Výcvik pro Decimuse Nihilita (Wokurka)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Buri

Výcvik pro Decimuse Nihilita (Wokurka)

Příspěvek od Buri »

Korriban - pláň
Loď přistála na jedné z mnoha plání Korribanu. Přistála se znatelným škubnutím. Venku foukal silný vítr. Nástupní rampa letounu se sklopila a odhalila pohled na písečnou bouři, které zde nebyli ničím neobvyklým.
V dálce se mezi skalami rýsovali skály, mezi kterými byl zasazen vchod Akademie.

Wokurka

Příspěvek od Wokurka »

Po výstupu z lodi jsem se na chvíli zastavil.Vítr mi vál do obličeje a já si ho užíval. Konečně zde. Po dlouhé cestě jsem tu a nýní ze mě bude sith.
"Jsem na sebe hrdý", poklekl jsem a vzal do ruky Korribanskou hlínu, popřál si štěstí a vyrazil ke vchodu do akademie. Jak sem se blížil ten divní pocit ve mě sílil. Skály okolo akademie byli nýní obrovské a já si nyní uvědomil tu velkou sílu kterou vyzařovala. Už sem byl poár kroků od vchodu...
...Nýní se můj život změní...

Buri

Příspěvek od Buri »

Korriban - vchod do akademie
Vchod se otevře a v něm stojí postava v kápi. Není jí vidět do obličeje, ale je z ní cítit strach. Má skloněnou hlavu a přesto si jsi skoro jistý, že tě pozoruje. Svět kolem tebe se začne pohupovat i když stojíš na místě. Světlo se stane nesnesitelně ostré a obrysy se ti začnou rozmazávat. Ve své mysli pocítíš i přítomnost někoho dalšího.
Cizinec: Přišel jsi až sem. Jsi ochotný zapomenout vše, co jsi se kdy učil? Jsi dostatečně odvážný postavit se i svým přátelům? Jsi dost silný přijmout moc temné strany?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“