Výcvik pro Kowmana(Drizzt Do´Urden)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Ne nebudu je potřebovat.
snad není pošetilé se opírat pouze o sílu, ale snad to vzládnu.
Zavřel jsem oči, nashromáždil sílu.
Můžete vyrazit.
řekl jsem a poté jsem uchopil silou všechny žárovky ve vedlejší místnosti a stiskl, poté jsem se rychle soustředil na stráže, opět jsem se ponořil do síly a omámil strážné, kteří se nepřítomě dílvali jak probíhají, ale následně se místnost ponořila do tmy. Jakmile nastala tma vběhl jsem do tmy, své smysly jsem posílil silou, abych nestratil ve tmě orientaci.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Ještě než jsi vběhl do tmavé hlavní halvy, tak jsi pocítil náhlé zlepšení sluchu, zraku, ale i čichu. Vešel jsi jako první do haly a i když byli všechny světla, respektive jejich zářivky zhasnuté, přesto se dali rozlišit obrysy postav. Ale díky zmatení v Síle se ostatní v hale pohybovali zmateně a snažili se zjistit, co se to vůbec děje. Ty jsi seběhl hlavní schody a díky posílení smyslů jsi docela obstojně viděl. Za tebou vyrazila celá tvoje skupina a ty jsi kryl svým postupem podél nich. Naštěstí nidko neměl čas věnovat se dalším postavám pohybujícím se zde a všichni hledali způsob jak nějak znovu rozsvítit. Takhle vám vše prošlo, než jste dorazili ke dveřím ven, v ten moment někdo konečně našel zářivku a rozhlížel se okolo. Spatřil vás zrovna, když jste vycházeli ven. Všichni z týmu proběhli dveřmi a ty jako poslední a zavřel jsi je za sebou. Rychle k nim přiskočil Mark s blasterem nastaveným na maximum a začal pálit do okolí zámku u rámu dveří, který se po několika přímých zasazích roztavil a spekl s rámem.
To je na chvíli zastaví, co teď ?
pronese Mark a otočí se k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Asi bychom měli zmizet, nebo máš lepší nápad? Nemáš náhodou vysílačku? Svoji jsem někde stratil.
Zvládli jsme to docela dobře, ještě se musíme bezpečně dopravit do základny.
Pojd schováme se aspon za roch.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Mark jenom přikývne a všihcni se přesuna za kousek vzdálený roh, kde si vydechnete. Zpoza zatím uslyšíte rány do dveří, které však své pronásledovatele bez problémů zadržují. Mark mezitím vytáhne vysílačku a spojí s Enderasem.
Tady Enderas, spolu s mistrem Moudamou jsme zajali guvernéra a máme pod kontrolou rezidenci doražte sem. Enderas konec.
zaslechneš z vysílačky Enderasův hlas, jako vždy silný a pevný bez jakýchkoliv pochyb. Mark poté vypne vysílačku stejně jako hlasitý mikrofon a podívá se na tebe.
Takže jdeme, nebo je ještě chceš potrápit, za to co udělali ?
zeptá se s trochou zlovolnosti Mark a pokyne hlavou směrem ke vchodu do skladiště a ty vytušíš, že by se sám rád pomstil za to, že mu unesli dcerku, zvlášť nyní, když je Caillia v bezpečí a taky jsi pocítil, že se chce pomstít hlavně za Cleu, protože všichni spolu žili jako rodina.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Ne pomsta nic nevyřeší, radši půjdeme at sme bezpečí nasílí bylo už dost.
V sobě jsem cítil nutkáni potrestat je za to co udělali Clee, ale vyčistil jsem si hlavu a věděl jsem že by to byla chyba.
