Výcvik pro Lord Berryuse(Illias Berry)-SR

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Místnost správkyně, Ilum:
Správkyně na tebe udiveně a překvapeně kouká, zatímco se Yaddle pousměje.
Občas radikální názory máš, Illias.
podotkne Yaddle, ale zvážní a natočí se ke správkyni.
Ale padawan některý dělat by to mohl, než však závěry dělat budeme, tak místo činu prohlédnout si chci.
ukončí rozhovor Yaddle a správkyně, která ještě nevstřebala tvůj překvapivý příspěvek vás vedla směrem do hlavní haly, kde bylo vysoké točité schodiště. Po něm jste začali stoupající jeskyňí plnou krystalů stoupat nahoru. Když jste se přiblížili až k vrcholu, tak správkyně ukázala na několik hrubě a neforemně odříznutých krystalů.
Správně sem nesmí žádný padawan bez svého mistra a krystaly jen tak ničím neodřízne.
dodá ještě správkyně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Krystalová jeskně

Krystaly byli všude, až na strop se "nedostalo". Koukal jsem se na nervozní správkyni a pak otočila zrak na Yaddle, sledující do nadělení nahoře na stropě jeskyně. A co mistři??? prohledávala jste je a pousmála jsem se... Nebo není tu nějaká díra ve stropě??? a začala jsem se úplně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krystalová jeskyně, Ilum:
Poslední dobou tady byl jenom jeden rytíř, ale ten by ni takového neudělal a obzvlášť by ten krystal neodřízl takhle hrubě.
zakroutila hlavou správkyně.
Občas zajímavé nápady máš.
dodala mistryně Yaddle a ty jsi jenom pocítila, jak se ponořila do Síly, aby po chvilce vyskočila do stěny a zmizela v ní.
Illias, za mnou pojď. Někdo tunel tu úmyslňě, maskuje.
ozval se hlas mistryně Yaddle, aby se vypařil hologram, který až doposud skrýval tunel vedoucí to této jeskyně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Krystalová jeskyně, Ilum

Ano má mistryně. Řekla jsem a šlaposlušně za Yaddle s rukou připravenou u mého modrého světelného meče. Jak jsme prošli hologramem, okamžitě jsem hmátla po meči a připravila si ho k očím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krystalová jeskyně, Ilum:
Doskočit k otvoru do jeskyně nebyl nijak veliký problém, horší už bylo, když jsi měla Yaddle jeskyňí následovat, protože byla na tebe poněkud nízká. Tou chodbou jste lezli zhruba deset minut, než jste dorazili do větší místnosti. Byla tu tma, ale netrvalo dlouho a Yaddle objevila vypínač. Strohé osvětlení vám ukázalo uměle vytesanou místnost zhruba kvádrovitého tvaru, ve které byl stůl na něm ležel prah od řezaní krystalů a vedle něho dvě prázdné bedny. Dále tu byli zavřené dveře, vedoucí dál odsud. Stůl byl nižší než bývá zvykem (takže hlavně tobě přišel nižší).
Co o kráděžích krystalů teď myslíš si, Illia ?
zeptá se Yaddle, zatímco si prohlíží prach od nařezených krystalů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Krystalová jeskyně, Ilum

Myslím si, že je to výcvik.... ale nevím to. Původně jsem měla v mysli mistra Yodu nebo samotnou Yaddle ale to asi ne...
Já teď jsem zmatená...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krystalová jeskyňě, Ilum:
Výcvik ? Tvá slova teď zřetelná nejsou ? Upřesnit svoji myšlenku mohla by jsi ?
zeptá se zaskočeně Yaddle, které tvá odpověď nedává vyložený smysl.
A ještě tvůj názor na tuto místnost a souvislost její s krádeží krystalů neřekla jsi.
dodá Yaddle a pohlédne na tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Krystalová jeskyňě, Ilum

Omlouvám se mistryně, něco jsem plácla Podívala jsem se na stůl a řekla:Nevím, proč je tu malý stoleček. Ale zase taky nevím, kdo by to kradl... Působí to na mě divně, zvláštně... což byla taky pravda... koukala jsem se po zdech a na stropě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krytalová jeskyně, Ilum:
Přemýšlet víc, měla by jsi. Podívej. Tunel malý je a i vybavení do výšky nesahá. Podstatnou věc o zloději krystalů to vypovídá - a to, že postavou menší než ty je.
objasní ti Yaddle, co měla na mysli a přejde blíž ke stolku.
Zde krystaly očividně broušeny byli, důvod však proto moc nenapadá mě. Kdo krystaly kradl by, aniž by do světelných mečů potřeboval jich. Illias, někdo napadá tě ?
otočí se mistryně Yaddle opět k tobě a čeká na odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Krytalová jeskyně, Ilum

