Výcvik pro Kowmana(Drizzt Do´Urden)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Bendelore
Co to má znamenat? Proč bych s ním měl bojovat ani v nejmenším nemám chut na boj, jsem ještě stále trochu otřesen z toho pádu a to mám bojovat?
Nemusíme věci rešit hned násilím, můžeme se domluvit, nejdřív by to chtělo slyšet z čeho jsem obviněný, aby tento muž po mě žádal souboj a ještě k tomu za něco co jsem neudělal? Co se vůbec stalo s tou Caillii? Kvůli čemu se dožaduje souboje?
promluvil jsem diplomatický ale pevným hlasem

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Enderas gestem odmlčle Marka a jal se vše ti vysvětlit:
Caillia je Markova dcera, která je už několik dní nezvěstná - byla ve městě, když jsme o ní přestali slýchat. A Mark tě podezírá z toho, že máš s tím únosem něco společného, bohužel nemůžeme materiálně prokázat opak. Souboj je formou řešení sporů v táboře, kdo s něčím nesouhlasí má právo na souboj beze zbraňí, při němž se pravda většinou odhalí, a zatím s tím jsou jenom dobré zkušenosti.
vysvětlí ti Enderas místní zvyk a situaci okolo Caillie, ale je vidět, že Mark stále nehodlá ustoupit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Bendelore
Myslím, že v tom má prsty guvernér a taky myslím, že by měl šetřit síly na další boje s guvernérem.
řekl jsem trochu zvýšeným tonem
Ale taky bohužel nemužu porušovat vaše zákony, at se stane jak uznáte za vhodné

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Čekám tě v kruhu.
pronese ostře Mark a odejde, zatímco ty zůstaneš pouze s Enderasem.
Oceňuju, že jsi se rozhodl dodržet tradici a tvé vítězství by nám mohlo nápomoci. Mezitím můžu poslat Cleu do městě, aby se pokusila nějak kontaktovat tvého mistra. Ale musíme postupovat opatrně vzhledem k té unesené dívence.
pronese s náznakem úcty Enderas.
A ještě bych tě měl poinformovat o stylu boje. Je to boj beze zbraňí oblečeni do půl těla. Jsou zakázany rány do krku a do mužských případně ženských slabin. Je možno používat ruce i nohy, případně i hlavu. Vítězem je ten, kdo donutí svého soupeře přiznat porážku.
vysvětlí Enderas princip souboje a nezmíní se o žádné limitaci Síly. Zatím opustí tvůj pokoj a tebe čeká za chvilku souboj s Markem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Byl jsem odveden k bojovému kruhu, kde byl můj soupeř, vyslíkl jsem se a porozhlédl jsem se, místnos byla Vysoké a střecha byla kulovitá, uvnitř místnosti byl pouze bojový kruh, vstoupil jsem do kruhu a čekal co se bude dít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Okolo kruhu se shromáždí velký dav lidí, ale všichni jsou poměrně zticha, čímž podporují možnost, aby oba soupeří na sebe mohli nerušeně mluvit. O chvilku později vejde do kruhu i polosvlečený Mark. Všimneš si, že má na levé části hrudníku jizvu a i jinde nalezneš několik dalších šrámů.
Protože jsem vyzyvatel, máš možnost útočt první.
pronese sebevědomě Mark a pevně se postaví na své straně kruhu čekajíc na tvůj útok, aby jsi si všiml jeho plamenného pohledu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
O síle nic neříkali, takže bych mohl něco zkusit.