Tak jdeme?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Továrna, Belderone:
Mark jenom zatne v pěst a něco zakleje, ale pak se otočí k tobě a přikývne, že uposlechne, takže můžete společně vyrazit k sídlu guvernéra. Opatrně projdete ulicemi města, než konečně dorazíte k sídlu, kde však na stráži před budovou jsou da členové z týmu mistra Moudamy. Řeknou vám, kde hledat mistra Moudamu a Enderase a zůstanou dál na stráži. Mistra Moudamu nalezneš v místnosti, která je označována jako diplomatický salónek a kromě něj tam je i Enderas a na židli přivázaný guvernér. Na menší pohovku položí člen týmu Cleu, který ji až doposud nesl a potom společně s Caillií odejde, aby tu nechal pouze tebe, Marka a všechny doposud přítomné. Enderas mezitím přistoupí k tělu Cley a ty v Síle pocítíš náhlý záchvěv zlosti.
Co se stalo ?
zeptá se mistr Moudama, když i on spatří jeden z neblahých následků, jež se přihodili při pokusu o záchranu Caillie.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Továrna, Belderone
Stalo se to moc rychle, nedalo se nic dělat, ani moéje reflexy nepomohli, stalo se to když jsme vynášeli Caillii ven, tak ji střelili do zad, měl jsem takový vztek mistře, ale ovládl jsem se, musel jsem, protože jsem musel dovést ostatní ven.
Zahnal jsem špatné myšlenky.
A co se dělo u vás?
Vzápětí jsem se podíval na guvernéra jak se snaží dostat z pout, ale byly dobře utažené a neměl šanci.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sídlo guvernéra, Belderone:
Mistr Moudama se jenom otočil po guvernérovi, který pod jeho přísným pohledem s kroucením se přestal, a poté se věnoval opět tobě.
Vše šlo podle plánu, vešli jsme bočním vchodem a velice rychle jsem se dostali až ke guvernérovi, kterého jsme zajali. Poté jsme zajistili bezpečnostní centrum budovy a posléze zbytek. Jakmile bylo vše v pořádku, tak jsem vyslal signál na Coruscant a do dvou dnů přiletí loď, které přiveze zajišťovací jednotky a my na ní společně se zajatým guvernérem odletíme. Také se nám povedlo zajistit seznam všech jeho nekalých aktivit.
odpoví ti mistr Moudama a střídavě pohlédne na tebe a na tělo Cley, aby k ní poté došel a prohlédl jej.
Vedl sis dobře Drizzte, Clea splynula se Sílou, protože není smrt, je jen Síla. Mnohdy ani nejsilnější rytíři řádu nemohou ochránit všechny. Ale nyní si můžeš odpočinout, jistě jsi unavený. Ráno se sejdeme tady a přichystáme se na odlet.
dodá ještě mistr Moudama a položí ti na pravé rameno svoji mohutnou ruku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Sídlo guvernéra, Belderone
Ano mistře, ale jestli mě potřebujete tady tak zůstanu.
Pohlédl jsem na mistra, ale z jeho tváře jsem vyčetl, že tady nebudu potřeba a vycítil jsem to i v síle, otočil jsem se a odešel, spal jsem nedaleko budovy, někdo nám tam objednal pokoje na spaní, za nedlouho jsem byl v postely a pomalu usínal, vyprázdnil jsem si hlavu a hned jsem usnul.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sídlo guvernéra, Belderone:
Usnout se nakonec ukázalo mnohem snadnější, než se klidně vyspat. Sotva jsi chvilku spal, tak se ti začali zjevovat noční můry, respektive se ti pořád přehrávala situace Cleiny smrti. To jak dostávala zásah, jak se poté složila na zem, vše se ti zpomaleně a neustále dokola přehrávalo v hlavě. Nakonec jsi u ní klečel a naslouchal jejím posledním slovům.
Pomsti mě. Pomsti mě.
říkala s jasným pocitem vzteku, když jsi se ze svého sna probudil, aby zjistil, že máš zvýšenou frekvenci tepu a jsi značně propocený. Pohlédl jsi ven z okna a uvědomil si, že už je skoro ráno a protože jsi nechtěl mít žádnou další noční můru, tak jsi se rozhodl vstát a po protažení zamířit na snídani, kterou zajistili Enderasovo lidi v nedaleké kantýně. Celou tu dobu ti tvůj sen, či spíše noční můra, nešla z hlavy, tedy dokud jsi nedorazil zpět do sídla guvernéra, kde v místnosti se zadrženým guvernérem meditoval mistr Moudama.
