Výcvik pro uživatele Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kosmodrom Kor Vella, Corellia:
Mistr zastavil vozidlo a ty jsi pocítil, jak sáhl po Síle a ukázal ke skalnímu útvaru kousek od vás.
Vyrazíme tamhletudy, je to přibližně místo, kde jsme ztratili signál.
dodá mistr a zamíří s landspeederem právě do těch míst.
Pokud se ti vrací neustále jedna jediná vize, tak se jí nesmíš neustále zaobírat, ale být opatrný k tomu, co se může stát - protože se víc a víc blíží realitě. A silnějšímí se stáváme s každou zkušeností a vším co zažijeme, teď už víš, co by se příště mohlo stát a tak na to budeš připravený.
pronese ukliďnujícím tónem mistr Koon, zatímco zasaví landspeeder.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vedle skály, někde v Kor Vella, Corellia

Ano mistře, budu se snažit mistře.
Vešli jsme do skáli a šli jsme cestou kterou ukázal mistr.
Heh ještě že je tady mistr, já bych se tady stratil.
Šli jsme přes temnou skálu ze které vyčnívaly ostré výběžky, o které jsem se několikrát škrábl. Také jsem zakop a spadl na svou bolavou nohu.
AAAAAAAUUUUUUU.
Hlasitě jsem zakřičel i když jsem se snažil ovládat svojí bolest. Po tom jeku jsem slyšel něco se pohnou.
Prominte mistře, ale nešlo to ovládnout.

---------------------------------
To bude výcvik jenom o misi nebo toho bude víc. Protože to začíná být takový stejný, furt to je jenom o tom jednom. Nebo alepoň osvěžení příběhu nějakou klišovitou změnou. Nebo překvapivým koncem. Aby jak jsi již řekl případným čtenářum nepřipadalo nudné. Protože se už dlouho táhne jedna a ta samá akce. To je jen návrh. A třeba udělat misi další. A ne proboha někde kde je hodně písmen. Hlavně L mám už dost :D. Jak jsem psal je to návrh případně si dojdi na icq tak kolem jedný do sedmi. Pokecáme o tom.
No snažím se do této mise zahrnout apekty, které musí padawan splnit, aby se stal rytířem Jedi. Tak aby se po výcvyku mohlo rovnou říct, že splňuješ všechny podmínky a mohlo se jít rovnou na mise. A co se písmenek týče, tak jsem dneska větší hloupost neslyšel :D Jinak tě o jistý moment překvapení připravila tvoje vize :P Chtěl jsi je mít, tak pak nemůžeš být tolik překvapený.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Dobře, tiše.
odpoví mistr a ukáže směrem do jeskyně, odkud se blížili nějaké zvuky. Naznačil ti, ať se schováš jako on za dva skalní výběžky a oba jste v tichu přečkali až okolo vás bez povšimnutí prošla čtveřice droidů. Poté jste potichu směřovali hlouběji do jeskyně, dokud jste nenarazili na rozdvojení.
Obě cesty vedou k lidem, kterou checš jít padawane ?
zeptá se mistr a v očekávání odpověďi se rozhlíží okolo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Pravá nebo levé...ehm...ehm...no já bych šel do doleva.
Zamyslím se, pokusím se čerpat odpověď ze síly. Soustředím se!
Doleva mistře, tam mi síla ukázala. Tak doleva mistře.
Rozhlídnu se okolo.
A co to mistře obejít tam tudy.
Ukážu na vyvíšeninu, která je perfektně skryta, a přes ní by se dalo vniknout kamkoliv nepozorovaně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Dobře, já půjdu doprava. A ten výstupek nikam nepovede, droidi by se tam těžko dostali. A buď opatrný nebo přinejhorším zavolej.
naznačí mistr tvá zranění a sám se vydá do pravé chodby, zatímco ty se nadechneš a vydáš se na levou stranu. Chvilku ještě nadále klesáš tunelem, když po pěti minutách zaslechneš dva přicházející droidy standartního typu B-1.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Podívám se kolem a hledám rozumnou cestu jak se droidům vyhnout.
jak se tak dívám tak se konfrontaci nevyhnu!
Rychle sjem zaběh za výčlenek a čekal jsem. Už jsem si myslel že mně přejdou ale když mně droid našel a řekl to svoje "Rozkaz, Rozkaz" tak jsem mu rozpůlil tělo na dva díly. Druhý ani nestihl zamířit a už se jeho součástky koupali v kalužce vody přede mnou. Já a můj bič jsme byly rychlejší. 3el jsem dál svojí cestou a slyšel jsem jak vedle mně de mistr. Stěny tady museli být hrozně tenké.

