Výcvik pro uživatele Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kor Vella, Corellia:
Moc vám děkuju !
vykřikl nadšeně pan Gurell a objal svoji dcerku, která byla taky nadšená, že je doma u svého otce, aby si poté ani nevšimnul, že jsi se vydal meditovat, protože se věnoval pouze jedinému a to své milované dceři.
Z poklidně a uvolňující meditace, která ulevila i tvým zraněním, tě vyrušil až návrat mistra, kterého jsi následoval do obývacího pokoje, kde už na vás čekal pan Gurell.
Prosím nabídněte si.
nabídne ti pan Gurell sklenku místní corelliánské pálenky, stejně jako mistru Koonovi, který ji přijme a posadí se na jedno ze tří připravených křesel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kor Vella, Corellia:

Děkuji, lae já nepiji a alkohol už vůbec ne...
Posadím se k mistrovi. Natočím se k mistrovy a povídám.
Mistře, tak o čem budem ještě diskutvat. řeknem mu o plánech s jeho dcerou?
Pošeptal jsem mistrovy, protože jsem si nebyl jist jestli mu to chce mistr říct. Ale asi mu to bude chtít říct, je to duležitý. RAději být šetrný...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kor Vella, Corellia:
Mistr jenom souhlasně přikývne a položí svoji skleničku na stůl.
Pane Gurelle, měl bych vám vysvětlit důvody, proč byla vaše dcera unesena. Měl ji být implantován čip, který by byl dočasně schopný převzít vládu nad jejím tělem. Tímto způsobem a znalostí informací v její mysli, a věřte, že dětská mysl je opravdu pozoruhodná, by se nabourali do vašich informací a toho využívali. Dorazili jsme naštěstí v pravou chvíli. Gerryho akce poté co jsme se rozdělili je pozdržela a jakmile jsem se objevil já, tak vzhledem ke své povaze začali přemýšlet zbaběle. Politickou dohru už obstará senát a také dok v kosmoportu, kde měli překladiště včetně těch jeskyňí si vezme na starost bezpečnostní složka.
vysvětlí mistr Koon průběh celé akce.
Jsem tak rád, že jste vše stihli. Děkuju vám moc, oběma.
pronese nadšeně pan Gurell a na tváři se mu objeví slza štěstí.
Nemáte zač, od toho jsme tady. Jenom vám doporučím lepší zabezpečení vašeho domu, protože vzhledem k vaší pozici by se to mohlo opakovat. A nyní nás omluvte, protože je vše vyřešeno, tak je na čase vrátit se na Coruscant.
rozloučí se mistr Koon, přičemž sleduješ jeho příkladu a odejde ven k připravenému landspeederu. Kterým zamíříte ke kosmoportu.
Takže jaký máš pocit z tohoto úkolu, padawane Akesu ?
zeptá se mistr Koon.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kor Vella, Corellia:

Velice dobrý pocit mistře. Zachránily jsme děvče i celou Corelii. To je dobrý progres...
Jedem do kosmodromu landspeedrem a já cestou dodávám.
Tak jak jsem si vedl mistře, doufám že jsem vás při těch úkolech nějak nezklamal...to bych moc nerad...no mistře jsme blízko...
______________________
Budem pokračovat...mě to docela baví...těďka by jsme mohli udělal rozkaz č. 66!! Nebo bitvu o geonosis...a vymě tam budete učit v aréně...takové akčnější.
Tahle mise ještě neskončila :P Bude už sice spíš jenom vybalancování a tam se dozvíš co dál.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kor Vella, Corellia:
O zhodnocení mise rozhodne rada, musím s nimi ještě něco důležitého projednat v podobné souvislosti. Proto trpělivost, padawane - dlouho už to trvat nebude.
odpoví mistr, aby jste poté přestoupili na kosmodromu do transportu, který vás vyvezl na jachtu, která vás dopraví až na Coruscant.
No, teď máme chvilku volného času, využij jej dle libosti, já si dopřeju koupel.
pronese mistr Koon, jakmile vystoupíte na palubu loďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nad Korellii:

Taky bych si dal koupel...počkám až mistr bude...nyní si dojdu něco sníst mám docela hlad.
