Výcvik uživatele Darius Marcelius

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Wedge Bail

Výcvik uživatele Darius Marcelius

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban: Bar

Přeplněná kantýna na jedné z nejzlověstnějších planet galaxie tě uvítala přesně tak, jak bys očekával. Kolem tebe se mísí neustálý řev s nadávkami a do toho všeho halasně hraje Bithská kapela. Avšak i člověk, který se v hudbě příliš nevyzná, může po chvíli poslechu s jistotou tvrdit, že je to to nejhorší představení, jaké kdy slyšel. Protože jsi sem dorazil už ráno, kdy byla putyka skoro prázdná, mohl jsi si ještě vybrat, kde si sednout. Takové štěstí už nově příchozí nemají a musejí pracně hledat. To samé se stalo i Twi'lekovi, jež vstoupil právě teď. Podívá se kolem a uvidí volné místo u tvého stolku. Hned se začíná prodírat davem lidí sedících i stojících všude okolo. Nevnímá své okolí a ani si nevšimne, že neopatrně vrazí do Rodiana dopřávajícího si u baru doušek světlého piva, které se mu rozstříklo na jeho šaty. Instiktivně se zvedl, což byla známka toho, že nastanou problémy.
Jedním skokem byl u nic netušícího Twi'leka a ve vteřině jej držel pod krkem. Ty šmejde, podívej se, cos udělal! Nemůžeš dávat pozor, chobotnice pitomá?! Nešťastník jen zalapal po dechu, takové bylo jeho překvapení. Promiňte, nechtěl jsem. vysoukal ze sebe. To ale Rodianovi nestačilo: Ooo, promiňte. Si myslíš, že mi to jako stačí?! Co tady vůbec děláš?! Snad se nechceš stát Sithem, špíno! Tumáš! Při posledním slově přistála na Twi'lekově tváři prudká rána pěstí. Ta způsobila, že se jeho tělo na moment vzneslo do vzduchu a s třískotem rozbíjeného skla přistálo na stolku, u kterého jsi seděl. Rodian se jen zasmál a štěkl: Vstávej! Ještě jsem s tebou neskončil. A ty (ukázal na tebe) se do toho nepleť a drž hubu, jinak jednu taky chytneš, jasný?! Prudce tě odstrčil stranou tak, že jsi tvrdě dopadl na sedačku, a zvedl nebožáka ze země. Pak se napřáhl k další ráně.

drtičsith

Příspěvek od drtičsith »

Korriban: Bar

Další ránou přistál Twi'lek znovu na mém stole.
Určitě si myslí že ho už ten rodian nechá.
Otočil jsem se k Twi'lekovi shodil jsem ho ze stolu. Hlasitě jsem na něj zakřičel
Bojuj a vyhraj, nebo při tom zemři!
Twi'lek se chystal že uteče z baru pryč.
Další špína co némá na to být sith!
Chytil jsem Twi'leka zezadu a lehce jsme mu zlomil vaz. Podíval jsem se těd na rodiána a pomalu jsem šel k němu.
Těď ty, ty prašivej rodiánskej pse! Za to že jsi si dovolil na mě promluvit! Ty rodiánská svině
Poslední kroky byly rychlé, poslední kousek sem doskočil a už jsem ho držel pod krkem tak silně, že se ani nepohnul!
Zabít, nebo nechat žít, milost nebo smrt?? Něco mi radí zabít. Každý sith by to udělal! I já bych to udělal
Zemřeš a nic s tím neuděláš!
Podíval jsem se mu do očí a stiskl ještě víc! Cítil jsem jak se z něj vytrácí poslední kousek života co v něm byl! Stiskl jsem pořádně a zabil ho! Moc jsem si to užil. Odhodil jsem ho kousek ode mě na stůl a zakřičel ještě silněji.
Někdo další!?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“