----------------------
Moc předbíháš děj - opět. Takže ti doporučím tenhle příspěvek přepracovat. A klidně to zničení droidů můžeš popsat nějak hezčeji.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Z droidů jenom zaprskalo, jak jejich elektronické obvody naposledy zkoušeli něco vyprodukovat, aby se poté vypli navždy. To už jsi ale popkračoval dál jeskyňí, která klesala stále níž a níž. Po dalších deseti minutách chůze jsi zahlédl vchod do jakési místnosti. Byla dobře osvětlená a bylo zde několik počítačů. Na první pohled jsi v ní nikoho nespatřil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

PLižil jsem se kolem stěny místnosti, aby jsem si byl jist že na mně nemuže někdo zautočit. Došel jsem k jednomu zaputému počítači. Podíval jsem se na to co je tam nspaný. Bylo tam přihlašovací okno, ve kterém bylo již vše vyplněno:

Kód: Vybrat vše

Uživatel:    CIS365
Heslo:       ******

            LOGIN 
Zmáčkl jsem tlačítko LIGON a vyběhlo na mně

Kód: Vybrat vše

                                        Vítej CIS365   
                                  Jakou akci chcete provést.   
Přišel jsem k ovládání, a zavolal mistrovy.
Mistře, něco tady mám...
Pověděl jsem mu vše co jsem viděl na monitoru...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Bohužel žádná informace, kterou jsi zahlédl neměla vyloženou důležitost a všechny směřovali pouze k seznamu nákladů, které sem bli přiváženy. Ano obsahovali seznamy různých zbraňí včetně dvou beden nenaplněných corelliánských šipek.
Našel jsi nějakou stopu po té dívce ?
ozve se mistr a čeká na tvoji odpověď, zatímco se rozhlížíš a kromě několika dalších, většinou vyplých počítačů a několik pohozených beden nic nevidíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Eh, ano mistře, něco tady je.Je tady něco o přepravě člověka. Je to záznam droida. Přepošlu.

Kód: Vybrat vše

Přeprava organika.

Základní informace:

Věk                          - kolem pěti let
Pohlaví                      - ženské
Místo pobytu                 - INFORMACE SMAZÁNA
Životní funkce               - INFORMACE CHYBÍ
Odpovědný důstojník          - INFORMACE NEUVEDENA
No mistře to je informací. To jste ani nevěděl co dokáži. HEHE. No a budem hledat zase dál.
---------------------------
Dodržuj tvar příspěvku - přímá řeč !

