Výcvik pro Zendyho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi - Meditační místnost

Večer? Večeře? A co objed? Já to všechno prospal a nemam ani moc velký hlad Paráda!

Vyšel jsem z meditaní místnosti jelikož jsem neměl moc velký hlad šel jsem se podívat po celé akademii když. Vyděl jsem mnoho pokojů ale prázdných zato jídelna byla plná z výcvikové místnosti jsem slyšel jak o sebe bouchaly světelné meče z meditační místnosti jsem neslyšel nic i přes to že tam bylo několik padavanů. PO chvíli jsem potkal Jaye jak šel sám na večeři připojil sem se k němu.

Čau Jay jak to de?

No dobrý jakto že jsi nebyl na obědě?

Celej den sem meditoval, byla to paráda.

když jsme byly kousek od jídelny citíl jsem... vůni něeho dobrého. Když jsem vešel do vnitř a dostal se naa žadu ve frontě vyděl jsem koneně dobré jidlo.

Dejte mi dvojtou porci, byl jsem bez obědu nedivte se.

Sedli jsme si s jayem k prázdnému stolku a za chvíli se nám opřipojilo pár padavanu a dali jsme se do řeči.

Tak začíná se mi tu líbit.

Omlouvám se kamarádi ale musím jít spaát rano jdu s mím mistrem na prvni ,,akci´´ chci se pořádně vyspat. Nashle Ať vás provází síla.

Odcházel jsem z jídelny a zrovna kolem mě prošel mistr jen jsem se uklonil a řekl Už se těším na zítra a jako bych slyšel co si mistr myslel ,,Jen abys nepřišel pozdě´´ :-) A odešel jsem s Jayem na pokoj kde jsem usnul a spal tak tvrdě že by mě ani jay nevzudil, ale ještě před tím jsem si pro jistotu nastavil budík.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi

Krasne odpocaty a s dobrou naladou, diky dobe stravene meditaci a po te dobrou veceri, jsi si zbytek dne uzil, v ramci moznosti, jak jen to slo. Prosel jsi celou akademii a mel jsi konecne moznost, si ji poradne prohlednout. Prohodil jsi par slov s nekolika padawany, prohled sis treninkove mistnosti a bojove techniky ostatnich, v archivu ses trochu povrtal v zajimavych tematech a nakonec, kdyz uz jsi se vracel do sveho pokoje, tak jsi potkal sveho msitra, ze ktereho primo salalo ocekavani, jestli rano do hangaru prijdes vcas ci nikoli. Na sve ubykaci ses celkem pohodlne ulozil a nastavil si budika, abys rano nezaspal.

Pipipip! Pipipip! Pipipip! Píp! Píp! Píp! Píííííííííííííííííííííííííííííp!

Nechutne pipani budiku te rano vytrhlo z prijemneho snu a tebe popadl neuveritelny zachvat vzteku na ten otravny pristroj a div jsi ho nerozmlatil, kdyz jsi ho zaklapaval. Po chvili jsi se vsak uklidnil a uvedomil sis, ze dnes jsi diky nemu vstal v cas. Jaye to samozrejme taky vzbudilo a ted te probodava nevrlym pohledem, jeho polozalepene oci jsou ti vic k smichu, nez ze by ses chtel omlouvat, ale prisel jsi na to, ze ty urcite nevypadas o nic lip, takze k usmevu nebyl duvod.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4, Akademie Jedi

Promin kámo,ale nechci přijít pozdě

Vstal jsem z postele protáhl jsem se vzal si ze šuplíku světelný meč a vyrazil do hangáru, cestou jsem vyděl mistra ještě v jídelně jak snídal.

Skvěje určitě nepříjdu pozdě ale dřive

Přišel jsem do hangáru a... mistr už stál u připravené lodi.


E...? Co to...? Mistře co tu děláte? Vždiť jsem vás ještě před chvílí vyděl v jídelně?

Mistr se jen pousmál a naznačil mi ať nastoupím do loďi. Nastoupil jsem do lodi jako cestující.