Cítím v tobě neklid Drizzte, stalo se snad něco ? Podle informací Enderasových lidí, je všude klid a nikdo se nijak nechystá proti nám provést protiútok.
pronese, když přeruší svoji meditaci, aby se ti věnoval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Sídlo guvernéra, Belderone
Pozdravil jsem mistra a usedl jsem k němu, abych se mu mohl svěřit.
No mistře měl jsem zlé sny, pořád se mi vracela Cleina smrt, vypadalo to tak živě jako kdybych to znovu prožil, když mluvila bylo to stejné jako kdybych u ní byl, ale přece to byl sen, ale opravdu živý sen, stále na to musím myslet mistře, mám pocit viny, že to můžu já, že umřela kvůli mě.
Pohlédl jsem na mistra jestli mi k tomu něco řekne, ale zdálo se, že přemýšlel, tak jsem pokračoval.
Probudil jsem se celý spocený a udýcháný, ale pořád slyším její slova, at ji pomstím, to byla její poslední slova, ale je to proti řádu Jedi. Nevím co mám dělat mistře.
Domluvil jsem, byl jsem trochu udýchaný, jako kdybych to celé řekl na jeden nádech.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sídlo guvernéra, Belderone:
Mistr se natebe jen podíval a na tváří se mu objevil zamyšlený výraz.
Dobře, že jsi mi to sdělil. Na svědomí má to temnota, která je v tobě. Která je v nás všech. Je to nikdy nekončící boj s ní, ale Jedi si vždy pomáhají a podporují jeden druhého, aby zvítězili a byli silnější. Až se vrátíme do chrámu, tak budeš mít pár dní klidu na meditaci a věřím, že to bez obtíží překonáš. Ale vždy si pamatuj, jak to bylo ve skutečnosti a co řekla ve skutečnosti, aby se ti tyto sny nezaměnili za realitu, možná jsou i nějaké techniky, ale na to je asi nejlepší se zeptat mistryně Unduli, až se vrátíme, která je nejvíce znalá technik léčení.
pronese po chvilce mistr Moudama a otočí se čelem z okna, kam chvilku hledí, aby se posléze otočil zpět na tebe.
Ale teď na to nemysleme, protože mám důležitější věc na srdci. Mluvil s několika členy tvého týmu a hlavně s Enderasem, ale především jsem mluvil s radou na Coruscantu a dospěli jsme k rozhodnutí. Jsem rád, že tě jako první mohu oslovit rytíři Jedi. Ano Drizzte, společně s radou jsme dospěli k tomu, že jsi prošel všemi testy nezbytnými k tomu, aby jsi se mohl honosit titulem rytíře. Zkoušku schopností ve svém souboji s Markem, ale i v dalších bojích, které jsi absolvoval, zkoušku bolesti, kterou jistě byla ztráta Cley, zkoušku odvahy, kterou jsi prokázal během celé mise opakovaně, ale hlavně zkoušku ducha, kdy jsi se nepoddal temné straně a hněvu ze smrti Cley. Rada tvé jmenování už schválila a já nechtěl s touto informací čekat, než dorazíme zpět na Coruscant, takže co myslíš, rytíři Do'Urdene ?
pronese zdlouhavě mistr Moudama a z výrazu jeho obličeje a jeho čtyř přátelsky vzhlížejích očí poznáš, že se i směje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Sídlo guvernéra, Belderone
Opravdu mistře? Tak to jsem opravdu nečekal, ale za všechno vděčím vám mistře, že jste mě tak dobře vedl nebýt vás a vašich poznámek a vytýkání nikdy bych to nezvládl.
Uvnitř mě se rozlorostla vlna štěstí a radosti, chtěl jsem mistra Moudamu obejmout, ale musel jsem se hodně ovládnout.
