo jste ? Kde to jsem ? Co se stalo ? Proč nic necítím ?
KLAP-BZZZZZZ

Boba Fett

Příspěvek od Boba Fett »

Loď

CHA CHA CHA
Zamyšleně se na něj podívám. Kdo jsem, to tě zajímat nemusí! Kde jsi, to tě taky zajímat nemusí! Ale spíš, co se stalo a kam jedeme!
Kopnu do něj a řeknu mu: Drž hubu! Stejně přistáváme! :X-wing: Ryloth! To je ta planeta, na kterou jsem ho měl přitáhnout. Jsem zvědavý na odměnu.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Ryloth

Odvlekl jsi svou oběť z lodi.
Gren Teebo : Hej ! Hned mi řekni kdo jsi ! Slyšels ? Tohle ti nedaruju !
Gren s sebou házel a snažil se vymanit z provazů. Omamné látky zřejmě přestaly působit.

Dovlekl jsi Grena ke speedru a naložil ho dovnitř. Máš ho odvést do těžební oblasti. Víc nic.
KLAP-BZZZZZZ

Boba Fett

Příspěvek od Boba Fett »

Ryloth

Otočil jsem se na něj. Nejsem žádnej hej nebo počkej! A kdo jsem to tě zajímat nemusí! A ještě jedno pitomý slovo, tak tě uspim!
Mohla by to být past. Musím být opatrný.
Nastartoval jsem svůj speeder, směr: těžební oblast.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

těžební oblast

Přijel jsi na smulevené místo. Nikoho jsi ale neviděl. Pár těžebních stojů pracovalo na plný výkon a nebylo moc slyšet okolní zvuky. Nečekal jsi dlouho, když se z jednoho razicího stroje vynořilo pět postav. Všechno rodiani.
Vůdčí rodian pokynul odtatním, ať sundají oběť z tvého speedru a položí ho na zem. Když se tak stalo, přišel k tobě a podal ti datapad. Pak poděkoval a odešel. Ostatní popadli Grena a odnesli ho. Osaměl jsi.
Když jsi se podíval na datapad, ukázal se to název bankovního účtu,zřízenám zde na planetě v hlavním městě. Pod názvem bylo samozřejmě heslo...
KLAP-BZZZZZZ

Boba Fett

Příspěvek od Boba Fett »

Hlavní město

Šel jsem s datapedem do banky vybrat kredity.
Chtěl bych si vybrat kredity
Namačkam heslo i jméno a čekam.
Pořád bych měl být opatrný, mohla by to být past.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

banka

Po chvilce čekání se ti na holoprojektoru objevil stav účtu. Po přečtení jsi si myslel, že je to jen zlý sen. Účet byl úplně prázdný. Tvůj mozek začal pracovat na plné obrátky... buď peníze ještě nedorazily, nebo tě podrazily, nebo máš špatné číslo účtu....jestli to byl ale podvrh, tak už jsou určitě na útěku, ale nebudou daleko.
KLAP-BZZZZZZ

Boba Fett

Příspěvek od Boba Fett »

těžební oblast

Jel jsem na zpátek do těžebni oblasti.
vědel jsem že to bude podvod ale já je chytím jednou určitě
Bylo mi vedro ale nepřestal jsem hledat.
Pak vidím stroj který jede proti mně nemoch jsem se pohnout bylo to divné nevím co se stane dál.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

těžební oblast

Zjistil jsi, že se jen přesouvá razicí stroj, provozu strojů sis nevšímal. Zaměřil jsi se na stopy. Ti rodiani museli zanechat nějakou stopu. Šel jsi se podívat za ten stroj, odkud se před tím vynořili. Našel jsi ocelový poklop. Otevřel jsi ho a zjistil, že to jsou schody kamsi do podzemí. Šel jsi dolů do tmy....neměl jsi ponětí kam to vede ani jak dlouho už jdeš, ale nakonec jsi došel k dalším dveřím. Za nimi byl okraj nějakého menšího města. Provoz měl jen 2 vrstvy a budovy nebyly vyšší než pár desítek metrů. Tvé instinkty byly natolik vycvičené, aby jsi včas uhnul. Proletěl totiž kolem tebe zelený blasterový výstřel...
KLAP-BZZZZZZ

Boba Fett

Příspěvek od Boba Fett »

pod městí

Otřel jsem si pot sčela.
A začal střílet také.
Přiblýžil jsem se kněmu a vožach ho plamenometem.
A máš to ty hmyzí chsichte.
Prohledam ho.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

podměstí

Prohledal jsi ohořelou,zmítající se oběť,křičící bolestí, a našel jsi elektrotriedr,záložní blaster, 200 kreditů, nějaký čip, a datapad s nějakou zprávou.
KLAP-BZZZZZZ

Boba Fett

Příspěvek od Boba Fett »

podměstí

Po dlouhém přemíšlení rozhodnu se že si dataped přečtu.
Radši bych to neměl otevírat ale musel jsem,divný pocit.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

podměstí

Zapnul jsi datapad a přečetl zprávu.

Až ho zlikviduješ, jdi do centra města, do kantýny naproti hotelu Pride of Ryloth. Tam se setkáme.
KLAP-BZZZZZZ

Boba Fett

Příspěvek od Boba Fett »

podměstí

Moc se my do toho nechceale stejně to udělám.
Jdu tam a schovam se co se bude dít dál.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

kantýna

Napadlo tě, že jít přímo dovnitř není moc dobrý nápad, protože by tě poznaly. Rozhodl jsi se jít zadními dveřmi a dostat se do soukromých místností. Musíš jednat rychle, jinak může být vše ztraceno. Vešel jsi do první místnosti...byla prázdná. Ve druhé byly nějaké tanečnice, projistotu jsi je uspal. Ve třetí jsi objevil dva členy ochanky a rodianem, který od tebe převzal mrtvolu.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“