Výcvik pro uživatele Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Pomalu otevřu dveře a vstoupím do dveří. Dojdu na za dveře a čekám co se bude dít...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Jakmile se za tebou zavřeli dveře, tak se místnost naplnila temnotou. Rozhlížel jsi se okolo sebe, aby jsi před sebou objevil světlou část místnosti. Pomalu a opatrným krokem jsi tam došel. Aby jsi zjistil, že před tebou stojí osoba. V ruce třímala stříbrnou rukojeť světelného meče a měla na sobě kompletně černou kápi, takže jsi té osobě nemohl vidět do obličeje. Stála ti jednoznačně v cestě dál a nemínila uhnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Měl jsem rozbouřené myšlenky, a nevěděl jsem co mám dělat.
Kdo jste pane...? Stojíte mi v cestě, mohl by jste trochu ukročit, abych přes vás mohl projít...?
Nevěděl jsem jestli kdo je to, co je to, tak jsem radši zvolna, a přesto jsem byl připraven zautočit...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Jsem, to, čeho se nejvíc bojíš.
odpoví pouze osoba, a když se přiblížíš o něco blíže, tak zaktivuje svůj meč, kterému teď dominuje rudá čepel. Čepel barvy, jež je typická pro přívržence temné strany Síly.
Existuje jenom jediný způsob, jak projít.
pronese osoba a vztáhne čepel přímo k tobě a v natažené ruce, čeká na to, co uděláš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Já se nebojím, JÁ SE NEBOJÍM!!!
Zažehl jsem svuj světelnej bič. Blížil jsem se a několikrát jsem svým bičem práskl naprázdno do vzduchu. Pak jsem přišel blíž. Namířil na mě měč, já jsem na něj "namářil" bič...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Cítím tvůj strach mnohem víc, než si myslíš.
pronese osoba a poprvé vzhlédne přímo k tobě, takže zahléedneš fragmenty jejího obličeje. Už to tě vyděsí, a když si sundá kapuci musíš zaražemý ustoupit o krok nazpět, protože hledíš do tváře sobě samému.
To se mě opravdu tolik bojíš, že couváš ?
pousměje se tvůj protivník a čeká na tvoji další reakci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Schopim se a pomalu se k němu přiblížím. Naše zbraně se zableskly a od nich odlétaly jiskry.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Chvilku jste na sebe hleděli a pak jsi zkusil udělat výpad zprava, ale tělo světelného biče se jenom odrazilo od čepele meče. Stejně tak se ti dařilo i při dalších útocích.
Nemůžeš mě porazit, vím přesně co uděláš.
promluvila k tobě osoba, která jako by ti z oka vypadla a temně se pousmála, zatímco znovu odrazila tvůj útok biče.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Sednu si na zem a začnu meditovat. Očistím všechny své myšlenky a začnu se soustředít na místnost kolem mě. Najdenou vylítnu ze sedu, a svuj stín poklouznu ze spoda pod ním, a jsem připraven co udělá. Chystám se že zautočí, ale pomaloučku postupuji směrem ke dveřím, hledějíc mu do očí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Osoba s tvou tváří se jenom pousměje a rychlým skokem, dřív než stihneš zareagovat, se opět dostane před tebe, takže jste opět ve stejné situaci jako před tvým pokusem o proklounutí.
Mě nemůžeš útect, nebo mě obejít. A v boji mě taky neporazíš.
pronese a dál tam neohroženě a bez obav stojí čekajíc na tvůj další postup.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrím jedi, Coruscant