Mistře, co se týče těch snů, pokusím se meditovat a jestli to sám nezvládnu vyhledám pomoc, ale co ted budeme dělat mistře? Naše mise už je u konce?
zeptal jsem se poněkud zdráhavě, cítil jsem, že to není uplně optimální se ptát tak otevřeně, ale stalo se a já řekal na to co mi odpoví mistr Moudama.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sídlo guvernéra, Belderone:
Mistr se usmál, alespoň jsi to odhadnul z výrazu jeho Talzského obličeje, který je pro obyčejné lidi hodně nečitelný, ale ty už přecejenom mistra Moudamu znáš nějakou dobu.
Nemusíš mi děkovat, protože to hlavní jsi zvládl ty. Já ti jenom ukazoval cestu a pomáhal, aby jsi se na ní držel. A co se těch snů týká, tak pokud by jsi s nima měl problémy, tak ti milerád vždy pomohu, stejně jako další členové řádu.
odpoví skromně mistr Moudama na tvé díky a přistoupí k oknům vedoucím do města, aby se na chvilku odmlčel.
A naše mise zde už brzy skončí. Udělali jsme to hlavní, zbytek už je na bezpečnostních složkách, které dorazí z republiky, ale především na místních lidech. Protože je to hlavně jejich město a jejich životy. Jak to bude možné, tak proběhnou demokratické volby, které určí nového a právoplatného guvernéra na určitou dobu. Ani bych se nedivil, kdyby úspěšně kandidoval Enderas, přecejenom má mezi místními hodně dobrý ohlas. A my se vrátíme na Coruscant, jakmile město převezme dočasná správa.
odpoví zároveň na tvou otázku mistr Moudama a nastíní i pravděpodobný vývoj zdejšího města.
--------------------------------
Tak tímto bych uzavřel tento určitě dlouhý, věřím, že však přínosný výcvik a přichází tradiční otázka - chceš pokračovat dál v misích pod mým vedením, popřípadě jestli nemáš nějaké jiné dotazy. Hodnocení udělám brzy a tím i uzavřu tenhle výcvik na dobro.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Po počátečních radách jsi se ustálil ve správnosti příspěvků, což je jen dobře, avšak musím vytknout strohost mnoha příspěvků, tedy pro příště se více rozepisovat.
Chování charakteru: Tady snad nemám mnoho co vytknout, protože jsi držel tradičního běžného Jediského vzoru - ignoroval jsi většinu emocí a snažil se vždy zůstat klidný. I když některé výjímečnosti charakteru jej mohou jen obohatit.
Postup v příběhu: Tady vidím určitou rezervu, protože jsi se několikrát jakoby zastavil na místě a bál se posunout příběh sám(proto se může objevit mnoho zdlouhavých diskuzí), taky bych možná vytknul místy neopatrnost charakteru a trochu předčasné pokusy o zakončování soubojů.
Reakce na podněty: I zde bych rád viděl pro příště zlepšení, pokud to jde, tak si všímej všech detailů o kterých se zmiňuju, protože některé přináší jednoduché a rychlé řešení situace a vždy s sebou nebudeš mít další charaktery, které by ti to mohli připomenout (viz infra brýle ve výbavě např.), takže si toho trochu víc všímat a přemýšlet o tom.
Využití Síly: Co se týká užití v souboji, tak nemohu moc vytýkat, jen možná zkoušet používat víc některé konkrétnější schopnosti, mimo souboje bylo využití taky takové průměrné.

Takže když to shrnu, tak musím hodnotit jako průměrný výcvik, je tu dost věcí, které lze vylepšit a jsem se přesvědčen, že se ti to s trochou trpělivost jistě povede, mé hodnocení tedy je 65 procent.

Následky výcviku:
+ Základy bitevní meditace - slabé ovlivnění jednoho(maximálně dvou) slabomyslného člověka
+ Zlepšení v obranné činnosti tvé Makashi
+ Silnější využití Síly v souboji(silnější odhození či využití Síly k podražení nohou nebou 'šťouchnutí do končetin'

LOCK
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“