Jawa!!! jasně... Jawa obchodníci... ti je přece prodávájí ne???
Podívala jsem se na Yaddle s šťastně skřiveným obličejem...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Krystalová jeskyně, Ilum:
Ti opravdu nenapadli by mě. Ale dedukce spárvná je, protože velikostí odpovídat by mohli.
pousměje se mistryně Yaddle a dojde k doposud zavřeným dveřím, chvilku je přezkoumává a pak zažehne světelný meč, který získá na nádherné oranžové barvě, aby Yaddle přeťala zámek a dveře povolili. Čepel opět zmizí v rukojeti, stejně jako rukojeť zmizí pod Yaddliným rouchem.
Tu lampu vedle stolu vem, a za mnou pojď. Jinak jawové nebudou zloději zde. Ti jenom na Tatooine žijí.
dodá mistryně Yaddle a vejde do snižující se chodbě, kde byl cítit větší chlad než zde.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Krystalová jeskyně, Ilum

Ano mistryně. Začala jsem se plížit zúženou chodbičkou. Po chvilce jsem řekla: Mistyně, podívejte se sem. a ukázala jsem na divné rýhy ve zdi.

-----------
Hlídat si tvar příspěvků - chybí zvýraznění úvodní přímé řeči. A snaž se je psát trochu větší - třeba přidat popis svých činností a nebo i myšlenek.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Boční jeskyně, Ilum:
Mistryně Yaddle si pozorně prohlédla rýhy, na které jsi ji přisvítila lampičkou. Dotkla se jich rukou a zkoumala jejich hloubku a tvar.
Drápem nějakého zvířete byli udělány. Ale moc mělké na to, aby ono zvíře udělalo je, jsou. K východu nyní pokračujme.
pronesla nakonec Yaddle a pokračovala dál chodbou. Tou jste šli asi další půlhodinu, než jste dorazili ke dveřím. Yaddle neváhala a otevřela, aby do jeskyně vnikl čerstvý chladný vzduch i s trochou sněhu. Yaddle vyleze ven a ti ji následuješ, aby jste obě stanuli na svahu vedoucího do údolí.
Hmm, tady stopa naše končí. Kudy dál jít měli by jsme, odhadnout musíme.
pronese Yaddle a ty se porozhlédneš, aby jsi viděla svah vedoucí dolů, jehož konec ti blokovala jistá mlha a stále padající sníh. Cesta nahoru brzo končila ve špičce hory a i cesty do boku nebyli příliš schůdné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Boční jeskyně, Ilum

Myslím, mistryně, že bysme měli jít dolu... zloděje může skrývat mlha, přes kterou není vidět...
Podívala jsem se na Yaddle a otočila zrak dolu do mlhy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nedaleko vchodu od jsekyň ,Ilum:
Ano, ta nejvhodnější bude.
pousměje se Yaddle a pomalu jistým krokem vyrazí dolů, aby jsi ji následovala. Takhle jdete asi čtvrt hodiny, když dorazíte do půli svahu a Yaddle tě zarazí.
Zloděj jenom jeden není. Minimálně dva já cítím, tudy chvilku rovně ještě pokračuj. Já doprava teď trochu odbočím a po tom druhém se podívám. Uniknout nesmí nám, to pamatuj.
pronese Yaddle s rozčileným výrazem ve tváři a vydá se svým směrem, zatímco ty pokračuješ dál, aby jsi se po chvilce zastavila a skryla za sněhovým převisem.
Pod tebou byl teď menší tábor s třemi stany, které byli dost zasněžené, což je dobře skrývalo. Venku parkovali dva rychlé kluzáky, které se používají hlavně pro závodění a po chvilce se z jednoho stanu vynořila malá bytost, která se pohybovala na dlouhých rukách - poznal jsi v něm duga, který zamířil do jiného stanu, odkud po chvilce vynesl uzavřenou bednu a začal ji připevńovat na jeden z kluzáků.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 13.2.2008 17:42:19, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“