Výcvik pro uživatele Jordi Linx

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro uživatele Jordi Linx

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin- Pokoj padawana:


Jordi Linx byl v knihověn a připravoval se na na nadcházejíci zkoušky, které ho v blízské době čekali. Pročítal si materialy zkoušek a snažil se nabít vědomostí, které by mu mohli pomoci. Když ho učení přestalo bavi začal si pročitat zprávy války. Války mezi republikou a mandaloriany a několika jediu, kteří neposlechli radu jediu a šli do války. Válka se nevyvýjela pro republiku zrovna nejlépe, ale přesto měla republika mírně navrch. Tyto zprávy padawana trápily.
Mistr Vandar Tokare:Ty trápíš se padawane. To z tvých myšlenek nad míru jasné jest. Co nového ve válce stalo se? A jak se vyvíjí?
Ptal se mistr padawana a šel ke konzoli na které byl padawan.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Můj pokoj:
Zlehka se otočím po hlasu svého mistra, abych nyní hleděl na jeho nzíkou postavu.
Ano mistře, sice se dá říci, že Republika má lehce na vrch, ale pořád to není klíčové. A také se obávám o Jedie, kteří se zůčasnili této mise.
Odpovím mistrovi a na chvíli se zamyslím, abych si uvědomil, že mě trápí ještě něco víc.
A mám takové tušení mistře, že za útokem Mandalorianů je něco víc, něco ... temného.
Doplním se a pohlédnu na mistra v očekávání jeho odpověďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooin- Pokoj padawana:

Mistr vyslechl padawanova slova a mírně pozvednul svou hlavu, aby se mu podíval do očí.
Mistr Vandar Tokare:Bystrý ty jsi padawane. To temno cítíme všichni, avšak někteří znás si myslí, že to nic neznamená a tak do války šli.
Mistr se ponořil do síly a potom znovu promluvil.
Mistr Vandar Tokare:Ty na zkoušky učil jses. Hodně štěstí popřát ti musím.
Mistr stále pozoroval padawana, avšak nyní už přemýšlel nad budoucností.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Můj pokoj:
Ano mistře, připravoval jsem, co nejlépe jsem dovedl, přesto nikdy nemůžu říct, že jsem připravený, pokud nevím, co mě čeká.
Pronesu a pohlédnu na svůj odraz v chladném kovu dveří do mého pokoje.
A děkuji za přání mistře, a udělám vše proto, abych využil vše, co jste mě naučil a nezklamal vás.
Dodám dál a ukloním se zdvořile mistru Tokaremu na vyjádření díku.
Protože jste zmínil zkoušku, tak tuším, že kvůli ní jste i přišel, nemýlím-li se ?
Zeptám se svého mistra na téma, které zajímá všechny padawany od doby, kdy začínají trochu lépe zvládat Sílu, protože zkoušky na Jediho jsou klíčovým milníkem jejich výcviku a života.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Můj pokoj:

Mistr Vandare Tokare:Opravdu velice bystrý jsi.
Mistr se usmál.
Mistr Vandare Tokare:Ano kvůli výcviku tu jsem. Bude se konat už zítra a bude doprovázen i soubojovým turnajem. Byl vytvořen pavouk a ty se utkáš s Sallou. Ta dívka je o dva roky starší než ty a v síle velice nadaná a málem bych zapoměl je to jedna z nejlepších šermířek v chrámu. Tak ti přeji hodně štěstí a doufám, že se dostaneč dál, ikdyž to bude těžké.
Mistr se znovu usmál o odešel hlavní chodbou do svého pokoje. Padawan byl stále vyjevený z toho co mu mistr řekl a od jeho odchodu se ještě nepohnul.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Můj pokoj:
Salla. pomyslím si a snažím se vybavit si tuto dívku a vše, co o ní vím. Ale ani po chvíli usilovného vzpomínání, i za použití techniky pro prohledávání paměti pomocí Síly se až na několik fragmentů ze zdvořilostních rozhovorů na nic Jordi nemohl rozvpomenout.
Nesmím myslet na to, proti komu stojím. Vše přecejenom závisí na mě samotném. povzbudím se frází, kterou mi nejspíše prozradil některý z mistrů.
Proto, abych se rozptýlil jsem se odhodlal projít se po polích nedaleko Enklávy, připnul jsem si tedy k opasku svůj světelný meč, oblékl si svůj plášť a vyrazil ze svého pokoje s odhodláním zkusit chvilku meditovat ve venkovním prostředí okolo Enklávy před společnou večeří.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine- Okolí Enklávy:

Padawan se procházel na pláních okolo enklávy a přemýšlel jak by mohl vyhrát nad Sallou. V turnaji se bojovalo se světelými meči nastavenými na nejslabší úroveň. Pokud někomu vypadl meč musel použít sílu a všechny ostatní umění boje, které se v chrámu naučil. Ale jak proti Salle? Padawan přemýšlel dlouho a málem přitom zapoměl na večeři, takže musel rychle spěchat přes pláně, zpět do chrámu, aby ji stihnul.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - pláně okolo Enklávy:
Ještě předtím, než jsem vkročil zpět do Enklávy, tak jsem se naposledy ohlédl po pláních a spatřil zapadající Slunce, které pro mě vždky mělo jakýsi uklidňující prvek.
A i když mě doposud nic konkrétního nenapadlo, tak jsem vyorvnaný zamířil do jídelny, kde už spolu večeřili ostatní padawani. Ale ještě než jsem si mohl jít vyzvednout jídlo, tak mě zarazil jeden z mistrů, který plísnil jednoho hodně mladého padawana, kterému nemohlo být více než šest roků.
Síla není hračka malý padawane. Používat ji pro takové titěrnosti hraničím s cílem Jediů pronesl mistr před padawanem, který proviněně skláněl hlavu a čekal na další výtky.
A nyní tu mokrou podlahu utřeš, aniž by použil Sílu. To je můj trest pro tebe. Příště už nechci o žádném levitování sklenice s vodou slyšet. dodí ještě mistr než rychlým krokem odejde, zatímco mladý padawan jde sehnat hadr na utření. A právě tehdy, při pohledu na tu mokrou podlahu mě napadlo něco, co by mohlo získat výhodu, pokud by to bylo třeba.
Sice může být lepší šermířka za běžných okolností, ale v jiném prostředí nemusí být tolika vyrovnaná a pokud k boji přistoupím netypicky a nedám šanci ji plně převzít iniciativu, tak nebude moci uplatnit svoje schopnosti. pomyslím si, zatímco tam stále bezduše stojím se zrakem upřeným na rozlité pití malého padawana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Jídelna:

Padawan si vzal jídlo a šel si sednout ke svému obviklému místu. Když tam došel a pustil se do jídla tak si přisdla celkem pěkná dívka. Padawan nevěděl kdo to je, ale pak se podíval pozorněji a bylo mu nadmíru jasné kdo si vedle něj přisednul. Byla to starší Salla.
Salla:Čau, jak se máš?
Padawan narychlo spolikal sousto co právě ukousnul, aby jí mohl odpovědět.
Salla přitom seděla a ukousla malé sousto a začala ho žvýkat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Jídelna:
Ahoj Sallo, rád tě vidím a co se mě týká, tak se cítím vyrovnaně. odpovím ji zdvořile, jakmile polknul kus svého sousta, ale ještě než si ukrojím další, tak pokračuji otázkou: Zavedla tě sem Síla náhodou, nebo to byl úmysl ?
Abych si poté ukrojil další sousto a vyhradil si čas na jeho snězení, než mi Salla odpoví.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Jídelna:

Salla:Byl to úmysl. Chtěla jsem ti popřát hodně štěstí a říci jen ať vyhraje ten nejslepší. Pokud ti tu však vadím tak klidně odejdu.
Salla si vzala další kousek do úst a čekala na padawanovu odpověď, ikdyž už v síle vycítila její naznak.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Jídelna:
Omlouvám se, pokud to vyznělo tak zle. Nemyslel jsem to tak, byla to pouhá zvědavost. snažím se pronést co nejpřátelšťějším tónem.
Jinak i já ti samozřejmu přeju hodně šťěstí, ale nebavme se o tom turnaji. Každý turnaj vždyky měl své vítěze i poražené a já budu spokojený, pokud udělám vše, co budu moci. snažím se pokračovat v přátelském tónu, přičemž pojím další sousto.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Jídelna:

Salla:Jasně a díky. A co budeš dělat po večeři? Že bychom si třeba mohli zameditovat. Nebo jen tak promluvit?
Sallin návrh se nezdál Jordimu až tak špatný, ale nevěděl proč. Díval se na Sallu a sledoval jak dojedla poslední sousto své večeře.
Potom mistr Vandar Tokare pokynul, aby se všichni uklidnily.
Mistr Vandar Tokar:Tak padawanové zítra je důležitý den zítra turnaj padawanů začne.
Po slovech mistra skoro všichni padawani údivem vyhekli. Až na Sallu a Jordiho.
Salla:Ostatní to ještě neví? Já myslela, že jo. Ikdyž mi bylo divné, že mi to řekl mistr Vandar osobně a osamotě.
Salla byla překvapená a taky jí vrtalo hlavou jaktože to věděl i Jordi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine - Jídelna
Vypadá to, že mistr Tokare tím sledoval něco určitého.dovolím si s tímto i lehký úsměv.
Vypadá to, že mistr tím, že o tom řekl jen nám dvěma, sledoval jistý úmysl a dá se dost dobře předpokládat, že byl zaměřený na naše vzájemné chování než to oznámí veřejně. dodám ještě a další sousto si s chutí vychutnám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Jídelna:

Stejně je to divné? Pomyslela si Salla. A odnesla svůj podnos do zpět do okna kde se před malou chvílí ukončil výdej večeře. Potom se vrátila ke stolu, u kterého seděl Jordi a pár dalších padawanů.
Mistr Vandar Tokare znovu uklidnil mladé padawany a čekal, až všichni dosednou na svá místa, aby mu znovu věnovali pozornost.
Mistr Vandar Tokare:No a jako první se spolu utká Jordi Linx a Salla Manan.
Padawani opět vyhekli. Tentokrát už byly doplněni i heknutím Sally.
Salla:To není možné co tím mistr sleduje?
Salla ani nevěděla na koho tu otázku směřovala jestli sama na sebe, nebo na Jordiho. Ale připadalo ji to divné.
Mezi tím se mistr Vandar Tokare posadil a nechal všechny padawany, aby pokračovali ve svých činnostech. Někteří z nich však kvapem odešli, aby se připravili na nadcházející dny turnaje padawanů.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“