Nevěděl jsem že je tak dobrej

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin 4, Akademie Jedi

Kdyz jsi vstal, protahl se a promnul jsi oci, tak sis uvedomil, ze jsi dnes krasne odpocaty sand i diky minulemu dnu meditace a odpocinku. Takze ses s dobrou naladou vydal primo do hangaru. Cestou jsi minul jidelnu, kde jsi zahledl mistra a doufal jsi, ze budes v hangaru driv nez on, o to vic te prekvapilo, kdyz na tebe mistr u lodi v hangaru uz cekal. Na tve udiveni se jen usmal a odpovedel:

Za tech par let, co tu ziju, znam uz par skratek

Potom ti naznacil, abys nastoupil do lodi. Spolu jste vesli do spolecenske kulovite mistnosti, kde byly meditacni sedacky priblizne pro 10 osob. Mistr se posadil do jedne z nich a pokynul rukou, aby ses take posadil. Potom se na tebe zadival klidnym a zkoumavym pohledem a zrejme uz vi, ze mas nejake otazky a tak ceka, az je polozis. Jeste predtim mu to vsak neda a tak ti strucne oznami:

Nejprve se musime vratit zpatky na Tatooine, mam tam jednoho cloveka, ktery o tvem "priteli" jiste neco vi.

Mezitim uz citis, jak se lod pomalu zveda z plochy hangaru, piloti zrejme nastoupili uz davno pred vami.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Na lodi

Mistře a vy tušíte kdo je to? A jak víte že ten váš známý bude vědět kde se nachází ten co mě napadl?

Hlavou se mi honilo mnho otázek ale nechtěl jsem mistra moc zatěžovat. trochu jsem se rozhížel po lodi abych se podíval kde je záchod.

Omlouvám se mistře že je ještě ruším ale mohl bych si odskočit na WC?

Mistr pouze přkývnul.Odešel jsem tedy na záchod po chvíli jsem přišel zpět ale mistr nikde nebyl. Asi se šel podívat za piloty. Swdl jsem si na křeslo a začal trošku meditovat...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Na lodi

Mistr klidne odpovedel na tvou otazku:

Nevim, kdo to byl, ale doufam, ze ten muj znamy uz bude vedet, vi vzdy o vsem, co se na Tatooinu stane.

Na tvou otazku ohledne wc te pohybem ruky nasmeroval, kdyz ses vratil, tak jsi ho nikde nevidel a napadlo te, ze je nejspis v pilotni kabine. Proto ses posadil do meditacni pozice, chvili ti trvalo, nez se ti podarilo navodit spravnou atmosferu na meditaci mazitim jsi pocitl jakesi trhnuti, coz byl zrejme prechod do hyperprostoru, nebylo ti to ani prijemne, ani neprijemne, jen proste takove zvlastni. Chvili po te jsi se do meditace uz zacal dostavat. Ani nevis, jak dlouho meditujes, kdyz te vyrusi stouchnuti mistra, ktery ti oznami:

Uz jsme vystoupili z hyperprostoru, blizime se k orbite Tatooinu, nechces se jit na svou domovskou planetu podivat z pilotni kabin?

Byl jsi trochu dezorientovany, ale naprosto odpocaty.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Na lodi

To bych velmi rád pane.
Odešel jsem do se tedy podivat na svou rodnou playnetu a trochu si popovidat s pilotem. Takle jsem tu planetu nikdy neviděl... je krásná. Alespoň z vrchu, já to vým co je tam za lidi vyrůstal jsem tam...
Pochvíli jsem se dal s jedním z pilotů do řeči po chvíli konverzace se mě zeptal jak se mi líbil let.
Skvěle je to vlastně můj druhý let ale teď mě omluvte půjdu za svím mistrem chtěl bych se s ním lépe sblížit. Dal jsem se na cestu do místnosti za mystrem...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Na lodi

Pohled na tvůj rodný Tatooine tě velice potěšil. Žlutá písečná planeta odsudvypadala tak klidně a přívětivě, avšak sám jsi dobře věděl, že ne všechno je zlato, co se třpytí a že i Tatooine má spostu problémů. Po krátké konverzaci s pilotem ses vrátil do společenské místnosti, kde se mistr připravoval na setkání se svým přítelem, které mělo přijít již dolea brzy, protože pilot právě zahájil sestupovým manávrh, zbývá jen proletět atmosférou a přistát.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Na lodi

Když jsem byl v hlavní místnosti lodi vzal jsem do ruky svůj meč a zapnuj jej abych skontroloval zda funguje... Zmáčknul jsem čudlík pro zapnutí a během chvíle se z rukojeti mého meče vyhrnula jasná fialová záře.