Odešel jsem do jídelny, a hned jsem si to namířil k jídelnímu stolu a vybral jsem si několik kusů ovoce a hned jsem se do ní zakousl. Snědl jsem pět kusu Onderonského velkého jablka. Pote jsem šel ke sprchovacím sálu a volám.
Mistře, až budete hotov, chtěl bych si dát taky koupel. Mohl by jste mě prosím říct až budete hotov? Chtěl bych zatím meditovat.
Odešel jsem do kajuty, kterou pro nás rezervoval mistr a začal jsem meditova.
MEDITACE
_________________________
heh tak to bude ještě zajímavý a až doletíme na Coruscant tak to bude konec výcviku nebo budem pokračovat...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Corellie:
Netrvalo dlouho a mistr přerušil tvoji meditaci, aby tě informoval, že sprcha je volná a k dispozici, aby se sám uložil do hluboké meditace. Ty jsi si mezitím dopřál tolik vytouženou sprchu, která přinesla až nečekanou úlevu do tvého unaveného těla. Po ní jsi se po vzoru svého mistra také ponořil do meditace, kde jsi si přehrával události na Corellii.
Takto vám uběhla cesta na Coruscant až nečekaně rychle a brzy jste už opět stanuli na půdě Chrámu Jedi.
Běž si odložit své věci a zkontrolovat si svůj pokoj, poté za dvě hodiny čekej před místnosti rady.
pronese mistr Koon a po oficiálním pozdravu zamíří do svých pokojů, aby si i on odložil některé ze svých věcí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám jedi, Coruscant:

Odešel jsem do pokoje, do své skříně jsem si dal batoh, trochu si porovnal svuj nepořádek c pokoji, který jsem tam nechal když jsem odjážděl.A podíval po mých zvířátkách. Pohladil jsem gizku. Zachrčela a to znamenalo že mě zase ráda vidí.
Tak pojď béďo, měl jsi se tady dobře? Heh.
Poškrábal jsem ho za ušima a zahrál jsem si na schovávanou. Zakryl jsem si rukama oči, a když jsem je odkryl tak jsem an ní bafl, a gizka se lekla. Děsná sranda. Dal jsem jim trochu jídla a šel jsem si zahrát z mým kathským psem. Měl jsem něco okolo dvouch hodin. Začal jsem si hrát se svým psem. První na řadu přišel aport. Házal jsem mu míček a on mi ho přinášel. Sranda. Pak jsem si s ním hrál na honěnou. Utíkal jsem před ním a on mě jako honil. Pak jsme si role otočily. Já jsem honil jeho a když náhodou byl moc přede mnou, tak na mě počkal. Velká sranda. A nakonec jsem ho odvedl zova do pokoje, a tam jsem mu dal pořádně nažrat a napít. Už mi zbývalo pul hodinky, tak jsem se vydal před místnost rady, kde jsem se posadil, a čekal. Se mnou tam čekal muj padawanský kámoš, se kterým jsem si krátil chvíly a taky jsem se dozvěděl co se v chrámu stalo v mé nepřítomnosti. Bylo to zajímavé povídaní, ale už byl čas na to bay mě přijali k radě. Zvedl jsem se a postavil jsem se blíž ke dveřím.
Ať tě provází síla.
Odpověděl jsem mu a čekal až mě příjmou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Netrvalo dlouho a ven vyšel mistr Koon, který tě pohledem dohledal.
Rada tě teď přijme, pojď za mnou.
pronesl mistr Koon a ty jsi jej bez otázek následoval, aby jsi vešel do poradní místnosti rady. Viděl jsi tu mnho známých a proslulých mistrů Jedi. Místo některých tu byli jenom hologramy jako momentálně místo mistrů Mace Windua a Kita Fista.
Stručně úkol na Corellii vylič nám, ať z tvého pohledu to vidět můžeme.