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
To nám není k užitku, porozhlédni se ještě po místnosti, případně se vrať na rozcestí a vydej se do tunelu za mnou.
odpoví ti z rádia mistr a odmlčí se, zatímco ty ještě sleduješ škonzoli počítače.
Po chvilce ucítíš chladnou hlaveň na krku.
Já toho taky dokážu hodně, zvlášť stisknout spoušť.
ozve se zpoza tebe mužský hlas.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Schválně jestli to dokážeš rychleji...
Rychlým, natrénovaným obratem bičem jsem mu usekl ruku s blasterem.
...než já!
Heh, to se mi povedlo.
Trochu jsem se zakýval, protože jsem při tom obratu tvrdě šlápl na nohu.
Tak a těď pověz co seš zač a pro koho pracuješ.
Neustále jsem se díval na útočníka, ruku jsem ale strčil do kapsy a vytáhl komlink.
Mistře, někoho jsem našel.
Slyšel jsem jenom zapraskání.
MISTŘE, MISTŘE!
Těďka jsem už slyšel blasterovou střelbu a střely odrážené od meče.
Doufám že se mu nic nestalo.
---------------------------
A stále příliš předbíhaš děj(tohle jsou prostě souboje, které se nedají ukončit tak rychle narozdíl od droidů) - protože je to výcvik, tak tě napomenu a povedu to dál. Jinak blasterovou střelbu těžko uslyšíš, protože mistrova chodba se vinula úplně jinam - proto tuto pasáž(černou) budu ignorovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Muž jenom uchopil opálený pahýl své ruky od tvého světelnhé biče a bezdečně ucouvl a zavyl bolestí. Teprve teď jsi si všiml tajných pootevřených dveří a vzpoměl mistrových slov, kdy zmiňoval, že v obou chodbách vytušil známky života.
Jsem Karok Gunn, a dělám tu údržbu tajné buňky droidů Obchodní Federace, ale nic víc nevím.
odpoví roztřesený muž a ty si teprve teď všimneš, že blaster, kterým na tebe mířil nebyl ani pořádně odjištěný.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Ehm...no promiň...a příště si raději odjisti zbraň...ať...ehm...no nemusím mít výčitky.
Až těď jsem si všiml všech koutů místnosti.
Byla to docela velká místnost, ve kterém bylo 10 terminálů, z nich byl pouze jeden zapnut. Byl to ten, který jsem před chvilkou použil. Do místnosti vedly troje dveře. Jednima jsem přišel, ty byly mohutné se starým systémem jištěná. Druhé byly ty tajné dveře, ze kterých na mně vyběhl ten udržbář. Ve vnitř nebylo nic víc než jen několik čistících prostředků a deaktivovaných udržbářských droidů. Pak tu byly ale ty třetí dveře, které byl zabezpečené jen takovým malým zámkem, kterí šel jednoduše odemčít. Za ním mě čekala jakási malá místnustka, ve kterém byla provizorní postel, a miska asi na jídlo. Cítil jsem tam přítomnost té dívky, stejně jako jsem to cítil z toho přívěšku, který jsem našel v jejím pokoji.
No tady musela být ta dívka, takovej pocit jsem měl když jsem měl v ruce ten přívěšek. Ale je mi tady tak divně, tak slabo. Tak mi ještě nikdy nebylo. Raději bych byl někde jinde. A budu muset o té cele říct mistrovy. Není to kdovíjak duležité, ale alepsoň je to důkaz že tady byla. A že jsme na stopě.
Šáhl jsem do kaspsy a vyndal jsem komlink.
Mistře, tady Gerry našel jsem celu, ve které byla ta na dívka, není to kdovíjak velký důkaz, ale jsme na stopě. Není tady jiná cesta pryč, tak se vydám za váma. Počkejte na mně tam kde jste a já vás doběhnu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Před odchodem jsi zkontroloval, jestli nemá údržbář nějaký komunikátor a co nejrychleji snažíc se nehledět na nedávná zranění. Bohužel jsi si nebyl jistý jestli tě mistr slyšel, protože jsi opět zaslechl v komunikátoru práskání, jak jsi ztratil signál. Netrvalo ti však dlouho a dorazil jsi do chodby, kde jste se rozdělili a vydal jsi se tunelem, kterým předtím odešel mistr. Snažil jsi se spěchat, protože jsi věděl, že cesta by už měla být počištěná a o chvíli později tě o tom přesvědčila i čtveřice zničených droidů, jejichž zbytky byli roztroušeny okolo stěny, kam dopadli. Až teď sis uvědomil, že tato chodba směřuje úplně jinak než ta tvoje. Z hloubi chodby jsi teď zaslechl střelbu z blasterů a znovu se ti zjevila část tvé vize s granátem, tkerý někdo vrhá směrem k tvému mistrovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“