Perfektní...

Mistr jakmile zaslech zapnutí světelného podíval se na mě...

Omlouvám se mistře... ale chci mít jistotu že můj meč funguje na této planetě nevíte na koho narazíte... a já bych mohl vyprávět...

Po té jsem svůj světelný meč vypl a schoval jej pod svůj kabát tak aby nebyl vydět...

Přístav

Přiletěli do stejného přístavu ve kterém to všechno začalo. Když se otevřely dveře od lodi začalo se mi to všechno vracet vydět vyděl jsem pře očima toho sitha ten krystal a ten souboj... Nesmím to dát vůbec na jevo mohl by si myslet že jsem slaboch... ale zdá se mi že něco tuší.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Tatooine

Přistáli jste na betonové ploše nedaleko hangáru, který byl umístěn na kraji města. Jakmile jsi vystoupil z lodi, ovanul tě horký vánek, který sebou nesl zrnka písku a tys zase ejdnou ucítil sílu tvého domova. Tvůj mistr dost nelibě, narozdíl od tebe, písek ve větru a tak se víc zahalil do svého pláště. Potom ti jen stručně oznámil:

Zajdu za svým přítelem. Za dvě hodiny se zde setkáme, zatím máš volno, doufám, že se zde nestratíš, když jsi místní!

Po těch slovech rychle vyrazil k centru města.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Tatooine

Dobrá, takj za dvě hodiny se zde setkáme
Říkal jsem si prakticky pro sebe protože mistr má slova už nemol zaslechnout.
No asi bych měl navštívit své přátele-jestli ještě nějaké mám.
Šel jsem se podívat do mé oblíbené kantíny a narazil jsem tam na particku známích sedl jsem si jejich stalo a začali jsme si vyprávět své historky atd...
Podíval jsem se na své hodinky
Pro sílu,chlapi musím už jít nebo příjdu pozdě...
Rychle jsem utíkal do hangáru když jsem byl u vstupních dveří mistr ještě v hangáru nebyl
Uff nejdu pozdě
Sedl jsem si na jednu z beden a čekal na mistra.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Tatooine

Se starými přáteli ses dobře pobavil, i když na tebe hleděli docela divně, jako na tebe koukávali dřív, když sis hrál sám na jediho. Teď už však zpěcháš zpět do hangáru, protože čas, který ti msitr vymezil již téměř uplynul. Po cestě, nedaleko hangáru, si však zaslechl zoufalý křik z postraní uličky. Nemohl jsi přesně odhadnout, jak daleko to je, ale bylo to někde po tvé pravé straně. Na ulici se vyskytovalo tou dobou sice docela dost obyvatel, ale všichni byli ke křiku přehlíživí.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Tatooine

Co to kruci...?
Co to jen mohlo být
Vůbes jsem se nedivil že si toho nikdo nevšímá taky na Tatooinu to tak chodí ale ja jsem jedi musím se tam jít podívat... Začal jsem se sousutředit abych zjistil od kud přesně tek křik jde... spoléhal jsem pouze na sílu...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Tatooine

Křik tě dost rozrušil, ale potom ses začal rychle soustředit na Sílu, která tě však zradila, protože jsi nebyl schopný nic vycítit. Křik se ozýval stále ze stejného místa kdesi v uličče kus od tebe.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Tatooine

Znovu jsem se snažil poslouchat sílu když v tom jsem ucítil něčí ruku na rameni.... Ufff je to mistr
Tak co našel jste ho?Zeptal jsem se.
Není čas... slišíš to?Odpověděl mistr
Ano,ale nedokážu určit od kud to jde... nejsem tak dobrýNasadil jsem smutný obličej...
Mistr přestal poslouchat zavřel oči a po chvíli ukázal prestem a vydali jsme se tím směrem.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“