Ponořil jsem se do síly a rozběhl se proti soupeři, těsně před ním jsem uchopil jeho nohy silou a trhl jsem, zastavil jsem se těsně před ním, ale hned jsem uskočil více dozadu, aby na mě nadošáhl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Tvé uskočení tě zachránilo před zasáhem, protože jak jsi Markovi podtrhnul nohy Silou, tak se prohnul v zádech, tak že dopadl na ruce a jimi se odrazil proti tobě. Jenom včasné uskočení ti zachránilo zásah od jeho nohou. Už po tomhle manévru jsi si uvědomil, že Mark je, co se soubojů týká velice zdatným soupeřem. Poté co jsi uskočil a on tě minul, tak opět stanul na nohou kousek od tebe. Předklonil se hruďí dopředu a pak prudce švihnul nohama, takže nohama na zad, takže vlastně udělal jakési polosalto s tím, že tě nohama zasáhl do hrudníku a ty jsi upadl do sedu až ke kraji kruhu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Rychle jsem vstal a zaujal bojové postavení, naplnil jsem končetiny silou a opět se rozběhl k výpadu, těsně před ním jsem se odrazil a přeskočil ho za jeho záda rychle jsem se sklonil a snažil se Markovi podkopnout nohy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalc, Belderone:
Když jsi se mu snažil podrazit nohy, tak jsi jenom promáhl prázdným prostorem. Mark se tentokrát prohnul dopředu, jakoby chtěl přejít do stojky, opřel se o ruce, lehce nadzvedl nohy, aby je i ruce pokrčil a odrazil se směrem k tobě. Tentokrát jsi to všas zaregistroval a jen tak, tak jsi uhnul do strany a úmyslně jsi udělal dva kroky nazpět.
Copak ? Bojíš se tance ?
zasměje se a lehce předkloněný pohybuje trupem doprava a doleva. Když si vybavíš jeho poslední dva útoky, tak si uvědomíš, že oba se odehráli jako v jistém rytmu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalc, Belderone
Tak to ny už stačilo, umí bojovat to se musí uznat.
přiblížil jsem se k Markovi, do rukou a nohou jsem si vlil sílu, aby vedla mé pohyby, vyrazil jsem pravým hákem poté jsem udělal klamný pohyb levou rukou, ale rotační pohyb jsem dokončil zvednutou nohou, tímto uderem jsem se otočil o 360 stupnu a mohl zase utočit na novo, snažil jsem se pohyby dělat co nejrychleji s pomocí síly tak aby pokud možno mark nezaregistroval odkud ho praštím, poté jsem mířil na prsa celou dlaní jsem marka praštil do prsou a poté jsem zabral i sílou abych ho odmrštil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Několika prvním úderům se Mark dokázal vyhnout, ale tvému úderu do hrudi už ne. Tvůj úder sám o sobě byl hodně silný, ale přispění Síly pomohlo tomu, že jsi Marka vyvedl i z rovnováhy, když se snažil zkorigovat pád, takhle dopadl na jednu nohu a na bok a neodpoustil si bolestivý výraz.
Mark, který teď byl na druhé straně kruhu vytyčeného pro souboj se nadechnul, nasadil naštvaný výraz a salty bokem se k tobě začal rychle přibližovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone:
Počkal jsem si až se ke mě přiblíží, poté jsem se ponořil do síly a vyskočil jsem na něho a dopadl jsem za něho rychle se otočil a kopl ho do kolen aby trochu poklekl a poté jsem se rozmáchl a bouchl ho do hlavy pěstí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Mark s sebou tvrdě žuchnul na zem, kde zůstal chvilku ležet a poté se marně pokoušel vstát od tvého tvrdého úděru. Tebe trochu brněla ruka, ale nyní jsi to byl ty, kdo stál nad Markem.
Tak dělej, můžeš mě svoji poslední ranou poslat do bezvědomí a vychloubačně tvrdit, že jsi vyhrál.
pronese s obtížemi Mark a se zatutými zuby čeká, co dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Pomalu jsem se uklidnil, ale nechystal jsem se k rozhodujícímu uderu, mistr Moudama mě toho hodně naučil a tohle zejména, že se nemám uchvátit hněvem, protože hněv a nenávist, to je cesta k temné straně síly.
Ne jsem jedi a jedi tak nejedná.
Podal jsem Markovi ruku abych mu pomohl vztát.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“