Výcvik pro Lord Berryuse(Illias Berry)-SR

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Nedaleko vchodu od jsekyň ,Ilum:

Pomalu jsem se připlížila dolu a nenápadně se ukryla za kouskem skalité zdi. Potichu jsem si dala k ústům komlink a potichu, však výstižně jsem o všem informovala Yaddle. Snad je za chvilku tady. Zatím jsem sledovala Duga, který po chvilce nasedl na kluzák a zmizel z dohledu. Sakra!!!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tábor zlodějů, Ilum:
Netrvalo dlouho a zapípal ti commlink se zprávou od Yaddle.
Utéci nesmí nám, odletět z Ilumu oni chystají se.
zněla zpráva a tobě bylo jasné, že se budeš muset vydat za tím dugem, který už odjel, štěstí, že v táboře zbyl ještě jeden rychlý kluzák podobný tomu s kterým ujel ten dug.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Tábor zlodějů, Ilum:

Yaddliin příkaz zněl jasně: Musím ho chytit a zneškodnit
Pomalinku jsem se došourala ke kluzáku a naskočila. Protože jsem s kluzáky už létala, vím jak na ně. Startování, a jízda. Rozjela jsem se a přidávala jsem. Duga jsem po chvilce uviděla předemnou. bylo mi jasné, že musím jednat rychle. Povrch Ilumu byl celý zasněžený. Mohla jsem zkusit uvolntit lavinu...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sněžné planiny, Ilum:
Poté, co jsi dohnala duga, tak jsi ho chvilku sledovala, aby jsi pak zkusila uvolnit lavinu, když projížděl podél nějaké skály. Země se trochu otřásla a na vrchu se odlomil sněhový blok, který nebyl moc velký, ale mohl stačit. Dug však díky svým rychlým reflexům včas zareagoval a vyhnul se. Nyní přidal rychlost svého kluzáku, protože věděl o tom, že jej sleduješ. Bylo ti jasné, že sledování nebude jednoduché a trik s lavinou se už znova nepovede. Navíc, když jsi se pokusila trochu vác přiblížit, tak dug začal vířit sníh, který ti ztěžoval řízení, proto jsi se stáhla do bezpečnější vzdálenosti a chystala si další nápad, jak ho zastavit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Sněžné planiny, Ilum

Zkratka... zkratka někde tu musí být zkratka... někde, kde by mě nechytl.
Okamžitě jsem vyhledala jinou cestu a jela po ní...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sněžné planiny, Ilum:
Chvilku jsi se ještě držela za dugem, který místama zavířil sněhem, aby jsi na něj špatně viděla, což však hrálo i tvůj prospěch, protože jsi vyčkala, až se ti pokusí znova zavířit výhled a v ten moment jsi využila menší prohlubeniny, kam jsi zamířila a zvýšila rychlost svého vypůjčeného kluzáku na maximum. Jakmile jsi vyjela z prhlubeniny a vrátila se na původní trasu, tak jsi zjistila, že teď jedete s dugem bok po boku. Když si toho pronásledovaný všiml, tak jsi bezpečně rozpoznala jeho rozzlobený obličej a dug se pokusil vyvést tě z rovnováhy tím, že svým kluzákem narazil do boku tvého.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Sněžné planiny, Ilum

Jen taktak jsem se udržela.
Dug byl hodně naštvaný a když se mě snažil znova strčit, riskla jsem sílu a odstrčila ho do zdi skály, kterou jsme právě ve vysoké rychlosti míjeli.
--------------------------
Tu pasáž s tunelem zamítám - nápad není špatný, ale prostředí si nemůžeš tolik vytvářet dle libosti, zvlášť, když uvádím, že jedete většinou po sněhových pláních sem tam s nějakým sněhovým kopcem - takže upravím prostředí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sněhové pláně, Ilum:
Kluzák duga, narazil do zdi skály až to zajiskřilo. Dug zazápolil s ovládáním, ale po chvilce sršení jisker od jeho boku svůj kluzák ustálí a získá ho opět pod svoji plnou kontrolu. Tvůj manévr s použitím Síly jej jednoznačně naštval a dug se rozhodl zaměřit proti tobě místo, aby se ti pokusil ujet. Úmyslně trochu zpomalil, aby se dostal za tebe. Hned na to už kolem tebe prolétali blasterové střely od kluzáku, který byl teď několik metrů za tebou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Sněhové pláně, Ilum:

Dalo by se říct, že s tim neámím jezdit... přibrzdila jsem aby jsme se dostali vedle sebe a hodila jsem po něm to první (hned po meči) co jsem našla... PAk jsem vzala meč a strčila jsem mu ho do motoru...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sněhové pláně, Ilum:
Dug zareagoval na tebou vržený kus nařádí, který jsi našla v za sedlem připevněné brašně, velice rychle a stihnul mu uhnout, ale to už se nestalo se zásahem tvého světelného meče, který se zabořil směrem k motoru jeho kluzáku z něhož se okamžitě začal řinou hustý černý dým. Dug ztratil kontrolu nad řízením a začal nepředvídatelně manévrovat s kluzákem, až v posledním zoufalém záchvatu do tebe prudce narazil a ty jsi ztratila kontrolu nad řízením, protože jsi se dostala do nekontrolovatelné spirály. Tu zakončíš až zabořením ve sněhu, zatímco dug dopadne o padesát metrů dále po kotoulech jeho kluzáku. Podaří se ti vyprostit z trosek tvého kluzáku, který se zničil při nárazu, ale tobě se naštěstí skoro nic nestalo, tedy až na nepříjemnou bolest v hrudi, která tě omezovala v pohybu. Netroufala jsi si odhadnout, co přesně se ti přihodilo, ale mohlo to být cokoliv až po zlomená žebra. Ohlédla jsi se po místě havárie, ale nikde jsi bohužel neviděla svůj světelný meč, který jsi během havárie upustila. O dobrých padesát metrů dál byl havarovaný kluzák duga, který s eprávě vydrápal z jeho zbytku. V brašně za sedlem tvého kluzáku jsi ještě zahlédla blaster.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“