zeptá se mistr Yoda, když mistr Koon usedne na své místo a ty stojíš přede všemi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Začnu vypovídat:
Takže, nejdříve jsme přijeli na Corelliu, konkrétně Kor Vella, kde nás před kosmodromem čekal pan Mallon Guerrel., který nás bzal do svého bytu. Tam nám předvedl pokoj její zmizelé dcery. Díky correlianské šipce jsme zjistily vše potřebné, a hned jsme díky několika věcem našli pana Gerrela, který o tom něco věděl. Ale za to že nám řekne co ví, jsme musely jistého pana Saarena, kterému jsme měli prokázat jeho obchody. Když jsme se dostali jeho budovy kanálem, tak jsem zjistil že je s ním zapletena i obchodní federace. Sebral jsem tam vše, ale při odchodu mě překvapily stráže. Málem mě dostaly, kdyby nepřišel mistr a nezachránikl mě. Pan Gerrel nám řekl co ví, a my jsme se vydali do kosmodromu, a do tuď do jeskyně která nás přivedla do "tajné základny CIS" kde jsme našli to děvče které jsme zachránily, a neimodiany jsme předali zákonu. Takže misrtře Yodo cílem toho únosu bylo voperovat děvčeti implantát, díky kterému mohli ovládat její chování a zjistit tak duležité informace pana Mallona. A taky musím poznamenat, že jsem většinu toho co se nám stalo viděl ve vizi, kterou jsem měl ještě v transportu na Corelliu. To je asi ve stručnosti vše...
Osmlčím se a čekam na reakce...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Tvá verze s verzí tvého mistra souhlasí, to v pořádku jest.
přikývne Yoda a pokyne mistru Koonovi.
Jak jistě víš padawane Akesu, tak rytířské zkoušky se skládají ze čtyř částí. První je zkouška schopností. Už jenom zvládnutí světelného biče a tvůj výkon při boji v tunelech nedaleko Kor Vella se dá považovat za její splnění. Drouhou zkouškou je zkouška Bolesti. I přes svá zranění jsi mi byl plně nápomocen a neurvale jsi bojoval po mém boku. Třetí zkouškou je zkouška odvahy. Tu jsi prokázal infiltrací budovy a získání materiálu pro přesvědčení zdejšího pašeráka, aby nám pomohl. A poslední je zkouška ducha. To je poslední zkouška, která ti zbývá. A tu tedy musíš podstoupit, aby jsi se mohl stát rytířem řádu Jedi.
pronese mistr Koon a znovu předá slovo mistru Yodovi.
Zkoušku tuto nyní pro tebe připravíme. Zatím odpočinout si a připravit se na ni můžeš. A vše hotovo bude, předvoláme tě. Nyní můžeš jít. Pokud otázky máš, na svého mistra se poté obrať.
pronese Yoda a ty po pozdravu opustíš místnost rady.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Odejdu do svého pokoje, a zaskočím si za mým psem.
Dneska mě čeká velkej den Bobíku...dneska ze mě možná bude jedi. Musím se připravit.
Začnu meditovat, a rozímat o poslední zkoušce.
Kráčejíc po půdě Chrámu jedi, se budu snažit vše dokončit beze strachu. Čekajíc na svojí poslední zkoušku, já se nebudu bát a splním jí čestně a odvážně. Jsem uživatel síly a nebudu jí zneužívat. Čest, odvaha, klid, mír, kamarádi - to nejduležitější mi pomůže v mé velké zkoušce.
Probudil jsem se z meditací, zrovna když vešel do mých dveří jeden Jedi.
Přejete si...?
Zeptal jsem se a dívám se mu do očí...
___________________
Dobrý...tohle mě baví nejvíce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Jedi si sundá kápi z hlavy, aby jsi si uvědomil, že je to sám mistr Koon.
Zkouška je připravena. Ještě před tím než vyrazíme, tak máš poslední možnost se mě na něco zeptat. Během zkoušky k tomu již žádná další příležitost nebude. Takže, máš nějaké otázky ?
zeptá se mistr Koon a trpělivě čeká na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Jenom bych se chtěl zeptat mistře, co je to ta zkouška ducha...?
S mistrem jsem mářil asi k místu mé poslední zkoušky...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Pro mnohé je to jedna z nejtěžších zkoušek, protože se při ní ukáže tvé skutečné já. I když bylo tu zase několik padawanů, kteří ji považovali za nejlehčí. Více ti k ní říct nemohu.
odpoví ti mistr Koon a spolu projdete několika chodbami chrámu až do nejnižších pater, kam jsi snad ještě nezavítal. Zastavili jste se před dveřmi do místnosti z které jsi měl divný pocit.
Zde za těmito dveřmi, tě čeká tvá zkouška. Na konci cesty jsou dveře, kde tě budu čekat. Můžeš jít.
dodá mistr Koon a ukáže směrem ke dveřím a čeká až vyrazíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“