Výcvik pro uživatele Jordi Linx

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Soubojová hala, Dantooine:
Ano mistře, je to zajímavý souboj. Salla hlavně kombinuje svoje schopnosti s mečem a užití Síly, čím se snaží rozhodit soupeře.
odpovím mistrovi a taky se podívám tím směrem.
Jestli ji někdo bude chtít porazit, tak si na tohle musí dát pozor. Bohužel jsem si toho všiml pozdě.
vydám zachmuřený výraz, když si všimnu, že úplně stejný závěr použila na mě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - soubojová hala:

Salla byla šťastná a mířila přímo k Jordimu a mistru Tokarovy.
Salla:Mistře Tokare, Jordi. Co si myslíš šlo mi to ne?
Salla dořekla ta slova a její soupeř mladý Mace upadl do bezvědomí.
Mistr Zhar Lestin k sobě povolal několik padawanů a nařídil jim aby dopravili Mace na ošetřovnu. Byl totiž očividně v šoku vysvětloval mistr.
Salla mezitím stále stála u mistra Tokara a Jordiho.
Salla:Jordi nechceš se projít?
Salla čekala s napětím Jordiho odpověď. Avšak než stačil Jordi cokoliv říci mistr Tokare odpověděl za něj.
Mistr Tokare:Jistěže to je dobrý nápad Sallo Jordi určitě rád půjde.
Mistr se zvedl kývnul na Jordiho a Sallu a odešel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Soubojová hala, Dantooine:
Chtěl jsem říct ano i já osobně, ale řekl bych, že tím zase něco sleduje.
poznamenám jenom stroze, poté co mistr nečekaně rychle odejde, aniž jsem jej stihl pozdravit vzhledem k překvapení z jeho odpověďi.
Souboj byl zajímavý, jenom jsem zvědavý jestli ti tvoje finta se šťouchnutím v Síle a finálním útokem vyjde i příště. Zdatní soupeři by si měli povšimnout, že jsi ji použila už dvakrát.
pousměju a elegantním gestem vybídnu Sallu, abychom vyrazili z místnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine- Soubojová hala:

Salla:No to si piš, že se mi vyvede, ale nyní už ji upravím o další maličkost.
Usmála se Salla a vydala se s Jordim na kratkou procházku.
Salla naléhala, aby se šli projít na pláně. Potom se každý vydal do svých pokojů.

Ráno se Jordi probudil celý zpocený tak si dal ještě před snídaní vydatnou sprchu, a potom hurá na snídani. Salla už seděla u stolu a když Jordi přišel tak mu zamávala na pozdrav. Jordi ji nenuceně odpověděl a došel si pro tác s jídlem...
Salla:Držela jsem ti místo. Musím ti totiž říci novinu.
Salla se smála a byla celá nadšená.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jídelna, Dantooine:
Po vyzvednutí si jídla jsem klidným krokem zamířil k místu, které mi Salla držela a posadil se. Nejdřív jsem letmo přehlédl svoji snídaně, ale pak jsem upřel svoji pozornost k Salle.
Tak povídej, tvoje nadšení z tebe přímo čiší. Mistr Tokare by mi většinou řekl, že své emoce bych měl ovládat mnohem lépe. Ale tebe cvičí jiný mistr, takže záleží na něm.
zlehka se pousměju a čekám, co mi Salla odpoví.
A taky je pravda, že co běží ten turnaj, tak jsme se s mistrem společně nevěnovali mému výcviku jako před zahájením. Sice pravidelně cvičím a snažím se studovat, ale jeho rady jsou stejnak neocenitelné... snad to je jenom tím, že pomáhá při organizaci turnaje.
zamyslím se ještě, ale pohledem stále směřuji na Sallu, která se chystá k odpověďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine- Jídelna:

Salla:Jordi jsi tak modrý a přece se pleteš. Vůbec nevidíš, že mistr tě pouze zkouší? A snaží se dozvědět jestli jsi připraven. Já jsem tak ráda, protože mě pověřil jistým úkolem. Mám ti totiž milý Jordi oznámit, že už jsi připraven a tak nyní dostaneš svoji první misi.
Salla chvíli sledovala vyjevený pohled Jordiho a potom znovu začala.
Salla:Dostaneš první misi. Chápeš to. mistr si myslí, že už jsi připraven.
Salla tam seděla a smála se zatímco Jordi nebyl schopen jediného slova.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jídelna, Dantooine:
Když si to všechno uvědomím, tak se rozesměju až sklidím několik zaskočených pohledů od padawanů, rytířů a i některých mistrů, kteří se tu stravují v tuto dobu.
Máš pravdu, jsem moudrý hlupák. Hlavně, že mi asi před měsícem mistr odpověděl na moji otázku, jestli se jedná zase o nějaký test - Jestli já zkouším tě ? Samozřejmě, pořád zkouším tě, sic padawan můj jsi.
pronesu, abych se zhluboka nadechnul a uklidnil svoje smysly.
Ale pověz mi ještě jednou, že nežertuješ. Ano cítím se silnější než kdy dřív, cítím Sílu mnohem víc, než když jsem ji poprvé použil, ale pořád nevím kde je ta hranice, jež ze mě dělá Jediho. A pokud je to opravdu pravda, co si můj mistr přeje abych vykonal ?
pronesu už opět klidným vyrovnaným tónem a s napětím čekám, co mi Salla odpoví.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine- Jídelna:

Salla si poslechla reakci Jordiho až do konce a náležitě se pokusila odpovědět na jeho otázky.
Salla:Nedělám si legraci a také nevím co mistr zamyšlí avšak vím, že jsi připraven. A mistr to ví také.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“