Ještě jednou k němu dojdu. Zautočím na něj mečem z leva nahoru, on to vykryje, zautočím na něj mečem z leva nahoru, on to vykryje, zautočím na něj mečem z leva nahoru, on to vykryje, zautočím na něj mečem z leva nahoru, on to vykryje, ale najednou zautočím z prava na hlavu, a on to nevykryje, a já mu useknu hlavu, která se rozplyne. Jdu směrem ke dveřím. Tam na mně čeká Plo Koon.
_____________________________________________________________
Samozřejmě, že to máš přežít, ty vlastně nemůžeš umřít v tomhle testu, ale protože vidím, že jsi očividně ztracený tak tě odkážu na filmovou Epizodu V, kdy Luke podstupoval výcvik pod vedením mistra Yody na Dagobahu. Jinak jsou dvě řešení(která mě hlavně napadají - takže nevylučuji možnost dalších), jak dokončit tento test.
Sorry když to spletu, ale už jsem si s tím newěděl rady.
Dobře, tak trochu jsi to pochopil - jinak lokace je podtržená ne tučná.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Donucením se udělat pohyb, který by jsi jinak nikdy neudělal ti pomohlo v poražení tvého imaginárního nepřítele, protože ten se po porážce pouze rozplynul a všude okolo tě opět obklopila tma. Netrvala však dlouho a objevilo se světlo na druhé straně místnosti. Zamířil jsi tamtudy, aby jsi zjistil, že tam na tebe čeká mistr Koon v doprovodu mistra Ki Adi Mundiho.
Prošel jsi svou poslední zkouškou padawane. Musel jsi čelit temnotě ve svém srdci a překonat ji. Nyní se běž převléci a odpočinout si do svého pokoje. Za hodinu přijď do místnosti rady.
pronese mistr Koon a v doprovou mistra Mundiho odejde po schodech vedoucích vzhůru, které tě zavedli o patro výše, kde se vyskytují převážně sklady zásob a ty sám se tu už vyznáš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Přes sklad dojdu až ke svému pokoji, kde si už jenom lehnu a na několik minut začnu meditovat...
Po hodince se odeberu k radě. Stoupnu si ke dveřím, a čekýám až mně zavolají.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
V místnosti rady byl pouze mistr Koon, který se tě hned ujal a požádal tě, aby jsi ho následoval. Chvilku jste procházeli chrámem, aby jste stanuli před dveřmi zavřené místnosti. Mistr Koon mávnutím ruky otevře dveře do temné místnosti a pokyne ti, aby jsi šel vpřed. Pomalu kráčíš vpřed a mistr Koon vejde do místnosti za tebou, aby se posléze zavřeli dveře a místnost pohltila tma.
Náhle vycítíš nutkání zastavit se.
My všichni jsme Jedi. Skrz nás mluví Síla. Skrz naše činy, se Síla sama prokazuje a stejně tak co je reálné. Dnes jsme zde proto, abychom potvrdili, co Síla prokázala
ozve se tobě známý hlas, který jistě patřil někomu z rady. Jako další osvětlí místnost dvanáct světelných mečů většinou modré a zelené barvy, kdy je jedenáct zdviženo kolmo k zemi a pouze mistr Yoda, jej udržuje skloněný. Letmo přehlídneš tváře za meči a postřehneš obličeje členů rady Jedi.
Blíže přistup, padawane.
pronese mistr Yoda, aby zvedl svůj meč do kolmé polohy, zatímco ostatní jej skloní čepelí k zemi, zatímco ty přistoupíš blíž a poklekneš před mistrem Yodou, jako by ti to našeptávala sama Síla.
Gerry Akesu, jménem Vrchní Rady řádu, z vůle Síly, tě tímto prohlašuji, Jedim.
začne mistr Yoda odříkávat formuli, která ti tak libově zní v uších, zatímco téměř přiloží svůj světelný meč na tvé levé rameno, poté na pravé a zpět na levé.
Rytířem republiky.
dokončí svou frázi Yoda, aby poté ovládlo místnost na chvíli ticho.
Pozvedni svůj meč Gerry Akesu, rytíři Jedi. Nechť tě provází Síla.
dokončí oficiální obřad slovy mistr Koon, zatímco ty aktivuješ svůj meč a zvedneš jej kolmo, jako nyní všichni přítomní.
----------------------------------------------
Tímto je zakončen tvůj trénink, brzy doplním hodnocení a posléze i další misi, jestli máš nějaký dotaz, tak jej uveď sem, jakoby pod čarou
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Docela často zapomínáš zdůraznění některých částí a tvoje snaha o využití barev se mi taky toliko nelíbí(třeba černý text se blbě čte), zvlášť když to NENÍ zapotřebí, takže tady je stále co zlepšovat.
Chování charakteru: Tvé chování občas vybočuje mimo jediskou etiketu(omluva, že jsi padawan není na místě) a občas jednáš přehnaně agresivně, jinak to vesměs bylo dostačující.
Postup v příběhu: Tady je asi největší kámen úrazu a to opakované předbíhání děje, přílišné zasahování(de facto si jej snažíš nalinkovat dopředu), dále přehnaná a častá snaha o akci, tady je potřeba zapracovat nejvíc - hlavním pravidlem je reagovat na to co se napíše ne si vymýšlet zbytečnosti a zcestnosti.
Reakce na podněty: Až na několik menších výjimek byli v podstatě v pořádku a akce vždy nabrala správný směr.
Využití Síly: Tady je to trochu rozporuplné, v jednu chvíli ji využíváš dostatečně a správně, v jinou málo a někdy vůbec - jsi Jedi, ty jsi protkán Sílou, ale jinak bez větších výhrad.
Ještě musím zmínit docela časté edity a některé zbytečné stížnosti, takže sečteno a shrnuto mi vychází celkové hodnocení k těm 59 procentům, což není zrovna nejlepší, ale pořád je to nad 50 procenty.

Následky výcviku:
+ Zlepšení v boji s bičem(odrážení střel) => mírně pokročilý
+ Zlepšení cítění osob(při soustředění se)
+ Občasné záblesky vize(žádné předpovídání budoucnosti na 99,99%)

Pokud nebudeš chtít jinak, tak v nejbližší době(do 3 dnů nejpoději) očekávej misi - jen ji promyslím.

LOCK
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“